20.01.2007 - Hradec Králové Bara - LOS


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » sob 20.1.2007, 22:45

Museli jsme odjet před koncem. Můžete sem někdo hodit výsledky?

Díky!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 21.1.2007, 8:59

Jak to tak ctu, tak me vubec nemrzi, ze jsem nejel.

Kluci, delal nekdo i fotky ? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » ned 21.1.2007, 9:45

Byl to bohužel závod s vyloučením veřejnosti :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » ned 21.1.2007, 11:39

Závod byl velice zajimavý,škoda,že kvůli neustálým kecům některých osob se nestřílelo s tou malorážkou.To s tou zdí mi moc nevadilo,kdybych měl vlastní střelnici taky bych nechtěl mít díry ve zdi.Jinak myslím,že na svoje zkušenosti a trénink jsem dopadl celkem slušně.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 21.1.2007, 11:44

Kdybych nechtel mit diry ve zdi a co je dulezite A KDYBYCH PORADAL ZAVOD LOS, tak nepostavim takhle nelogicky terce, ale prdnu tam nekam neterc (a to tak, ze kdyz trefim terc a netrefim neterc, netrefim ani zed) a mam klid.
Co se tyce pusky - nepochybne je to opravdu zajimavy zpestreni, ale tohle je fakt zavod LOS, takze zatimco rozestaveni tercu ke zdem bylo sice podle pravidel, ale nemelo to zadnou logiku a zasadne to odporovalo smyslu LOS, tak puska sice byla aspon zajimava a trochu logiku mela, ale zasadne odporovala pravidlum LOSu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » ned 21.1.2007, 12:06

obecně se mi kryté střelnice nelíbí,ale jel jsem.pár postřehů:situace 1-byla ok.(pěkná kyvka,spousty NS),situace 2-sniper-trochu zmatek,ale pak se to opravilo,(nelíbilo se mi,že na dotaz závodníka o výměně terče byl poslán do háje samotným ředitelem???,jednalo se o terč hlavy,který byl lepen černými zálepky,po protestu byl doplněn asi třemi bílími.)situace 3-cyklista(mě se situace líbila,ale neni možné, aby střelec ,co ještě nestřílel, pomáhal na situaci, která byla tajná(jestli jsem se díval dobře, tak tu situaci vyhrál?????,dále se měla dát do propozic vlastní baterka)situace 4-se mi líbila asi nejvíc(byl tam pohyb i krytí)situace 5-ufo?tak o tom tady už bylo napsáno dost,-podle mě by se měli stavět takový situace,aby střelec přemýšlel o střelbě a ne o zdi...myslim,že by si LEX měl více kontrolovat závody pod které se podepíšou.už se těšim do čelákovic 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » ned 21.1.2007, 12:10

K té vlasní baterce.Kolik lidí má baterku,která bliká?

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 21.1.2007, 12:51

Gew> Jednalo se o baterku jakoby sundanou z kola - tedy asi pulka cyklistu.

Adis> no, pravda, na stagi jsem pomahal ale neni to jedina stage, kterou jsem vyhral (takze lze asi tezko rict, ze je to jen tim) a beztak jsem nakonec odjel s DQ, tak to mas jedno, ne? ;-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » ned 21.1.2007, 13:55

cmk,asi to nebylo košer...jinak je mi líto všech co dostali DQ,které bylo sakra přísné,asi všichni stříleli poslední stage,mohlo se to řešil napomenutím...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » ned 21.1.2007, 14:25

takže já taky pár postřehů:

to aby šel závodník postavit s pořadatelem tajnou situaci je zcela nepřípustné a vůči ostatním závodníkům značně nefér, protože i kdyby tuto situaci nevyhrál, je ve značné časové výhodě ve vyhodnocování co je terč, kde je neterč, místa odkud střílet atd. A to nemluvě o tom, že to bylo navíc po tmě.
K situci č. 2 - po tom co jsem byl upozornit na nutnost výměny rozstříleného terče (samotná hlava) jsem byl ředitelem závodu poslán do háje. ( I tak se dají dělat závody).
O situaci č. 4 (ufo) - k rozmístění terčů a krytů není co dodat, snad jen to, že tato situace měla vyřadit co nejvíce závodníků, nechápu proč bylo řečeno, že bezpečný úhel je 45stupňů, když nakonec byl cca 5stupňů.
Zbývající 3 situace byly docela povedené.
Na závěr musím řici, že je co se týká organizace a hlavně stavění situací zvláště u některých pořadatelů co dohánět. 8)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 21.1.2007, 14:55

Jirmax> budiz, 100% koser to mozna nebylo, ale zrovna ty bys mel vedet, jak to v LOSu jde... Budto bude platit zasadni pravidlo (a jeho dodrzovani se bude striktne vyzadovat a tim otravime uplne vsechny, kdoz chtej s necim pomoct) ze poradatel nestrili, nebo se hold nad necim privrou oci.
Jestli jsem ziskal vyhodu pul sekundy, tak je to hode - beztak jsem bezel temer az k tercum, na jeden palilpri poslednich 2 krocich, na druhy ve stoje. Mnohem podstatnejsi bylo, ze jsem neudela chybu jako jini a kdyz v breefeingu bylo receno, ze kryti se neresi, tak jsem jej proste neresil... Nic vic... Navic opakuji - nebyla to jedina stage, kde jsem byl nejrychlejsi... A mimochodem - ve finale jsem se zpocatku podilel i na stavbe stage, kde jsem pozdeji dostal DQ a videl jsem i nakres (ne proto, ze bych chtel, ale proste na nej koukal Patras st. primo prede mnou) - a kde je ta vyhoda?

A ted zpet k tomu, proc jsem psal o jity toleranci a proc zrovna ty bys o tom mel vedet svy... Kdo si na svych vlastnich domacich zavodech vystrilel v rocniku 2005/2006 svuj nejlepsi vysledek? Kdo to jako rozhodci strilel az na zaver? U koho to tedy vede k domence, ze by za tim mohla byt moznost suseni ci znalosti tajne?... No... Nicmene tim vubec nerikam, ze to tak bylo... Rikam tim jen, ze bejt poradatelem nebo pomahat je pekne na ho*no, pokud se za kazdou cenu hledana zaminka, jak to zneprijemnit - jinymi slovy: "kazdy dobry skutek bude po zasluze potrestan"...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » ned 21.1.2007, 16:43

Dejte sem někdo výsledky. Díky. Gunlex je mrtvý a mailem také nic nepřišlo.

Příspěvky: 11

Registrován: pát 05.1.2007, 22:56

Příspěvek od Hades » ned 21.1.2007, 18:08

Dobrý večer pánové.
Chtěl bych opravit jednu mylnou infornaci, která zde byla několikrát uvedena. Závod, který se konal 20.1. 2007 v Hradci Králové pořádal LEX a nikoliv BARA! BARA je pouze provozovatelem střelnice, který ji LEXu pronajal. Takže prohlášení typu "BARA UŽ NIKDY!" (viz. coffee) jsou nepřesná, zavádějící a navíc vytváří dojem, že takové jsou všechny závody pořádané na střelnici BARA bez ohledu na to, kdo je pořádá.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » ned 21.1.2007, 18:14

cmk píše:- jinymi slovy: "kazdy dobry skutek bude po zasluze potrestan"...
jojo, to mi něco připomíná :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » ned 21.1.2007, 18:16

To CMK:

nechtěj mně nasrat! Já tady nepíšu o střílení rozhodčích na závodech, ale o tom že ten kdo staví tajnou ji nesmí v rámci závodu střílet. A pochybuju o tom, že jsi někdy něco takového ve Slaném mohl vidět! Kuguar Team je jedinej kdo dodržuje pravidlo že ten kdo staví tajnou ji nestřílí!
Mimochodem pokud chceš napadat že když jsem stavěl závody mohl jsem je nasušit, tak to zde napadáš všechny požadatele závodů včetně Mistrovství republiky!!!! a hlavně také sebe, protože jak dobře víš, tak jsi sám střílel situace, které jsi navrhl a postavil. Takže začni v tom případě u sebe!!!
To že jsi běžel přímo k terčum jak zde píšeš značí jen to, že jsi dobře věděl kam běžet máš. A výhoda na situaci po tmě, kde musiš rozeznat kde jsou terče, neterče a kam mám střílet to byla zcela zjevně a nejedná se o půl vteřiny, ( leda že bys byl superman).
O tom, že jsi veděl jak vypadá další tajná situace bych raději nemluvil, dalo by se spekulovat o podvádění - potom bylo DQ na místě.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » ned 21.1.2007, 18:35

Hades píše:Dobrý večer pánové.
Chtěl bych opravit jednu mylnou infornaci, která zde byla několikrát uvedena. Závod, který se konal 20.1. 2007 v Hradci Králové pořádal LEX a nikoliv BARA! BARA je pouze provozovatelem střelnice, který ji LEXu pronajal. Takže prohlášení typu "BARA UŽ NIKDY!" (viz. coffee) jsou nepřesná, zavádějící a navíc vytváří dojem, že takové jsou všechny závody pořádané na střelnici BARA bez ohledu na to, kdo je pořádá.
V tom případě se omlouvám. Ovšem na diplomech je pořádající Lex a Miroslav Patras. Pokud nemá nějakou vazbu na střelnici Bara, pak doporučuji mu ji nepůjčovat, protože Vám kazí jméno.

BARA KLIDNĚ, PATRAS NIKDY!!

Stačí :D :D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 21.1.2007, 18:42

2Jirmax -
Tak znova - zkusim psat pomalejc...

Psal jsem dost jasne: "Nicmene tim vubec nerikam, ze to tak bylo" !!! Je ti to malo na to, ze to znamena, ze te nenapadam, zes doopravdy podvadel?

Za druhy - nejsem to ja, kdu to napada poradatele zavodu - naopak pisu, ze jestli vsichni, kdo zrovna neporadaj budou napadat poradatele, ze si taky strelili, tak se na to vsichni poradatele vyprdnou a nebudeme strilet nic.

Za treti - ja a strelba s baterkou - opet nevim, co resis... Mel jsem obecne dobrej den, vyhral jsem ze 4 hodnocenejch stagi 2, pricemz tuhle jednu fakt o par setin. Sorry, ale ta stage byla postavena dost jednoznacne a citelne. Do kraju lidi videli, ze tam nejsou terce, takze mohly bejt jen vpredu a neresilo se kryti - navic byla dana dost jasne situace (2 frajeri znasilnujou babu, 4 rany) - bylo jasny, ze terce jsou vepredu a ukolem je k nim dobehnout a vyresit - jetli tohle nekomu nedocvaklo - sorry, to uz neni vina toho, ze jsem to videl predem (kdyz uz resis, o kolik horsi cas BYCH mel, je nutno dodat, ze KDYBYCH zavod dostrilel a na poasledni stagi BYCH mel cas takovej nejakej normalni - tzn. kolem 25s, mel bych na viteze naskok 4 sekundy, to by neznalost stage s baterkou neovlivnila).

Za ctvrty - opet "pro dobrotu na zebrotu" - muzu za to, ze starsi z Patrasu prede mnou otevrel ten nakres? Tak jsem se otocil a sel jsem ven a dal jim nepomahal... Konec koncu - tak znela i puvodne dohoda - ze jim pomuzu se stagi, ale jakmile se zacnou resit terce, pujdu si po svym.
Naposledy upravil(a) cmk dne ned 21.1.2007, 18:51, celkem upraveno 1 x.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » ned 21.1.2007, 18:49

jirmax píše:To CMK:

nechtěj mně nasrat! Já tady nepíšu o střílení rozhodčích na závodech, ale o tom že ten kdo staví tajnou ji nesmí v rámci závodu střílet. A pochybuju o tom, že jsi někdy něco takového ve Slaném mohl vidět! Kuguar Team je jedinej kdo dodržuje pravidlo že ten kdo staví tajnou ji nestřílí!
Mimochodem pokud chceš napadat že když jsem stavěl závody mohl jsem je nasušit, tak to zde napadáš všechny požadatele závodů včetně Mistrovství republiky!!!! a hlavně také sebe, protože jak dobře víš, tak jsi sám střílel situace, které jsi navrhl a postavil. Takže začni v tom případě u sebe!!!
To že jsi běžel přímo k terčum jak zde píšeš značí jen to, že jsi dobře věděl kam běžet máš. A výhoda na situaci po tmě, kde musiš rozeznat kde jsou terče, neterče a kam mám střílet to byla zcela zjevně a nejedná se o půl vteřiny, ( leda že bys byl superman).
O tom, že jsi veděl jak vypadá další tajná situace bych raději nemluvil, dalo by se spekulovat o podvádění - potom bylo DQ na místě.
Zadrž, už nejde o diskuzi ale spíše o spor a ten je lépe vést osobně než mediálně.
Jinak na cyklistovi jsem taky běžel až dozadu, i když jsme situace neznal, protože:
a) kde jinde by mohly terče být
b) u prvních krabic (stromů) mi bliknutí decetně nasvítilo "něco" vzadu.
Volba kam střílet byla sice záležitostí intuice, ale vyšla.
Teď trochu z jiného soudku. Nestálo by za zvážení pojmout "tajné" situace jinak. Jednak začíná být téměř tajná už skoro každá situace a opět začíná LOS postrádat možnost poznávat, hodnotit (učit se) postupy ostatních. Jestlli se nemůžu dívat, jak střílí ostatní, pak je docela nezábavně strávený den. Je to nutné?
Co tedy střelcům situaci ukázat, ale označení terčů a neterčů udělat dodatečně? Ve smyslu obranné střelby je proti logice vlézt do neznámého prostoru, kde je problém. Doma, na zahradě, ... to znám, proč bych tedy nemohl vědět, jak to u mě "doma" vypadá? A nemusel by být problém se střílením rozhodčích. Stačí jen upravit terče a neterče. Tolik návrh do diskuze.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » ned 21.1.2007, 18:58

to cmk:

Tak znova a ještě pomaleji :lol:
nepamatuji si, že by jsi byl v tomto závodě pořadatel a nebo rozhodčí. 8)
Naposledy když stavěl Tomáš tajnou ve Vražkově, tak ji střílel mimo závod.
Kuguáři pokud dělaj tajnou nestřílejí !!!
A mluvit o tom kdyby tak by ...... je o ničem. Já kdybych nestřílel zbytečně víc ran do terče tak bych taky byl na bedně a nekecám o tom. 8)
K napadání pořadatelů: stále dokola opakujem, že pokud je do závodu zařazena tajná situace tak ji ten kdo ji stavěl, nebo se na ni nějakým způsobem podílel a mohl by v závodě z toho těžit výhodu nesmí střílet v rámci závodu ! Je pouze na pořadateli zda tajnou zařadí do závodu nebo ne. O střílení ostatních situací zde nepadla žádná upomínka.
V případě porušování tohoto pravidla se můžem o korektních závodej pořád jenom dohadovat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » ned 21.1.2007, 19:03

to coffe:

pardon, ale já zde s osobním napadáním nezačal, psal jsem obecně. Ale sr...t na hlavu si tu veřejně nenechám. 8)
Nehledě na to, že já v závodě tak zle nedopadl, takže zde nehájím svůj zájem ale korektnost závodů vůči ostatním.
Naposledy upravil(a) jirmax dne ned 21.1.2007, 19:06, celkem upraveno 1 x.

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz