21.02.2009 - Trigger Brno - 7. kolo LOS 2009


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » stř 11.2.2009, 11:37

Souhlasím, je to v propozicích a tím to zvadlo, komu se to nelíbí ať nechá být. Jen jsem zvědav na ten mačkající se dav v zimních bundách :roll: :lol:
P.S. Rejpnout jsem si musel, propozice jsou propozice ale rozumu to jaksi nedá
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Příspěvek od TraTom » stř 11.2.2009, 14:56

Anžto ředitel LOSu proti zimním bundám nemám nic, bo pravidlům to neodporuje.
Leda možná zimní bundy v červenci...

Líbit se to někomu nemusí, ale pořadatel stanovil podmínky účasti celkem jasně a v souladu s pravidly.
Je na každém zájemci, aby zvážil pro a proti.

Pokud budu chtít střílet třeba western, tak taky musím počítat s tím, že musím mít třeba dobový oděv. Glockem mě to nikdo střelit také nenechá.

Jestli někdo považuje podmínky za (pro sebe) příliš svazující, může počkat na jiný LOS, který toto "speciální vybavení" požadovat nebude.
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 11.2.2009, 17:40

Tu debatu jsem rozpoutal ja a ocividne asi ne nejak uplne presne :-)

Takze zopakuju "JA !!!" to nemam rad a je to ciste subjektivni. Nerikam tim, ze podobny zavody do Losu nepatri nebo ze by zavod v Triggeru stal za prd... Uz jsem to psal - NAOPAK, je to tam fajn, ale pro ME OSOBNE (!!!) to sebou nese neco, co nemusim.

Jeste tak pred 2 rokama a vic bych jel - i pres to, ze povinne bundy a "neviditelne" terce nemusim. Jenze, v te dobe:
a) jsem nestrilel jeste IPSC
b) jsem nemel dite (z toho plynouci prijemna povinnost vetsi pece o rodinu a mene prijemna povinnost vetsiho otvoru v penezence)

A ano - LOS je predevsim zabava - kdybych nedejboze jeste nekdy vyhral, tak posledni, z ceho budu mit radost jsou velke vecne nebo penezite vyhry :-) Ale nestydim se rict, ze jsem soutezivy typ a aby me to strileni bavilo, musim bejt spokojenej s tim, co jsem pro dobry vysledek udelal - a kdyz mi tu spokojenost kazi vzpominka na zakoureny skleponi box, ve kterem stojim, svitim, tupe ziram a premejslim, jestli jsem debil, slepec a nebo jestli to fakt nemam sanci videt a poznat, tak mi to ten "dobrej pocit ze strileni" kazi.
Nic vic, nic min :-)

Takze vratim-li se k tem bodum a) a b) tak z toho plyne malo casu a hodne zavodu - takze musim nektere vynechat.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » pát 13.2.2009, 9:09

1. Respektuji propozice
2. Bunda mi vadí jen proto, že vkládá rozdílné podmínky mezi soutěžící a konkrétně v Brně ubírá ze zážitku z tmavých situací. I kdyby nikdo nechtěl zneužívat rozdílu v oblečení, ten rozdíl tam vždy vznikne ať chceme nebo ne (všichni nemají stejnou bundu). I když je LOS především trénink obranné střelby, všichni touží po co nejlepším výsledku a tomu uspůsobují svoji výbavu (někteří méně, jiní více)
3. Také mám malé děti a více času bych chtěl trávit s nimi. Do Brna přesto pojedu (protože nestřílím IPSC :) a rád se sejdu s pohodovými lidmi na pokec)

Osobně nosím bundu vždy rozepnutou a jediný rozdíl ve výbavě na LOS je ten, že mám náhradní zásobník na opasku místo v ledvině. Kdo mě zná může může potvrdit, že i v civilu chodím úplně stejně oblečen jako na LOS (vím že jsem homeless :) ) . Žádnou sportovní úpravu neprovádím. Když píši, že by bylo fajn to udělat bez bund, tam tím myslím pro všechny. Nechci s ničím vyjebat. Že už jsou propozice dány je jasné a netrvám na změně (stejně by mi to bylo prd platný :lol: ). Celé to mělo za účel upozornit na to, že ne vždy je překážka v soutěži dobrý nápad. Užít si situaci s baterkou v úplné tmě bez dalších překážek a nemuset se potit v chodbičce v bundě a rukavicích při čekání na start, to je to o co mi šlo. Prostě užít si pohodový, ničím nerušený střelecký den. Copak je to tak těžké pochopit? Tak prosím, než kohokoliv začnete obviňovat z toho, že chce s něčím vyjebat, trochu přemýšlejte. Ale ne tak, jak jste zvyklí, zkuste myslet pozitivně ;). Já si myslím, že by se to tak líbilo více všem. Ale to by asi bylo na hlasování. Do Brna se těším tak jako tak. Situace tam loni byly super. Co si vzpomínám, byli trochu nervózní rozhodčí, ale to se jim asi nedá zazlívat. Ve tmě, když musí udržovat extrémní pozornost u každého soutěžícího, je to určitě dost náročné. Za jejich práci a trpělivost s námi jim patří náš dík.
Závěr: Děkuji všem, co můj příspěvek dočetli až do konce a těším se na vás v Brně - koukejte se usmívat když vás fotím :twisted:
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek od opice » pon 16.2.2009, 8:55

Kluci, přestaňte už řešit ty bundy, stejnak to k ničemu nepovede :wink:

HV: tak jsem tu tvojí slohovku dočetla až do konce a větší bláboly jsem v životě nečetla :lol: . Když každý ráno vstávám a vypínám topení, vidim tě z okna a zrovna dneska, v 7:00, když jsi odhrabával, měl jsi BUNDU ZAPNUTOU AŽ KE KRKU, tak tady nemlž :lol:

Jinak ten odvoz od Fandy mi z jeho pracovních důvodů padnul,
takže pojedu svym autem.
Pokud by měl někdo zájem o milou, zábavnou a žádanou společnost
v podobě mojí maličkosti, MÁM JEŠTĚ V AUTĚ DVĚ MÍSTA VOLNÁ!!!
Kdo chce svézt?
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » pon 16.2.2009, 11:03

Já, já, já, já ci povozit od Opí :D Ale pojedeš opatrně, jasný? Víš že se s tebou bojim i pěšky :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek od opice » pon 16.2.2009, 12:09

Lukáš: jasně, neboj, nejsem žádnej blbec 8-)
A můžeš za jízdy ujídat buchty z pekáče :wink:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » pon 16.2.2009, 13:11

Lukáš: :mad: ne abys všechno sežral
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » pon 16.2.2009, 14:32

Základní podmínkou účasti klubu MG na soutěžích není výherní potenciál, ale prostě jen možnost dobře se naprásknout :lol:
Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 16.2.2009, 14:47

opice píše:Kluci, přestaňte už řešit ty bundy, stejnak to k ničemu nepovede :wink:
Ber to jako "sondu". Kdyz by 90% diskutujicich napsala: "Nejedu, protoze nesnasim zapnutou bundu" tak jen otrlej poradatel by priste poradal opet zavod v bundach :-)

Takhle se zjistilo, ze ten prudic jsem jen ja :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » pon 16.2.2009, 15:28

cmk: u bund je vždy nejvíce remcání

...líbil se mi plášť na Vražkově, stejný pro všechny. Byl to taky pěknej vopruz, ale sranda.
U bund v Žalanech to bylo takto: "Start se zapnutou bundou - buď na druky, sucháč nebo zip" Jaký myslíte, že bude rozdíl v čase rozepnutí trhnutím za sucháč a rozepnutím zipu :?: :idea: To je to, o co šlo mě.
V žalanech byla kosa takže mi bunda nebyla proti srsti. V Brně bude teplo teplo teplíčko, takže bych bundu nemusel (myslím, že to tak budou vnímat všichni až tam budou stepovat)

- není to už na založení vlákna "Bunda a LOS" :lol:
Sorry za OT
...zbraně, mám zbraně

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 16.2.2009, 17:39

Zalany, no...

S Honzou Prepletanym uz jsme soukromne na to tema probusili par klavesnic :-)

Ale pro me to je typicky pripad:

a) ja si za cely den bundu nezapnul ani na sekundu - teda - na par sekund jo - kdy jsem sel na stage, zapnul jsem si horni druk, coz propozice dovovlily (kdyby tam bylo uvedeno "vsechny druky", prskal bych jeste vic, ale podridil bych se) - ale neni to postaveny na hlavu se zapinat jen kdyz jdu na stage?

b) naproti tomu Provarenec, ktery mel zaplou mikinu a na ni rozepnutou vestu mel smulu, "ochcal" (zamerne to davam do uvozovek, proste vyuzil moznost, kterou ma davaji pravdidla) to sundanim mikiny (s malym M, Sincitak tam myslim nebyl :-) ) a zapnul jen vestu - sportovne to mel mnohem tezsi nez ja, s prosazenim je/neni-li to dle pravdidel byl docela problem.

Proto jediny pravidlo by melo byt: "jak je strelec cely den na strelnici, tak by mel prijit na stage".
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » pon 16.2.2009, 20:11

bababababa

sorry všem, ale fakt nechápu proč tu svýma kecama kazíte někomu snahu dát do LOSu něco nestandartního.

volba je přeci prostá:

chci si to zkusit, tak jedu.
nechci to zkusit, tak nejedu.


copak je za problém?? nebo někdo je tu tak dementní, že potřebuje poradit jestli pojede či nepojede?? pravidla to dovolují, tak to prostě respektujte a je to.

Připadá mi to jako spatný sen jeden se snaží a zbytek zase jen kecá co by jak by když by. Stejně všichni v reálu uděláme hovno, tak alespon radost druhým ze zábavy nekažte.
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » pon 16.2.2009, 21:33

Stene, nikdo nezpochybňuje propozice, sdělujeme své názory, to je snad dovoleno, nebo ne?
LOS to (bundy) umožňuje, je to v pořádku. Nic proti tomu...ale :)
Nebo diskuze není povolena? Ber to s rezervou. Kecáme, máme svůj názor. Je to snad špatně? Nikdo nás nemusí poslouchat, nikdo nám nemusí ustupovat. Byli bychom rádi, kdyby se nad tím někdo zamyslel, toť vše ;)
Nekecat a střílet = být v pohodě :?:
LOS je skvělá věc, vyvíjí se. Je dobře, že se do něj implementuje spousta proměnných. Tyto proměnné se komentují. Buď to organizátoři akceptují nebo ne. O tom je diskuze ;)
...zbraně, mám zbraně

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 16.2.2009, 21:47

JK-stengan píše:Připadá mi to jako spatný sen jeden se snaží a zbytek zase jen kecá co by jak by když by. Stejně všichni v reálu uděláme hovno, tak alespon radost druhým ze zábavy nekažte.
Woe... Ukaz mi priklad, kde nekde nekomu neco kazi :-)
Chce to trochu vic cist a ne jen prolitnout.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » pon 16.2.2009, 22:29

Tak jinak oslíkové :)

zkus se na to podívat z pohledu organizátora nebo třeba z pohledu právě příchozího človíčka co něco zjištuje o střelecké soutěži LOS.

copak si asi řekne, když to tu tak bude číst??

zkuste se dle toho chovat stačí napsat nejedu-nenosím bundu nebo jedu-chci si to zkusit, ale tyhle sračky okolo fakt ničemu nepřidá a nikomu nic neřekne. Chápu že to jsou vaše osobní poznatky v zimě, ale sem to asi fakt nepatří.

toto je pozvánka na konající se závod.
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 16.2.2009, 23:31

JK-stengan píše:zkuste se dle toho chovat stačí napsat nejedu-nenosím bundu nebo jedu-chci si to zkusit, ale tyhle sračky okolo fakt ničemu nepřidá
Vitej mezi Osliky, a zkus tu najit cokoli, co v podstate znamena neco jinyho nez "nejedu-nenosím" nebo "jedu-chci si to zkusit".
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » pon 16.2.2009, 23:36

jo jo Granofón :lol: :lol: :lol:
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 16.2.2009, 23:38

Ja vedel, ze to "pochopis" :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek od opice » úte 17.2.2009, 9:24

Stengan: to nás tady budeš jako oslovovat "oslíkové"?

I když jsi za to dal smajlíka, tak nechápu, jak si takovýhle oslovení dovoluješ. Tohle je nejen pozvánka na závod, ale také debata o něm
a každej máme právo sem něco napsat. Maximálně nám něco může říct nebo opravit Satan, ale ty rozhodně ne, tak nás tady neosočuj.
Každý, kdo to tu čte, má svojí hlavu a udělá si na to svůj názor.
Rozhodně si nemyslim, že po tom, co CMK napsal, že JEMU ta bunda nevyhovuje, si nějaký nováček, co chce přijet řekne, že teda taky nepojede.
Takže když už jsme u toho, co si kdo pomyslí při čtení těchto příspěvků, se zamysli nejdřív nad sebou a alespoň si ty příspěvky po sobě před odesláním přečti. Občas to po tobě musíme fakt luštit, abychom to po tobě přečetli, děláš nejen chyby v psaní i/y, ale vynecháváš písmenka, nebo je napíšeš úplně špatně, tudíž ten tvůj ČLOVÍČEK, CO TO BUDE ČÍST SI AKORÁT ŘEKNE, ŽE NĚKTEŘÍ LIDÉ, CO SEM PÍŠÍ, NEMAJÍ ANI ZÁKLADNÍ ŠKOLU. Takže nejdřív se podívej na svoje chyby a pak kritizuj ostatní.

Závěrem bych chtěla říct, že ty bundy jsou samozřejmě věcí organizátorů a těm patří dík, že ten závod pro nás uspořádají, zabere jim to spoustu práce, přemýšlení a času a bunda není v globálu žádný problém
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz