01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bíteš


Srazy které pořádá MujGLOCK, včetně pátečních dýchánků

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od reddog » ned 03.6.2012, 22:03

to je foto z té malé ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od kolaCZek » ned 03.6.2012, 22:03

S474N: To me velice tesi, ze si to zdokumentoval... :x :lol:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od Jasik » ned 03.6.2012, 22:07

Kucí , nazdááárrr :-))
Sice jsem do Prahy dojel po půl sedmý, ale až teď konečně u počítače, vybalený to hafo věcí, co sem vezl, akorát jako kvéry fakt už dneska čistit nebudu :-)¨
Já, jak už víte, jsem ten "hodnej policajt", takže já děkuji nejen za slova chvály, ale i za slova kritiky.
Organizace jako taková musí mít nějaké zázemí, takže za sehnání pití, masa a domluvu části programu děkujte čertovi, za další část programu klukům z http://www.armoor.cz a http://www.bojovesimulace.cz, za grilování Lence, za buchty Janě a nevím komu (já osobně reddogově paní za to, co jsem měl v sobotu k snídani :-), no a já to pak už jen všechno "kontroloval" na místě a podpisem u správce ručil za to, že se nic nepo.. kaká. A ještě díky Steinerovi za nedělní přednášku o KN a NO a vysvětlení toho "slovíčkaření", které obsahuje výklad zákona.
Soutěže je jedna z věcí, který jsem dělal já. Ono, jak udělat soutěž, kde by měli skoro stejné šance jak vlastníci ZP a ti, kdož ZP nemají a moc toho nenastříleli? A tak jsem již vloni začal využívat malých terčů (vloni vizitky) s tím, že střelec se má snažit strefit svůj terč a ne blízký terč někoho jiného, čímž by mu "přihrál" výhru. Je to taková moje sviňárna, ale podle mě docela dobrá.
Vím, že to bylo obzvlášť u pušky pomalé, ale bylo by nefér po pátém střelci najednou ostatním nastavit časový limit. Navíc i tam s ohledem na časový skluz a náročnost jsem obě soutěže nakonec operativně po konzultaci s Honzou na místě upravil a zjednodušil. A nikdo se neptá, kolik času jsem věnoval tomu, abych nalepil ty malý terčíky na LOS terče a popsal to atd, abych to nakonec vůbec nepoužil.
Areyou, ber ten sobotní den jako takovou divadelní hru nebo film..
Na začátku nápis "Vypněte si mobilní telefony" v našem případě bezpečnostní kontrola, úvod do děje, seznámení s prostředím , představí se hlavní herci, první dějství začíná pomalu prezentací trezorů od Wico, pak děj začíná poprvé trochu gradovat při dunění kulovnice HAMR v ráži .50BMG (na 35 metrů) a plynule to pokračuje na .308WIN, která zní v duetu s klony Sa58.. (k přesunu pušky na vzdálenost cca 22m od terčů došlo právě s ohledem na možnost střelby z obou stanovišť). Poté následuje přestávka a po ní začíná druhé dějství společným duetem klonů Sa58, následně se dostáváme do klidnější části děje, která ovšem je důležitá pro každého zúčastněného a to je soutěž z pušky. Diváci s pomalu začínají vrtět na svých sedačkách a proto přichází další zvrat v ději a na scénu se dostává GLOCK s taktickými mířidly a KPOS konvezre. A přes následnou soutěž v pistoli se dostáváme k další kratší "komerční přestávce" a blíží se dějství poslední - hromadná střelba - grandiózní finále naší společné "hry" zakončené střelbou do dveří od auta..

Za mně, díky dámy a pánové, že se na střelnici nikomu nic nestalo, doufám, že si to většina z Vás užila, protože jedině to nám dá sílu dělat pro Vás něco i dál..

P.S: Mimichodem, nevím, jestli jste si toho všimli, ale koncentrace ozbrojených "Honzů" s různými nicky na místě myslím neodpovídala běžnému statistickému průměru :idea: .
Už vidím příští rok představování ... Já jsem John Smith.. Já jsem také John.. John Smith.. A ten třetí? to je John.. John Hawk :lol:

P.S.S: Málem bych zapomněl... Wizarde, do Selagova Stormu sem se zamiloval i já, takže jako náčelník mám přednost :-) Akorát peníze na něj nemám :-( Selagu, díky moc za možnost si vystřelit :-)
Naposledy upravil(a) Jasik dne ned 03.6.2012, 22:22, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od cover72 » ned 03.6.2012, 22:10

S474N: já jsem taky rád - zejména bylo příjemné překvapení, jak jsem byl vylosován v tombolosoutěži - a určitě se pokusím dostavit i příště. Jestli se mi povede nějak lépe pořešit dopravu i směrem "tam" (protože tahat se s 5kg flintou + 10kg neforemnou vzduchovou lahví autobusem je celkem otrava), možná přitáhnu i Maraudera na trefování víček od piva - tím se dá totiž celkem pěkně emulovat ono nafouknutí střelnice do dálky :wink:

A ještě musím také adresně - když mi reddog připomenul přezdívky - poděkovat Johnovi a jeho ženě za ono intro do obranné střelby a poukázání na střelecké chyby.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 22:26

reddog: no jestli je Nikon D50 "ta mala", tak jo *3* *3*

kolaCZek: you're welcome *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178

Registrován: pát 04.6.2010, 23:24

Zbraň: bude GLOCK

Bydliště: Slezské podhůří

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od Anaxien » ned 03.6.2012, 22:34

Ještě jsem ani nestihl vypucovat to moje heblo USPávací a ani pořádně vybalit, ale co musím stihnout ještě "zatepla" je vyseknout poklonu a poděkování. Za zorganizování a urvání si svého času, to je dnes fakt problém, za to patří organizátorům můj dík, že byť mají svých starostí a věcí dost, dokážou to nachvíli odložit a zorganizovat toto setkání, fakt palec nahoru!

Hezky připravené, jen si musím rýpnout co mne trochu zamrzelo:
- 10 nábojů do té uklízekčky prachu a spadaného listí kalibru 0.5. Tak na to sem se fakt dost těšil, přeci jen se k tomu nedostanu tak často a měl jsem za to, že si fakt nebude problém z toho "prsknout"... nebyl, ale jen pro 10 rychlíků, co koupili náboj hned ze startu. Zase na druhou stranu majitel té "plašičky ptactva", když jsem se mu šel vybrečet, říkal že takové akce vůbec nedělá, časově je to pro něj problém a finančně taky, takže když se na to podíváme z jiného úhlu, můžem být rádi, že jsme si při té první ráně mohli ucvrknout do spoďárů... beru to, chápu to, ale prostě jsem si tím nemohl namasírovat rameno a trošku tady zklamání..

- Seznámení se lidma z fora - mám za to, že když už se lidé sejdou, chtějí trošku poodhalit roušku anonymity z netu. Neuškodilo by představit kdo je kdo, s kým si vlastně celou tu dobu píšete. Tak jsem musel pátrat a vyptávat se, kdo je kdo, případně přímo přijít a "ahoj, ty si který z toho fora" na staršího pána v maskáčích a brýlích.. "no nevim co to meleš, ale já jsem p.Procházka a je to moje střelnice.." gulp...ehhhhmmm :oops: Crywolfa, Štěpána a Adama jsem poznal hned, ty ostatní už hůř...

- Poslední takové menší mínusko - za to si ale mohu i zčásti sám, nevystřelení si ze všech zajímavých zbraní, co tam majitele měli. Tady musím vyseknout velké poděkování SELAGovi. Tak pohodového pána s manželkou jsem si za tím nickem nemohl představit ani náhodou. Klobouk dolů. Když už jsem šel potřetí si zapůjčit mazlíka Beretu a nechtěl jsem furt být za vyžírku a chtěl jsem si napáskovat svoje krmivo, "paní Selagová" řekla "vkliduuu, já si jich udělám.."... :lol: super.. To STIčko, Luvo a Satanovo ARko mne mrzí že jsem nestih, ale ja k píšu na počátku odstavce, chtěl jsem skloubit dvě odlišné věci a sice věnovat se rodině a také svému hobby a pak se mohu divit, že nevybyde čas.. Příště musím být víc "dosraný".. Tal jsem aspoň protlačil tu beretu na pravý pal post k Honzovi..

Jinak VELMI pozitviní dojem, jsem rád že jsem se zůčastnil, i když jsem za výlet vyplázl jak za staro-nového škorpíka (shit, moh se mít další hračku...). Neděli jsem si také užil a opravdu jsem si rád vyzkoušel jak by to vypadalo, kdyby na mne někdo vytáhl kudlu... Ta Honzova naštestí mne jen označkovala", v reálu by to asi vypadalo jinak... Snad také jeho noha neodnesla nějaké pohmoždění...

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Takže ještě jednou díky všem!
Glocke साथ हमेशा के लिए
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 22:40

Anaxien: jo tak Crywolfa, Stepana i Adama si hned poznal? *88* *3*

Jinak to s tim Prochazkou me stalo poprskanej monitor *3* *3* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od reddog » ned 03.6.2012, 22:44

:lol: :lol: :lol:
tak už mi to došlo, proč se pak Anaxien snažil tak o ztotožňování ostatních.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od Jasik » ned 03.6.2012, 22:47

Anaxien: Jmenovky OK, byly na prvním srazu (ještě ji tu mám doma schovanou), jenže ono to je všechno o čase, jak píšeš na úvod. Ono udělat 3 jmenovky je něco jiného než 50 s tím, že Ti pak stejně 10 lidí bez omluvy nepřijede. Čas a peníze..
Ale OK, pokud s námi budeš chtít jet i příští rok, dostaneš funkci "hlavního cedulkáře", dostaneš seznam nicků, vytiskneš nám jmenovky, nasoukáš to těch plastových "bazmeků" a my to při registraci rozdáme :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od AREYOU » ned 03.6.2012, 22:58

Jasik

chápu, že po pátém střelci zavádět nějaký čas limit by byla blbost a nefér k ostatním (myslel jsem to jako do příště) a taky mi ještě napadlo, že by všichni měli vědět jak moc pod záměrnou střílela ta kosa jelikož prvních pět šest nám ukázalo jak na to a tím byli strašně znevýhodněni...celkově to hodnotím jako velice vydařenou akci už jen to, že jsem tam byl tak dlouho o tom svědčí (nejsem moc přátelský típek a trochu mi trvá než se nějak skamarádím) :-).

Grinch

asi by bylo dobré objasnit, že my dva se nesnášíme (já tě ignoruji a ty na mě stále nějak útočíš, viz poslední email cos mi psal a tvoje reakce zde to zase jen potvrzuje). TM jsem opouštěl z důvodu, že si mi neseděl ty tam spěch domů nehrál žádnou roli, ale poslouchat tvoje infantilní vtípky mě hnalo domů jako zápach žumpy, takže tě znovu již podruhé veřejně prosím neser se do mě...pokud tě něco štve můžeme si to vyřídit jako chlapy!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od maja » ned 03.6.2012, 23:15

Anaxien: Přece se hned nepráskneme jmenovkama, kdo je kdo. Kromě těch tří exhiboušů :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od reddog » ned 03.6.2012, 23:18

maja:
dík za sdílení pokoje. vyšlo to fajn, alespoň jsme se navzájem nerušili chrápáním :lol:, když už jsme tak pěkně řezali oba :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od maja » ned 03.6.2012, 23:28

To je pomluva. Já nic neslyšel :lol: Souhlas, vyšlo to a snad jsme moc nerušili ostatní :)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 23:28

maja: stejne by me zajimalo, kdo mel jaky jmenovky. Ja v sobotu vim pouze o Stepanoj a dneska o Crywolfoj. *40* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od maja » ned 03.6.2012, 23:33

Že by Adam neměl jmenovku? Nevím, já tam vlastně vůbec nebyl a všechno zapřu :lookround:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od reddog » ned 03.6.2012, 23:37

maja:
ha, a to jsem byl ostatními systematicky a maskovaně přesvědčován o vlastní paranoie :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od S474N » ned 03.6.2012, 23:38

reddog: vis co jsem ti rikal, ze F60.0 se da pomerne dobre zamedikovat. *3* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od reddog » ned 03.6.2012, 23:43

no, ale ta medikace flákotou opravdu fungovala :mrgreen:
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od Jasik » pon 04.6.2012, 9:20

Tak se mi přes noc ještě v unavený hlavě rozleželo komu jsem za co nepoděkoval.
Takže adminovi za registrační formulář a tabulky, čertovi za další organizační věci, které nebyly zmíněny a i přes počáteční problémy (v pátek dovoz mobilního WC), nakonec přispěly ke zdaru akce, Markovi za pomoc s přesunem proviantu tam i zpět .

Panu Novákovi děkujeme za představení HAMRů a za tu hromadu .308Win nábojů o které byl "obrán", panu Hájkovi děkujeme za to, že přijel až ze severozápadního konce republiky s trezorem, který následně putoval do severovýchodního konce (Luboši, jestli to budeš číst, doufám, že někteří z těch ostatních, cos jim rozdával letáky se taky ozvou a budete mít nové zákazníky).

Děkuji všem, kteří přiložili ruku k dílu byť už přenesením jediné židle nebo sebráním jediné nábojnice.

A jinak Adam tam myslím v sobotu taky byl, akorát už si neuvědomuji v koho se následně transformoval, ale byl to někdo s vestou (reddogu ??) :-))
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: 01.-03.06.2012 - V. Velký letní sraz MujGLOCK - Velká Bí

Příspěvek od john.hawk » pon 04.6.2012, 11:12

Také bych se chtěl za Bojové simulace a společnost Zahal připojit k poděkování všem za jejich výborný přístup k celé věci, zejména za fyzickou pomoc při přenášení terčů a jiného materiálu potřebného pro ,,srážení "
Doufám že se Vás naše simulace obohatila a snad trošku změnila pohled na věc k lepšímu..
PS: Pan Procházka Vás taky všechny moc pozdravuje, ještě dneska jsem ho viděl sbírat kousky cihel po střelnici.. :D :D :D

Zpět na „Srazy MujGLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz