22.10.2005 - Čelákovice - LOS LEX, LKOS a SWAMP + souboje


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

22.10.2005 - Čelákovice - LOS LEX, LKOS a SWAMP + souboje

Příspěvek od Jasik » stř 21.9.2005, 9:55

V říjnovém čísle Střelecké revue by mělo vyjít v OZNAMech, že se v Čelákovicích 22.10. uskuteční závod v obranné střelbě - 4 situace- cca 35 ran, vložený závod zaměřený na pudovou střelbu - 9 ran a že zároveň na malé střelnici budou po celý den probíhat souboje na kovové padací terče systémem každý s každým ve skupině a finále ti nejlepší ( předpokládaná spotřeba munice značná ). Pro střelce i diváky jsou povinné ochranné pomůcky a všechny disciplíny se budou střílet ze skrytého nošení.

Součástí závodu je i soutěž o nejlepšího GLOCKaře, kterou pořádá server www.MUJGLOCK.com

Propozice:
Pořadatel: Sdružení LEX ve spolupráci s LKOS Praha a SSK SWAMP

Datum a místo: Sobota 22.10. na střelnici SSK Čelákovice, okres Praha - východ

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním průkazem.

Doklady: průkaz totožnosti, zbrojní průkaz, průkaz zbraně.

Kapacita závodu: cca 50 střelců (aby se to stihlo do 15:00), pokud přijde více lidí, pak to není problém, jen se posune konec závodu.

Začátek registrace: 9:00, střílí se od 9:30 hodin.

Ředitel soutěže: Jiří Pavlík
Hlavní rozhodčí: Stanislav Gibson
Rozhodčí: budou jmenování zástupcem LEXu

Výsledky: do 15 minut po dostřílení jednotlivých částí soutěže

Protesty: řeší se ihned bez vložného u hlavního rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní

Ceny:nejúspěšnější střelci v jednotlivých divizích a kategoriích obdrží diplom

Zbraně: veškeré, které lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany a které vyhovují pravidlům Lidové obranné střelby.

Kategorie: pistole, revolver, záložní zbraň
Kategorie bude vyhlášena, pokud se v ní sejdou alespoň 3 střelci.

Střelivo: pouze povolené podle zbrojního zákona, zakázáno průbojné a svítící.

Na střelnici v Čelákovicích je přísně zakázáno používat průbojné střelivo. Při zjištění jeho používání bude viník okamžitě diskvalifikován a je povinen nahradit všechny škody jím způsobené !

Vybavení: pouzdro na zbraň, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně. Musí zakrývat lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra a sportovní pouzdra. Minimálně dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje.

Počet stanovišť, terčů, ran:

Hlavní závod - 4 stanoviště simulující reálné obranné situace - minimálně 30 ran
Souboj na poppery – dle počtu účastníků – minimálně cca 50 ran
Druhý vložený závod – minimálně 9 ran

Pravidla soutěže:

Hlavní soutěž – dle pravidel LOS - www.gunlex.cz.
Souboj na poppery – klasickým způsobem do jediného vítěze.
Druhý vložený závod – dle pravidel LOS, bude upřesněn na místě.

Všechny tři části závodu se hodnotí zvlášť.

Startovné: 150,-Kč za osobu a kategorii, 100,- za každou další, platící LEXové za polovic

Bezpečnost: vstup na střelnici s vybitou zbraní. Vybíjení a nabíjení zbraně při příchodu na střelnici a při odchodu pouze mimo prostor střelnice při dodržení bezpečného zacházení se zbraní.

Pohyb na střelnici pouze s vybitou zbraní a spuštěným kohoutem. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní pouze ve vyznačených bezpečných zónách – zde přísný zákaz s jakoukoli manipulací střeliva.

Při jakémkoli porušení bezpečnosti jsou rozhodčí, správce střelnice a jím pověřené osoby, ředitel soutěže a jím pověřené osoby oprávněni neukázněného účastníka okamžitě vyloučit ze soutěže bez náhrady startovného případně jej vykázat ze střelnice.

Občerstvení: zajištěno pořadatelem na střelnici v množství pro cca 50 lidí.

Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu. Ochranné brýle jsou povinné v celém areálu střelnice pro každého návštěvníka!

Poloha střelnice:

Střelnice SSK Čelákovice se nachází v okrese Praha - východ jihozápadně od Čelákovic v blízkosti železniční tratě. Příjezd na střelnici po nečíslované okresní silnici spojující Čelákovice s obcí Mstětice s odbočkou na místní komunikaci vedoucí ke střelnici. Místní komunikace z okresky ke střelnici není na mapě vyznačena, střelnice je vzdálena cca 300 m od okresky. Odbočení na střelnici bude pro střeleckou akci značeno směrovými terči.

Parkování: Do vyčerpání kapacity uvnitř střelnice, jinak na místní komunikaci tak, aby byl zajištěn průjezd nákladních vozů na skládku za střelnicí i o víkendech.

Příjezdové trasy:

1) Po dálnici D 11 Exit 8 u obce Jirny. Po příjezdu k silnici č. 611 odbočit doprava na Nehvizdy, za nimi po cca 800 m odbočit doleva a dále 3 km přes Nehvizdky a Záluží do Čelákovic. Po přejezdu nechráněného dvojitého železničního přejezdu na první křižovatce u reklamy na Pneuservis odbočit doleva a po průjezdu šikany k BENZINĚ - na mapě ikona čerpadla. Na křižovatce 100 m za BENZINOU u Penny Marketu odbočit před plotem doleva - směrový terč. Po nečíslované okresní silnici směr Mstětice přes chráněný dvojitý železniční přejezd a za ním po cca 400 m na první odbočce doleva – směrový terč. Do zákazu vjezdu na místní komunikaci 300 m ke střelnici.
2) Po dálnici D 11 Exit u obce Jirny. Po příjezdu k silnici č. 611 odbočit doleva a po 200 m na prvé křižovatce doprava po silnici č. 101 do Mstětic směr Lysá nad Labem. Po vjezdu do Mstětic na první křižovatce doprava směr Čelákovice. Po levé straně zůstane zelené čerpadlo ČEPRO. Dále stále po hlavní cca 3 km k odbočce doprava na střelnici – směrový terč.
3) Po silnici č. 611 od Prahy-Horních Počernic. U obce Jirny odbočit doleva na silnici č. 101 do Mstětic a dále jako v bodě 2). Pokud přejedete tuto odbočku na Mstětice, pokračujte do Nehvizd a dále jako v bodě 1).
4) Po dálnici D 11 Exit 18. Po sjezdu z dálnice průjezd obcí Starý Vestec a na první křižovatce doleva po silnici č. 611 směr Lysá nad Labem. U obce Mochov na křižovatce doprava po silnici č. 245 cca 3 km do Čelákovic. Po průjezdu železničním viaduktem v Čelákovicích na první křižovatce doleva k nádraží a dále cca 1 km pravotočivou zatáčkou a následnou šikanou k čerpadlu BENZINA a dále jako v bodě 1).
5) Od Poděbrad po silnici č. 611 do Starého Vestce. Dále jako v bodě 4).
6) Od Brandýsa nad Labem a Staré Boleslavi po silnici č. 245 na jihozápadní okraj Čelákovic. Před Penny Marketem odbočit doprava směr Mstětice - směrový terč a dále jako v bodě 1).
Naposledy upravil(a) Jasik dne úte 18.10.2005, 12:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » úte 11.10.2005, 11:02

GLOCKaři chystáte se do Čelakovic?Doufám,že už jste zapomněli příkoří od dvouocasého rozhodčího.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 11.10.2005, 11:49

Salamoun: nejenom chystame, my mu tam doslova natrhneme (_o_) *40**49*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » úte 11.10.2005, 13:54

Fajn fajn ja mam zase službu. Ja se na to vys.......
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 12.10.2005, 10:35

Realcop: Jo chlape, to musíš mít zaměstnání, kde máš víkendy volné 8)

Pro ostatní.. Mám informace, že to bude fakt dobrý, tak přijeďte. :wink:
Akorát ty rána už jsou chladnější...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 23.10.2005, 16:13

Fotografie ze zavodu:

:arrow: http://foto.mujglock.com/thumbnails.php ... =1&sort=na

Za sebe si dovolim tento komentar:
Skvele zpracovany zavod, skveli rozhodci - jmenovite - Novotny, Ivo Strnad, bratri Travnickove. Jedinou a nejvetsi vyhradu mam k poslednim rozhodcimu - Jezkovi. Tento clovek je doslova ztelesnenim hesla - dej volovi funkci (a to prosim bez urazky). O tomto se mohli presvedcit zavodnici na minulych Celakovicich, kdy tento clovek rozdaval procedury jak na bezicim pasu, tak i na techto. Opravdu nechapu, proc ostatni rozhodci, ktere jsem jmenoval drive, a kteri strili nekolik let zavodne a maji spickove vysledky, mohou se zavodniky projit celou stage a rict, co cekaji a co ne. To nas mily pan Jezek radeji rozdava procedury a misto toho, aby zavodnika provedl stagi, tak se ho spise snazi "nachytat na svestkach". Myslim si, ze se staci podivat do vysledkove listiny na jednotlivych stage a je naprosto jasne, ze se takto "realizoval" pouze pan Jezek, coz dokazuje i to, ze vice nez 3/4 zavodniku melo dvoj, troj a vice nasobne casy, nez na ostatnich stage. Jsem presvedcen, ze pan Jezek pristupuje ke vsemu velmi aktivne, misty az hyperaktivne a mel by se nejdrive realizovat na velmi jednoduchych stage. Taky by neskodilo, kdyby rozhodci meli jisty respekt zavodniku, vychazejici z jejich drivejsich streleckych uspechu (tak jako je tomu u Novotneho, Strnada apod), ovsem o strelecke kariere pana Jezka radeji pomlcme.

Chci dodat, ze toto je pouze muj subjektivni nazor na cely vec a nikomu tento nazor ani nevnucuji, ani ho neoznacuji za vseobecnou pravdu. Nicmene i presto jsem presvedcen, ze se s timto nazorem nekteri zavodnici ztotozni. Timto prosim i ostatni zavodniky, aby se vyjadrili. Dekuji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » ned 23.10.2005, 19:30

Sice jsem na techto zavodech bohuzel chybel, ale zacinam mit dojem, ze to nebyla skoda, ale usetrene penize za naboje, protoze jakekoliv zavody na kterych bude pritomen p. Jezek jsem totalne pokazene a vsem se tim kazi chut a ochota jeste na podobne zavody jezdit.
Ja osobne budu na tyto zavody jezdit s velkym sebezaprenim a to jenom proto, aby se mi vyplatila ta tisickovka za clenstvi v klubu, ale jinak kdyby bylo vice zavodu poradanych LEX a SWAMP tak me na zavodech kde bude tento dyletant soudcova nikdo ani neuvidi a mozna ozelim i ty prachy, protoze jezdit domu nasranej ze zavodu na ktere se clovek tesi me fakt nebavi.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 23.10.2005, 20:35

Koukam, ze "vedle" se uz zacinaji ozyvat i dalsi zavodnici, postizeni Erinaceusfobii :

:arrow: http://www.mojezbran.cz/view/forum.php3?f=7
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » ned 23.10.2005, 21:56

Hezci pojmenovani maji danove :) "Pindsvin"
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 25

Registrován: pon 15.8.2005, 11:13

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od specnaz » ned 23.10.2005, 21:58

IKAR - škoda, že jsi chyběl. Určitě by mu zase nestačilo deset prstů. :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » pon 24.10.2005, 0:47

A pak že už od poheldu nepoznáš zvíře. Ale spíš mi připadal jako kus skota domácího než jako něžné bodlinaté zvířátko :lol:
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 24.10.2005, 7:59

IkaR: az to svadi zakoncit to slovo hackem, ze? *40**49**47*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pon 24.10.2005, 8:24

satan: jj si pis proto se mi ten nazev tak moooc libi :), kazdy si tam ten hacek v duchu doda :)
Jsem koukal, ze si Pindsvin ostrihal ten svuj ocas co mel minule, zeby ho za nej nekdo ze zavodniku na nejakych zavodech chytil a vymet s nim strelnici ?
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 24.10.2005, 8:37

IkaR: to netusim, ale koukni na to jeho gestapacke gesto, kterym me vyhanel, abych nemohl fotit:

:arrow: http://foto.mujglock.com/displayimage.p ... =94&pos=46
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

To all.

Příspěvek od Salamoun » pon 24.10.2005, 9:10

TO all.


Myslím si,že s.sudí na stage č.4,už první krok ke své nápravě udělal,ostříhal si cop,což mě dostal.Třeba na příštích závodech se polepší.Snažme se hledat na lidech to pozitivní,jako v životě,přece vás nedokáže rozházet prudící kolega v práci,zkrátka mu dokážete,že jste lepší než on.Jeden postřeh z historie,byl závod KVZ,prudící rozhodčí,vojáci jsou,jak je všeobecně známo disciplinovaní,stačilo pár správných slov od prvého závodníka,ostatní soutěžící vojensky ukáznění stage ignorovali,po prvé ráně zahlásili závadu na zbrani a stage nedokončili,všichni měli vsjo róvno penalizaci za nedokončenou stage,prudič když to doma pochopil a docvaklo mu,že je cosi shnilého ve státě dánském,už se vícekrát neukázal coby rozhodčí ani jako závodník.Neberte to jako návod k likvidaci nedostatkového zboží jako jsou rozhodčí,ale jak to řešit jinak?
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pon 24.10.2005, 13:44

Jako zde již známý zastánce rozhodčích se raději nebudu moc rozepisovat a nebudu tím riskovat své nařčení z něčeho, čeho jsem se nedopustil.

Situace byly fajn, jak to dopadlo ještě uvidíme a pokud jde o Mr. bodlináče... Můj názor jako jednoho z možná menšiny nepostižených penalizacemi je takový, že při rychlém "vykouknutí" za barieru střelci řešili nejprve bližší terč, pak vzdálenější, za což byla penalizace, ovšem při opratrném "nakouknutí" se nejprve objevil vzdálenější terč a řešil se ten a až poté terč bližší, což byl "správný" postup dle stavitele situace a což je i postup, který odpovídá zvyklostem a pravidlům obranné střelby.

Jelikož se v IDPA/LOS nesmí situace "sušit", je možná dobře, že rozhodčí vždy neupozorní na všechna úskalí dané situace a je pak na střelci, aby sám uznal, zda jedná správně nebo ne a sám si zvolil ten pokud možná "správný" postup.
V životě Vám taky nikdo předem nevysvětlí, že lump Pepa bude stát za támhle tím rohem a Karel přiběhne zprava a že prvně máte střelit Karla, protože ikdyž tam Pepa stojí, právě se mu chce hrozně na záchod a tak se soustředí na jiné věci než Vás sejmout, což ovšem může udělat Karel který je dobrý běžec a je u Vás co by dup....

Takže pánové sorry, je to jen a jen můj názor, ale já opět u Mr. bodlináče penalizaci neměl :wink: 8)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 24.10.2005, 14:37

Jasik: zase pletes pate pres devate, on nas Mr.Bodlinacdaval penalizace i za jine veci. Nicmene kazdy z jinych rozhodcich prosel se zavodniky situaci, coz tento neudelal.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pon 24.10.2005, 15:57

"Každý svého štěstí strůjce...."

Takže závěr zní ... :idea: Necháme Bodlináče stavět stage a pískat budou jiní, osvědčení (PATEJL, PTAK, NEKRO, TRATOM, JARDAX...)...
Nebo co s tím pánové provedeme :?: :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » pon 24.10.2005, 19:43

Panove strelci, nechci zavod hodnotit. To mi jako spolupachateli neprislusi. Jsem rad, ze se Vam jako celek libil. Myslim, ze take ucast byla naprosto rekordni. Pochopitelne potesi Vase pozitivni ohlasy na muj premierovy vykon v roli rozhodciho. Snazil jsem se chovat tak, jak to jako strelec ocekavam od rozhodciho ja. No a mrzi mne kritika nekterych situaci a rozhodcich. Tento zavod pripravovalo minimum lidi. Vetsina z nas situace stavela, piskala a pak i uklizela. To vse v jednom dni. Mnozi jsme si po 3-4 hodinach piskani soutez i strelili. Verte, ze to neni sranda. Cesta ke kvalitnim soutezim vede pres zvyseni poctu rozhodcich a organizatoru obecne. Kdyz si bude moci organizator vybirat rozhodci, urcite to kvalite souteze prospeje. A mala konkurence mezi rozhodcimi taky nebude na skodu, ze. Takze otazka zni takto: kdo z Vas se hlasi jako rozhodci na pristi zavod LOSu?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pon 24.10.2005, 19:53

PTAK: Ja bych si klidne zkousky udelal a pak bych panu jehlatemu predvedl jak se maji piskat a penalizovat stage.
Jasik: opatrne vykouknuti, tos slysel v obranne strelbe kde prosim te ?
To uz sebou rovnou tahej lopatu at se ten co te pri opatrnem vykloneni z krytu streli do palice moc nenadre s kopanim diry pro telo.
Vyklaneni a opetovne kryti za krytem ma byt co mozna nejrychlejsi z duvodu minimalizace mozneho zasahu protivnikema dokonce by jsi se nemel nikdy vyklonit ze stejneho mista jako predtim.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz