02.03.2007 - AVIM - LOS - SWAMP, LEX


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » sob 03.3.2007, 8:34

Honzo,máš ještě nějaký videa z té 1)-tajné?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » sob 03.3.2007, 9:25

cmk: v odkaze na video nic není :!: :(
Zlo není ve zbraních, ale v lidech

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » sob 03.3.2007, 9:30

Mam to uz komplet prevrtene do AVI, ale pres ADSL linku 128kbps, pri uploadu jeste pomerne nestabilnim to na server nedostanu... vydrz do pondelka, uploadnu to z prace...

Radek> kdyz kliknes na ten odkaz, ktery jsem dal, tak to nic nedela?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » sob 03.3.2007, 9:43

Dejte sem někdo výsledky prosím. Rýmička mi tentokrát zabránila se zúčastnit :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » sob 03.3.2007, 9:47

cmk píše:Tak jsem zas skoncil na kdyby... Kdybych ja vul neprohlizel vsechny koje, usetril jsem 10s za babu a 2s casu a mohl jsem bejt druhej :-(... Kdyby kdyby...

Opet nezbyva nez poblahoprat vitezum...

Jako tresnicku posilam video RJ a 2 glocku v akci: :-)
http://www.korecky.com/video/los2007/20 ... ssfast.avi
To je bomba! Rychlámyš by měl okamžitě přejít k westerňákům. Tam by s tímhle dvojručním stylem velmi dobře uplatnil :D :D :D

To CMK: Byl jsi s G26 v záložce? A jak jsi vlastně dopadl?

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » sob 03.3.2007, 10:10

:-) strilel jsem s K100...

A svych nejhorsich 70% zapocitavanych do poharu LOS jsem nevylepsil :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » sob 03.3.2007, 10:43

:( Měl jsi zkusit toho prcka. Určitě bys zvítězil :)
Tak se těším, že si to rozdáme na "Na férovku" v Čelákovících :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » sob 03.3.2007, 18:55

Double Glock Shooting: Ze ja blbec odesel hned po odstrileni :D

Organizace: Diky za pekny patek na strelnici, dokonce se mi i darilo, nicmene k zavodu bych mel nekolik poznamek...

Nekteri (rozhodci) nemeli na care bryle - na jednu stranu jejich problem, na stranu druhou je to v pravidlech a urazy by to byly zcela zbytecne.

Prvni(?) zavodnik odstrilel "lezaci" situaci s nadrcnutou zbrani - dle Standy mohl zbytek strilet take s nadrcnutou - na jednu stranu to bylo naprosto spravedlive, na stranu druhou - bezpecnost? Nebylo by tedy lepsi potrestat prvne strilejiciho jednou procedurkou, ze nedodrzel propozice (nebo to jako rozhoci prominout a rict "mea culpa") a zbytek nechat strilet tak jak bylo v propozicich, tedy bez naboje v komore?

Situace "sklep" - spouste lidi (mne nevyjimaje) byl pridan k dobru neterc, pokud jej ignorovali. Jednalo se o "fetaka" uplne vlevo. Skoda ze tam nebyl terc, aby ti, co jej prehledli, byli penalizovani. Kdekdo si stezoval, ze byly dany tri sklepni koje, ze by (strelec) neprosel zleva a tedy by strilel "za roh" apod. Taky jsem ten terc prehlid, neprislo mi logicky, aby tam byl - protoze by na me ani nemohl odnikud zautocit, kdybych ho presel.

BTW. kdybych jej videl, tak jej zcela jasne identifikuju jako terc. Ano, vim, bylo receno, ze zbrane jsou konretni obrazky toho a onoho, ale u statickeho terce clovek proste nepozna, zda utoci se zbrani v ruce (strikacka), nebo sedi v koutku a jen si tise picha svou davku. Radsi bych tedy jako obrazek pro neterce neco snadneji rozlisitelneho, treba hreben nebo noviny.

Tot moje namety k zamysleni, ve vysledku se mi to moc libilo a doufam, ze priste zas prehlidnu vsechny baby a vykropim vsechny terce :D

PS. Nemate nekdo vysledky?
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 03.3.2007, 19:15

Starosta: na dane stage jsem byl asi po dobu cca 10-15 zavodniku. Ani jeden nebyl penalizovan, naopak, kazdemu se reklo, ze mel stesti, ze ho prehledl. Chces tvrdit, zes byl penalizovan za to, ze si ho nenasel? *9*.

Navic terc byl jasne oznacen "rukama" - tj. neterc. Za chvilku nahraju do galerie fotky, takze se tam klidne muzes presvedcit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » sob 03.3.2007, 19:31

S474N: Já tu Starostovu připomínku o skrytém feťákovi pochopil opačně, jako že vydělal na tom, že ho nenašel...
U této situace mě naplňuje hrdostí, že jsem onen neterč bez nejmenších obtíží bleskurychle objevil, méně uspokojivé ovšem shledávám, že jsem mu to vzápětí obratem natankoval rovnou do alfy. Třikrát. :? :lol:

Starosta: K "ležení" s ohledem na uspořádání situace, orientaci odložené zbraně a polohu terčů mě osobně připadala možnost ohrožení bezpečnosti spíše teoretická. Já jsem nakonec neviděl žádný náznak nebezpečné manipulace (ač jsem se tam docela zdržel) a o žádném případu jsem ani neslyšel. Jestliže rozhodčí pustil na stage závodníka (závodníky? myslím, že to byli dokonce první dva) s nábojem v komoře, měl pak na výběr dvě možnosti dalšího postupu. Ta, kterou zvolil, byla podle mě spravedlivá ke všem.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 03.3.2007, 19:57

Smith: no lze to pochopit jakkoliv. Nicmene kdyby tam byl klasicky terc a bylo to ve stejnem usporadani, spousta lidi by rvalo, ze zastena byla blizko steny, atd.

Fotky ze zavodu:
:arrow: 02.03.2007 - Praha AVIM - LEX + SSK SWAMP Lidová obranná střelba
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od tom » sob 03.3.2007, 21:13

Tak kde jsou výsledky? :roll:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » ned 04.3.2007, 0:09

Starosta píše:Situace "sklep" - spouste lidi (mne nevyjimaje) byl pridan k dobru neterc, pokud jej ignorovali. Jednalo se o "fetaka" uplne vlevo. Skoda ze tam nebyl terc, aby ti, co jej prehledli, byli penalizovani.
Satan: Co je nejasne? Myslel jsem to tak, ze Ti co jej prehlidli, jej logicky nesmazli a tedy neskorovali babu.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 92

Registrován: ned 14.5.2006, 15:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Jihlava

Příspěvek od bobr » ned 04.3.2007, 0:11

to by mě taky zajímalo proč jsou s nima takový tajnosti :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » ned 04.3.2007, 0:13

Smith: Zily mi to netrha, ale kdyz se ma sbirat nabita zbran z podlozky, radsi bych se drzel puvodni predlohy (nenadrcnuto). Ale hlavni slovo ma rozhodci :wink:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » ned 04.3.2007, 0:15

S474N píše:Navic terc byl jasne oznacen "rukama" - tj. neterc. Za chvilku nahraju do galerie fotky, takze se tam klidne muzes presvedcit.
To je mi fuk, ze vidim ruce :D Vidim zbran, tak strilim :twisted:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » ned 04.3.2007, 6:32

No právě,identifikoval jsem stříkačku=zbraň a bum :lol: a v reálu bych to udělal stejně,Je pravda že někteří tvrdili že stříkačku určili jako nůž.Ale podle mne stříkačka zbraň je,jakpak by vypadalo,kdyby tam byly pacičky a bejsbolka?Vždyť ta taky není jako zbraň primárně určena..... :twisted:
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » ned 04.3.2007, 8:42

To ALL: Taky jsem se rozhodl, že napíšu svoje dojmy z tajné situace. Ten tolik diskutovaný neterč úplně vlevo - ze startovní čáry jsem viděl že tam něco je a rozhodl jsem se to řešit zprava, protože na řešení zleva mě to přišlo moc schovaný... Tam něco bylo, to jsem vyřešil, takže mě ani nenapadlo, že to je jiný - samostatný kotec.

Byl jsem se tam podívat po dostřílení. Bylo to opravdu schovaný. A být to terč, nešlo by ho řešit bez procedury za přešlápnutí latě...


TraTom: Moc pěknej závod, supr situace. Dlouho jsem si říkal, jestli budou nějaký situace se střelbou na hlavu, že by to bylo určitě zajímavý :)
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 04.3.2007, 10:43

provarenec: pozor na to, ne vzdy jsou late zaroven preslapovymi carami. Obvykle to tak je, ale vzdy zalezi na uhlu terc vs. zastena. Pokud neni zastena postavena kolmo k terci, tak se pochopitelne kryt zvetsuje i za latku.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » ned 04.3.2007, 11:53

ahoj,chtěl bych taky napsat pár postřehů,situace byly pěkný,ale pár drobných bot tam bylo:situace 1-a) Rozhodčí neměli brýle(to mě mrzí,protože rozhodčí by měl VŽDY jít příkladem) .b) To,že byla zbraň nabitá nevidím jako problém,jestliže všichni měli stejné podmínky,prst na spoušti mám jen tehdy,když chci střílet(byl by to problém střelce) situace 2-a)moc pěkná tajná situace,která se sice trochu lišila s propozicemi(3-4koje ve slepě),asi největší renonc byl s postupem střelců,kteří nenašli hned nejbližší terč.není důležité jestli ho našli hned na začátku,nebo na konci,ale byly střelci co ho nenašli vůbec.čas měli samozřejmě kratší,protože se nezabývali vyhodnocení,krytím tohoto terče.Za to měl přijít adekvátní trest,já navrhoval jednu proceduru-3s.Je škoda,že rozhodčí to neudělali,předešlo by se diskusím.co se týče označení terče:já s tím problém nemám,byly tam ruce,tak nestřílím,ale navrhoval bych používat jen jeden symbol.situace 3)se mi moc líbila,hledat na stole svojí zbraň asi z 8mi jiných :D ,ale funkčních zbraní,bylo opravdu super,samozřejmě jsem hledal tu svou...Takže na konec:závod se mi jako celek líbil,je mi jasný,že při stavění situací na rychlo může organizátorům něco utéct a pouze tomuto faktu připisuji ty drobné chybky.Ono přece jen za 20minut postavit situaci aniž by si jí rozhodčí odstřílel...

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz