03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL


Termíny akcí k DRILLY.cz a obecná diskuse k nim

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od jry2000 » pon 04.8.2014, 14:47

cmk píše:Tak az se bude od zapadu blizit Wermacht a od vychodu Ruda armada, z jihovychodu turban-army a z jihu Kalach-baby-army tak ja prijdu :-)
Tak vyjedou z Blaniku :)

Jo a jeste neco konstruktivniho z laickeho publika:

https://www.youtube.com/watch?v=Tyhkwwq ... page#t=119

1:59 - pri tom postupu zpatky osoba bliz ke kamere - prst na spousti. Myslim si, ze tohle provedeni je dobry recept na pruser pri skobrtnuti skrpalem nebo zakopnuti.

Pro Pitta - a ne, nemam jeste koupenou zarovku.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od Julek » úte 05.8.2014, 13:23

Tak já si tu taky přihřeju polívčičku.

Naprosto super odoledne, jako vždy prima lidi, instruktáž dle mého super, bezpečnost byla na prvním místě.

Mistr Seikel naprostá paráda, bylo mi potěšením si s tebou zase zastřílet, už se těším na příště.

Rozhodně přijedu znovu a rád, moc díky kluci ještě jednou!

zlé video
https://www.youtube.com/watch?v=PINwHzNgzcY

zlé video
https://www.youtube.com/watch?v=5fFrdGJRxl4
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od jry2000 » úte 05.8.2014, 14:01

Jojo, vypadate oba dva hustodemonsky krutoprisne :D

Ale sehrany jste pekne
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 30

Registrován: úte 15.3.2011, 12:47

Zbraň: G17

Bydliště: Brno

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od ogres » úte 05.8.2014, 18:29

jry2000 píše: 1:59 - pri tom postupu zpatky osoba bliz ke kamere - prst na spousti. Myslim si, ze tohle provedeni je dobry recept na pruser pri skobrtnuti skrpalem nebo zakopnuti.
jry: nějak jsem nepochopil co se ti na tom nelíbí. Byla to střelba za ústupu vzad, takže prst na spoušti být musel, jinak by to asi nestřílelo :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od AREYOU » úte 05.8.2014, 18:30

jry2000
..."1:59 - pri tom postupu zpatky osoba bliz ke kamere - prst na spousti. Myslim si, ze tohle provedeni je dobry recept na pruser pri skobrtnuti skrpalem nebo zakopnuti" děláš si srandu je to při pohybu zpět a u toho je střelba jak bych to asi tak pak mačkal tu spoušt....máš lepší řešení?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od jry2000 » úte 05.8.2014, 19:02

Hele klid sefiku, to ze tady zacinas valcit pomalu s kazdym neni duvod na takovehle emotivni vypady vuci mne.
Kdyz se koukam na to video tak ten clobrda uz dostrilel a zacinal ustupovat zpet s prstem na spousti a u toho nestrilel. Proste couval kam vubec nevidel s prstem na spousti. Lepsi reseni? Kdyz couvam a nestrilim tak bych dal prst mimo spoust. Stejne jako pri pohybu vpred kdyz nestrilim. Tot asi vse.
Ale mozna v tom jako laik nevidim nejakou spesl vyfikundaci
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od AREYOU » úte 05.8.2014, 19:18

:D to nebylo nijak útočné na tebe...možná to tak už odemne vyznívá co :-) ok chápu jak to myslíš, ale toto bylo dle všeho okay...prst je pro nás priorita a takové selhání bych si nikdy neodpustil...to je na harakiri :-).

Video jsem dnes smazal (důvody si nechám pro sebe) díky za pochopení.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od HV » stř 06.8.2014, 7:51

Jsem zvědav, kdy tu střelnici někdo po shlédnutí těch vašich videí přijde zavřít. Nedej bože aby se někomu něco přihodilo. To by teprve byla sháňka po takových krásných důkazních materiálech, které horem dolem vyrábíte :crazy:
...správce střelnice je svéprávný nebo ho dělá někdo z vás?
...zbraně, mám zbraně

Příspěvky: 24

Registrován: stř 05.3.2014, 21:31

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od paulus347 » stř 06.8.2014, 8:04

nechápu, co se vám na tom nelíbí? mě to přijde jako pecka, jak již smazané video, tak výše uvedené dvě videa. každýho nebaví si sednou za židličku a stoleček jak ve škole a střílet s nejlépe opřenou zbraní (pomalu ve stolici) a střílet na papír. Někdo to má rád akční. A bezpečnost tam je.
- v armádě děláš se zbraní taky psí kusy a taky můžeš bejt nováček. A navíc tam hraje rozdíl, že budeš pěkně unavenej a vyšťavenej, kdežto sem na střelnici jedeš odpočatej plnej síly ;-)ä i ten civil může bejt ve zbraních zaběhlejší a odstříleno víc, než profi vojáci... Aktivní záloha se ke zbraním dostane 2x do roka na 14 dní a taky dělaj se zbraněma psí kusy. O nějakym velkym vícviky asi nemusí být řeč, že neprobíhá. :-)



btw. drillu jsem se neučástnil, ikdyž bych rád :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od Julek » stř 06.8.2014, 8:20

Kdyz pominu vsechny ostatni pripominky, tak musim rict ze na bezpecnost se dbal nejvetsi duraz.

Jsem tady novej, ale neco uz mam odslouzeno i odstrileno a rozhodne nejsem profesional ale muzu sam o sobe rict ze se citim jako by mirnoulince pokrocilej a je jasny za drilly nemuzes delal s clovekem ktery ma zbran 3 dny a nikdy nestrilel a na strelnici jde jednou za pul roku a to jeste kdo vi zda to stihne.

Byla to velka zabava, vse bylo bezpecne a poradne sme se zapotili, uz se tesim na advanced kde bude zatez :inlove:

Jo na nikoho tim neutocim ani to neberu osobne je mi to u sedaciho svalu, bylo to super a prijdu zase i kdyz to mam 370 km :)

Drilly.cz to delaji seriozne, bezpecne neni to banta trollu to maji jeste mokry zbrojaky, naopak jsou otevreni napadum a pripominkam atd, kdo nebyl muze psal co chce, prijedte, zaplatte, zkuste si to a pak si radi radi udelate video jak vam to jde :D
Něco o mě www.danyi.cz

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od HV » stř 06.8.2014, 8:47

Jsem rád, že tvůj gluteus maximus má klid. O nic nejde, dělejte to jak libo a jak se vám to líbí. Přistupuji k tomu asi ze špatné strany. Takový typ "výcviku" se mi osobně jeví jako nepraktický. Tedy alespoň do doby, dokud se k nám z východu nepřihrne něco nečekaného. Ale pokud se vám to líbí a přináší vám to uspokojení, pokračujte. Přeji vám, ať se nikomu nic zlého nepřihodí a doufám, že tento "výcvik" nikdy nebudete muset použít v praxi. Také doufám, že někoho po shlédnutí těch videí nenapadne přirovnávat vás k nějaké potencionálně nebezpečné militantní skupině.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od Julek » stř 06.8.2014, 14:01

Já to beru jako pouhý uživatel a dnes je militantní každý kdo má zbraň nebo kdo se třeba i umí sám ubránit, takže takové věci mě nechávaji naprosto klidným.

Výcvik, už to slovo zavání tím že jako něco kujeme, pro mě je to trenink, jako všechno co chceš v životě dělat v ramci svých možností dobře.

Stát v řadě a střílet je taky děsně militantní už proto že se na jednom místě sešlo víc lidí se zlejma zbraněma. To samí mají babky u nás na vsi protože mají kroužek vaření kde používají nože a umí to s nima.

Posvítil bych si i na tyhlety autoškoly, protože na základě jejich výcviku jeden kluk zabil holku nedávno atd atd ...

To se rovnou můžem (jak EU chce) vypnout mozky, platit daně a vysrat se na všechno co z nás dělá svodobné lidi.

Drilly jsou dobrý trénink, za mě doporučuji. Tady v tom vlákně končím, videa si na youtube nechám protože nám to tam mocinky slušánkuje! :inlove:

Můžeme to probrat třeba v jiným vláknu u dalšího tréninku kde třeba budou i zlé kliky před střelbou 8-)
Něco o mě www.danyi.cz

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od HV » stř 06.8.2014, 14:09

Aha, tak jestli to dobře chápu, existují dvě střelecké disciplíny:
- mířenka
- drilly.cz

V mířence hodnocení chápu. Jak se hodnotí na drillu? Předpokládám, že postačí poplácání po rameni se slovy "byls fakt dobrej"?
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od Julek » stř 06.8.2014, 14:29

Měří se (bylo mi měřeno):

čas
zásahy
chyby

Po ramenu jsem byl poplácán pouze na bezpečném místě mimo střeliště (beze zbraní), pokud se plácáte na střelecké čáře (gluteus jak jsi psal výše, tročku mě vylekala představa že tě napadl tento sval) tak opatrně ať nedojde k nějakému zranění, gluteus je velmi blízko těžišti.

Doufám že jako fotograf MujGlocku moc netrénuješ focení, protože by to někdo mohl brát jako že jsi militantní milovník obrázků zbraní, který je navíc pořizuje a shromažďuje.

Vidíš sám jak debilně to zní :)? Stačí to debilně napsat pokud chceš. A protože já jsem hlava otlučená tak mi to moc jde.

Znovu píši, já jsem chtěl jen podpořit kluky, protože jsem tam byl, zkusil jsem si to a bylo to výborné, bylo lepší a profesionálnější než jsem čekal.
Něco o mě www.danyi.cz

Příspěvky: 30

Registrován: úte 15.3.2011, 12:47

Zbraň: G17

Bydliště: Brno

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od ogres » stř 06.8.2014, 17:06

HV píše:Jak se hodnotí na drillu?
Na drilly jsme si vymysleli vlastní hodnocení, ale inspirace byla jak z IPSC, tak LOSu.
1. Měří se čas
2. Hodnotí se zásahy (železo - 10b, A - 10b, C - 7b, D - 2b)
3. Penalizace (-10b - procedura, -10b - neřešení terče, -50b - bába)

Střelec dostane body za zásahy a odečtou se penalizace. K tomu se přičtou body za čas (nejrychlejší střelec dostane 50% z maxima bodů dosažitelných na situaci, ostatním se dopočítá poměrem k nejlepšímu času). Z jednotlivých situací se sčítají procenta a podle nejvyššího součtu se určí pořadí.

Postupně se to snažíme vychytat, aby naměřený čas byl spíše druhotný a spíše se dbalo na přesnost střelby a "čisté" provedení.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 03.08.2014 - Velka Bíteš - KURZ, TEAM DRILL, NOČNÍ DRILL

Příspěvek od pitt » čtv 07.8.2014, 20:33

jry2000 píše:Hele klid sefiku, to ze tady zacinas valcit pomalu s kazdym neni duvod na takovehle emotivni vypady vuci mne.
Kdyz se koukam na to video tak ten clobrda uz dostrilel a zacinal ustupovat zpet s prstem na spousti a u toho nestrilel. Proste couval kam vubec nevidel s prstem na spousti. Lepsi reseni? Kdyz couvam a nestrilim tak bych dal prst mimo spoust. Stejne jako pri pohybu vpred kdyz nestrilim. Tot asi vse.
Ale mozna v tom jako laik nevidim nejakou spesl vyfikundaci
už máš zbroják?

Zpět na „DRILLY.cz“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz