3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známce


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známce

Příspěvek od Lock » pát 12.12.2014, 3:31

Vis co je kreditka? Tam zadny prachy na uctu nemas, to je uver a banky uz nevedi jak lidi zauverovat a tak jim nepochopitelne plati za to, ze budou pouzivat kreditky, chytri to umi vyuzit a ti druzi spadnou do dluhove pasti, tech je vetsina...


patriku, ty mas auto? Aneb na co potrebujes nemrznouci smes:-) tuhle jsem kupoval 5L snad za 70 korun, je to mozny?
PatrikChrz píše:která vrací 5 % z nákupů v hyper a super, tak je to úplně dokonalé.
5% je urcite jen pro nove ovecky, ze?, ja starou ge kreditku mam v supliku, ale ji pouzivam ojedinele...

ObrázekAkční cena: 1 500,00 Kč
Platnost: 26. 11. - 2. 12. 2014
Prodejce:
INTERSPAR
Umístění v letáku: 3. strana
:-(((

Zrejme jim zvysili marze na znamkach a nominalni cena se podlezat nesmi...?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od PatrikChrz » pát 12.12.2014, 7:17

Ano, 5 % je pro nové ovečky. Mně akorát končilo 6 měsíční "promoční období", takže jsem využil (a hned po vyčerpání kartu vypověděl, abych byl připraven na další akci), hned jsem založil druhou kreditku na přítelkyni, kde jsem také vyčerpal maximum, no a protože jsem těch dálničních známek kupoval dohromady víc jak dvacet (postupně), tak zbytek jen za 2 % (ale i tak slušných 30 Kč na jednu známku) na Citi Life. Celkem vyděláno asi 1500 Kč plus hromada DVDček.

V letáku je uvedena platnost do 2. 12., na prodejně je plakát s platností do 9.12., ale ještě včera mi dvě známky s vodou prodali.

Ještě doplnění - v Intersparu na Pankráci dávají tu vodu ne v pytlíku, ale v pevném kanystru s nálevnou hubičkou :).

Ta akce je každý rok. Předloni ale dávali deky, ty byly lepší :).
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od pitt » pát 12.12.2014, 7:48

Patriku dotaz. těm co jsi jim kupoval dálniční známku na svou kreditku.....těm jsi předal i tu vodu, nebo sis ji nechal? :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od PatrikChrz » pát 12.12.2014, 7:49

Vodu jsem jim dal (však na to jsem je nalákal), ale DVDčka jsem si nechal, tedy přesněji řečeno budou z toho dárky k Vánocům, případně při návštěvě, když jdeme s přítelkyní k jejím "dětným" kamarádům a kamarádkám.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od pitt » pát 12.12.2014, 8:03

jaký to jsou DVD?......takový ty co se prodávají na benzince za 12kč?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od PatrikChrz » pát 12.12.2014, 8:12

jsou na první stránce - pohádky od Walt Disney.
Ratatouille, Letadla 2 - Hasiči a záchranáři, Tajemství křídel (o víle Zvoněnce), Dinosaurus, Auta 2, Příšerky sro, Toystory 3, Na vlásku (o Locice)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od S474N » pát 12.12.2014, 8:47

pitt: Patrik tezko muze vedet, co se prodava na benzinkach *4* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od PatrikChrz » pát 12.12.2014, 11:59

S474N: Přesně, kolik stojí na benzínce nevím, ale třeba ta Letadla 1 stojí v Bontonlandu 229 Kč
http://www.bontonland.cz/letadla-planes-1/
a dvojka ještě ani není oficiálně v prodeji, mají se začít prodávat až v lednu
http://www.film-game.cz/letadla-2-hasic ... 10071.html
Doporučená maloobchodní cena 299, předobjednávka v eShopu za 178 Kč.

Ale třeba je Pitt viděl na benzínce za 12 Kč, nevím, k benzínkám nejezdím.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Jasik » pát 12.12.2014, 22:06

Patriku, buď máš kolegy nesvéprávné nbeo totálně líné. Nevím, co je vede k tomu necat si koupit ročnéí dálniční známku od tebe již začátkem prosince, když platí do konce ledna dalšího roku s nějakými přiblblmi 3 litry nemrznoucí směsi. Bys jim měl dávat procenta z toho zisku, co z toho na keditkách máš..

A mezi námi, stále nosíš?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Int1m1thy » sob 13.12.2014, 0:55

a co treba lidi kteri nemaj letosni znamku jako ja ale budou si ji kupovat az ted ;)
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od S474N » sob 13.12.2014, 7:38

No ono stejne, jako ma platnost ta stara do komce ledna, tak uz ta nova plati od prosince. Nevidim nic neracionalniho na jeji koupi jiz ted a klidne i vylepeni. Osobne se mi totiz stalo, ze jsem dostal znamku k vanocum a furt jsem cekal a cekal, az najednou byl unor a ja si to v poklidu frcel z Prahy do Hradce. Trosicku zacalo prset, tak jsem pouzil stirace a jak jsem tak jel ocima spolecne se stiracem, tak jsem si vsiml stare znamky. Nova samozrejme doma, tak me to ve finale stalo x minut strachu, nez jsem nasel nejblizsi benzinku a potom i nejaky dve kila na benzince, kdy jsem si musel dokoupit nejakou tu desetidenni. Takze asi tak nejak *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Lock » sob 13.12.2014, 11:50

Jasik píše:Patriku, buď máš kolegy nesvéprávné nbeo totálně líné. Nevím, co je vede k tomu necat si koupit ročnéí dálniční známku od tebe již začátkem prosince, když platí do konce ledna dalšího roku s nějakými přiblblmi 3 litry nemrznoucí směsi. Bys jim měl dávat procenta z toho zisku, co z toho na keditkách máš..

A mezi námi, stále nosíš?
Tak stejne si ji koupi a co tim ziskaji, kdyz si ji koupi az v unoru?

A procenta spus nez jim by mel davat statu, na to je zakon :-)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Jasik » sob 13.12.2014, 21:04

OK, jsou líní, nekoupí si jí sami, ale přes Patrika, který tím "vydělá"..

A proč ne až třebqa v únoru? A proč teď s nějakými pár litry nemrznoucí směsi??
Pořád někdo někomu říká, jaký jsou lidi ovce a pak se tu obhajují jiní, kteří jsou jak ovce a chytnou se kdejaký slevový akce. To už je jak důchodci - projdeme si letáky, podíváme se, co kde je v akci a vyšleme Patrika s jeho kreditkama, aby nám nakoupil. Nemusíme zvedat prdel od TV H@vna a jsme v pohodě..

Patriku, za kolik budeš ty DVDčka pak prodávat?
A pořád nemám odpověď na otázku - pořád nosíš? Když nakupuješ takový drahý věci..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Int1m1thy » sob 13.12.2014, 22:10

Jasik: ja ho neobhajuju ale nechapu proc mas neco proti tomu ze si to lidi kupujou ted... pro me je to vyhoda mam ji od 12/14 do 2/16 nemel sem ji predtim protoze si nebudu kupovat rocni na pul roku... kdyz sem ji nemel na starym aute...
G17gen4
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Jasik » sob 13.12.2014, 22:28

Int1m1thy: Chlape klídek, Ty opravdu nejsi ten, na kom mi tu něco vadí..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Int1m1thy » sob 13.12.2014, 23:03

ja sem klidnej, to se neboj :inlove: tak ja vim ze snim byli naky problemy na srazu... :?
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od kolaCZek » sob 13.12.2014, 23:32

Jasiku, neni jedno, jestli ji koupim ted nebo az 1.2.2015? Stat bude stejny prachy ted i v unoru. A nejaka ta nemrznouci sragora se vzdycky hodi. ;-)
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od PatrikChrz » ned 14.12.2014, 11:35

Jasik píše:OK, jsou líní, nekoupí si jí sami, ale přes Patrika, který tím "vydělá"..

A proč ne až třebqa v únoru? A proč teď s nějakými pár litry nemrznoucí směsi??
V zásadě má člověk tyto možnosti:
1) známku si koupí teď - má po starostech, rovnou ji vylepí, nemusí pak na to už myslet a pokud si vybere Interspar případně některé Alberty, dostane k tomu 3 litry té vody a ještě DVDčko.
může si to koupit a) sám. Pro tyhle lidi jsem to sem psal - naprosto nezištně, vlastně si tím "kazím kšefty". Vyžaduje to pro něj si do toho Sparu dojít. A pokud si zřídí i tu kreditku, ještě navíc po dobu 4 měsíců bude dostávat 5 % z obratu v super a hypermarketech zpět (a to ze všech nákupů, což se před Vánocemi hodí), max. 5 stovek měsíčně.
b) pošle si mne. Nedostane DVDčko, ale pořád dostane tu nemrznoucí směs.

2) známku si koupí v lednu (únoru, březnu, červenci, podle toho, kdy začne jezdit). Zaplatí za ni stejně, jako nyní, maximálně může vydělat pár haléřů z toho, že si ty peníze, které neutratí teď, dá na spořicí účet. I když je pravda, že kolega z práce takhle dálniční známku kupuje pravidelně v březnu na Aukru se slevou (prodávají ji tam např. lidi, co ji dostali ke služebáku, případně dostali další za výměnu čelního skla, k předplatnému novin, ...). Ušetří vždycky pár stovek.
Jasik píše: Pořád někdo někomu říká, jaký jsou lidi ovce a pak se tu obhajují jiní, kteří jsou jak ovce a chytnou se kdejaký slevový akce. To už je jak důchodci - projdeme si letáky, podíváme se, co kde je v akci a vyšleme Patrika s jeho kreditkama, aby nám nakoupil. Nemusíme zvedat prdel od TV H@vna a jsme v pohodě..
Tohle je spíše případ, kdy člověk použije zbraně hyper-super proti nim. Obchody dělají akce, aby tam nalákali lidi, kteří pak koupí i zboží, které v akci není a pro které tam nejeli. Takhle naopak mají možnost v klidu a bez rušivých vlivů naplánovat nákup jen a pouze toho, co potřebují, za cenu, která je výhodná. Jde tedy o pravý opak "ovčího" chování.
Jasik píše: Patriku, za kolik budeš ty DVDčka pak prodávat?
Už jsem to tu psal. Nemám v úmyslu je prodávat. Použiji (a už jsme nějaké použili) je jako dárky, když půjdeme s přítelkyní na návštěvu k jejím dětným kamarádům a kamarádkám.
Víš, já nemusím za každou cenu někomu něco prodat. Naopak ty jsi mi zkoušel něco prodat v podstatě od začátku (zejména různé kurzy, pak pouzdra).
Jasik píše:A pořád nemám odpověď na otázku - pořád nosíš? Když nakupuješ takový drahý věci..
Nevím, proč do vlákna, které s tím vůbec nesouvisí, tohle taháš, ale dobře, abych ti udělal radost...

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Sailor » ned 14.12.2014, 11:42

Ale do toho Intersparu si to hoď pod tričko,ať je to skrytě :lol:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 76

Registrován: ned 02.6.2013, 19:12

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Speedster » ned 14.12.2014, 16:57

Ani do vlákna srazu jsem nic nepsal (každý se to musí naučit a já taky nejsem zrovna střelecká hvězda) a ani tady jsem se původně vyadřovat nechtěl. Ale zrovna ty Patriku fakt nejsi ten člověk co by si mohl dovolit takové "vtipné fotky". Ten čas co věnuješ slevám věnuj sušení a treninku na střelnici. Pokud tě zbraně po téhle stránce neberou tak to chápu, ale v tom případě si pořid airsoftky. Vypadají hezky takže kochat se snima dá a nepotřebuješ na ně trezor.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz