Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 17.5.2022, 16:10Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 22.09.2007 - Čelákovice - MČR LOS 
Autor Zpráva
MujGLOCK team
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 2399
Bydliště: doma
Příspěvek 22.09.2007 - Čelákovice - MČR LOS
Kvalifikační kritérium pro MČR LOS 2007
15. Srpen 2007 vložil Tomas Travnicek
Tak je to tady přátelé. Již máme k dispozici dost reprezentativních výsledků, takže můžeme určit klasifikační kritérium pro letošní mistrovství LOSu.Jak bylo řečeno na začátku roku, letos je třeba dvou výsledků ve stanovené procentuální výši. Další podmínkou je nominace minimálně pěti lidí v každé divizi.

Na základě všeobecné dohody LOSího náčelnictva stanovuji jako ředitel ročníku následující kritéria:

Divize Revolver:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 85% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Potůčková, Vyskočil, Trávníček, Radkovič, Jančík, Bašta, Zajíček, Gibson, Stahl, Krampera.

Divize Záložní Revolver:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 85% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Vyskočil, Holíková, Voldřich, Faltýsek, Hoffmann, Trávníček.

Divize Záložní Pistole:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 80% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Šilar, Michovský, Kotek, Faltýsek, Malánik, Radkovič, Kraupner.

Divize Pistole:

Do 10.9.2007 musí mít každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 70% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Zapletal Miroslav, Nedoma Radek, Maxa Jiří, Korecký Jan, Jareš Roman, Strnad Ivo, Adam Michal, Richtr Vladimír, Dolan Aleš, Zimmel Ivan, Boháč Libor, Bloudíček Jan, Dadák Pavel, Haffner Roman, Sekret Zdeněk, Kádner Martin, Štícha Lubomír, Průša Libor, Faron Radek, Kaiml Dušan, Medulan Ladislav, Švarc Petr, Manolevski Michael, Čech Pavel, Kysela Miloš, Petrucha Vojtěch, Springer Luke, Šída Jan, Carzoli Chris, Herbst Lubomír, Ryšavý Jindřich, Krčal Jan, Kasal Jindřich, Procházka Jan, Maška Jiří, Drtil Mário, Faltýsek Pavel, Zita Josef.

Doplňující podmínky:

Do MČR LOS 2007 chybí ještě dva závody (25.8. Trigger Brno a 7.9. AVIM Praha). LEX aktualizuje tabulku o případně kvalifikované.
Každý kvalifikovaný závodník se na MČR musí přihlásit sám a to buď emailem na vanulda@tisca­li.cz nebo telefonicky na tel. 606 822 824 nejpozději do 10.9.2007 do půlnoci. Na pozdější přihlášky nebude brán zřetel a spozdilý nebo neregistrovaný závodník nebude vpuštěn na závod.
V každé divizi bude startovat minimálně 5 závodníků. To znamená, že pokud se nějaká divize nesejde v příslušném počtu, doplní LEX startovní pole sám a to dalšími čekateli v tabulce průběžného pořadí 2007 nebo divokými kartami.
Každý může startovat „naostro“ v divizi, kde dosáhl kvalifikační kritérium. Pokud jej někdo nastřílel ve více divizích, vybere si jednu divizi jako hlavní a ostatní mimo závod.

www.gunlex.cz


stř 15.8.2007, 14:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2006
Příspěvky: 1431
Bydliště: MATRIX, jako všichni
Příspěvek 
Doháje, to sa na MR letos dostanu akorát jako terč! *257*
*62*


stř 15.8.2007, 16:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Brno
Příspěvek 
no tak to snad aby jsi začal držet dietu
neb terče jsou dle pravidel průstřelný :lol:


stř 15.8.2007, 20:25
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2006
Příspěvky: 1431
Bydliště: MATRIX, jako všichni
Příspěvek 
Pche! Když svítí slunce z dobrý strany, jsem i průsvitný! *47*


čtv 16.8.2007, 17:47
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 05/2006
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
Příspěvek 
To se ví,že akorát jako terč,když ti malorážku zakázali. :lol:

_________________
Zakropíme,uvidíme.
CZ 27,CZ 75 SP-01,CZ 91S,CZ 858,P38,P7M13,Krieghoff K-80


pát 17.8.2007, 12:28
Profil ICQ
MujGLOCK team
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 2399
Bydliště: doma
Příspěvek 
Propozice:


2. Mistrovství České Republiky v obranné střelbě podle pravidel LOS

Datum a místo: Sobota 22.9.2007 na střelnici v Čelákovicích

Průběh závodu: Čtvrtek 20.9. – stavba situací (po 13:00 hod)

Pátek 21.9. 9–14 hodin stavba situací, ladění detailů, 14–18hodin závod rozhodčích+střelba zájemců (v pátek může střílet pouze ten, kdo se objektivně nemůže zúčastnit v sobotu)

Sobota 22.9. – závod střelců

Začátek registrace: od 8:00, od 9:00 do 10:00 brífing, střílí se od 10:15 hodin. Účast: Střelci s platným zbrojním průkazem, kteří získali předepsanou výkonnost v roce 2007: Pi – 2× 70% Re, ZRe – 2× 85% ZPi – 2× 80%

Doklady: průkaz totožnosti, zbrojní průkaz, průkaz zbraně.

Startovné: 200,– Kč jednotlivci, 200,– Kč tříčlenná družstva. V tříčlenném družstvu mohou být tři závodníci i z různých divizí. Členové LEXu za polovic.

Kapacita závodu: max. 80 střelců, konec závodu předpokládáme do 17:00 hodin

Registrace: na adrese vanulda@tisca­li.cz nebo na telefonu 606 822 824 nebo 272 761 804 (od 20:00 hod) Registrovat se mohou POUZE následující střelci:

Pistole: Zapletal Miroslav, Nedoma Radek, Maxa Jiří, Korecký Jan (CMK), Jareš Roman, Strnad Ivo, Adam Michal, Richtr Vladimír, Dolan Aleš, Zimmel Ivan, Boháč Libor, Bloudíček Jan, Dadák Pavel, Haffner Roman, Sekret Zdeněk, Kádner Martin, Štícha Lubomír (Gewarose), Průša Libor, Faron Radek (Radek07), Kaiml Dušan, Medulan Ladislav, Švarc Petr, Manolevski Michael, Čech Pavel, Kysela Miloš, Petrucha Vojtěch, Springer Luke, Šída Jan, Carzoli Chris, Herbst Lubomír, Ryšavý Jindřich, Krčal Jan, Kasal Jindřich, Procházka Jan, Maška Jiří, Drtil Mário (Gaston), Faltýsek Pavel, Zita Josef

Záložní (kapesní pistole): Šilar František, Michovský Pavel, Kotek Jiří, Malánik Zdeněk, Radkovič Michal, Kraupner Petr Revolver: Potůčková Ludmila, Vyskočil Vadim, Trávníček Tomáš, Radkovič Michal, Jančík Miroslav, Bašta Roman, Zajíček Miroslav, Gibson Stanislav, Stahl Robert, Krampera Miloš

Záložní (kapesní revolver): Vyskočil Vadim, Holíková Ilona, Voldřich František, Faltýsek Pavel, Hoffmann Přemysl, Votoček Miloš

Střelci, kteří se umístili ve více divizích si vyberou jednu divizi jako hlavní, ostatní budou střílet mimo závod, bude-li čas. KDO SE NEPŘIHLÁSÍ TELEFONICKY NEBO EMAILEM NEJPOZDĚJI DO 10.9.2007, NEBUDE STŘÍLET !!! Na základě registrace jsou vytvořeny squady střelců, kteří budou střílet spolu:

Počet stanovišť, terčů, ran: 6 stanovišť každá situace max. 6 terčů na situaci simulující reálnou obrannou situaci – minimálně 72 ran na závod

Pravidla soutěže: dle pravidel LOS – ke stažení na gunlex

Ředitel soutěže: Tomáš Trávníček

Hlavní rozhodčí: Stanislav Gibson

Rozhodčí: budou jmenování zástupcem LEXu

Výsledky: do 30 minut po dostřílení jednotlivých částí soutěže

Protesty: řeší se ihned s vložným 100,– u hlavního rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní

Ceny: střelci, kteří se umístí na 1. až 3. místě v jednotlivých divizích a kategoriích obdrží diplom a medaili. Každý účastník obdrží památeční diplom.

Zbraně: veškeré, které lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany a které vyhovují pravidlům Lidové obranné střelby.

Kategorie: pistole, revolver, záložní pistole, záložní revolver Kategorie bude vyhlášena, pokud se v ní sejdou alespoň 3 střelci.

Střelivo: pouze povolené podle zbrojního zákona, zakázáno průbojné a svítící. Na střelnici Čelákovice je přísně zakázáno používat průbojné střelivo. Při zjištění jeho používání bude viník okamžitě diskvalifikován a je povinen nahradit všechny škody jím způsobené !

Důležité upozornění: Z bezpečnostních důvodů je v bočních remízcích zakázáno používání „magnumového“ střeliva a ráže 7,62mm Tokarev a 10 mm Auto obecně. Své výkonné „kanóny“ používat samozřrjmě můžete, ovšem v kombinaci se střelivem se sníženým výkonem.

Vybavení: pouzdro na zbraň, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně. Musí zakrývat lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra a sportovní pouzdra. Minimálně dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje.

Bezpečnost: vstup na střelnici s vybitou zbraní. Vybíjecí zařízení je na označeném místě na střelnici (na severní straně klubovny). Pohyb na střelnici pouze s vybitou zbraní a spuštěným kohoutem. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní pouze ve vyznačených bezpečných zónách – zde přísný zákaz s jakoukoli manipulací střeliva. Při jakémkoli porušení bezpečnosti jsou rozhodčí, správce střelnice a jím pověřené osoby, ředitel soutěže a jím pověřené osoby oprávněni neukázněného účastníka okamžitě vyloučit ze soutěže bez náhrady startovného případně jej vykázat ze střelnice.

Občerstvení: zajištěno na střelnici. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu. Ochranné brýle jsou povinné v celém areálu střelnice pro každého návštěvníka!

Poloha střelnice: Střelnice SSK Čelákovice se nachází v okrese Praha – východ jihozápadně od Čelákovic v blízkosti železniční tratě. Příjezd na střelnici po nečíslované okresní silnici spojující Čelákovice s obcí Mstětice s odbočkou na místní komunikaci vedoucí ke střelnici. Místní komunikace z okresky ke střelnici není na mapě vyznačena, střelnice je vzdálena cca 300 m od okresky. Odbočení na střelnici bude pro střeleckou akci značeno směrovými terči. Popis cesty lze nalézt na stránkách www.ssk.celako­vice.cz

Parkování: Do vyčerpání kapacity uvnitř střelnice, jinak na místní komunikaci tak, aby byl zajištěn průjezd nákladních vozů na skládku za střelnicí i o víkendech.


sob 08.9.2007, 21:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2006
Příspěvky: 1431
Bydliště: MATRIX, jako všichni
Příspěvek 
Výsledky z pátečního AVIMu se pro kvalifikaci ještě počítají, nebo už ne?


ned 09.9.2007, 9:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Brno
Příspěvek 
ANO a do zítra máš čas odeslat přihlášku


ned 09.9.2007, 9:45
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 05/2006
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Neměl by někdo doma sluchátka na pučení?

_________________
Zakropíme,uvidíme.
CZ 27,CZ 75 SP-01,CZ 91S,CZ 858,P38,P7M13,Krieghoff K-80


čtv 20.9.2007, 19:33
Profil ICQ

Registrován: 04/2006
Příspěvky: 160
Bydliště: Čelákovice, Praha-východ
Příspěvek 
gewa...: Jestli si vzpomenu, nějaká ti vezmu.
PS: Čteš soukromé zprávy? Myslím, že tam ode mně něco máš :-)


pát 21.9.2007, 9:56
Profil

Registrován: 04/2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Když si Missfast nevzpomene tak já vozím jedny navíc stále v autě .


pát 21.9.2007, 19:19
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13295
Bydliště: mám
Příspěvek 
Tak zavody se me moc libili. Sice co nepodelal Jasik, to jsem zas podelal ja - ac se to nezda, vetsina lidi mela problemy se stage, kde se strilelo levou rukou. Kvalita zpracovani celeho zavodu na jednicku :!:

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


sob 22.9.2007, 6:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 04/2005
Příspěvky: 568
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Jo, bylo to fajn. Me naopak leva ruka vyjmecne sedla :-) Jo a po prohrabani batoziny jsem zjistil, ze mam dvoje sluchatka, takze komu chybi sluchatka, tem se omlouvam a hlaste se u me.

_________________
Scoutův teorém hledání ponožek: Pár neexistuje.


sob 22.9.2007, 17:40
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2006
Příspěvky: 838
Bydliště: Praha 10
Příspěvek 
Hele ty sluchátka jsou zřejmě manželky, byli to ty co byli hozené v kufru. Ale pro jistotu to ještě ověřím, až se manželka vrátí. :)

_________________
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.


sob 22.9.2007, 18:37
Profil ICQ
MujGLOCK team
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 2399
Bydliště: doma
Příspěvek 
Závod si myslím byl celkem povedený a bude příznivě hodnocen. Subjektivně se k tomu zatím nechci vyjadřovat. Prostě se mi potvrdilo, že když se má něco podělat, podělá se to v ten nejnevhodnější okamžik a to tak, že dokonale. Takže ze závodu, na který jsem se moc těšil, zbylo jen velké osobní zklamání a nějaké náměty pro zamyšlení se co dál budu v LOS dělat. Odstřílel jsem na h..., pak celý den stál na slunci a pískal (za volné vstupné a nějaký ten tradičně výborný žvanec) a jinak nic. Že jsem školený rozhodčí, že si na mně tentokrát nikdo nebude stěžovat, takže jsem to snad dělal dobře, že pomahám dobré věci... Fajn, ale.... Pistoli neprodám, zatím, jen asi budu víc střílel a míň se starat o ostatní..


Naposledy upravil Jasik dne ned 23.9.2007, 20:45, celkově upraveno 1ned 23.9.2007, 9:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2006
Příspěvky: 1431
Bydliště: MATRIX, jako všichni
Příspěvek 
Jasik: No jo, ty ses alespoň na závody dostal. Já jsem se sice zaregistroval, nicméně v důsledku neuvěřitelného osobního a mravního selhání, jsem se nakonec rozhodl upřednostnit hledisko bezpečnosti své a ostatních a nezúčastnil jsem se.
...
Dobře, dost řečiček - v pátek jsem se namazal jako *3802* a v sobotu jsem měl prostě tak nějak jiný program... *78*
...chjo... :(


ned 23.9.2007, 9:52
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Brno
Příspěvek 
jak je možné, že se pořadatelé nepoučili z minulého ročníku
a opět bylo málo bramboráků ???? :mad: :mad:


jinak nemám co vytýkat, líbilo se, díky :wink:


ned 23.9.2007, 16:30
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2006
Příspěvky: 351
Bydliště: Brno
Příspěvek 
výborně poskládaný situace, nádherný počasí, správně propečené steaky - prostě velice dobře strávený den :)

Díky patří hlavně všem rozhodčím za ochotu, odříkání a tu námahu, kterou do toho vložili. *52*

_________________
Zlo není ve zbraních, ale v lidech


ned 23.9.2007, 17:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2005
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha x
Příspěvek MCR LOS fotky
Něco fotek (hlavně z vyhlášení výsledků) jsem přidal na http://sweb.cz/ptakovic/MCR%20LOS%20200 ... 202007.pdf
Je to v prezentace v PDF. Omluvte zhoršenou kvalitu. Mám tam málo místa, takže se tam původní fotky nevešly :(


ned 23.9.2007, 21:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ředitel LOS
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 266
Příspěvek 
4MIKE:
To je pravda a chybu uznáváme. :oops:

Vzhledem k tomu, že nedostatek bramboráků je zásadní chyba, která negativně ovlivnila pořádání celého závodu, rozhodli jsme se po diskusi organizátorů vyjít z celé aféry čestně a výsledky MČR celé zrušit.

Žádáme, aby nám vítězové odevzdali své poháry a diplomy.

:twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton


pon 24.9.2007, 9:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  Powered by phpBB © phpBB Group, designed by STSoftware, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: XBMC KODI