12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK


Srazy které pořádá MujGLOCK, včetně pátečních dýchánků

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Strelkyne » pon 15.6.2015, 17:02

Čerte, asi jsme s Katy jediné, kdo od srazu na střelnici očekáváme i možnost si vyzkoušet zajímavé zbraně, se kterými se běžně nesetkáme. Jít si střílet ze své pistole můžu opravdu kdykoliv, ale tady je to o tom, vzít si do ruky třeba i tu airsoftku - což se v sobotu nepovedlo.
A k tomu konstruktivnímu způsobu - už pár hodin promýšlím, jak to zorganizovat a došla jsem k podobnému názoru jako ty, že půjčování zbraní po skupinách by bylo na celý den. Viděla bych to tak, že by se předem udělal seznam zajímavých zbraní, které by jejich majitelé dali k dispozici a pohlídali si je po dobu půjčování u stolků. Nikdo přece nenechá svou zbraň bez dozoru a nikdo za ni nepřevezme zodpovědnost. Majitelé zbraní by ale měli smolpachol, pokud by si chtěli vyzkoušet nějakou jinou zbraň, leda by si domluvili ten dozor s kamarádem, to se ale jinak bohužel udělat nedá.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 130

Registrován: pát 28.11.2014, 9:26

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od ku8az » pon 15.6.2015, 17:41

Jakožto srazová prvnička a věčný remcal, na všechno můžu říct akorát SUPER :D Teda, vlastně ne... štve mě, že jsem neslyšel kohouta ;), nemohl jsem si vyzkoušet G43 a toho, kdo vymyslel tu debilní hračku, co tam hrkala, houkala a vyřvávala půlku soboty, bych pověsil za koule někam do průvanu, třeba k Michalovi na půdu :D
Nicméně, myslím, že můžu říct i za (skoro)ženu, že víkend neměl chybu. Spoustu věcí jsme se dozvěděli, mimojiné informaci, že zkratka KM nemusí být jen Krav Maga, ale taky něco ve stylu Koule-Marast, spoustu věcí si vyzkoušeli, včetně střelby ze (pro nás teda rozhodně) zajímavých zbraní, a ta krkovička.... Fana odvedl výbornou práci. Další dík rozhodně patří Jasikovi za organizaci a Tomikovi za důkladný dozor. A myslím, že žena na tu jeho nedělní drezuru taky jen tak nezapomene.
A propos, krkovička - přiznávám se, že já jsem neodolal a v pátek si ji dal. Nicméně, byla plně uhrazená, což můžu doložit daňovým dokladem :D A vůbec, na srazu byla mnohem lepší.
Takže za mě jasně pozitivní hodnocení a snad se s váma některýma budu potkávat častěji, až budu mít konečně papíry v ruce a nějaký ten Glock po ruce ;)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 180

Registrován: sob 23.4.2011, 21:13

Zbraň: G17, SW Shield, M4

Bydliště: Praha Západ

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od dali » pon 15.6.2015, 18:12

O.k. Pár návrhů za mě: Problém velkého počtu lidí se obecně dá řešit rozdělením na skupiny. Možná by se některé přednášky mohly přesunout do přední části ke grilu a zároveň by mohla probíhat střelba (nebo KM trénink). Přimlouval bych se taky za výkonnější megafon nebo jiný způsob řízení střeleb. Jeden povel k ukončení střelby jsem na druhé straně lajny fakt neslyšel.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » pon 15.6.2015, 18:17

pro pořadatele
http://www.electronic-star.cz/Megafon-s ... i31357.htm

první odkaz kterej jsem našel
....co na to ostatní kteří přispěli do tomboly. Souhlasí s útratou peněz na tuhle věc, kterou využijeme na srazech?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od cover72 » pon 15.6.2015, 18:53

Díky organizátorům, obsluze grilu i výrobci nakládaných hermelínů (po kterých se osobně mohu utlouct)... A Waltovi, že se cílevědomně probil nepřízní osudu až na sraz, aby mi přivezl zásobník pro tradiční vtípek.

V sobotu jsem sice absolvoval ukázku vybavení CACM podruhé (?), ukázku materiálu balistických vest potřetí a na semináři IKMF o odzbrojování jsem již také byl, ale to nevadí, neb pro někoho to byly novinky, komu se to nelíbilo, mohl se mezitím krmit až k puknutí... A hlavně pak následovala tradičně skvělá neděle s praxí, kterou mám z celého srazu vždy nejraději (skutečně asi i proto, že je méně našlapaná).

Jinak souhlasím se Strelkyní a Katy, že bych více ocenil tu střílecí/zbraně-ohmatávací část Srazu, takže dávám ideově "+1" čertovu návrhu
ze by X lidi sve zbrane dali rovnou do programu srazu. O platbu za naboje by se navysil vstupni poplatek a potom by se organizovane chodilo ke stolkum (stejne jako squady na zavodech) a kazdej by si to svoje odstrilel.
S tím, že bych nenavyšoval rovnou cenu vstupného -- protože ne každý může chtít střílet ze všeho a nemá smysl jej do toho nutit --, ale předem by se zveřejnil seznam zbraní a jejich ráži a každý by si předem objednal a zaplatil požadovaný počet ks střeliva takových druhů, které sám nemá.

Jó, a každého, kdo v neděli pořizoval fotky či videa "Tacticool Králíčka Duracella" bych poprosil, aby mi je poslal ;-) Ať mám památku a vím, jak to vypadalo "z vně" kožuchu :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » pon 15.6.2015, 19:22

co se týče střeliva na zkoušení zbraní....osobně bych navrhoval aby to bylo v režii "zapůjčitele"...on by si měl nakoupit množství střeliva, které uzná za vhodné a střílející by měl jeho cenu akceptovat. To jestli to zapůjčitel napytlíkuje třeba po 10ti a pak prodá za 100kč je jeho věcí a věcí střílejícího.

co s tím megafonem? souhlasí ještě někdo?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » pon 15.6.2015, 19:27

Ja v tom vidim jednu vec, ktera to cele posouva zase jinam - casova a financni narocnost. Cim vic "individualni", tim horsi z hlediska prave organizace. A co si budem nalhavat, nez abych po kazdym chtel 15 Kc za 2 rany z brokovnice a otviral si tam kasicku jak v kostele a shromazdoval drobaky nebo vracel na papirovy, tak jsem radsi lidi nechaval vystrelit si zdarma.

Me se napad s megafonem libi, ale jestli by to nechtelo rovnou jeste kapku vetsi.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » pon 15.6.2015, 19:31

myslíš že megafon s dosahem 1000m je málo? pokud vím, tak v kase zůstalo skoro 5 tis.
Pro mě za mě ať na to padnou klidně všechny ty prachy. z mýho pohledu....bude to pro nás užitečný, poskytne to všem větší komfort a bezpečnost a nemusíme ani řešit jestli pomůžeme nějakýmu černouškovi, ptáčkovi, nebo akvarijní rybičce

P.S. proto říkám...věcí zapůjčitele...osobně taky nechám vystřelit zdarma, a ne abych řešil 2kč za náboje do malorážky, což se mi už stalo
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » pon 15.6.2015, 20:57

pitt: ja nemyslim, o problematiku megafonu jsem se nikdy nezajimal. Tudiz obecne pro megafon rozhodne jsem, ale na druhou stranu, asi by bylo vhodne to podrobit trosicku dukladnemu rozboru. Aby se nekoupil nejakej shit, co ma psanych X megawatt a v realu to bude chrchel.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » pon 15.6.2015, 21:04

proto jsem taky psal že jsem hodil první odkaz co jsem našel. Věřím že po schválení většinou se tohoto úkolu rád ujmeš a vybereš pro forum ten nejvhodnější model :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10

Registrován: sob 04.5.2013, 10:04

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od jarek.edison » pon 15.6.2015, 21:05

Ahojte :)
sraz byl bezva a užil jsem si ho a obdivuji orgy za jejich píli :)
A jako nováček mám taky pár postřehů ;-)
Berte to jako hinty na vylepšení.
* Teorie super, jen mi přišlo, že se občas dlouho omílá to samé
* Když se mělo začít střílet a chránit uši, tak sem čekal že se ozve nějaký hlasitý rambajs (píštalka, megafon nebo tak něco) Než že někdo zařve uši (což je samo o sobě dost blbý slovo) + jiný rambajs na ukončení.
* Vhledem k vetšímu počtu nových lidí, nevím jak se kdo znal, ale byly by super jmenovky.
já su třeba vlezlej dost a zeptám se. Ale je dost problém si zapamatovat každého.
* Půjčování zbraní, tady bych se taky přimluvil za nějaký vytištěný seznam, kdo co má k dispozici (+ráže). A ideálně to dát na stoleček na delší dobu. Nebo třeba by si každej dopředu někam napsal, kterou chce vyzkoušet a pak z toho udělat harmonogram.
* Chyběl mi někde visící časový harmonogram.
* Jak už někdo zmínil, barel s vodou by se hodil.
* Trochu mě udivovalo, že i když organizátor jasně řekl, že na střelnici se nekouří, tak na to stejně někteří kašlali. (mě by to jako orga nasralo :))
* Přemýšlím jestli ty běhající děti a psi mezi zbraněma bylo zpestření nebo vyrušování ;-)
* A na konec neberte si ty hinty osobně, já se snažím vylepšovat skoro všechno ;-)

Jinak jídlo a pití bezvadné :)
Překvapil mě Reddog :) to je fakt drsňák, když se jedná o řidícího střelby (doufám že sem to napsal správně)

Tak na závěr díky všem co se na tom podíleli, byl to bezva sraz a příště už dojedu se zbrojákem a snad i nějakou pistolkou :)

A ještě velké díky Milošovi (LEX) za ochrannou ruku a Havranovi za přívoz/odvoz :)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Strelkyne » pon 15.6.2015, 21:18

Jako účastník tomboly se vyjádřím k megafonu (případně jinému ozvučení) - jsem pro, ať už se koupí cokoliv, ale taky bych se nejdřív poptala na kvalitu. Je možnost koupit i vodotěsný megafon, případně reprák se zesilovačem a bezdrátovým mikrofonem, takže můžeme začít pátrat. Zatím je času dost. :wink:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Jasik » pon 15.6.2015, 21:38

Na praktický cvičení nasadíme profesionální provokatéry, kteří lidi vytáhnou, zvednou z prdelí a donutí se hýbnout...

Díky za zatimní feedback a dovolím si reagovat:
> Ozvučení - ano, o tom jsem přemýšlel při dokončování přípravy srazu, bohužel se mi neozvala oslovená firma. Takže kdo má k dispozici 2 aktivní PA repro (cca 100-150W), malý mixák se 4 kanály, USB vstupem a vstupem na bezdrát, bezdrátový 2 kanálový přijímač s předzesilovačem a jeden handy + jeden headset bezdrát mikrofon a je ochotem to příští rok zapůjčit, ať se mi ozve :-) (Bohužel na zakoupení takové soupravy tombola nestačí ;-)

> Program - hrubý časový plán na střelnici po registraci a kontrole byl následující (můžete si porovnat s tím, jak to dopadlo): 10:30-zahájení a scénky, 10:45-11:00 ofic.úvod, bezpečnost,11 - 12:30 LEX a medik (teorie, praxe v plánu na neděli a simulace - a bylo to řečeno v úvodu), 12:30 zahájení grilu, zároveň cca do 13:30 laser a začátek weksl stolků. 13:30-14:30 Shark a balistika, 14:30 - 17:30 Krav Maga - ukázky + prakticky,poté zahájení prodeje tomboly, pak gril a střílení (weksl stolky), 18:30-19:30 rozstřílej co můžeš, úklid a 20:00 tombola. Schází vám tam něco, nesplnili jsme něco?? Ano, nejvíc jsme zkrátili právě Krav Magu, i proto, že jste byli líní zvednout prdel a jít si zabouchat. Jak říkám já, pitt a další "Voják se stará, voják má". Ale pak si nestěžujte.

Z programu vypadlo několik bodů, které byly dříve a které neúměrně navyšovali čas, včetně právě soutěží, kdy i při existenci 2 shodných stanovišť by stříleli max 4 lidi najednou a při čase 3 minut na rundu a postupových kol bychom se tím připravili minimálně o hodinu času...

Naší snahou při sestavování programu je to, přinést lidem možnost setkat se s něčím pro ně novým, zajímavým, co souvisí s naším společným koníčkem a samozřejmě také dát prostor na představení se našim partnerům, kteří nám dávají ceny pro vás, účastníky. Snažíme se aby program byl nabitý, aby si přišel na své každý a proto jsou oblastí různorodé, od zbraní, balistiky, představení policeních složek, první pomoci až po sebeobranu. Již několik let stále opakujeme, že jde o "Sraz majitelů a příznivců zbraní GLOCK sdružených kolem http://www.MujGLOCK.com", nikoli o "STŘELECKÝ" sraz. Vnímáte ten rozdíl? Vy inteligentní, které jsem poznal věřím to pochopíte a věční hateři a prudiči, pro vás mám jen jediné..
Udělejte to líp, rád se přijedu podívat, jinak držte hubu a buďte rádi, že tam můžete být s námi. 1-5 lidí nás opravdu nevytrhne a myslím, že by se přihlásili jiní, kteří by si sraz užili více než vy.

A závěrem.. Můj názor je, že počet lidí, který byl v sobotu je opravdu maximem pro daný prostor a možnosti, které nám dává.
Pokud to chcete větší, je potřeba větší místo, více lidí a bude to dražší, jak psal čert..
(Pro chytráky -jo, fakt se už těším na dovolenou u moře, na kterou mi sraz vydělal.. Akorát manželka nějak nechápe proč jsem projezdil nádrž benzínu a nikdo mi ji nezaplatí..).

Edit: Než jsem to napsal a poslal, diskuze pokračovala, takže se omlouvám, že reaguji opožděně na některé názory.

Edit 2: Mluvili jsmme o tom s Honzou cestou domů.. Uvědomujete si vůbec, jak nám přeje počasí? Dokážete si představit, co bychom s tím programem dělali, kdyby půl dne nebo celý propršel?
A na otázku, která může přijít odpovím "Ano", většinou je nějaký "Plán B", ale uvědomte si, že nejsme profesionální pořadači akcí, děláme to ve volném čase, při svých civilních zaměstnáních s tím, že většina z nás má nebo bude mít rodiny.. A to už pak není jen o sladění a plánování času 2 nebo 3 lidí, ale třeba 10 včetně partnerů a dětí..
Naposledy upravil(a) Jasik dne pon 15.6.2015, 23:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » pon 15.6.2015, 22:29

To o parte lidi kolem spolecneho zajmu, to bylo hezky receno. Pro nekoho je to "jen" sobota. Pro nektere z nas je to Patek Sobota Nedele. Jo a taky spousta dni pred a par dni po Srazu.

V kazdem pripade je kazda pripominka vitana, ale dodejte prosim take navrh reseni. Kazda drobnost nas spolecne posouva dale. Hejtry si vyeliminujeme, blbosti tak nejak odpadnou a zustane to dobre.

Mmch, to o tom pocasi, to bylo nacelniku taky hodne dobre. Pravda, pamatuji jednu "osmdesatimetrovou" patecni vypravu za jidlem v lehce sibirskych podminkach, ale jinak se prakticky kazdy den tech vikendu opravdu vydaril. Buh miluje pesaky.

Jarda.edison:
Blahe pameti, to tys mel ten problem se zachytem zaveru??
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Strelkyne » pon 15.6.2015, 22:32

Na to ozvučení se zkusím zeptat zvukařů od divadla. Někteří dělají různé kšefty, tak třeba budu mít kliku. :wink:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: ned 01.6.2014, 23:16

Zbraň: ČZ75 Com, Sig P238

Bydliště: Praha-Západ

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Katy » pon 15.6.2015, 22:34

Tak nevim.. měla jsem dojem, že tě zajímají názory účastníků:
Jasik píše:A pište, chvalte, kárejte, navrhujte..
A teď..
Jasik píše:... držte hubu a buďte rádi, že tam můžete být s námi.
..tak nevim. :(

Přijímat zpětnou vazbu je strašně težké, zejména když člověk do toho dal vše a udělal to s láskou a bez nároku na jakoukoli odměnu, tak pak má pocit, že ostatní jsou nevděční darebáci. No jestli to tak vyznělo, tak se omlouvám a mažu to.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » pon 15.6.2015, 22:36

tak já to řeknu jinak...né tak sluníčkově jako tomík,ale řeknu......pokud má nějakej penis ( a vím konkrétně kdo) dva roky po sobě nějaký hemzy a furt mele ty stejný sračky, tak ať nezabírá svojí prdelí místo někomu kdo by chtěl jet a neměl u toho debilní kecy.
a co mě sere nejvíc, že ty hovna blije ze sebe na srazu, ale pak nic konkrétního a funkčního nenavrhne.

E: prosím aby mi admin necenzuroval slovo č u r á k na penis

KATY: to 100% nebylo na tebe........
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 15.6.2015, 23:19, celkem upraveno 5 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » pon 15.6.2015, 22:40

Katy, ta odmena je uz leta stejna. Radost a podekovani v ocich tech, pro ktere se Srazy poradaji. A zrovna tys dala velkou odmenu :wink: . On si nakonec pravidelnejsi ucastnik Srazu stejne odnasi to sve a vetsinou je to presne ten motor, ktery jej priste zene k prihlasce.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Jasik » pon 15.6.2015, 22:41

Katy, neslovíčkař, ženská jedna zlobivá :-) Konstruktivní kritiku přijímám a navíc vím, že tebe zaujali i jiné části programu.. Tebe jsem naopak počítal mezi ty inteligentní co to pochopí a pro tebe bylo vysvětlení proč soutěže ne, a to, co psal čert ohledně půjčování...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10

Registrován: sob 04.5.2013, 10:04

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od jarek.edison » pon 15.6.2015, 22:43

reddog píše: Blahe pameti, to tys mel ten problem se zachytem zaveru??
Jako jak sem se ptal, jestli mě to nezraní, když ho budu držet? To jsme tam pak otestovali a pohoda :)

Jinak pokud by to vyznělo jako že remcám, tak rád pomohu, třeba s vymejšlením co a jak.
S organizací akcí už mám taky nějaké zkušenosti :)
A jinak se mi sraz líbil :) Fakt, na psí uši :-D

Zpět na „Srazy MujGLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz