22.-24.05.2013 - Brno BVV - IDET 2013


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

22.-24.05.2013 - Brno BVV - IDET 2013

Příspěvek od S474N » stř 22.5.2013, 19:48

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET je jednou z největších světových přehlídek obranných technologií. Vystavovatelé z přibližně 30 zemí představují své produkty zahraničním armádním delegacím a odborníkům z celého světa. Již patnáct let je IDET evropskou jedničkou v oboru pro liché roky. Součástí každého ročníku veletrhu je bohatý doprovodný program, kde odborníci na obranné technologie diskutují o aktuálních tématech. Jeho hlavní částí je tradičně mezinárodní konference CATE. Souběžně s veletrhem IDET se koná na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS/ISET pod společným názvem Veletrhy Integrovaného záchranného systému. Z průzkumů vyplývá, že tuto synergii si pochvalují nejen vystavovatelé, ale i návštěvníci.

http://www.bvv.cz/idet/
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 22.-24.05.2013 - Brno BVV - IDET 2013

Příspěvek od S474N » stř 22.5.2013, 19:54

Takze panove, byl jste nekdo? Ja dneska navstivil a pomerne dost prekvapeni - zejmena prekvapilo G4S, kteri pred vstupnimi ramy meli pripraveneho obrneneho tranzita a zajistenou prejimku zbrani tech, kteri prisli na veletrh ozbrojeni (realne tato sluzba vyzkousena *40* ). Co se veletrhu samotneho tyce, dost veci k videni, jen jsem tam teda nevidel jedineho GLOCKa (pokud pominu ty za pasem Vojenske Policie). Spousta veci k videni, spousta k vyzkouseni - moc se mi libil simulator u Saabu, kde si clovek mohl odzkouset MP5 i M16 "v realu" (3D simulace) i s "realnym" zpetnym razem. To se mi moc libilo a chtel bych mit doma *52*

Jake jsou nazory dalsich navstevniku? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz