09.04.2011 - Dobřany - LOS klubový závod


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

09.04.2011 - Dobřany - LOS klubový závod

Příspěvek od Ptak » pon 11.4.2011, 13:42

Tak jsem si v sobotu vyrazil na malou LOSí klubovku do Dobřan. Naše mise měla mimo jiné za úkol pomoci organizátorům radou ohledně stavby situací a případně asistovat rozhodčím při pískání. Musím říct, že kluci z Dobřan mne v dobrém slova smyslu šokovali. Podařilo se jim na relativně malé střelnici postavit velmi zajímavý závod, kdy zejména tajná "jednička" byla opravdu skvělá. Už dlouho jsem tak pěknou a dynamickou tajnou stage nestřílel. Jako rozhodčí znalý tajností této vypečené "jedničky" jsem střílel mimo závod, ale to mi vůbec nezabránilo v tom, abych si to užil! Závod měl 4 situace: Jednu běhací tajnou, která byla postavena velmi pečlivě a byla dokonale zakrytá zástěnami. Zde bylo jedno kritické místo,kde měli někteří střelci problém s bezpečným úhlem. Jeden dostal i DQ! Chytré, náročné ale nezáludné bylo umístění terčů, kde mnozí hodně hledali a někteří i nenašli :-) Další dvě situace byly krátké, ale přesto náročné na míření a identifikaci terčů. Poslední 4. situace se stavěla až po dostřílení prvních tří a to bylo organizačně jediné slabší místo, kdy se závod malinko zadrhnul. Ale i tato situace nepostrádala dobrý nápad a opět prověřila každého střelce. Na ní jsem si vyzkoušel, že i od pasu a bez míření lze na cca 3-5 metrů trefit "vzteklého psa" malým revolverem poměrně spolehlivě :D Dá se říct, že až na drobnosti to byl velmi povedený závod. Na místě jsme jako "poradci" museli poladit jen pár detailů v oblasti bezpečných úhlů a umístění terčů, aby se nestřílelo na vedlejší situace. Na základních principech situací jsme nemuseli měnit nic! Někteří rozhodčí mohou příště klidně přidat na důrazu a nebát se a bude to dokonalé. Myslím, že Dobřanští se nemají za co styďet a moc se těším na jejich další závod. A možná, že bude i "pohárový".
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 12.4.2011, 22:06, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Upraven název tématu, aby byl souladu s pravidly!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: 09.04.2011 - Dobřany - LOSí pohárový závod

Příspěvek od Albert » pon 11.4.2011, 22:44

Nebyli by nějaké ty hejbací obrázky z Dobřan, nebo alespoň fotky :wink: ?
Určitě někdo fotil nebo točil....

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: 09.04.2011 - Dobřany - LOSí pohárový závod

Příspěvek od HV » úte 12.4.2011, 9:05

Nějak mě zarazilo pojmenování - LOSí pohárový závod. Byla to snad klubovka, ne?
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Re: 09.04.2011 - Dobřany - LOSí pohárový závod

Příspěvek od Ptak » úte 12.4.2011, 20:55

Omlouvam se. Byla to klubovka :D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 09.04.2011 - Dobřany - LOS klubový závod

Příspěvek od cmk » sob 09.7.2011, 21:25

Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 77

Registrován: pon 14.2.2011, 15:53

Zbraň: Bubák

Bydliště: Čelákovice, Čekanice, Leiko, Avim...

Re: 09.04.2011 - Dobřany - LOS klubový závod

Příspěvek od vlasten » stř 13.7.2011, 14:01

Já sem taky hodím jednu nahrávečku, když na jiném fóru se zlými adminy o ni není zájem... :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=msJAAsbjq_o

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz