25.2.2007 - Slaný - LOS Kuguar Team


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 26.2.2007, 11:42

Hmmmm, takze...
a) clovek, ktery za ten den stihl 2 zavody byl jen jeden - ja - beru to tedy osobne

b) durazne si vyprosuju, aby me tu nekdo nazval "notorickym ojebavacem a predbihacem" - udelal jsem to jednou, poprve a jak uz jsem tu dost jasne napsal - naposled... Neni tedy treba nakopavat rit... Vzhledem k tomu ho*nu, co jsem ten den nastrilel by si zbytecne spinili boty.

c) opavdu si myslis, ze kvuli me, kteryzto jsem te na jedne stagi predbehl jsi pak cekal nekde 2 a vice hodin? Protoze pokud ano, pak si dovolim s nazorem silne nesouhlasit a pokud te se*ou jini predbihaci a ojebavaci, bud od te dobroty a definuj pro priste ty lidi jinak. Dekuji

Dovolim si odkazt na svuj prispevek z 25.2. v 17:32 a konkretne na vetu "Musim uznat - chtit stihnout oba zavody byla chyba" - a dat ji do kontrastu s tvoji vetou "kteří se tu rozplývají, kolik toho na úkor nás ostatních poctivých blbců stihli za jeden den objet" a zeptat se te znovu - opravdu mas pocit, ze se rozplivam nad tim, jak jsem to na ukor ostatnich stihl vsechno objet?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » pon 26.2.2007, 11:55

Závod byl celkem povedený,ale na jedničce mohla být ta stěna za kterou se krylo pevnější. 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pon 26.2.2007, 12:31

CMK: Mě jsi "předběhl" na stage č. 3. Zaprvé mi to vůbec nevadí, protože jsi byl opravdu jediný, zadruhý - vzhledem k tomu jak jsi ji střílel jsi mi ukázal, jak se to dělat nemá :lol:

Ale řek bych, že to pochopilo 99% lidí. Já bych se třeba nedokázal koncentrovat na závod, kdybych věděl, že jsem ani nedostřílel někde a už měl střílet někde jinde... *24*
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » pon 26.2.2007, 12:34

Závod super. Předbíhání cmk - za a) zdá se mi, že kdo rejpe, rejpe jen proto, aby rejpal - dvouminutové zdržení squadu opravdu celodenní závod nerozhodí a za b) je to jedna z věcí, které by měly patřit do svrchované moci pořadatele, a pořadatel mu to dovolil, ne?

Jinak situace pěkné, počasí vyšlo, střílelo se pěkně. Vlastní blbostí jsem se přešlapem na čtyřce katapultoval z 11. na 22. místo, inu, jsem poučen propříště :roll:
Obrázek

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » pon 26.2.2007, 13:32

cmk:

Ve svém předchozím příspěvku s trochou nadsázky vyjadřuji jen svůj negativní osobní názor (a to se snad na tomto fóru ještě smí) na nešvar předbíhání či jiného ulehčování si v závodě (patřícího do skupiny jednání, v lidové mluvě souhrnně označovaných jako tzv. "ojebávání"), kterého se různí, v příspěvku nejmenovaní jedinci běžně dopouštějí.
Dále pak prosím všechny budoucí pořadatele, aby tomu razantně zamezili a nezpůsobovali tak problémy většině ostatních závodníků, kteří poctivě čekají, až na ně přijde řada.

Pokud tedy v textu nacházíš své jméno a osobní útok na sebe, pak je to jen tvůj problém, ale tak to skutečně vůbec nebylo myšleno a nic osobního v tom nehledej. A možná bych ti měl poděkovat, že jsi měl odvahu se jako potrefená husa na rozdíl od mnohých jiných ozvat s vysvětlením.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 26.2.2007, 14:08

No, svoje jmeno tam nemam, ale prispevek byl psanej, jako bych to byl hlavne ja, kdo pravidelne predbiha, tentokrat pod zaminkou odjezdu na jinej zavod.
Myslim, ze pokud nekdo jednou za dva roky ma opravnenej duvod spechat, neni to takovej pruser - proto se jako potrefena husa klidne ozvu.
Jinak obecnou nasranost na predbihani a prebihani ze sqadu do sqadu chapu - sam jsem si ve Slanym parkrak taky nekolik hodin postal a sledoval, jak hojne pocty strelcu chodi sem tam a koumaji (az se nakonec dokoumaji), kterak to odstrilet rychle jen proto, aby byli na obed doma - a opravdu, delaji to podobni lide opakovane.
Ja jen mohu slibit, ze se budu chovat jako doposud - tedy vzdy si pockat, az na me prijde rada a jen veeeelice sporadicky, pokud k tomu bude duvod (a uz ted vim, ze 2 zavody za jeden den ten duvod uz nebudou) se to pokusim si odstrilet driv - ale ne tak, ze budu chodit a koumat jak predbehnout, ale zcela ofikl pri vyplnovani prihlasky napisu poradateli, ze bych chtel z toho a toho duvodu odjet driv - pokud poradatel povoli, povoli, pokud nepovoli, pochopim to a bud se pokusim si upravit program, nebo hold zavod pro jednou vynecham.

PS: omlouvam se, ze jsem tu nadsazku nepobral, ale prislo mi to natolik primy a jasne personalne urcujici, ze jsem ji tam ani moc nehledal :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » pon 26.2.2007, 14:24

Musím se zde zastat cmk, měl jako jediný od pořadatele závodu uděleno VIP a to na všechny situace, tudíž i právo předbíhat z důvodu odjezdu na další závod.
Problém byl opět v tom, že se nedodržovalo rozdělení do 4 skupin ( squadu ). V tomto si jako jeden z pořadatelů sypu popel na hlavu a příště musíme bohužel rozdělení do squadu udělat při registraci i za cenu toho, že ne všichni budou spolu v jedné skupince. Na situacích pak nedojde k tomu, že by někdo mohl střílet aniž by nebyl součástí zrovna střílejícího squadu. Jinak jak již bylo po několikáté řečeno, střelnice ve Slaném je postavena tak, že umožňuje střílet maximálně 2 situace ze 4. Tímto je časová prodleva bohužel dána.
Naposledy upravil(a) jirmax dne pon 26.2.2007, 17:26, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » pon 26.2.2007, 15:58

cmk:
No a tak jak to píšeš teď, jsem to nějak myslel.
Pořadatel to pěkně organizačně připraví, vstřícně nechá na závodnících, aby se rozdělili do squadů a chodili společně a ty (ten "poctivej blbec") pak jak pičus dvě hoďky čekáš v řadě na druhé třetí stagi ze šesti a vidíš jak různí hoši už v poledne odjíždějí domů s odstříleným závodem a vychechtávají se ti pod fousy, žes nebyl tak průbojný jako oni. To fakt nemusím.
O výjimce, která tě v neděli asi potrefila, tady v podstatě nebyla řeč.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 26.2.2007, 16:57

:-) tak jsem rad, ze jsme se nakonec aspon nejak shodli...
Kdyby ne, bud bychom si museli roztrhat zbrojaky, nebo to zrejme vyresit nejakym soubojem a vzhledem k tomu, ze moje silueta je snaz trefitelna, byl bych znacne znevyhodnen ;-)

Kazdopadne dik i Jirmaxovi za ozvani.

Chyba rozhodne nebyla na strane poradatelu, troufnu si rict, ze ani moc na moji (sel jsem do toho ofikl, kdyby nebyla vule, nelamal bych to pres koleno) - otazka je, jak to nejak rozumne dovymyslet na priste.
Vcelku chapu particky lidi, co chtej strilet spolu, ale i chapu, ze ze strany poradatele je nejjednodussi urcit neco ve smyslu 1-12 = squad 1, 13-24 = squad 2, ...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » pon 26.2.2007, 18:37

Něco videí pro představu jak to vypadalo ke stažení zde http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/57447 ... .95MB.html (omluva za kvalitu, je to jen z debila) Situace 1 a 3 a poppery, "sklad" a "přepadení doma" se točit moc nedaly.
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » pon 26.2.2007, 19:49

To CMK a Rychlámyš

Že Vás to ještě baví to řešit :D CMK si vyzkoušel, že chtít všechno není někdy nejlepší a organizátoři příštích závodů si snad dají lepší pozor na squady. Je to výzva i pro nás, protože náš speciální závod "Na férovku" se blíží velmi rychle. :shock:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » pon 26.2.2007, 19:51

cmk píše:Aktualizoval jsem tabulku "POHAR LOS 2007"

(poradi se urcuje 5ti nejlepsimi vysledky v Pi a 3mi nejlepsimi v ostatnich divizich).

http://www.korecky.com/docs/poharlos2007.xls
Díky CMK za tuhle tabulku. Ta se mi velmi líbí :D Jenom nechápu, proč na GUNLEXu prezentují pořád tu jejich verzi s poněkud nesmyslným pořadím :mad: Budu se muset zeptat Tratoma.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 26.2.2007, 20:12

Jejich tabulka znamena neco jinyho - zatimco jejich tabulka funguje stylem:
1. kriterium - 1. nejlepsi vysledek
2. kriterium (pri shodnosti 1. kriteria) - 2. nejlepsi vysledek

V podstate by mela byt idealni, pro nasledne urceni kvalifikacniho kriteria (napr. min. 2x80 nebo 2x75 %), ale neni, strelec, ktery bude mit 100 a 60 % se na MCR nekvalifikuje, presto bude pomerne vysoko.

- nicmene me zase libi tahle tabulka - jsem tam na hezkem miste :-)

Moje tabulka bere 5 nejlepsich vysledku a secte je...
Zatim jsem ale jeste neziskal zadny vyjadreni, jestli se bude pohar LOS vubec vyhlasovat - zatim alespon nejako neoficialne a jestli ma cenu tu tabulku vubec aktualizovat (co zavod, to tak pul hodky prace).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

RL

Příspěvky: 56

Registrován: čtv 20.7.2006, 15:17

Příspěvek od RL » úte 27.2.2007, 9:40

Foto ze zavodu

http://www.kuguarteam.org/project/obran ... to-38.html

dekuji Zdenku Kolarovi za zaslani casti fotek.

Chci poprosit kdo nataceli na videokameru, zda by mi zaslali video v digitalni kvalite. Chtel bych udelat dvd ze zavodu nebo alespon nejaky sestrich. Dik

RL

Příspěvky: 56

Registrován: čtv 20.7.2006, 15:17

Příspěvek od RL » úte 27.2.2007, 10:02

Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » úte 27.2.2007, 16:47

cmk píše:Jejich tabulka znamena neco jinyho - zatimco jejich tabulka funguje stylem:
1. kriterium - 1. nejlepsi vysledek
2. kriterium (pri shodnosti 1. kriteria) - 2. nejlepsi vysledek

V podstate by mela byt idealni, pro nasledne urceni kvalifikacniho kriteria (napr. min. 2x80 nebo 2x75 %), ale neni, strelec, ktery bude mit 100 a 60 % se na MCR nekvalifikuje, presto bude pomerne vysoko.

- nicmene me zase libi tahle tabulka - jsem tam na hezkem miste :-)

Moje tabulka bere 5 nejlepsich vysledku a secte je...
Zatim jsem ale jeste neziskal zadny vyjadreni, jestli se bude pohar LOS vubec vyhlasovat - zatim alespon nejako neoficialne a jestli ma cenu tu tabulku vubec aktualizovat (co zavod, to tak pul hodky prace).
No mě se ta tvoje tabulka taky velmi líbí a už jsem za ní začal u Tratoma lobovat :D Tak mě podpoř a třeba se podaří. Každopádně by se mělo něco jako "Pohár LOSu" asi vyhlásit. Vzhledem k tomu, že je tolik závodů a navíc jsou číslované jako x. kolo, je logické sledovat nějaké průběžné pořadí a na závěr vyhlásit výsledky.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » úte 27.2.2007, 17:06

Taky bych hlasoval pro. :lol:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 27.2.2007, 17:20

Navrhuju na nej nastoupit v patek na Avimu - to budeme rozstrileny - to se necha presvedcit :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » stř 28.2.2007, 13:20

cmk píše:Navrhuju na nej nastoupit v patek na Avimu - to budeme rozstrileny - to se necha presvedcit :-)
No zatím je Tratom nějaký nevtřícný :(
Budeme ho muset na Avimu "přesvědčit".
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 03.3.2007, 21:01

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz