01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bíteš


Srazy které pořádá MujGLOCK, včetně pátečních dýchánků

Uživatelský avatar

Příspěvky: 178

Registrován: pát 04.6.2010, 23:24

Zbraň: bude GLOCK

Bydliště: Slezské podhůří

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od Anaxien » sob 02.6.2012, 5:05

ahh ziiiv, tak 5x vzhuru k male v noci, asi se nemuze dockat vice nez ja.. to bude jizda.. kazdopadne pocasi rano vitalo tohle..

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]


Sent from my LG-P500 using Tapatalk
Glocke साथ हमेशा के लिए
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » sob 02.6.2012, 6:26

Takze v penzionku zatim slunecno, pekne nam to zacina, aby to hlavne vydrzelo.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od Selag » sob 02.6.2012, 19:43

Utekl sem nejspíš mezi prvníma , ale i tak velké poděkování organizátorům. Bylo to fakt super. :thumbsup:
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 0:21

Takze je to zhruba hodinka, co jsme skoncili sobotni sraz na strelnici. Po tradicni hromadne palbe jsme si pockali na tmu a jeste jsme si vyzkouseli i par situaci za zablesku svetel nebo za uplne tmy. Pokud muzu mluvit sam za sebe, tak sotva uz lezu (na dnesek pouze pet hodin spanku) a zitra zase v 9:30 na strelnici.

Timto jeste poprosim vsechny ty, co byli pouze na sobotu, o jejich shrnuti celeho dne.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 6:59

Budiiiceeeeeeek. 6,5 hodin spanku, rozlamane telo a jde se znovu bojovat. *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od wizard-ov » ned 03.6.2012, 10:34

Takže,
díky moc organizátorům (a pochopitelně i organizátorkám) za skvělou přípravu, výborné steaky, bohatý program a poučnou instruktáž (teď už například vím, že při přestřelce se nemá cenu schovávat za dveře auta popř. za laserovou tiskárnu :mrgreen: ). Bohužel věc má i stinné stránky - na tu Berettu CX 4 Storm jsem neměl sahat (díky Selagu !) ach, ach... No nic, snad si ji někdy koupím alespoň od Umarexu...
Speciální díky Velkému Guruovi Jasikovi, že uhlídal tak neposednou třídu a rovněž i za to, že určitě vybubnoval skvělé počasí bez deště.
P.S. Dojel jsem dobře, ale ku*va ten trezor mi furt hnije v autě !! Jelikož jsem přijel domů zhruba ve 22:30 tak si představte tu situaci, jak na Hlavní Třídě v Porubě táhne po ulici týpek za tmy trezor :lol:
P.P.S. Reddog se mi s tím "zraněním" achillovky přiznal, že kecá - chtěl jenom co nejvíce sedět (samozřejmě co nejblíž grilu, steaků a klobás) :lol: Ne vážně doufám, že se hýbeš Reddogu, protože k večeru jsi se už sotva plazil...

Ještě jednou díky za skvělou sobotu.

wiz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od AREYOU » ned 03.6.2012, 12:31

Zdravím,

tak já byl jen tak na 50% spokojen, začnu tím co se mi líbilo :
+předváděčka a možnost pokecat s chlapama z KINGGUNu o jejich práci
+předváděčka a možnost pokeca a střelit si ze zbraní ráže .308, 50 BMG a v neposlední řadě VZ 58 ráže .22 LR od firmy HIGHLAND ARMS
+výborná prezentace společnosti ZAHAL
+přátelský kolektiv kde bylo možno si pokecat o zbraních, doplňcích atp.
+střelecká soutěž o ceny (za moje 2 místo byl tel. obuch :-))
+losování o nůž GLOCK
tak toto jsou asi hlavní body co se mi líbilo a ted co se mi nelíbilo :
-střelecká soutěž byla strašně zdlouhavá, hlavně střelba ze SA Vz. 58 tady bych vše popohnal časem a příště střílel na 50 metrů
-střelba ze zbraní byla umožněna pouze na vzdálenost cca. 20 metrů a to z ráže .308 a 50 BMG se střílelo tak na 15 metrů
-díky zdržení u střelecké soutěže nezbyl čas na otestování zbraní které donesli účastníci srazu

Berte moje výtky s ohledem, že jsem byl pouze v sobotu...nevím jak to bylo v pátek a dnes v neděli.

Závěrem bych chtěl ocenit organizátory kteří vše zvládli dle mého soudu na jedničku a všechny zůčastněné za profi zacházení se zbraněma a dodržování bezpečnosti (po dlouhé době jsem neměl strach, že mě někdo na střelnici zastřelí :-)).
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 17:36

Tak vse rozpusteno, strelnice predana, sudy a pipa vraceny. Jsem zvedav na komentare zejmena na dnesni den.

AREYOU: bohuzel den neni nafukovaci, stejne tak strelnice a nebyly to zavody ani vojenske cviceni, ale myslim si, ze velmi pohodove straveny den.Z .50 BMG se mohlo tezko strilet z 15 metru, kdyz se strilelo dost pred pneumatikami, ktere jsou na 25 metrech. Jo a mezi temi minusy ti jeste chybi jedna vec a to, ze dost lidi, kdyz ukoncili strelbu, tak misto pomoci s uklidem i po sobe, vzali kramle.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od AREYOU » ned 03.6.2012, 18:08

S474N

Kramle jsem vzal jelikož bylo moooc hodin a slíbil jsem doma, že budu max. v 19 hodin doma (přijel jsem ve 21:00)nebylo to z důvodu, že bych nechtěl pomoci, ale že byl odvoz k Hotelu kde jsem měl auto.

Všem děkuji za to že i za mě uklidili! Doufám, že tvoje jedovatá věta není reakce na to co se mi nelíbilo, pokud ano tak všem radím jen chválit jinak Vás čert rozcupuje :onfire: !

PS : ok tak 50 BMG možná 30 metrů, ale .308 W bylo dost před gumama, ale i 50 metrů by bylo málo to je fakt. Napsal jsem to, jako poznatek (abych pomohl) nikoliv, abych někoho zvednul ze židle!

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od Lars » ned 03.6.2012, 20:08

Zhruba před hodinkou mě Reddog dovezl prakticky až před vchodové dveře - díky Tome, jsem rád, že jsem se s taškou nemusel tahat kdoví jak daleko.
Ale hlavně moc a moc díky Satanovi s Jasikem (a všem dalším, kteří se na organizaci srazu podíleli) za skvěle strávený víkend. Bylo to moc bezva a kdyby byl na konci prázdnin další sraz, vůbec bych se nezlobil..:)
Speciální díky klukům z bojových simulací, ta včerejší noční střelba (škoda, že ses toho Wizarde nemohl účastnit) a dnešní simulace byly opravdu něco - hlavně ten nácvik útoku a obrany myslím zůstane natrvalo v každém, co jsme tam byli, jako nějaký instruktážní film a návod, jak se chovat, když bychom se někdy do nějaké podobné situace dostali.
No a samozřejmě ještě jedno speciální díky Lence, za vynikající steaky a obětavost, se kterou je pro nás celou dobu grilovala.
DÍKY DÁMO A PÁNOVÉ, BYLO TO OPRAVDU SUPER !!!


Edit: AreYou - ta Satanova výtka se týkala obecně všech, co najednou "museli" odjet, závažonost toho nutného je na každém, aby si to probral sám, ale věř, že sbírat v 10. lidech to, co za odpoledne nastřílí a rozbije 50., chvilku zabere .... A i když chápu, že někdo doma slíbí, že přijede na čas a když to pak protáhne, tak domů spěchá, aby byl klid, tak na druhou stranu přijet dejme tomu ve 20.00, nebo 20:10 - by zase tak velký rozdíl být neměl.
Ale co, stejně jsme čekali až na tmu, tak jsme se aspoň něčím zabavili, ono Satanovi šlo myslím spíše o ten princip.

Edit 2: Ještě se chci připojit k poděkování Selagovi za zapůjčení jeho Beretty CX4 Storm, a hlavně chci vyzdvihnout to, že Selag svou karabinu nejen ochotně zapůjčil každému k vyzkoušení, ale každému zájemci na to vyzkoušení ještě věnoval své náboje!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od maja » ned 03.6.2012, 20:33

Bylo to fajn a příště zas. Cestou domů jsem v autě jen tak přivřel oči před sluncem a usnul. Chtělo by to víc spánku ze soboty na neděli, ale o noční střelbu jsem přece nemohl přijít :)

Příště to chce věci, které se budou sbírat samy. Ale zase jsme tam jen tak nestáli a nečekali na tmu.

Já bych poděkoval všem, co půjčili své zbraně k vyzkoušení.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od cover72 » ned 03.6.2012, 20:49

Taky díky všem, byla to moc fajn akce co do zážitků, námětů k zamyšlení, zkušeností i povídání a to navzdory tomu, že jsem skoro nikoho neznal. Osobně bych také upřednostnil kratší střelbu z 858 a více rozmanité pistolařiny, ale za to si můžu sám tím, že jsem na sobotní hromadnou střelbu z pistolí i jiných metačů olova zmizel - a pak byla ještě noční střelba a kdo chtěl, mohl pak střílet v neděli (a propos - dík za vysvětlení rozdílů mezi terčovou a obrannou střelbou a intro do druhého), takže je všechno vlastně v nejlepším pořádku.
Fajn byla i přednáška LEXu a improvizovaný uživatelský rozbor obrany před psem. A samozřejmě, bojová simulace byla parádní a ukázala spoustu problémů s obranou, které by necvičeného člověka normálně ani nenapadly - od mizejícího nože přes agresivní svědky-antigun-hrdiny až po opilého houmlesáka, sápajícího se na střelce v naději na drobné na pívo :)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 21:13

AREYOU: jak napsal Lars, nejednalo se jenom o tebe, ale kdyz ty ses tak pekne sam ohlasil, navic jeste v kombinaci pomeru plus:minus ve vysi 6:3 a tvem komentari o 50% jsem si to proste nemohl nechat ujit *40* *3*, ale vsak me znas.

Jinak to, ze je .50 BMG malo i na 50 metru je snad jasnemu i tem, kteri nemeli ZP. Ale oni asi pochopili, ze to nebylo o tom si dokazat, kdo umi co sestrelit na vzdalenost 1 km, ale o tom se dozvedet, osahat si a i pripadne si vystrelit z neceho, co se "jen tak nevidi". A ac bych rad, tak bohuzel i presto nafukovat strelnici do dalky neumim. *4*

Lars: shrnul si to pekne, diky.

Maja: no jo, ty si valis sunky, zatimco jini ridi, co? *3*

cover72: tak doufam, ze se libilo. Byl jsem rad, ze ses nechal "ukecat" a dal ses takhle vsanc do jamy lvove. V kazdym pripade si myslim, ze pro dost lidi byl i zazitek strilet z Honzova Gewehru 88. I kdyz je pravda, ze se dost lidi balo zaveru leticiho vzad *3* *3* *3*. V kazdem pripade ho pozdravuj.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od Grinch » ned 03.6.2012, 21:22

On u nás AREYOU na TM taky nikdy nevydržel po závodě, někdy ani do konce závodu a to měl přítulku s sebou :mrgreen: Zato jiní vydrželi a ještě pomáhali sami s úklidem...

Ale zřejmě taky jen náhoda...
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od maja » ned 03.6.2012, 21:27

S474N: No jasně. Musíš si to umět zorganizovat :lol:

Gewehr 88 byl taky zážitek. To BUM - dlouho nic - CINK :) Náboj jsem do komory vložil sám, tak jsem pak obavy z výbuchu něčeho tak starého pustil z hlavy. Žijeme jen jednou a životní pojistku mám :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od reddog » ned 03.6.2012, 21:30

Takže za mně OK. A ti kteří tam nepřijeli, litujte. Opravdu to stálo za to. Všechny tři dny jsem si opravdu užil. Moc děkuji všem za skvěle prožité dny. Společnost vybraná, místo úchvatné, bydlení klidné a maso prostě vynikající. Opět tímto děkuji za obětavost paní satanové 8-), to krmení pro hladové a nenažrané střelce jest zlatým hřebem víkendu.
Konec konců i to páteční čekání a pozdějších 80metrů k pizzerii stálo přeci jen za to :mrgreen:.
Sobotní večer bude rozhodně patřit na výsluní mých životních vzpomínek. Ta atmosféra se jen těžko popisuje. No a stran neděle, to bylo opravdu hezky připravené a za sebe jen mohu říct, vtáhlo mne to do děje. A je v podstatě jedno, zda se více improvizovalo nebo připravovalo. Věčná škoda jen tak mála času.

Johnovi díky za mnoho dobrých rad a vskutku účinného lektorského přístupu. Honzovi a Ivovi za jejich trpělivost a obětavost. Jsem rád, že jsem vás poznal osobně, moci rád se s vámi opět brzy uvidím.

Jasikovi patří můj dík (a nejen jeden) za organizaci a trpělivost - Honzo ještě jednou Ti děkuji a velice netrpělivě budu očekávat jakékoli Tvé další zájezdy.

Čerte, seznámení s Tebou mi v životě nejspíše opravdu chybělo :lol: :lol: :lol: . Ale to Ti asi říká víc lidí, takže nebudu nosit dříví do lesa. Skorem jsem zatlačil slzu v oku, při loučení a odjezdu ze střelnice.

Od této chvíle i já budu netrpělivě vyhlížet další Velký (jarní, letní, podzimní, zimní) sraz MujGLOCK - kdekoli.

Tomík

(Leni děkuji, že jsi mne nenechala umřít hlady :D )

a k těm cihlám, už se recyklují v kontejneru na odpad (zkrátka v pudlici). akorát mi je pan Procházka ještě znovu připomínal při odchodu, takže z nich nejspíše nebyl nadšený.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 21:36

reddog: no a ty se mu divis, kdyz mu nejakej ostravskej chachar udela bordel na strelnici a jeste mu to tam chce vycurane nechat *3* *3* *3*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od Lars » ned 03.6.2012, 21:38

No jo, ale zase mohl mít "pravé chacharské" cihly, k tomu se kolem Brna jen tak nedostane..:)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od kolaCZek » ned 03.6.2012, 21:45

Teda to byl Vikend (s velkym "v")! :shock: Sobota uzasna. Vsechno ochmatat, ze vseho si picnout... Pak se strelecky znemoznit pri soutezich. *40* Uklidit hromadu rozstrileneho bordelu a pockat si na tmu. Protoze stelba za tmy opravdu nemela chybu. Skoro jsem si rikal, ze nedele to trumfnout nemuze a bude jenom slabej odvarek. A ono prd. Prednaska nalila do hlavy spoustu zajimavych informaci. (I limonady do klina... :lol: ) A prakticka ukazka tomu dodala radny grady. Takze jsem nakonec odjizdel pln novych poznatku a zazitku. K tomu jsem si bruch nacpal vynikajicim grilovanym masem a limcou. :D Lepsi vikend jsem si proste prat nemohl.
Diky moc za super akci jak organizatorum, tak klukum z bojovych simulaci. Diky vsem, co privezli ukazat spoustu zajimavych veci, od trezoru, az po stolety Gewehr 88. A hlavne diky vsem, co se prijeli na sraz srazit. :wink:

PS: Pokud si dobre pamatuji, tak na 308 nebyla nastrelena optika, takze nejaka strelba z vetsi dalky stejne nemela smysl. Takhle se aspon dalo picat i ocumovat u stolecku. :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 22:01

kolaCZek: rikas limonada v kline jo?

Obrázek
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Srazy MujGLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz