18.04.2009 - Čelákovice - LEX - 1. kolo MON LOS ´09


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » ned 19.4.2009, 21:50

Ty výsledky se mi nějak nezdají.. Situace č. 1 byla ta se šňúrou nebo lyže??.
Pokud byly lyže č. 2 ,měl jsem čas 4,93, nedal jsem poper a měl myslím 2xA a 2xC, to dohromady rozhodně není 20,93 :!:


Edit: reakce na CMK pode mnou. Díky, už jsem si to taky nějak přepočítal. Měl jsem ty myšáky v závodě asi 3 a nevěděl jsem, jestli byl na 1. nebo 2. :wink:
Naposledy upravil(a) Jasik dne pon 20.4.2009, 9:23, celkem upraveno 1 x.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 19.4.2009, 23:02

4,93 2 1 1 1 20,93

Mas tam psanej Miss-terc, miss popper a charlie (a 2 alfy)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Příspěvek od cityshark » ned 19.4.2009, 23:08

Prace poradatelu nedejboze rozhodcich je nevdecna. Opet vsen panum se zlutejma vestama (nemyslim ted popoelare :)) my zavodici plebs muzeme jenom smeknout a podekovat, ze se s nama za teplej bramborak a instantni kafe celej den se*rou a pak musi poslouchat remcy...

Byt jsem byl zatim na par LOSovejch zavodech (ac uz nejakej patek strilim) tydle zavody se mi libily snad nejvic.

Me zklamal akorat Tratom. Od Slanyho jsem cekal tentokrat jeste vypecenejsi a krupavejsi show a on strilel vylozene pro sebe a ne pro divaky :-D

P.S.
Hlasku nejmenovaneho dua zavodniku: "Tady je to jednoduchy: staci nepustit tasku a nesejmout babu." si budu pamatovat snad navzdy :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pon 20.4.2009, 0:16

adis píše:to si děláš prdel ? :D tam žádný krytí nebylo,
šlo jen o to pohlídat si zda klečí a umět počítat procedury....
Jsem mluvil obecně.
Ani nevím, jaký krytí tam kde bylo, neb já jsem tentokrát dva dny jen makal, nevystřelil ale ani ránu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » stř 22.4.2009, 22:10

adis, ptak a další: co je rozumného na požadavku já chci? Zase je problém se podřídit stanoveným podmínkám? Dozvěděli jste se to při zahájení? To je snad dostatečně předem.
Požadavek na chrániče sluchu a zraku se snad s chrániči kolen nedává srovnávat. Za chvíli budete chtít chrániče na lokty, atd, atd. Požadavek na ochranu zraku a sluchu Vám neurčí pravidla, ale bezpečnostní podmínky provozního řádu střelnice. Chrániče na kolena jsou jednoznačně ochcávkou a snahou o výhodu v situaci, kdy tento typ závodů se snaží přiblížit "určité" realitě. Už zase to až tak reálně neděláme? Já zaklekl tak, jak jsem přišel a neřešil jsem, že si zašpiním kalhoty.
Že je střelnice venkovní vědí všichni, tak proč je to takový problém. Na závody v obleku chodíte jen v případě Plesu v opeře, ale ve skutečnosti ho používá více lidí (nebo uniformu či podobné "lepší oblečení"). Je rozdíl opatrně si kleknout nebo s sebou fláknout. Když vím, že si vrazím do kolene šutr a naprosto jistě nic z důvodu bolesti a následků netrefím, tak asi budu postupovat opatrně. Nebo už zase závodíme?
LOS NENÍ IPSC!

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Příspěvek od Maco » čtv 23.4.2009, 6:06

COFFEE: naprostý souhlas, akorát jedna vítka ono už dlouho ten LOS závody jsou. Rozebírat to nebudu ale každý ví :evil:

Jinak MON LOS byl velmi pěkný a tím bych dodatečně chtěl poděkovat jak pořadatelům tak všem kdo se na přípravě podíleli.

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz