Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 18.11.2018, 15:57

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 12/2017 - Brno a Praha - 9mm Luger tovární SB 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: 12/2017 - Brno a Praha - 9mm Luger tovární SB
Kdy by to orientačně bylo? A kolik lidí/nábojů do Prahy to je?

pát 26.1.2018, 19:12
Partner MujGLOCK

do prahy orientačně cca 25 tisíc..dodávka to v pohodě uveze..

ned 28.1.2018, 16:07

Takže to je nějakých +- 250 kg, to bych zvládl i osobákem. Pokud by pražským vyhovovalo vyzvednutí na Barrandově, popřípadě v Písnici (podle data) a já pro to mohl přijet některý víkend (nebo v týdnu okolo 19h), tak se klidně dobrovolně hlásím - peníze budou vyřešené, takže budu jen odškrtávat seznam a vydávat, je to tak?

pon 29.1.2018, 11:06

ja osobne dojedu kamkoliv po praze. Vikend vpoho, vecer vpoho. Budu rad, kdyz to nekdo doveze. Pokud je nekdo z Prahy9, tak ho muzu vzit s sebou nebo mu to dovizt, kdyz to neudela bordel v distribuci.

pon 29.1.2018, 13:34

Taky Praha9 a taky plně mobilní, takže se domluvíme :)

úte 30.1.2018, 7:46
Partner MujGLOCK

pro Pelanj : Ano, moje zkušenost i představa je zde : Dovalíš do Brna karizonou, podle času dovozce. Minule to bylo kolem 08.00 hod, ale ten čas nemůžu garantovat, v nejhorším bys musel někde přespat, kdyb to posunul na časnější hodinu.. Dojedeš na parkplac a tam se sťuknem, společnými silami ti naskladníme karizonu podle seznamu, který budu mít, a dostaneš kopii seznamu s uvedením jmen, telefoních číslem gramáže a počtu..Love dostane dovozce Cash podle seznamu. Pak to přeskáčeš po D1 a když nám budou hvězdy nakloněny, tak dovališ do Práglu a tam už na tebe bude čekat hafo lidí a budou chodit jak šváby na pivo, takže v nejhorším případku to budeš vydávat dvě hodiny v nejlepším případku to máš za 10 minut z krku.. a pak už jen děkovné dopise, flašky vajna a zamáčknem slzu v oku.. a snad někdy nabudůce..pokud nám v záři EU nezatne přes MV a vládu tipec.. :wink: :lol:
PS: idální by bylo, kdyby ti kolegové z Prahy dali aspoň na naftu..přece jen to je to pár mil do Krna a zpět..
Pro Brněnské borce : ideálka je dovalit časně ráno na parkplac, lapnót do teplejch svoju dávku a valit do hokny s pocitem sounáležitosti.. :wink:

úte 30.1.2018, 9:44

Když ten termín dohodneme dost dopředu, abych nebyl zrovna v zahraničí a mohl si vzít dovolenou, tak není problém přijet ráno - čím dřív, tím menší komplikace na D1. Ten samý den po obědě bych byl v naší dílně v Písnici, kde jsem ochoten počkat do 18:00. Náklady na mojí cestu Brno - Praha jsou +- 1300 Kč (jezdím na benzín), takže to vychází na 50 Kč na tisíc nábojů - beru cash i tekuté náhrady, pokud máte třeba doma nevhodný dar, piju skoro všechno:) Jestli to takhle vyhovuje, tak se mnou můžete počítat.

úte 30.1.2018, 10:47

jako ja nejsem nejak proti tomu reseni, ale to jako pojedes jen kvuli tomu tam a zpet? neni treba nekdo, kdo jezdi pravidelne nejaky sluzebky a pak se z moravy vraci do praglu v patek nebo neco takovyho? Nebo proste miva pravidelne cesty praha-brno? No jestli ne, tak nic... jen jsem prekvapen, ze musi jen kvuli tomu do brna a zpet (a jeste si bere dovcu, coz ocenuju), ale proc ne.

Jinak jsem ti Johne pulku nerozumel, ale to asi nebylo dulezity ;D

úte 30.1.2018, 18:07
VIP člen

bitkar: rikal, abys pil pomalu, ze je ta voda studena!

*3* *40* *47* *49*

Obrázek

úte 30.1.2018, 19:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Partner MujGLOCK

Ano, vše je závislé na tom, kdy to dovozce doveze, od toho se odvíjí uplně všechno, protože on toho má více a naše zakázka na SB není pro něj to hlavní ale má nás po cestě.. tedy jestli řekne čas a hodinu tak já ho nemám jak přesvědčit aby to změnil. S těmi služebními jízdami máš pravdu, ale na tento typ operace se mi jeví lepším řešením být dostatečně pružný na vyzvednutí krabic z parkoviště.
Taky si nedokážu představit že by někdo kdo jede z Prahy do Brna by to v kufru nechával přes noc..to mi nepřijde moc chytré a bezpečné..možná tak na Policejním parkovišti..:) i tak člověk nikdy neví..
To že negomeš hantec je čurina..

stř 31.1.2018, 8:19
Partner MujGLOCK

Zdravím, píšu zde číslo transparentního účtu u Fio banky na který zájemci pošlou celou cenu za náboje.Do zprávy pro příjemce mi napište kolik ks nábojů a gramáž a telefonní číslo na vás..
číslo účtu zde : 2900865092 / 2010 účet je veřejně přístupnej, na něm si můžete ověřit že Vaše platba v pořádku dorazila.
Jakmile tam ty peníze budou v tom objemu tak budu zde průběžně updatovat info kdy a co a jak..

čtv 01.2.2018, 12:38

Tak ode mě už tam peníze jsou:)

čtv 01.2.2018, 13:08

poslano

čtv 01.2.2018, 20:16

ze bych musel zverejnovat po celym internetu svoje jmeno, cislo uctu a telefon, toho uplne fanoskem nejsem teda. Ale jinak to blbe vymysleny neni.

čtv 01.2.2018, 21:23
Partner MujGLOCK

Bitkař : ok, máš lepší nápad jak to udělat ?? sem s ním.. :evil:

pát 02.2.2018, 8:46

Co treba kdybys poslal cislo normalniho uctu a ne transparentniho? To ze jmeno a tel. uvidi jedna osoba resp. dve u Prazaku se uz asi da prezit. Ale ten transparentni je fakt blbej. Leda bys tam mel prispevku jak Milos, to by se pak asi ztratilo, ale robot nebo ten kdo by to chtel hledat by to stejne nasel. Ja nad tim premyslim uz od vcera. Jinak by tam platba z fio uz davno byla...

pát 02.2.2018, 9:54

Ti klido poslu penize primo ted. Si kvuli par tisicum asi nebudes delat zle se zakonem :-)
Jinak obecne jestli je to realny. Kdyz neco kupuju, tak taky platim obchodnikovi predem, takze kdyz by byla moznost platby primo obchodnikovi s variabilakem (cislem objednavky), tak by to bylo dobry. Ten by pak vydal tolik, kolik by mu bylo zaplaceno. Tobe bych do mailu hodil screenshot s platbou a kontakt. Kdyz bude sedet pocet zaplacenych/vydanych naboju s tim, co budes mit potvrzeny mailama, tak cajk. Kdyby byl nekdo kkt, tak by mohl teoreticky byt prob dohledat kdo, ale tipuju, ze by tu mezi drziteli zp zadny byt nemel, ktery by to chtel ojebat. Ono by to ani neslo, protoze by pak nesedel pocet vydanych a potvrzenych,tak by to k uspechu nevedlo.
Zatim jsem kupoval ve velkym jen jednou a capek to proste cely koupil a druhej den jsem mu to pri vyzvednuti cvak. Ale chapu, ze 30k naboju uz neni malo penez.

pát 02.2.2018, 10:08

Bitkar: Predpokladam, ze zadny obchodnik nebude chtit resit nekolik plateb na jednu objednavku/VS a cekat kolik mu tam dorazi penez a podle toho parovat vydej. Nasledne vracet penize opozdilcum, ze obj. je uzavrena a mezitim resit dotazy typu "pred tydnem jsem poslal penize a jeste jsem nic neobdrzel" x pocet lidi...

pát 02.2.2018, 11:05
VIP člen

Slepejš: asi tak nejak, zvlast kdyz na to dava jeste hromadnou slevu. Proste pro nej je partnerem v tu chvilku jedinec a cela castka. Na druhou stranu nechapu proc ten transparentni ucet, jakou to ma mit vyhodu?

Obrázek

pát 02.2.2018, 11:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Jo asi pravda, Slepejsi. To by se stat mohlo. By pak byl pro prodejce opruz.
Ja chapu, co tim transpatentnim uctem myslel. Ocenuju snahu o transparentnost celyho obchodu.
Ale tak kdyz to porada nekdo tu znamy, tak asi nemam problem duverovat taky. Spis si radsi chranim svoje soukromi a osobni udaje. Nemam ani fb :-) Dost paranoi je z toho, ze jsem IT vzdelanej.

pát 02.2.2018, 11:47
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další