22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od provarenec » pon 24.8.2009, 15:22

No, to se vážně povedlo :lol: :lol: :lol:
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od adis » pon 24.8.2009, 15:27

taky si trochu postěžuju :D
začnu k výtkám Vítka.jestliže se ti to zdálo pomalé,tak si měl pomáhat už tam.to,že nejsi rozhodčí by asi nevadilo nikomu.na lepení a stavění popperů snad stačíš.předpokládám že ,ale při zaplacení tak horentní ceny jako je za 50kč za stage tě to asi nenapadlo.to platí i o ostatních.proč tady nebrečí Lukáš Koukal,Miloš Votoček a spoustu jiných?
všichni chtějí střílet,ale nikdo nic dělat.

počasí bylo fakt na ho..o,zdržovalo to už tak časově náročný závod.rozdělení střelců taky neni ideální.rozhodčích málo atd...
jak psal tratom.už jsme zase o něco chytřejší,ale že to bylo 3x málo je fakt podpásovka.kdybych věděl,že to takhle cítí víc lidí,tak si nebudu brát dovolenou,neprojedu benzín 3x praha-tábor a nedorazim domu ve 21.40
Takže jestli se ti to nelíbí,tak si jezdi srát lidi jinam.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od provarenec » pon 24.8.2009, 15:57

Adis: Já si nemyslím, že to myslel zle. A upřímně, lidi obecně pomáhaj. Aspoň některý. U nás na brokně teďka moc ne, protože kdo si půjde po sobě zvednout poppery, když drží v ruce brokovnici?
A druhá věc, v dešti se na to vysere skoro každej...
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 49

Registrován: sob 23.8.2008, 17:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: České Budějovice

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od G17náctka » pon 24.8.2009, 16:04

Je zajímavé,jak člověk,který nepřiložil ruku k dílu,neběhal se zálepkama a nestavěl poppery,nemá sebemenší nárok vyjádřit svůj názor.Jakmile se ozve kritika od někoho takového,hned je to debil co nehne prstem a jenom kecá a má si chodit srát lidi někam jinam.Zajímavé!!!Nechci tu zakládat nějakej flame, na losu jsem byl jenom jednou,ale to fakt u Vás platí- zaplať a buď rád,že si můžeš zastřílet a hlavně drž hubu?Je to jenom můj pocit z této debaty,nic víc,takže buďte v pohodě.
Kdo nemá meč,ať prodá plášť a koupí si ho.

Glock17,CZ 858 Tactical,Benelli Nova
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od S474N » pon 24.8.2009, 16:26

Jo pekne podle hesla: GDO NEZATLOUKÁ KOLÝKI, AĎ NESTŘÝLÍ!

*4227* *2680*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od cmk » pon 24.8.2009, 16:36

G17ka - po pravde? Trochu pravdu mas.

Ja stravil pripravou na zavod 5 hodin v tydnu pred zavodem a v den zavodu jsem se od rana od 8:30, kdy jsem dorazil na strelnici do nejakych 20:30 nezastavil, krom chvil, kdy jsem si to odbehnul odstrilet nebo dokonce asi 15 minut jsem venoval tomu, ze jsem si mezi lidmi snedl maso.
Dohromady tedy 15 hodin prace za to, ze jsem si odpustil startovny 550 Kc.

Sorry, ale predpokladam, ze ty bys za 37 Kc na hodinu ani nevstaval, ani nesel do prace, kde bys jen koukal z okna.

Vsichni, kdoz tam staveli, piskali, organizovali na tom nebyli lip.
A nikdy nejsou.
Takze - delame to proto, ze nas to bavi, ze si chceme zastrilet, jsme radi, ze si zastrili i jini. Sneseme kritiku, kdyz neco udelame opravdu blbe a lze to predem ovlivnit nebo vedet a presto to udelame blbe.
Jenze tady ta "kritika" smerovala jednak k cene a jednak k necemu, do ceho jsme se pustili prvni a proste to zkusili a ono to kupodivu docela slo i pres velkou neprizen pocasi. Jen pro priste vime, ze hold proste bude potreba o 10 organizatoru vic, budeme-li to chtit delat stejne a tim padem vzroste cena, ktera se ovsem zda vysoka i kdyz OBJEKTIVNE vysoka neni. A zase jsme u toho... Mame se na to priste vysrat, zachovat cenu a udelat min zbrani? Nebo naopak? Zachovat zbrane a zvednout cenu, aby bylo na vic poradatelu? Reknes mi predem co je spravne? Pomuzes nam? Nebo pak budes kritizovat, protoze to nikdo predem nedokazal rict?

Nevim jisetli mi rozumis, co tim chci rict. V zadny jiny discipline si nikdo nenechava do vseho kecat tak, jako v LOSu. Bez za nejakym fotbalovym trenerem 3. krajsky divize a zacni mu rikat, jak to ma delat. Vyletis z kabiny tak rychle, ze ani nestihnes otevrit dvere. Jen tady se s lidmi diskutuje. Pripominky se berou v potaz. Citysharkovi bylo zodpovezeno naprosto jasne, slusne a at sam rekne, jestli z toho ma pocit "zaplat a drz hubu".

To v cem mas pravdu je prave to, ze cim vic nekdo prokaze, ze krome kecani umi prilozit nejak ruku k dilu (a je jedno, jestli umi vymejslet situace, zatloukat koliky, piskat, zapisovat nebo organizovat, nebo jestli je to nejvetsi expert na obranku na svete a pridava ruku k dilu tim, ze rad poradi), tim vic je ten clovek z pohledu organizatoru respektovan a tim vice je bran ohled na jeho nazor.
Kdyz tady Gew napise: "zavod stal za hovno, stage se mi nelibili, terce byly blizko/daleko a mely spatny tvar" na tak mu na to reknu: "hmm, to mas blby, proc ti to tak vadilo?" - Gew je fajn kluk, nicmene s realnou obrankou myslim moc zkusenosti nema, na zavodech nepomaha (i kdyz obcas priveze ukazat moc peknou hracku).
Kdyz lautr totez prohlasi Stengan, Adis, Franta Voldrich (a spousta dalsich), napisu mu soukromne tutez otazku, jen se ji budu venovat jaksi s vetsi pili nez pokud ji napise Gew.
Proc? Protoze teprve ten, kdo porada to zna z obou stran a dokaze hodnotit trochu objektivne.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od cityshark » pon 24.8.2009, 16:47

Zaplat a drz hubu z toho pocit nemam. Kdybych mel, nepsal bych sem nic. Moji vetu v zavorce (a penez, co si budeme povidat) zezacatku CMK s TTR nepochopili, pak se mi povedlo jim vysvetlit, jak jsem to myslel - tedy ze nerikam, ze je to drahy, ale ze rikam, ze za stejnej peniz by slo zastrilet si lip, tak jako na ostatnich LOSech. At uz by celej zavod stal pade nebo treba dvojku. Taky jsem se nabidl s pomoci celkem, protoze mam zajem.

Jestli byl tenhle 3zavodni LOS taky o nejakym feedbacku strelcu, tak ho tady ode me dostali a myslim si ze bez emoci a slusne. Rozhodcim jsem obdiv vyjadril, protoze ho uprimne maji, akorat jsem psal, co se mi nelibilo.

Ze to Adis nepochopil, to me mrzi, ale ja uz jednodusejc psat neumim.

Specielne pro nej - z naprosto cistym svedomim muzu rict, ze po sobe zvedam a lepim vzdycky, pokud je moznost, vcetne tady toho zavodu!!!! A co se penez tyce, tak bych sel po sobe lepit i na stage za milion, protoze kdyz nejsou lidi a strelci po sobe nebudou lepit, tak vsichni budou cekat.
adis píše: to,že nejsi rozhodčí by asi nevadilo nikomu.na lepení a stavění popperů snad stačíš.
A divil by ses, vadilo by to. Minimalne jsem byl odmitnut takto na MON1 a 2 letos a jeste na kvetnovejch Zalanech, (stage uz si fakt nepamatuju) kdyz jsem se nabizel k lepeni pri cekani.
Na techto zavodech v Oparanech na pistolovy stagi, kde byl tunel (nevim cislo), mi rozhodci na muj dotaz rekl, ze mu pomoct muzu, takze jsem taky lidi prede mnou lepil. Myslim, ze ti potvrdej. Nez me tady zacnes posilat do prdele, zjisti si nejdriv informace.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1

Registrován: pon 24.8.2009, 17:00

Zbraň: Glog

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od JyrkaP » pon 24.8.2009, 17:26

Bil bich rád, gdyby sy tadi ztoho njěkteřý nědelaly legracy. Všychny výme, že stavjení sytuacý vižaduje nejenom čas ale taky ochotu všech kolem. Mněly bichom být rádi, gdyž se toho kuci chopý a předvedou podstivou prácy. Je spousta těch tlachalú, kteřý nykdi nevzaly kladyvo do ruki, nepřyložyly ruku k ďýlu a rovnou řeknu že ten kolýk taki nezatloukly! Závodi přece neděláme pro sebe ale pro všechni střelce z celého okolý nebo vlastně celé české republyki. Sjelo se vás do Opařan tento výkend opravdu hodně, počasý nám bohužel něpřálo ale i pře sto celí závod dopadl velmy dobře. Sytuace bili vimišleni dobře a správně bili i podstaveni a klucy rozhodčý pýskaly co jym sýli stačyly jenom masa moc nebilo, protože se na všechni nedostalo. To my vaďylo asy nejvýc. Jo a nakonec chcy všem řýct, zkuste sy taki něgdi zatlouct nějakí ten kolýk nebo aspoň dělat poskoka, tedi toho zapysovatele nebo lepyče samolepek nebo jak se to jmenuje. Fakt to nený žádná lekrace a čověk je po celím dnu dost unavenej! Vjeřím že vás potkám na nějakím dalšým závodě. Pokud někdo nechce pomáhat dalšým a chce dělat machri, aď sy to zaplatý, kdiž ta keš tam je. Teda pokut na to máte! Ahoj váš borec JyrkaP
Jsem borec a omlouvám se všem za svůj skvělí humor

Příspěvky: 22

Registrován: sob 20.9.2008, 21:04

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od ikrik » pon 24.8.2009, 17:57

Vazeni strelci a strelkyne,
procetl jsem si vsechny prispevky a proste se musim vyjadrit.
Z nekolika duvodu se uz priblizne ctyri mesice nemohu zucastnit zavodu LOS (jsem momentalne bez auta, hafo prace, stehovani), ba ani na navstevu strelnice neni cas. A verte, ze me to hodne stve.
Ovsem cist kecy typu to je takovy, to je makovy, jak jste to postavili, je to blba organizace.....to bych *78*
Nekolikrat jsem se pomahal stavet a fakt to neni sranda. Takze nez vypustite slova ze sveho compu,zamyslete se prosim.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 49

Registrován: sob 23.8.2008, 17:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: České Budějovice

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od G17náctka » pon 24.8.2009, 18:18

cmk napsal:
Protoze teprve ten, kdo porada to zna z obou stran a dokaze hodnotit trochu objektivne.
Chápu,že mezi sebou máte nějaké jádro,tzn.lidi kteří se mezi sebou znají víc než ostatní a tudíž i názory, rady a připomínky si vzájemně respektují,nicméně z věty,kterou jsem citoval mi vyplývá:NEPOŘÁDÁŠ,NEZNÁŠ TO Z OBOU STRAN,NEDOKÁŽEŠ HODNOTIT OBJEKTIVNĚ tudíž nehodnoť vůbec.Jak myslíš,že se cítí člověk,který byl poprvé na takovém závodě,je z něj nadšen,doma pak netrpělivě čeká u kompu na nějaké výsledkya sleduje diskuze k dannému závodu a najednou se v té diskuzi po přečtení nějakého peprného příspěvku pozná?Myslíš,že poté co ho někdo označil jako debila který do všeho kecá ještě někdy přijde na závod kterému ty a spousta dalších obětovala tolik času?Nebo Vám nejde o stálé rozšiřování členské základny?
Chci jenom říct,že ke každému je potřeba přistupovat s jistou dávkou slušnosti a citu.samozřejmě jsou i tací,kteří si to nezaslouží.
V mém prvním příspěvku jsem nikoho nekritizoval,jenom jsem se pozastavil nad tím,co mi přišlo divný.
Kdo nemá meč,ať prodá plášť a koupí si ho.

Glock17,CZ 858 Tactical,Benelli Nova

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od cmk » pon 24.8.2009, 19:27

G17ka - sorry, ale pises z cesty.
najednou se v té diskuzi po přečtení nějakého peprného příspěvku pozná?Myslíš,že poté co ho někdo označil jako debila který do všeho kecá
Tohle si znova 3x precti a pak si do dusledku promysli tu logiku.

Jedinej, kdo tu nehodnotil pozitivne byl CityShark - poslal ho nekdo do prdele a rekl, ze je debil? Uz podruhe pokladam podobnou otazku a uz jednou ti na tu otazku zodpovedel.
V jakem jinem sportu by se nekdo vubec takhle moc s nekym bavil?

Myslim, ze vidis jakysi problem nekde, kde neni.

Ano, nazory lidi, kteri se jiz osvedcili jsou brany vice, nez nazory lidi, ktere bud nikdo nezna, nebo je zna jen jako problemove prudice. To je prece NORMALNI a tak je to vsude. Cityshark neni poradatel, neni ale ani prudic. Behem 4 prispevku jsme si vse vysvetlili.

Napis mi - CO VIC BYS CHTEL?

Nikdy nikoho neposlal do prdele s otazkou ci vysvetlenim, proc to ci ono bylo tak a tak.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 49

Registrován: sob 23.8.2008, 17:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: České Budějovice

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od G17náctka » pon 24.8.2009, 20:02

Nemusím si nic číst třikrát.Jseš moc úzce zaměřenej pouze na toto vlákno.Už od mého prvního příspěvku jsem to celé myslel tak,že jsem už mnohokrát v diskuzích o závodech LOS narazil na příspěvěk typu:nejvíc kritizujou ti,co nic nedělaj a šlo mi jenom o pozastavení nad tím,jací jste demokraté.Uvědom si,že ti lidé si svůj start na závodech zaplatili a jistě mají právo vyjádřit svůj názor i když nezatloukali kolíky a nezaslouží si aby jim někdo říkal ať jdou srát lidi jinam apod.Píšeš, ze názory zkušenějších a známějších lidí jsou preferovány(je to jistě tak správně),ale i nováček může přijít s něčím zajímavím,anebo může být se svým protestem v právu.Nebo ne?
Tím bych to asi ukončil.Dostalo se to někam, kam jsem vůbec nechtěl.
Kdo nemá meč,ať prodá plášť a koupí si ho.

Glock17,CZ 858 Tactical,Benelli Nova
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od gewarosse » pon 24.8.2009, 20:19

Takže několik připomínek:
Pistole v pohodě,na brokně by to chtělo zvýšit maximální počet terčů tak na devět,ty tři navíc už by nikoho nezabili.Takhle je opravdu k smíchu porovnávat startovné s IPSC klubovkou.Je sice stejné,ale v ipsc si člověk zastřílí hlavně na brokně proti LOSu minimálně 4x víc.
Pušku by to chtělo vylepšit.Hlavně snížit počet ran.Ideálně tak na 20 na stage.Mít situace na 28-60ran nemá s obranou čehokolik nic společného,navíc to strašně zdržuje.Střelba a hlavně vyhodnocování.
A nakonec kritika:Kde mám doprdele výsledek u 4 stage na brokně?Scoreshit jsem dávál osobně do ruky statistikovi a byl suchý.
Zakropíme,uvidíme.
CZ 27,CZ 75 SP-01,CZ 91S,CZ 858,P38,P7M13,Krieghoff K-80

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od cityshark » pon 24.8.2009, 20:33

Gew - kdo byl suchy? Statistik? :-D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od S474N » pon 24.8.2009, 20:36

gewarosse píše:Scoreshit jsem dávál osobně do ruky statistikovi a byl suchý.
No asi to tvoje skore bylo takovej shit, tak se nedivim, ze ti ty vysledky radeji nenapsali!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od provarenec » pon 24.8.2009, 20:41

G17: Noooo pamatuju si sebe v pozici nováčka před cca třemi lety. Nepřišel bych vůbec s ničím novým, lepším. Měl jsem co dělat, abych si hlídal bezpečnost, zásady krytí, atd...

Ale navrhovat úpravy pravidel, změny v organizaci závodů, ani prd kamaráde.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od adis » pon 24.8.2009, 20:59

myslím,že už asi každý napsal co chtěl a asi by to bylo na víc stran,protože každý na to koukáme jinak.proto se už nebudu víc rozepisovat na toto téma.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od Lukáš Koukal » pon 24.8.2009, 21:49

G17náctka píše:...že jsem už mnohokrát v diskuzích o závodech LOS narazil na příspěvěk typu:...
V podstatě sis odpověděl sám :-) Stačí si vzpomenout, na co se takto "mnohokrát" reagovalo. Kritika se opakuje stále dokola stejná, a stále dokola se vysvětluje, že jinak to v praxi povětšinou provést nelze. Je to i důsledek toho, že nejčastěji je kritizován určitý výsledek s tím, jaký jiný výsledek by byl lepší a žádanější, ovšem bez návrhu vhodného řešení. Jen vybafnout "nelíbí se mi" je prostě málo. A je myslím v celku pochopitelné, že stejně jako na foru nikoho nebaví odpovídat na stejný dotaz po sté, tak ani kolem závodů už hlavní páchatelé nemají trpělivost stále dokola omílat a vysvětlovat to samé. Ostatně i to se dá v mnohých starších diskusích na forech dohledat. A nakonec - kdo si myslí, že má opravdu konstruktivní kritiku která kromě zbožného přání obsáhne i nějakou tu rozumnější hypotézu a nové řešení, nebude to snad protlačovat po fórech, ale vyřeší se to někde naživo, kde debata odsejpá v trochu svižnějším tempu, každý si to co se napíše nevykládá trochu jinak, nemusí se každá věta dvakrát vysvětlovat a tak z toho alespoň něco vzejde. Ta možnost je tu v podstatě po každém závodě, než se vše sbalí je na kafrání času dost.

Za mně k závodu ještě poděkování, střílel jsem jen pistoli a brokovnici, obojí fajné. A Petrovi Kraupnerovi dík za kvalitní ceny, ta baterka vážně překvapila :)
Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od cmk » úte 25.8.2009, 8:03

G17náctka píše:jistě mají právo vyjádřit svůj názor i když nezatloukali kolíky a nezaslouží si aby jim někdo říkal ať jdou srát lidi jinam apod.
Porad a stale vychazis z jedne veci, ktera neni pravda.
Kdyz nekdo, kdo neporada napise, co se mu nelibi, nikdo mu nenapise "bez srat lidi jinam", vzdycky je mu napsano: "bylo to tak proto a proto, a jestli tomu nerozumis, pojd to delat s nama, pochopis".
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 22.08.2009 - Opařany - 22. kolo LOS 2009

Příspěvek od cmk » úte 25.8.2009, 8:52

gewarosse píše:Pistole v pohodě
Taky si myslim, hlavne vysledky dopadly vyborne :-)
Na brokně by to chtělo zvýšit maximální počet terčů tak na devět,ty tři navíc už by nikoho nezabili.Takhle je opravdu k smíchu porovnávat startovné s IPSC klubovkou.Je sice stejné,ale v ipsc si člověk zastřílí hlavně na brokně proti LOSu minimálně 4x víc.
Ja osobne bych byl pro omezeni "12 ran" - tedy treba az 12 popperu.
Ale trochu si protirecis - 12 ran (nebo i jen 9) brokovnici uz taky s obranou nema nic spolecnyho a dal bych je tam jen proto, aby to bylo pro lidi zajimavejsi a vic si zastrileli.
Co se tyce IPSC brokovnice - nevim nevim, na klubovce IPSC v Zalanech jsem platil podobny penize a zastrilel jsem si podobne. Jen tam byla asi 1/2 rekvizit co tady.
Pušku by to chtělo vylepšit.Hlavně snížit počet ran.Ideálně tak na 20 na stage.Mít situace na 28-60ran nemá s obranou čehokolik nic společného,navíc to strašně zdržuje.Střelba a hlavně vyhodnocování.
Kdybys poslouchal uvodni brIEfing (spravne Jachymko? :-) ), dozvedel by ses, ze "Utocna puska" sama o sobe uz neni zrovna obranna zbran, ze je to tak trochu sranda-match a ze pokud bychom meli brat pusku jako "obrannou" tak nikoliv jako obranu sebe, rodiny ci domova, ale obranu ulice, mesta, statu. Dokonce to mas psany myslim na Lexackych strankach.
Ja osobne bych videl pusku idealne spis jen na 3 stage, vic lidi kolem a tudiz i mirne vetsi startovny. Ovsem stale hodne ran (dejme tomu 30 z pusky + 30 z pistole maximum).
A nakonec kritika:Kde mám doprdele výsledek u 4 stage na brokně?Scoreshit jsem dávál osobně do ruky statistikovi a byl suchý
Tohle ti bohuzel nepovim, vim, ze tam Pepa resil problem, se zmenou divize. A Tratom ma vse doma a susi to.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz