24.10.2009 - Tábor Čekanice - 2. kolo LOS 2010


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Re: 24.10.2009 - Tábor Čekanice - 2. kolo LOS 2010

Příspěvek od Ptak » pon 26.10.2009, 11:29

Vím, že střílení rozhodčích je problém. Nemá teď mysl spekulovat, zda se to dá lepší organizací zrychlit. Osobně jsem pro to, aby rozhodčí stříleli buď během závodu a prostřídali se (náročné na počet rozhodčích) nebo v premači (musí tam být dříve). Chtěl jsem dát organizátorům zpětnou vazbu na co si mají dát pozor. Mnoho lidí sice řekně svůj názor u oběda apod., ale málokdo ho předá dále. A ten pomalý závěr vadil více střelcům. Musíme si uvědomit, že závodníci už jsou malinko namlsaní z jiných pohárových závodů a očekávají podobnou kvalitu. Z tohoto pohledu mají Čekanice ještě nějaké rezerevy. Pokud by to byla klubovka, nemám výhrady. Ale byl to pohár LOSu.
Napadlo mě ještě jedno opatření, které by mohlo zlepšit průběh závodu a to je označení umístění terčů (zakolíkované popry, obkreslené stojany na papírové terče apod.). Specielně na 5ce někdy závodník narazil do terče a posunul ho. Rozhodčí pak měli problém najít správnou polohu. To je ale poznámka obecně platná a nemíří jen na Čekanice. Jenom jsem si to tam coby závodník a nezúčastněný pozorovatel více uvědomil.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 24.10.2009 - Tábor Čekanice - 2. kolo LOS 2010

Příspěvek od cmk » pon 26.10.2009, 11:47

OK :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz