08.07.2005 - střelnice AVIM Praha - LOS LEX a SWAMP


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

08.07.2005 - střelnice AVIM Praha - LOS LEX a SWAMP

Příspěvek od Jasik » úte 28.6.2005, 11:39

LEX a SWAMP pořádá závod v obranné střelbě v pátek 8.7. na střelnici v AVIMu v Praze.

Bude to něco na způsob GUN Clubu, kapacita je 20 lidí + 5 náhradníků,

Přihlášky přijímá JARDAX - bud v poste na www.mojezbran.cz nebo mailem na jardax@swamp.cz

Závod bude probíhat od 19:00 (a dle kapacity) asi do 21:00.

Propozice:

Pořádající klub: SSK SWAMP

Ředitel soutěže: Jaroslav Štěpán

Účast: otevřena pro prvních 25 držitelů zbrojních průkazů, kteří se zaregistrují na adrese jardax@swamp.cz

Zbraně: veškeré, které lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany.

Kategorie: pistole, revolver, záložní zbraň
Kategorie bude vyhlášena, pokud se v ní sejdou alespoň 3 střelci.

Střelivo: pouze povolené podle zbrojního zákona, zakázáno průbojné a svítící.

Doklady: průkaz totožnosti, zbrojní průkaz, průkaz zbraně.

Vybavení: pouzdro na zbraň, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně. Musí zakrývat lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra a sportovní pouzdra. Minimálně dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje.

Počet stanovišť, terčů, ran:
3 stanoviště simulujících reálné obranné situace, na každém stanovišti 1 – 3 papírové terče
minimálně 16 ran na závod

Pravidla soutěže: www.gunlex.cz.

Startovné: 50,-Kč za osobu a kategorii, členové SSK SWAMP mají vstup zdarma

Bezpečnost: vstup na střelnici s vybitou zbraní. Vybíjení a nabíjení zbraně při příchodu na střelnici a při odchodu pouze mimo prostor střelnice při dodržení bezpečného zacházení se zbraní.
Pohyb na střelnici pouze s vybitou zbraní a spuštěným kohoutem. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní pouze ve vyznačených bezpečných zónách – zde přísný zákaz s jakoukoli manipulací střeliva.

Při jakémkoli porušení bezpečnosti jsou rozhodčí, správce střelnice a jím pověřené osoby, ředitel soutěže a jím pověřené osoby oprávněni neukázněného účastníka okamžitě vyloučit ze soutěže bez náhrady startovného případně jej vykázat ze střelnice.

Občerstvení: zajištěno na střelnici.

Cesta na střelnici: metrem B nebo C, vystoupit na stanici Florenc směrem do Karlína, střelnice je naproti prodejně Delvita.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 01.7.2005, 10:08

Zájemci o účast, přihlašte se včas, už je jen pár volných míst do zaplnění kapacity závodu :!:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pát 01.7.2005, 10:24

Ja bych se sel jenom kouknout jak takovy zavod vypada pokud je to mozne, prece jenom se jeste necejtim na to byt primo ucasten zavodu.
Parkrat bych se na podobne zavody rad sel jenom kouknout jako divak a pak az bych neco pochytil od zkusenych borcu tak pak bych si na to treba troufnul sam :)
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 01.7.2005, 10:38

ikar píše:Ja bych se sel jenom kouknout jak takovy zavod vypada pokud je to mozne, prece jenom se jeste necejtim na to byt primo ucasten zavodu.
Parkrat bych se na podobne zavody rad sel jenom kouknout jako divak a pak az bych neco pochytil od zkusenych borcu tak pak bych si na to treba troufnul sam :)
Nedelej drahoty, vem si bouchacku, kouknes u par lidi co a jak a rovnou si to zkusis *4*.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pát 01.7.2005, 10:47

Ok, je to bude trapas, ale aspon se ostatni pobavi, ikar nabehne na plac a bude groteska :)
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 01.7.2005, 11:41

ikar píše:Ok, je to bude trapas, ale aspon se ostatni pobavi, ikar nabehne na plac a bude groteska :)
Hele, ber to tak, že hlavní je bezpečnost.. No a jaký uděláš výsledek při dodržení pravidel, to už záleží jen na tvé psychické pohodě a na tom, jaký budeš mít den :wink:
Naposledy upravil(a) Jasik dne pát 01.7.2005, 12:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pát 01.7.2005, 12:14

Jj to je jasny, mno co tak dneska jeste zajdu do avimu krapet zatrenovat, abych aspon neco nastrilel :)
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 01.7.2005, 13:30

ikar píše:Jj to je jasny, mno co tak dneska jeste zajdu do avimu krapet zatrenovat, abych aspon neco nastrilel :)
To je lepší si zatrénovat těsně před závodem, aby jsi to doslat do ruky. Takhle za týden si ruka zase na zpětný ráz a zvládání zbraně odvikne a první rány na závodě budou super (vlastní zkušenost :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pát 01.7.2005, 13:39

Toho ze si moje pazoura odvykne na zpetny raz a drzeni zbrane bych se az tak nebal.
Zatim chodim do avimu trenovat 2x tydne (150 ran) dokonce jsem si stanovil i dny kdy tam budu chodit, aby to melo nejaky rad :)
A jinak doma "susim" skoro denne max., ale tak 1 hodku, k delsimu casu jsem se zatim nedokazal dokopat :) protoze to delam kdyz uz rodinka spi (prece jenom je blej pocit kdyz vidis cloveka jak lita po byte a zkousi ruzne veci s ramem pistole :)
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 01.7.2005, 13:41

No jak to tady tak ctu, tak tu mame jasneho viteze *52*.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 01.7.2005, 13:49

S474N píše:No jak to tady tak ctu, tak tu mame jasneho viteze *52*.
No jo člověče, je to jasný s tímhle tréninkem, kam se na něj hrabeme. A já bláhový si říkal, že bych se na tu "bednu" třeba už taky mohl dostat.. Tak asi jindy... :roll:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pát 01.7.2005, 13:54

Satane, nebyl bych si tim tak jistej, prece jenom jsem jeste nestrilel pod tlakem zatim pouze jenom na terce na 18m jednotlive rany, obcas i dvojstrely, ale ty podle toho vypadaji a to vsechno bez rusivych vlivu (cas, atd.), takze to vidim ze budu bud posledni nebo nekde na chvostu vysledkove listiny.
Mno vsak uvidite a pak teprve muzete hodnotit :)

PS.: Ja mel za to ze to je normalni chodit na strelnici 2x tejdne, dokonce jsem si myslel ze to neni zase tak moc, jo mit nekoho kdo by mi dodaval naboje za slusnou cenu :) tak chodim i casteji :)
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 01.7.2005, 14:45

No mit free naboje a hlavne cas, tak jsem tam klidne taky den co den, ale osobne jdu sem tam. Teda spise tam, nez sem *40*.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pát 01.7.2005, 14:54

Jj ja uz pomalu take diky te periodicite 2x do tydne zacinam docela posihlavat po prebijecich vecickach, ale zatim mam z toho trochu strach.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » úte 05.7.2005, 13:34

Hele, dost mě s tím vaším pragocentrismem štvete, taky bych se na vás chtěla kouknout, jak vám to de. Ale jste nějak z ruky :( . Držím palce na závod, zejména všem nováčkům, cítím totiž s nimi. Jestli pudu někdy na závod, vemu si asi Pampersku :lol: .
Iren
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 05.7.2005, 13:37

Iren: je to presne naopak. Novacek muze jenom prekvapit, kdezto strelec muze jenom zklamat *40*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » úte 05.7.2005, 15:00

S474N píše:Iren: je to presne naopak. Novacek muze jenom prekvapit, kdezto strelec muze jenom zklamat *40*
to je tvůj pohled na věc :-). Máš samozřejmě pravdu, ale ten kdo není zvyklej střílet s lidma za zády toho má asi napoprvé plný kecky, bez ohledu na to, že bude stejně poslední-s tím se přece musí počítat :lol:. Já bych měla asi největší strach ne z toho, že netrefím ani ň, ale z toho, že v tom stresíku nedodržím bezpečnost. Občas mám problémy s úhly při přesunech atd...dloooooooooooouhá cesta :-). Nevadí!!!
Iren
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 05.7.2005, 22:24

Iren: z toho si vubec nic nedelej, kdyz vezmu posledni zavod v Celakovicich, tak jsem tam mel tolik "mysaku", ze skoda slov *40*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » stř 06.7.2005, 9:23

S474N píše:Iren: z toho si vubec nic nedelej, kdyz vezmu posledni zavod v Celakovicich, tak jsem tam mel tolik "mysaku", ze skoda slov *40*
no ale aspoň jsi nebyl DQ, což u mě asi ještě DOST hrozí :roll:
Iren
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » čtv 07.7.2005, 10:09

Iren: Klídek mladá paní... Já na svých prvních IDPA závodech taky nebyl poslední a měl jsem "jen" napomenutí. No a DQ u mně díky mým občasným výstřelkům radosti, či hraní si na Simiera z Kobry 11 (tedy hlavně na jeho držení zbraně -> bezpečné úhly) hrozí taky skoro na každých závodech 8) . A jak píše čertík.... Začátečník může jen překvapit, ale ten, kdo střílí častěji a je již ve střelecké "komunitě" známější naopak může zklamat - třeba jen sám sebe, ale určitě je fajn se spíš zlepšovat :wink:
No a místo Pampersek sebou já vozím S474Na - teda když se mu chce :P

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz