12.02.2011 - Slaný - LOS


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od Starosta » čtv 17.2.2011, 13:22

adis píše:Ahoj všem,dnes jsem mluvil s Liborem a myslím,že ani jeden nechceme aby tyto diskuse ohledně závodů přerostli v osobní nesnášenlivost.Jsou věci co štvou jeho a jsou věci co serou mě.takže jsme se domluvili,že se sejdeme v čekanicích a tam to v klidu a bez netu proberem.
To bude zas v álejích nablito!
A je to tak dobře :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od jomekabi » čtv 17.2.2011, 13:45

Dalsi milnik ve svetovych dejinach - Cekanicka konference! :D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od cmk » stř 23.2.2011, 16:24

Na komentar nemam ted cas, tak zatim davam vysledky bez komentare:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od cmk » stř 23.2.2011, 16:55

Tak mam trochu casu ke komentari:

a) zruseni Poharu - 2/3 jsou proti zruseni, 1/5 nevi (kdyz je rozhodim na pulky na ano a ne, tak 75% lidi by si prala zachovat Pohar)

b) kdyz nevim u druhe otazky opet rozdelim na pulky, tak vic jak 90% hlasujicich je proti suseni na situacich

c) zavody 3 urovni - pulka lidi je proti, kdyz bych "nevim" opet rozdelil, jsou to skoro 2/3 lidi, co jsou proti 3 urovnim zavodu

d) pokud by preci jen byly zavedeny kvalifikacni zavody, tak proti ruseni tajnych je skoro 70% lidi (kdyz pripoctu pulku z NEVIM, tak 77% lidi)

e) pokud zustanou 2 levely zavodu, je odpor k ruseni tajnych jeste vyraznejsi - 78% (resp. 86% kdyz rozpoctu NEVIM).

Pokud bychom tedy vztahli vysledky pruzkumu na rozhodovani, bylo by to nasledujici:
1) Pohar zustane
2) Suseni zustane zakazane
3) Kvalifikacni zavody zustanou nezavedene
4) Tajne zustanou i v poharu

Vim ze 46 lidi neni statisticky vyznamny vzorek.
Vim, ze sociolog by tu anketu rotrhal, ze je spatne udelana.
Na druhou stranu - hlasovani se dost pravdepodobne zucastnili zasveceni - tudiz lide, kteri si procetli diskuzi, kde se o vsech tematech psalo vcetne toho, co ma jakou vyhodu ci nevyhodu.
Dava mi to tedy tusit, ze to, jak je to nastavene ted neni uplne spatne.
Neznamena to, ze zaviram desky a uz se k tomu odmitam vracet.
Znamena to, ze diskuze na ta temata jeste bude, ale ze prvotni potencial a chut lidi je nyni nastinena.
Nejmene jasno je v kvalifikacnich zavodech - tam to hlasovani nebylo uplne jednoznacne.
Nejvice jasno je v tom, ze pokud zustanou jen 2 levely, mely by zustat tajne a v tom, ze suseni na situaci se temer vsem nelibi.

PS: vysledky mohou byt vyuzity v ramci Cekanicke konference :-)
PPS: a proc jsem to jeste delal - nejednou jsem s nekterymi lidmi resil jejich narky nad nekterymi z techto temat s tim, ze oni mi tvrdili, ze si nemyslej jen oni, ale spousta dalsich strelcu. Vubec ted neresim, jestli a u ceho jsem mel nebo nemel pravdu - jen to do dalsich diskuzi prave vnasi to, ze jakmile se nekdo bude snazit prosadit jednu z vyse uvedenych veci, tak tu ma hezky na kolacich ukazano, jak moc velke zastani jeho napad bude ZHRUBA mit - jak moc tedy bude muset byt rozsahla duvodova zprava, ktere presvedci strelce a radu, ze to, co si doposud nepreji, treba bude (nebo nebude) prohlasovano.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od jomekabi » stř 23.2.2011, 17:30

Honzo, neexistuje zadna Cekanicka konference, ale tzv. Cekanicka iniciativa, ktera se netyka LOSu, ale LEXu. :wink:

S LOSem v zasade zadne problemy nemam. Obcas si sice taky zaremcam, ale to jen tak, aby se nereklo. :-)
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od MujGLOCK.com » čtv 24.2.2011, 12:32

Vše co se týká Čekanické iniciativy naleznete zde:
:arrow: tzv-cekanicka-iniciativa-t7003.html
Uživatelský avatar

Příspěvky: 99

Registrován: pát 20.3.2009, 19:21

Bydliště: Vinařice

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od spawny » čtv 24.2.2011, 18:39

46 lidí zas tak málo není...kvalifikovaných na MČR je většinou 50....což by mají být ti co mají něco v LOS nastříleno...
CZ 75 SP-01 Shadow, CZ 75 B, Mossberg 500 SPX

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz