23.07.06 - EPP Varnsdorf


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

23.07.06 - EPP Varnsdorf

Příspěvek od cmk » pon 24.7.2006, 9:55

Tak jsem vcera poprve nasel ve svem vlastnim meste strelnici :-) a zucastnil se dal;siho kola Decinskyho Poharu EPP.

Nu - jak to rict - posledni jsem neskoncil (jeden zavodnik totiz nedostrilel) :-)

Kdyz jsem to strilel prvne, jeden naboj mi vypadl, parkrat jsem zapomnel zatahnout za zaver, vubec jsem si to neumel nacasovat, takze 165 z 250 bodu bylo pochopitelnych
Kdyz jsem to strilel podruhy, uz jsem mel daleko lip rozpocteny cas, naboje mi nepadaly za zaver jsem tahal, mel jsem velice peknej soustrel, ale o 10 cm nahore a 10 cm vlevo :-( Takze vysledek 185.
Tak jsem si rikal, ze uz to muze bejt jen lepsi :-)
No a vcera, pln viry ve sve schopnosti jsem si rekl, ze konecne zase provetram revolvar (2.5" S&W). Ale hned u prvni "stage" - 2x5 ran s prebitim na 7m do 15 sec (normalne tomu rikam polo-mirenka) jsem totalne pohorel, vsechno jsem strhnul dolu a kupodivu spis doprava, takze uz jen na rychlopalbe jsem z 50ti bodu mel odhadem tak 20 :-(
Zbytek zavodu uz byl v pohode - kupodivu jsem s tim revolverem strilel pomerne solidne (tedy ne silne podprumerne). Jenze - jeden naboj mi nevysel a ja zvyklej z LOS (nevyjde naboj-tvoje vec,delej dal co muzes) jsem ten naboj obetoval a strilel jsem dal. No - nakonec 178 bodu :-( Skoda, ze jsem podelal tu rychopalbu, jinak bych se dostal na svych pro letosek vytouzenych 200.

Od priste to strilim s Norincem s vylestenou spousti, hlavni 128mm, raze 45, to uz snad bude v pohode :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Příspěvek od TraTom » pon 24.7.2006, 12:01

CMK:

Bacha na pravidla.

V ČP EPP nejsou povolené jiné ráže než 9mm a .38. s hlavní do 5" u Pi a 4" u Re. Nevím, kterého vola to napadlo, ale je to tak. Díky tomu jim také klesl počet střílejících o cca 60%.

V regionálních soutěžích je jistá benevolence, ale přeci jenom si s sebou vem kromě Norinca i něco "předpisového".
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 24.7.2006, 13:22

No jo, ted na to koukam:
-------------------------------------------
3.1. ZBRANĚ
Pistole ráže 9 mm, délka hlavně max. 4” měřeno bez nábojové komory všechny pistole jsou považovány pro disciplínu EPP za SA (single action)

Revolvery ráže 38 Speciál nebo 357 Magnum, DA, délka hlavně maximálně 4” rychlonabíječ smí závodník použít pouze při první části (7 m), při první části smí závodník střílet sérii 4 + 6 ran, ne však obráceně první výstřel v každé části parkuru kromě střelby na terčíky střílí střelec DA
--------------------------------------------

Ja vzdycky myslel, ze je tam u raze "alespon"...
Kazdopadne - G17 u sebe vozim permanentne :-)
Jinak co vim - v Decinskym poharu si nejak schvalili i 7.65ky.
...
Jo, uz jsem to nasel: "Střílí se disciplína EPP dle mezinárodních pravidel, pouze s tou vyjímkou, že se jedná o přátelská klání a proto pro technická ustanovení platí pouze, že se musí jednat o zbraň od ráže 7,65 mm a nejsou povoleny kompenzátory"

Kazdopadne dik za upozorneni, asi bych byl celkem vyvalenej, kdyby mi to zacalo litat k 250ti, chtel bych se koukinout na Ceskej pohar EPP a tam me poslali domu :-)
Naposledy upravil(a) cmk dne pon 24.7.2006, 14:38, celkem upraveno 1 x.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Příspěvek od TraTom » pon 24.7.2006, 13:53

To víš, jakmile se to dostalo do spárů ČSS, tak se z toho stala sterilní terčovka.

Já taky raději jezdím na regionální kola. Tam pořadatelé jaksi více používají rozum.
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pon 24.7.2006, 13:53

G17 má snad čtyři-a-půl-palec, ne? to ti nepomůže jestli jsou povolený do čtyř ".
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Příspěvek od TraTom » pon 24.7.2006, 13:56

MarK: Bez nábojové komory.
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 24.7.2006, 14:43

Jo jo, me k EPP privedla particka strelcu z Krasny Lipy (resp. Rumburka).
Puvodne jsem si i rikal - "to nebude nic tezkyho, kdyz vidim velikost zony 4, tak to bych musel bejt jouda, abych nenastrilel aspon 200"... No, az uz je ze me potreti za sebou jouda :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Příspěvek od TraTom » pon 24.7.2006, 15:33

CMK:
A to si vem, že před cca 8mi lety vypadala rychlopalba tak, že za 25s jsi musel vystřelit pět ran, vybít zásobník, ručně do něj nabít dalších 5 ran a dostřílet. A nesmělo se mířit. To byl švicuňk a výsledky nebyly o mnoho horší než dnes.
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 24.7.2006, 15:39

No, ja se hlavne tesim, az EPP nebude na cas 5:30, ale na 3:00 a do casu se bude pocitat jen strileni a ne ladovani :-)
Ale to ladovani zasobniku muselo bejt v ty dobe drsny, kdyz si vemu, ze me jen to ladovani zabere tak 15 sekund :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz