Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 17.5.2022, 15:20

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 06.05.2006 - Čelákovice - LOS LEX a LKOS 
Autor Zpráva
VIP člen

Příspěvek 
Zavod opravdu super, rozdeleni do skupin hodnotim na jednicku, nevznikali vubec zadne prostoje a nekonalo se ani predbihani. Udeluji sam za sebe jednicku s hvezdickou.

Fotografie ze zavodu:
:arrow: 06.05.2006 - Čelákovice - LEX Lidová obranná střelba

Obrázek

sob 06.5.2006, 18:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen

Příspěvek 
Šest situací, přes padesát účastníků a výsledek?
Hraničící s dokonalostí! *88*

sob 06.5.2006, 19:18

Příspěvek 
Moc to s tou chválou nepřehánějte. Ještě zpychneme a nebude to s náma k vydržení :-D

sob 06.5.2006, 19:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP člen

Příspěvek 
Ptak: mas pravdu, mensi skraloup bylo rozhozeni do skupin tak, ze jsme se vubec neznali. Za to beru tu hvezdicku a davam minus. Priste by se mohlo dat predem par minut cas na rozdeleni.

Obrázek

sob 06.5.2006, 19:37
VIP člen

Příspěvek 
Tak a neco pro pobaveni ze zavodu - Stengan a jeho 9mm Makarov pri sestrelovani popru. Vysledek si muzete projit zde:
:arrow: Stengan na stage cislo 3

PS. kvalita nic moc, ale bohuzel nevim, jak udelat z miniDV kamery komprimaci do DivX. Primo ve VirtualDUB to nejde nacist. Za kazdou radu pres ICQ nebo vzkaznik jsem vdecen.

A jeste jedno videicko, tentokrate v plnem rozliseni. Pouceni pro vsechny z neho plynouci - nenoste na opasku vice veci, potom se muze stat, ze misto zasobniku rvete do zbrane nuz co mate vedle suplat na opasku *40*
:arrow: Stengan na stage cislo 5

A dale tu mame Jirmaxe na stage cislo 3:
:arrow: Jirmax na stage cislo 3

Nakonec Ptak s revolverem na stage cislo 4:
:arrow: Ptak na stage cislo 4

Obrázek

Naposledy upravil S474N dne sob 06.5.2006, 20:34, celkově upraveno 1

sob 06.5.2006, 19:57

Příspěvek 
Ha HA jen se bavte ale můj čas ještě příjde a pak uvidíte jak se to strílí.Stengan
P.S v léte otvírám novou školu na moderní střelbu popru tak pokud bude ještě místo tak se můžeme domluvit,ale jak sami vidíte není to levný stil chce to třicetišuple a další dvě do rezervy hned vedle nožů na opasku.

sob 06.5.2006, 20:34
Profil ICQ

Příspěvek 
Závod byl opravdu pěkný a výborně organizovaný. Prostě se to tentokrát LEXákům povedlo, viď Ptáku? :lol: Vážně to bylo naprosto přehledný bez zbytečných nachytávek a vychytávek - prostě #1. Jen bylo škoda že jsme se na konci nedozvěděli kompletní výsledky.

Stengan: Stengane, Stengane - TY JSI KUS..... :twisted:

sob 06.5.2006, 20:39
Profil ICQ

Příspěvek 
Villy mám to brát jako závaznou přihlášku do školy popru??

sob 06.5.2006, 20:41
Profil ICQ

Příspěvek 
Vysledky jsou uz na gunlexu.

sob 06.5.2006, 20:57
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
Willy píše:
Závod byl opravdu pěkný a výborně organizovaný. Prostě se to tentokrát LEXákům povedlo, viď Ptáku? :lol: Vážně to bylo naprosto přehledný bez zbytečných nachytávek a vychytávek - prostě #1. Jen bylo škoda že jsme se na konci nedozvěděli kompletní výsledky.

Stengan: Stengane, Stengane - TY JSI KUS..... :twisted:

S tiskem výsledové lsitiny se počítalo, ale díky problémům hodnocením zmateně vyplněných skóršitů jedním ze závodníků vznikla časová prodleva a déle jsme závodníky nechtěli nechat čekat. Jinak to byla otázka 15 minut.
Tedy pokud mohu se takto za pořadatele vyjádřit. Rvát tiskárnu na střelnici se mi opravdu nechtělo.

sob 06.5.2006, 21:49

Příspěvek 
coffee: Vážně to bylo super a za to i velký díky Tobě. Ta rychlost výsledků na netu to vynahradila. Stejně jsem tam nenašel nic co by mě nějak moc osobně potěšilo :cry: .

sob 06.5.2006, 22:42
Profil ICQ

Příspěvek 
Čelákovice byli SUPER,dobrá organizace přispěla že se spíš čekalo na střelce než na střílení.Stengan

ned 07.5.2006, 10:27
Profil ICQ
VIP člen

Příspěvek 
Viděl jsem záznam Stenganovy střelby a musím říci, že ho hluboce chápu. Já sám jsem ten třetí popr utloukal podobně a to (jen úplně mírně podvyživenou) devítkou. *39*

ned 07.5.2006, 13:37

Příspěvek 
za to zpoždění výsledků se dodatečně ještě jednou omlouvám,
"jel" jsem 2 kubatury a z kapspsy plný scoresheetů jsem je tahal jak králíky z klobouku, tudíž jsem neuhlídal čísla stages no a u jedný se mi přihodila dokonce záměna. Co dodat ? sorry again, na příště se polepším.
:D :D :D
jinak ještě jednou dík pořadatelům za pěkný závody :D

ned 07.5.2006, 16:53

Příspěvek 
4mike: Jo tak tos byl ty?! No už alespoň vím komu patří tenhle nick :lol: .

Stengan: abych to upřesnil, můj předchozí úsměv nepatřil tomu trápení na popperech ale tomu noži místo zásobníku - to bylo vážně dobrý, ale klidně se mi to může taky stát nosím to stejně jako ty 8) .

ALL: trochu OT, ale zajímalo by mě jestli je opravdu tak velký rozdíl mezi Makarovem (viz Stengan) a Lugerem na popperech nebo to byla náhoda či špatně postavený poppery? Co vy na to?

ned 07.5.2006, 17:04
Profil ICQ

Příspěvek 
Jo jo, to cekani na vysledky byla opravdu jedina skvrnka nezavinena poradateli... Jinak udeluji cistou jednicku. Vsechno odcejpalo, rozhodci byli naprosto v pohode (nebuzerovali zbytecne moc, ale nemeli problem vytknout kdejakou chybu - tak by to melo bejt).
Je videt, ze se internetove diskuse a debata nad (ne)smyslnosti nekterych (ne)tercu mela svuj duvod a dobry vysledek. V Celakovicich uz fakt nebylo co resit, vsechno bylo naprosto v pohode, jednoznacny, pritom zajimavy a zabavny.
Timto se LOS Celakovice u me radi na 1. misto, na 2. LOS Kuagar + AOS Aegis speed-match.

PS: co me mrzi, jsou vysledky... Ale je videt, ze se vykonnost srovnava, napr. od 14. do 16. mista jsme 4 lidi v 0.3s... A to jsem si rikal, ze 4 rany ze srandy na posledni terc na stagi, co byli i poppery me nijak neublizej... A hned me staly 3 mista... Od priste uz hold budu vic resit,kolik ran:-)

ned 07.5.2006, 17:13

Příspěvek 
Willy
jó, to fousatý jsem byl já.
ohledně popperu je asi řeč o tom prvním z leva, s 9luger jsem jej uzemnil až na šestou ránu ale s 2" 38spec mi lehnul hned po první :D

ned 07.5.2006, 17:32
VIP člen

Příspěvek 
Willy: Ten třetí popper šel vážně ztuha. Sice pěkně cinkal, ale padat s mu nechtělo. :(

ned 07.5.2006, 17:33

Příspěvek 
Příště jedu na LOS s pumpou 12/7 a to by bylo,aby ten popper zůstal celej už mám munici jedna 12=20kulí 7,65.Stengan

ned 07.5.2006, 18:49
Profil ICQ

Příspěvek 
Willy píše:
ALL: trochu OT, ale zajímalo by mě jestli je opravdu tak
velký rozdíl mezi Makarovem (viz Stengan) a Lugerem na popperech nebo to byla náhoda či špatně postavený poppery? Co vy na to?

No, 9mm Makarov: hmotnost = 6.1g, rychlost = 310 m/s
9mm Luger: hmotnost = 7.5g, rychlost = 390 m/s

No, oboji je z jinak dlouhy hlavne, kazdopadne hybnost Lugeru je priblizne 1.5x vetsi, hybnost .38ky je zhruba stejna jako hybnost Lugera (pozor, mluvim o hybnosti, ne o Energii).

Ja vsechny poppery sundal na prvni ranu tovarni munici S&B 9mm Luger.

ned 07.5.2006, 18:51
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další