3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známce


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Jasik » ned 14.12.2014, 17:40

Patriku, hezký, fakt..
Ještě je ale potřeba zkontrolovat, že máš náboj v komoře a to se podle odborníků tvé kategorie dělá tak, že se podíváš do hlavně (zepředu) a ve stejnou chvíli stiskneš spoušť.
Jako ti, co tomu rozumí trochu míň než Ty to neudělají a já to nikomu neradím, ale Ty si to určitě přebereš.
A mýlíš se, jak jsi možná finanční odborník a myslíš si jaký jsi možná velký génius a využíváš banky a slevy obchodů, tak u mně si úplně vedle. Já Ti nic neprodával, já Ti jen ukazoval možnosti a navrhoval jak se zlepšit, jak na sobě pracovat atd. Prodávat můžou Ti, co ty kurzy dělají, já se jen účastním.
Jsem OT, ale ve Tvé diskuzi a s věcmi, které se týkají tebe, tak to snad admin nepřesune..
Naposledy upravil(a) Jasik dne pon 15.12.2014, 23:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od U.I. » pon 15.12.2014, 11:07

LOOOL :)) ještě si to měl zavěsit tak, aby to stiskávalo spoušť při chůzi.... Každopádně Páťo - to si špatně vykládáš Jašíkovo "učení" , ale on na Tobě rozhodně dle mého nechtěl vydělat - ale dobře Ti poradit - protože to je to, čemu rozumí - stejně tak jako ty rozumíš slevám a věcem zadarmo a my si necháme poradit... Měl by sis nechat poradit i Ty..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od pitt » pon 15.12.2014, 11:35

Jako je pravda že Patrik fotkou zabodoval :lol: :lol: :lol:
jen doufam že tohle udělal speciálně pro Jasika :wink:
a musím se zastat i Jasika....co vím tak to nebylo, že by ti prodával pouzdra nebo kurzy, ale doporučoval ti je, nebo možná i lehce nutil, ne proto aby vydělal, nebo získal nějakej benefit, ale proto aby jsi mohl zbraň využívat bezpečně a tím pádem využitelnost zbraně pro tebe stoupla. Přiznejme si že zbraň ve tvé ledvince má stejné využití a bezpečnost jako nově zakoupené a nepoužívané auto, zaparkované a nastartované v uzavřené garáži u člověka, který neumí řídit, řadit a jezdit.

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od kregan » pon 15.12.2014, 15:23

PatrikChrz: Já tipy na slevy rád, ale když věnovanej čas tomu výše (zjišťování+zařizování+kontroly aktualizací a nových podmínek) strávim v práci, vyjde mě to finančně cca nastejno.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od cmk » pon 15.12.2014, 15:28

PatrikChrz píše: Já takhle ročně dostanu na bonusech asi 20 000 Kč. Jako není to částka, která by změnila můj život, ale pořád je to příjemné přilepšení.
Takovy práce a sledovani kvůli 1.500 mesicne?
Ano, taky si podobne prilepsuji, ale vždy systémem "odmitam něco nekde hledat, zjišťovat, zatezovat se tim a opakovane kvůli tomu nekam chodit".
Takze mam 2 zlate kreditky od RB. Na kazdou cerpam 2% zpetny bonus do vyse 1.000 Kc mesicne.
Jedine co resim je, abych zbytecne jednou nezaplatil 100 a druhou 0.
Ale platim tim všude, kde to jde a jelikož jezdim pro zboží do firmy, tak tech 100 přes to bez problemu otocim.
2kKc mesicne prilepseni neni sice zadny zazrak, ale stoji me to 1x za 3 roky vymeny karet. Propocteno na aktualni výsledek - zaplati mi to kazdorocne jeziska :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od cipis » pon 15.12.2014, 15:29

Jenže pokud je někdo placený měsíčním paušálem, tak je mu čas v práci navíc úplně k prdu.
Jo a k tomu OT o bezpečné manipulaci, to Patrik předváděl něco takovéhoto: https://www.facebook.com/video.php?v=10202211574930892 ? Stačí posledních 5 vteřin ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Starosta » pon 15.12.2014, 16:25

No to je peklo...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od jry2000 » pon 15.12.2014, 16:38

Az mi zamrazilo ....
Lajte mi lhu-li

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od cmk » pon 15.12.2014, 16:41

Cim vetsi kokot, tim vic army obleceni a doplnku :-(

Az budu velkej, tak si taky poridim maskáčovou kombinezu, taktickou vestu, neprustrelnou vestu, blembak s brejlema na hlavu, camel bag na zada, ovesim se obuchem, paralyzérem, baterkou, peprakem, lekarnickou, M4kou, brokovnici, 2 pistolemi a malym revolverem na kotniku a pujdu ze sebe udelat verejne debila :-)

Nic proti vojakum/policajtum, který to v ramci cviceni nebo vlastního sebevzdelavani maj na sobe... Ale tohle asi nebyl ten priklad...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od pitt » pon 15.12.2014, 16:57

cipis píše:Jenže pokud je někdo placený měsíčním paušálem, tak je mu čas v práci navíc úplně k prdu.
Jo a k tomu OT o bezpečné manipulaci, to Patrik předváděl něco takovéhoto: https://www.facebook.com/video.php?v=10202211574930892 ? Stačí posledních 5 vteřin ...
V tomto bych rozdelil lidi do dvou skupin. Jedna ty prachy umi videlat,druha usetrit.
Pro skupinu jedna je zbytecny jezdit po slevach,akcich a resit "akcni" kreditky,kdyz si je umi pro ne jednoduzsim zpusobem vydelat.

me by zajimalo jestli ma patrik spocitany i to kolik casu do toho investuje,tzn. Cas na aktivovani akcni kreditky, cas cesty na nakup,nakup,cas cesty zpet,rozpocitani a predani nakoupenych veci,deaktivace kreditky,hlidani a hledani akcniho zbozi,nabidnuti kamaradum k nakupu,hlidani akcnich uctu,uveru.atd. Tak aby mu to pak v rocnim prumeru nahodou nedelalo 12,30 kc na hod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od cmk » pon 15.12.2014, 17:13

:-) jako obvykle nespadam do zadne normalni skupiny :-)
Ale tvym vypoctem bych se ja dostal na 72.000 za hodinu :-) No dobra - každý mesic me to stoji 2 minuty casu kliknout na "splatit kartu" a zadak kod pro overeni platby :-) Takze jen něco kolem 30.000 za hodnu :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od pitt » pon 15.12.2014, 17:19

Pozor,neresim kreditku s "vratku", pokud s ni platis jako s beznou kartou.
Mel jsem na mysli "spekulace s bonusy a akcemi" a vyuziti kreditky,jak jsem psal,nebo jak jsi uvedl ty
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od reddog » úte 06.1.2015, 6:57

Tak jsem si mimodek na Patrika vcera vzpomnel :mrgreen: . Kdyz jsem vjizdel na dalnici tutkaj u nas v Ostrave a rozsvitila se mi kontrolka ostrikovacu :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od S474N » úte 06.1.2015, 8:01

Takze sis koupil rovnou i dalnicni znamku *88* *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz