22.09.2007 - Čelákovice - MČR LOS


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

22.09.2007 - Čelákovice - MČR LOS

Příspěvek od Jasik » stř 15.8.2007, 15:17

Kvalifikační kritérium pro MČR LOS 2007
15. Srpen 2007 vložil Tomas Travnicek
Tak je to tady přátelé. Již máme k dispozici dost reprezentativních výsledků, takže můžeme určit klasifikační kritérium pro letošní mistrovství LOSu.Jak bylo řečeno na začátku roku, letos je třeba dvou výsledků ve stanovené procentuální výši. Další podmínkou je nominace minimálně pěti lidí v každé divizi.

Na základě všeobecné dohody LOSího náčelnictva stanovuji jako ředitel ročníku následující kritéria:

Divize Revolver:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 85% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Potůčková, Vyskočil, Trávníček, Radkovič, Jančík, Bašta, Zajíček, Gibson, Stahl, Krampera.

Divize Záložní Revolver:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 85% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Vyskočil, Holíková, Voldřich, Faltýsek, Hoffmann, Trávníček.

Divize Záložní Pistole:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 80% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Šilar, Michovský, Kotek, Faltýsek, Malánik, Radkovič, Kraupner.

Divize Pistole:

Do 10.9.2007 musí mít každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 70% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Zapletal Miroslav, Nedoma Radek, Maxa Jiří, Korecký Jan, Jareš Roman, Strnad Ivo, Adam Michal, Richtr Vladimír, Dolan Aleš, Zimmel Ivan, Boháč Libor, Bloudíček Jan, Dadák Pavel, Haffner Roman, Sekret Zdeněk, Kádner Martin, Štícha Lubomír, Průša Libor, Faron Radek, Kaiml Dušan, Medulan Ladislav, Švarc Petr, Manolevski Michael, Čech Pavel, Kysela Miloš, Petrucha Vojtěch, Springer Luke, Šída Jan, Carzoli Chris, Herbst Lubomír, Ryšavý Jindřich, Krčal Jan, Kasal Jindřich, Procházka Jan, Maška Jiří, Drtil Mário, Faltýsek Pavel, Zita Josef.

Doplňující podmínky:

Do MČR LOS 2007 chybí ještě dva závody (25.8. Trigger Brno a 7.9. AVIM Praha). LEX aktualizuje tabulku o případně kvalifikované.
Každý kvalifikovaný závodník se na MČR musí přihlásit sám a to buď emailem na vanulda@tisca­li.cz nebo telefonicky na tel. 606 822 824 nejpozději do 10.9.2007 do půlnoci. Na pozdější přihlášky nebude brán zřetel a spozdilý nebo neregistrovaný závodník nebude vpuštěn na závod.
V každé divizi bude startovat minimálně 5 závodníků. To znamená, že pokud se nějaká divize nesejde v příslušném počtu, doplní LEX startovní pole sám a to dalšími čekateli v tabulce průběžného pořadí 2007 nebo divokými kartami.
Každý může startovat „naostro“ v divizi, kde dosáhl kvalifikační kritérium. Pokud jej někdo nastřílel ve více divizích, vybere si jednu divizi jako hlavní a ostatní mimo závod.

www.gunlex.cz
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 15.8.2007, 17:39

Doháje, to sa na MR letos dostanu akorát jako terč! *257*
*62*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » stř 15.8.2007, 21:25

no tak to snad aby jsi začal držet dietu
neb terče jsou dle pravidel průstřelný :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 16.8.2007, 18:47

Pche! Když svítí slunce z dobrý strany, jsem i průsvitný! *47*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » pát 17.8.2007, 13:28

To se ví,že akorát jako terč,když ti malorážku zakázali. :lol:
Zakropíme,uvidíme.
CZ 27,CZ 75 SP-01,CZ 91S,CZ 858,P38,P7M13,Krieghoff K-80
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » sob 08.9.2007, 22:56

Propozice:


2. Mistrovství České Republiky v obranné střelbě podle pravidel LOS

Datum a místo: Sobota 22.9.2007 na střelnici v Čelákovicích

Průběh závodu: Čtvrtek 20.9. – stavba situací (po 13:00 hod)

Pátek 21.9. 9–14 hodin stavba situací, ladění detailů, 14–18hodin závod rozhodčích+střelba zájemců (v pátek může střílet pouze ten, kdo se objektivně nemůže zúčastnit v sobotu)

Sobota 22.9. – závod střelců

Začátek registrace: od 8:00, od 9:00 do 10:00 brífing, střílí se od 10:15 hodin. Účast: Střelci s platným zbrojním průkazem, kteří získali předepsanou výkonnost v roce 2007: Pi – 2× 70% Re, ZRe – 2× 85% ZPi – 2× 80%

Doklady: průkaz totožnosti, zbrojní průkaz, průkaz zbraně.

Startovné: 200,– Kč jednotlivci, 200,– Kč tříčlenná družstva. V tříčlenném družstvu mohou být tři závodníci i z různých divizí. Členové LEXu za polovic.

Kapacita závodu: max. 80 střelců, konec závodu předpokládáme do 17:00 hodin

Registrace: na adrese vanulda@tisca­li.cz nebo na telefonu 606 822 824 nebo 272 761 804 (od 20:00 hod) Registrovat se mohou POUZE následující střelci:

Pistole: Zapletal Miroslav, Nedoma Radek, Maxa Jiří, Korecký Jan (CMK), Jareš Roman, Strnad Ivo, Adam Michal, Richtr Vladimír, Dolan Aleš, Zimmel Ivan, Boháč Libor, Bloudíček Jan, Dadák Pavel, Haffner Roman, Sekret Zdeněk, Kádner Martin, Štícha Lubomír (Gewarose), Průša Libor, Faron Radek (Radek07), Kaiml Dušan, Medulan Ladislav, Švarc Petr, Manolevski Michael, Čech Pavel, Kysela Miloš, Petrucha Vojtěch, Springer Luke, Šída Jan, Carzoli Chris, Herbst Lubomír, Ryšavý Jindřich, Krčal Jan, Kasal Jindřich, Procházka Jan, Maška Jiří, Drtil Mário (Gaston), Faltýsek Pavel, Zita Josef

Záložní (kapesní pistole): Šilar František, Michovský Pavel, Kotek Jiří, Malánik Zdeněk, Radkovič Michal, Kraupner Petr Revolver: Potůčková Ludmila, Vyskočil Vadim, Trávníček Tomáš, Radkovič Michal, Jančík Miroslav, Bašta Roman, Zajíček Miroslav, Gibson Stanislav, Stahl Robert, Krampera Miloš

Záložní (kapesní revolver): Vyskočil Vadim, Holíková Ilona, Voldřich František, Faltýsek Pavel, Hoffmann Přemysl, Votoček Miloš

Střelci, kteří se umístili ve více divizích si vyberou jednu divizi jako hlavní, ostatní budou střílet mimo závod, bude-li čas. KDO SE NEPŘIHLÁSÍ TELEFONICKY NEBO EMAILEM NEJPOZDĚJI DO 10.9.2007, NEBUDE STŘÍLET !!! Na základě registrace jsou vytvořeny squady střelců, kteří budou střílet spolu:

Počet stanovišť, terčů, ran: 6 stanovišť každá situace max. 6 terčů na situaci simulující reálnou obrannou situaci – minimálně 72 ran na závod

Pravidla soutěže: dle pravidel LOS – ke stažení na gunlex

Ředitel soutěže: Tomáš Trávníček

Hlavní rozhodčí: Stanislav Gibson

Rozhodčí: budou jmenování zástupcem LEXu

Výsledky: do 30 minut po dostřílení jednotlivých částí soutěže

Protesty: řeší se ihned s vložným 100,– u hlavního rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní

Ceny: střelci, kteří se umístí na 1. až 3. místě v jednotlivých divizích a kategoriích obdrží diplom a medaili. Každý účastník obdrží památeční diplom.

Zbraně: veškeré, které lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany a které vyhovují pravidlům Lidové obranné střelby.

Kategorie: pistole, revolver, záložní pistole, záložní revolver Kategorie bude vyhlášena, pokud se v ní sejdou alespoň 3 střelci.

Střelivo: pouze povolené podle zbrojního zákona, zakázáno průbojné a svítící. Na střelnici Čelákovice je přísně zakázáno používat průbojné střelivo. Při zjištění jeho používání bude viník okamžitě diskvalifikován a je povinen nahradit všechny škody jím způsobené !

Důležité upozornění: Z bezpečnostních důvodů je v bočních remízcích zakázáno používání „magnumového“ střeliva a ráže 7,62mm Tokarev a 10 mm Auto obecně. Své výkonné „kanóny“ používat samozřrjmě můžete, ovšem v kombinaci se střelivem se sníženým výkonem.

Vybavení: pouzdro na zbraň, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně. Musí zakrývat lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra a sportovní pouzdra. Minimálně dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje.

Bezpečnost: vstup na střelnici s vybitou zbraní. Vybíjecí zařízení je na označeném místě na střelnici (na severní straně klubovny). Pohyb na střelnici pouze s vybitou zbraní a spuštěným kohoutem. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní pouze ve vyznačených bezpečných zónách – zde přísný zákaz s jakoukoli manipulací střeliva. Při jakémkoli porušení bezpečnosti jsou rozhodčí, správce střelnice a jím pověřené osoby, ředitel soutěže a jím pověřené osoby oprávněni neukázněného účastníka okamžitě vyloučit ze soutěže bez náhrady startovného případně jej vykázat ze střelnice.

Občerstvení: zajištěno na střelnici. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu. Ochranné brýle jsou povinné v celém areálu střelnice pro každého návštěvníka!

Poloha střelnice: Střelnice SSK Čelákovice se nachází v okrese Praha – východ jihozápadně od Čelákovic v blízkosti železniční tratě. Příjezd na střelnici po nečíslované okresní silnici spojující Čelákovice s obcí Mstětice s odbočkou na místní komunikaci vedoucí ke střelnici. Místní komunikace z okresky ke střelnici není na mapě vyznačena, střelnice je vzdálena cca 300 m od okresky. Odbočení na střelnici bude pro střeleckou akci značeno směrovými terči. Popis cesty lze nalézt na stránkách www.ssk.celako­vice.cz

Parkování: Do vyčerpání kapacity uvnitř střelnice, jinak na místní komunikaci tak, aby byl zajištěn průjezd nákladních vozů na skládku za střelnicí i o víkendech.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » ned 09.9.2007, 10:11

Výsledky z pátečního AVIMu se pro kvalifikaci ještě počítají, nebo už ne?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » ned 09.9.2007, 10:45

ANO a do zítra máš čas odeslat přihlášku
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » čtv 20.9.2007, 20:33

Neměl by někdo doma sluchátka na pučení?
Zakropíme,uvidíme.
CZ 27,CZ 75 SP-01,CZ 91S,CZ 858,P38,P7M13,Krieghoff K-80

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » pát 21.9.2007, 10:56

gewa...: Jestli si vzpomenu, nějaká ti vezmu.
PS: Čteš soukromé zprávy? Myslím, že tam ode mně něco máš :-)

Příspěvky: 65

Registrován: pon 09.4.2007, 22:22

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od PETR 1 » pát 21.9.2007, 20:19

Když si Missfast nevzpomene tak já vozím jedny navíc stále v autě .
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 22.9.2007, 7:22

Tak zavody se me moc libili. Sice co nepodelal Jasik, to jsem zas podelal ja - ac se to nezda, vetsina lidi mela problemy se stage, kde se strilelo levou rukou. Kvalita zpracovani celeho zavodu na jednicku :!:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » sob 22.9.2007, 18:40

Jo, bylo to fajn. Me naopak leva ruka vyjmecne sedla :-) Jo a po prohrabani batoziny jsem zjistil, ze mam dvoje sluchatka, takze komu chybi sluchatka, tem se omlouvam a hlaste se u me.
Scoutův teorém hledání ponožek: Pár neexistuje.

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od tom » sob 22.9.2007, 19:37

Hele ty sluchátka jsou zřejmě manželky, byli to ty co byli hozené v kufru. Ale pro jistotu to ještě ověřím, až se manželka vrátí. :)
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » ned 23.9.2007, 10:45

Závod si myslím byl celkem povedený a bude příznivě hodnocen. Subjektivně se k tomu zatím nechci vyjadřovat. Prostě se mi potvrdilo, že když se má něco podělat, podělá se to v ten nejnevhodnější okamžik a to tak, že dokonale. Takže ze závodu, na který jsem se moc těšil, zbylo jen velké osobní zklamání a nějaké náměty pro zamyšlení se co dál budu v LOS dělat. Odstřílel jsem na h..., pak celý den stál na slunci a pískal (za volné vstupné a nějaký ten tradičně výborný žvanec) a jinak nic. Že jsem školený rozhodčí, že si na mně tentokrát nikdo nebude stěžovat, takže jsem to snad dělal dobře, že pomahám dobré věci... Fajn, ale.... Pistoli neprodám, zatím, jen asi budu víc střílel a míň se starat o ostatní..
Naposledy upravil(a) Jasik dne ned 23.9.2007, 21:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » ned 23.9.2007, 10:52

Jasik: No jo, ty ses alespoň na závody dostal. Já jsem se sice zaregistroval, nicméně v důsledku neuvěřitelného osobního a mravního selhání, jsem se nakonec rozhodl upřednostnit hledisko bezpečnosti své a ostatních a nezúčastnil jsem se.
...
Dobře, dost řečiček - v pátek jsem se namazal jako *3802* a v sobotu jsem měl prostě tak nějak jiný program... *78*
...chjo... :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » ned 23.9.2007, 17:30

jak je možné, že se pořadatelé nepoučili z minulého ročníku
a opět bylo málo bramboráků ???? :mad: :mad:


jinak nemám co vytýkat, líbilo se, díky :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » ned 23.9.2007, 18:22

výborně poskládaný situace, nádherný počasí, správně propečené steaky - prostě velice dobře strávený den :)

Díky patří hlavně všem rozhodčím za ochotu, odříkání a tu námahu, kterou do toho vložili. *52*
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

MCR LOS fotky

Příspěvek od Ptak » ned 23.9.2007, 22:17

Něco fotek (hlavně z vyhlášení výsledků) jsem přidal na http://sweb.cz/ptakovic/MCR%20LOS%20200 ... 202007.pdf
Je to v prezentace v PDF. Omluvte zhoršenou kvalitu. Mám tam málo místa, takže se tam původní fotky nevešly :(
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Příspěvek od TraTom » pon 24.9.2007, 10:29

4MIKE:
To je pravda a chybu uznáváme. :oops:

Vzhledem k tomu, že nedostatek bramboráků je zásadní chyba, která negativně ovlivnila pořádání celého závodu, rozhodli jsme se po diskusi organizátorů vyjít z celé aféry čestně a výsledky MČR celé zrušit.

Žádáme, aby nám vítězové odevzdali své poháry a diplomy.

:twisted: :twisted: :twisted:
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz