03.10.2009 - MČR LOS


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od cmk » čtv 27.8.2009, 14:09

Zatím nic oficiálního, takže jen krátce:

Termín: 3.10.2009
Místo: Střelnice SSK Hovořany

Kvalifikační kritéria: alespoň 5/5/5/3 odtřílených závodů (Pi/Re/ZPi/ZRe) a umístění alespoň do 50/10/10/10 teho místa - bere se jen pět nejlepších závodů (pozor - neplést s Pohárem LOS, tam jsou kritéria jiná).

Kdo splní kvalifikační kritérium do 19.9. včetně (tedy do závodu v Otrokovicích) bude kvalifikován. Pokud by někdo ještě uspořádal závod v dalším týdnu, bude brán také jako kvalifikační a kdo se kvalifikuje až tam, bude též kvalifikován.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od Lukáš Koukal » čtv 27.8.2009, 15:42

Vždyť je to skoro až na Slovensku :crazy:
Obrázek

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od cityshark » čtv 27.8.2009, 16:10

Cokoliv na vychod od Kolina uz je Asie :) Ovsem Slovensko uz je Dalny Vychod....

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od cmk » čtv 27.8.2009, 16:34

A co kdyz ti reknu, ze mezi Hovoranama a dalnici je po ceste 5 mestecek/vesnic, z toho 3 jsou:
- Velke Pavlovice
- Boretice
- Kobyli

Potesi Te to? :-)

Jinymi slovy - panove a damy - nechte si v kufru rezervy :-) a nemyslim tim nahrandi kola, ale dostatek volnyho prostoru. Bude cim jej zaplnit.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od Lukáš Koukal » čtv 27.8.2009, 17:01

Z téhle stránky jsem to nezkoumal, ale vyhlídky se přecijen mírně lepší, pravda :)
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od snaper_mira » čtv 27.8.2009, 17:09

Hmm...jediný víkend, kdy se mi to nehodí :(
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)

sig

Příspěvky: 52

Registrován: pon 10.3.2008, 19:13

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od sig » čtv 27.8.2009, 18:21

Hmm, já jsem si podle kalendáře LOS resp. MČR naplánoval na následující týden pobyt v Dunajské deltě (hranice mezi Rumunskem, Ukrajnou a Moldávií) :mad: :mad:
TZN, jsem v pr*eli. :mad:

Co to nechat v původním termínu a udělat to třeba klasicky v Čelákovicích.

Nemyslím, že bych byl jedinej, kdo má plný diář, ale z mého pohladu je přece pro každýho menší zlo změna destinace, než termínu...

áách jo :huh: to asi už neukecám :(
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od TraTom » čtv 27.8.2009, 19:22

Přesunout konání z Moravy do Čech znamená nasRath všechny Moraváky. Do toho nejdu.

A pokud bude zavřená D1 potažmo D2, pak podobný problém s Papežem by opačně řešili Moraváci.

Raději to posunu o týden.

Kromě toho "západoslováci" to připravují už půl roku. Sebrat jim to teď by byla kurvárna.

Toliko váš LOSí táta
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton

Příspěvky: 85

Registrován: pát 23.11.2007, 19:41

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od gombizak » čtv 27.8.2009, 19:58

bude pro zájemce i stage : Přepadení vinného sklépku? :?:

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od MISSFAST! » pát 28.8.2009, 7:22

Můj názor je, že přes vzniklé potíže by se letošní Mistrovství ČR mělo konat v termínu, na který bylo vyhlášeno. Nelze-li ze známých důvodů využít původně plánované místo, mělo by se mistrovství konat ve stejném termínu, ale na jiném místě. (V této nouzové situaci by pořadateli jistě leckdo z provozovatelů střelnic vyšel vtříc.)

Na mistrovství se chystá nejmíň stovka střelců, kteří mají své práce, rodiny, dovolené apod. a mnozí plánují svůj čas ne na týden, ale třeba na rok dopředu. Pokud je tedy termín změněn měsíc před datem konání, je to nejen silná čára přes rozpočet, ale doslova rána pod pás pro mnohé z nich. Mistrovstí ČR je (melo by být) vrcholem sezóny a tyto změny ho degradují na úroveň lokální klubovky.

Argumentace Losího náčelníka o dlouhodobé práci moravských pořadatelů (nic ve zlém, potíže jim v žádném případě nepřeju, velice dobře si dovedu představit vzniklé komplikace, taky už jsem něco organizoval a za dobrý úmysl byl řádně ztrestán) je pochopitelná a v jádru správná, ale chybí v ní odpověď na zásadní otázku.

Pořádá LEX Mistrovství ČR pro pořadatele, nebo pro závodníky?


(Tento názor samozřejmě patří hlavně na stránky LEXu, ale v tuto chvíli - 28.8.2009 7:17- je tam diskuse z neznámých důvodů zablokovaná.)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od Jasik » pát 28.8.2009, 10:06

Jelikož jsem na "svém" serveru, tak mě tu snad nebude nikdo napomínat za příspěvek.
Když jsem si na gunlexu dovolil někdy minulý neo předminulý týden napsat, že bych rád věděl kde tedy MČR bude (a kdy?), byl jsem osočen od CMK, že to snad je jedno, že se to dozvíme všichni dle pravidel LOSu 14. dní předem atd. Teď chci poděkovat Rychlomyši, že to napsal tak, jak to cítím i já. Mnozí hlavně s ohledem na rodiny, se kterými jsme nejvíc hlavně o víkendu (protože přes týden člověk ráno vypadne do práce a přijde večer před sedmou, kdy už jdou děti pomalu spát) a další "povinnosti" opravdu neplánujeme čas na týden či 2 týdny dopředu, ale třeba na měsíc i více.
Ano, přiznávám se, asi jsem "línej pražák", i když teda s Prahou mě pojí spíš jen pracovní vztahy, ale když byly minulé ročníky MČR pořádané v Čelákovicích, věděli jsme místo i datum minimálně půl roku dopředu a šlo jen o to zda se člověk kvalifikuje jako střelec nebo se tam prostě dostane jako rozhodčí či pomocník. Sám hodnotím jako nejlepší asi ten 1. (vlastně nultý) ročník, ale ne situace, spíš takové ty drobnosti jako jmenovky závodníků a rozhodčích atd.. Pak přišli sponzoři a více cen, taky dobré, ale i díky účasti některých více či méně "prudičů" už to bylo víc o závodění než lidovosti a zábavě (i když ,je to přeci jen vrchol sezony, tak proč ne).
No a co bude letos... To je jeden veliký ?. No tak, jestli se tedy kvalifikuji a pojedu a jelikož nebudu muset zřejmě pískat ani nic podobného (hurá), snad nám aspoň ti vinaři nalijí dobré víno a ne "druhák" pro pražáky :wink:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od cmk » pát 28.8.2009, 10:30

Nejhorší je se do něčeho navézt, když vlastně člověk ještě neví do čeho. V rámci "táhnutí za jeden provaz" se pak člověk snaží:
- interně tlačit na to, aby bylo co nejřív jasno
- externě buď držet hubu nebo se snažit lidi uklidnit "bude to a vše se dozvíte"

A následně dostane kudlu do zad od vlastních, kteří ač jsou bráni jako "naši" najednou začnou rozdmíchávat problém dřív než nastane, nutit ty "své" kolegy se to snažit uhasit, něco slíbit, uklidnit, přesto do toho ti vlastní dále ještě šťourají, vymýšlí zástupné problémy. Ti co se to pod tlakem snaží uklidnit něco slíbí, protože už ničím jiným nikoho neuklidní, jenže to slíbí bohužel předčasně, pak je něco jinak a máme tu cyklický problém.
Za sebe osobně - seru na to, příště držím hubu. Ať si lidi myslej co chtěj, ať se zhádaj pod článkama, který jsou úplně o nečem jiném, ať nikdo neví klidně vůbec nic.

Jasíku - s tou tvou dopravou - spousta z nás už má ty rodiny taky. Rozdíl, mezi MČR v Čelákovicích a v Hovořanech bude v tvém případě znamenat vyjet o 2 hodiny dřív a přijet domů o 2 hodiny později. Vše ostatní je shodné. Jelikož počítáš s tím, že nebudeš stavět a pískat, tak je to ve finále jen o hodinu dřív tam, o hodinu pozdějc zpátky. Kde je ten rozdíl, proč to najednou řešíš tak vehementně?

Co se týče změny termínu - přál bych Vám všem vidět ty maily, jak je super, že se to přesunulo, že být to v době návštěvy papeže, bylo by kolem toho akorát spousta problémů. A úplně stejně chodí kritika, proč že se to přesouvalo, když už to rok bylo vyhlášeno. A máte pravdu všichni. Dokážete někdo zaručit, která z variant je menší zlo?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od cmk » pát 28.8.2009, 10:37

Mimochodem Jasiku - bud od Te dobroty a kdyz uz pises, ze jsem te osocil a neco ti napsal, nelzi :-)
#
jasik 20. Srpen, 2009 v 9:40:

V pravidlech LOSu je, že propozice na „pohárový“ závod mají být minimálně 14 dní předem, ale myslel jsem si, že MČR je jakýsi vrchol sezony a aspoň místo uspořádání by mohlo být známo dříve (třeba vzhledem k tomu, aby si mohli lidé naplánovat jak, s kým a s čím tam pojedou atd.)
#
Jan Korecký 20. Srpen, 2009 v 10:24:

Vsak to take bude znamo drive nez 14 pred.
Kazdopadne planovani cesty je uplne stajne, jako na jakykoli jiny zavod
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od MISSFAST! » pát 28.8.2009, 11:49

cmk:
Za dobrotu na žebrotu, Jendo... :D

O hodně menší zlo je změna místa, ne termínu. Chápu, že to je někomu jedno, někdo to dokonce uvítá, pokud na původně hlášený termín nemohl.

Ale...
Zkuste se vžít do situace člověka, který se nechal zlákat LOSem, celý rok jezdil poctivě na závody, aby se konečně kvalifikoval, plánoval si pracovní a rodinné věci tak, aby na mistrovství mohl (a ukecat doma ten dlouhý zářijový víkend, kdy se mělo jet k babičce do Chotěhůlek dalo opravdu velkou fušku). Změnou termínu ho o tohle všechno připravíte, protože právě na tento termín si třeba zaplatil rodinnou dovolenou nebo přeložil tu babičku.
Já bych tedy na jeho místě asi poslal celý LEX i s jeho LOSem... Asi víte kam.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od cmk » pát 28.8.2009, 12:29

MISSFAST! píše:cmk: Za dobrotu na žebrotu, Jendo... :D
Jako bys o tom neco vedel :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od TraTom » pát 28.8.2009, 13:47

Myš Fest:

Chápu návrh na přesunutí místa a nikoliv termínu. (Něco k tomu máš jako LOSí bojar v PM).

Je jasné, že někomu se přesunutí nehodí, jenže zase na druhou stranu jsme dostali spostu emailů, že to přesunutí o týden je lepší pro dost lidí a nejen kvůli SS Rottenfuehrerovi Ratzingerovi.

A co se týče místa. Je jasné, že pro Čechy je to brutální, ale stejně tak to bylo brutální pro Moraváky poslední 3 roky.

Jinak všechny LOSí náčelníky bych prosil, aby MČR řešili způsobem popsaným mnou v emailu.
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od provarenec » pát 28.8.2009, 14:40

Mě to je jedno kdy a kde to je. Já mám stejně hovno co na práci jak je den dlouhej, tak pojedu kdy se řekne a kam se řekne. Stačí, když budou GPS souřadnice.

Buďte rádi, že se podíváte na pěknou střelnici, kde jste ještě nebyli.
MISSFAST! píše:cmk:
(a ukecat doma ten dlouhý zářijový víkend, kdy se mělo jet k babičce do Chotěhůlek dalo opravdu velkou fušku).


Ukecat víkend? To jste všichni takoví podpantofláci??? Zásadně se neptám, ale rovnou oznámím!! :mrgreen:

Dáváte vinu TragédoviTomášovi, ale chyba je v tom, že ty svý máničky nedržíte pořádně zkrátka. Jestli se ženský ptáte, jestli vám milostivě dá povolení jet na závody, tak jste u mě fakt tragédi.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od Starosta » pát 28.8.2009, 15:02

provarenec: Ne každej je takovej správňák, aby dal manželce facku ledva vstane, aby si uvědomila, kdo je doma pánem :)
Nebo to ber tak, že někdo má třeba složitěší (rodinnej) život než Ty a fakt musí věci plánovat hodně hodně dopředu :roll:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od snaper_mira » pát 28.8.2009, 15:10

Bohužel jsem přesně ten typ, jak tu popisuje Missfast. Hodně jsem s tím v kalendáři počítal a na ten víkend jsem si už koupil dovolenou. Pro příště už budu vědět, že kolem MČR si mám nechat několik víkendů volných :(
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: 03.10.2009 - MČR LOS

Příspěvek od HV » pát 28.8.2009, 16:02

Změna termínu takhle náhle je opravdu dost nešťastná věc. Spousta lidí si svůj čas plánuje na dlouho dopředu a nejsou to jen podpantofláci. Takhle nebude dost veliká konkurence a co když budu první? Uvědomujete si jaká by to byla pro LOS ostuda? :lol:
Ještě o týden později a už se volí do PS PČR, to jsem ukotvenej a nikam bych nemohl taky.
Tak teď jen doufám, že se tam dostanu a že to bude stát za to *1582*
Už víme kolik bude situací?
...zbraně, mám zbraně

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz