3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známce


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známce

Příspěvek od PatrikChrz » sob 29.11.2014, 11:23

V Intersparu (a nejspíše i v některých Albertech) dávají k dálniční známce zdarma 3 litry vody do ostřikovačů (do -20 °C).
Navíc z bodů za nákup (za každých 200 Kč je jeden bod, na jedno DVD je potřeba 7 až 10 bodů) je DVDčko s pohádkami od Disneyho - pár už jich mám.

Pokud si k tomu ještě pořídíte kartu od GE https://www.gemoney.cz/lide/karty/kredi ... -moneycard , která vrací 5 % z nákupů v hyper a super, tak je to úplně dokonalé.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 279

Registrován: pon 24.9.2012, 9:39

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Řepa » sob 29.11.2014, 19:21

Tak tohle mě dostalo. Ty musíš být dobrej Icik.
Takováhle trapná akce by mi nestála za to zvednout se ze židle. A ty z toho děláš akci století. :roll:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od S474N » sob 29.11.2014, 19:33

Řepa: vsak proc ne, ale 5% z 1500 je 75 Kc, kdyz tohle udela pro dvacet kolegu, tak ma vydelanych 1500 za skoro nic. Ale treba i ty nam tady poradis, jak si muzeme vydelat patnact stovaku za takovou praci *88*

PS. tim ti chci naznacit, ze pokud nemas nic konstruktivniho k tematu, tak je lepsi drzet usta *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od reddog » sob 29.11.2014, 20:01

řepa:
hehe, no právě, tobě to za to nestojí, Patrikovi jo :mrgreen: . Často nadhodí docela dobrý tip a ku prospěchu více lidem. Stejně tak ale budeme (někteří) rádi, když dostaneme tip na další easy money :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Int1m1thy » sob 29.11.2014, 21:35

:D urcite bude methanolova :D :D ty 3 litry me vyrvou kdyz mam doma -40 25litru :D
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od pitt » ned 30.11.2014, 21:50

kdyby jsi radši ten čas investoval do bezpečné manipulace :?
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Jasik » pon 01.12.2014, 21:34

pitt: Nebo, kdyby prodal kvéry, když s nimi stejně netrénuje (a vlastně ho to ani nebaví a nemá je ani bezpečně uložené a tím mu jsou spíš ke škodě než k užitku) tak má hned daleko víc prachů na účtu, než z nějakých pár procent na kreditce.
Jako snažím se pochopit jeho počínání, ale prostě, co je moc, to je příliš - kolenovrt, škudlil, který pak ale investuje do cestování.. Zvláštní to případ..
Ale jinak, myslím, že tahle diskuze na MG neptří - nějaký "blbý" 3 litry nemrznoucí kapaliny za dálniční známku, kterou kupuju až v únoru... Zbytečný..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Bukowsky » pon 01.12.2014, 21:49

A ja bych zrovna par tisic litru nemrznouci smesi uzivil 8-) V pet jsem vyjel z prace a jeste stale sedim ve vlaku v Uvalech :D Pry namrzly troleje bo co...Situace jak stvorena pro takovyhle deal!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Sailor » pon 01.12.2014, 22:02

Prostě má takového koníčka,trošku tolerance pánové
každej je nějakej . . . . někdo hledá slevy . . někdo jezdí vlakem,místo toho aby využil komfortu auta . . . .někdo radí někomu co má prodat . . .někdo si myslí že Ostrava je nejhezčí město republiky,nu což,lidé mají různé úchylky,ale stejně je život krásne a všechny vás mám rád :lol:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od S474N » pon 01.12.2014, 22:07

Sailor: asi tak, jsme v sekci offtopic, tak trosicku tolerance. Kazdej jenom natahuje ruku, ale aby sam prispel do mlyna, kde si usetrit/vydelat par penez, to ne. Ale blbejma kecama koukam prispiva dost lidi...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Starosta » pon 01.12.2014, 22:12

Mě to taky potěšilo. Přinejmenším jako připomínka, že dálniční známku budu zas shánět (marně) 31.1.2015 večer...
Jo a aspoň jsem omrkl ty kreditky, přece jenom mi přes kartu nějakejch pár tisíc měsíčně proteče, tak jsem aspoň okoukl trh...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Sailor » pon 01.12.2014, 22:20

Int1m1thy píše::D urcite bude methanolova :D :D ty 3 litry me vyrvou kdyz mam doma -40 25litru :D
Mimochodem v kšeftech jsem viděl vždycky je do -30° ,takže počítám že si to doma pálíš sám ne? :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od pitt » pon 01.12.2014, 22:41

S474N píše:Sailor: asi tak, jsme v sekci offtopic, tak trosicku tolerance. Kazdej jenom natahuje ruku, ale aby sam prispel do mlyna, kde si usetrit/vydelat par penez, to ne. Ale blbejma kecama koukam prispiva dost lidi...
Jasny...blbych kecu ie plnej internet,vcetne uzavrenych diskuzi. Me jen udivuje ze resi kde je dalnicni znamka s vodou zdarma,kdyz ani nema kam tu znamku nalepit a vodu nalit,misto toho aby resil jakej trezor a pouzdro na tu haldu kveru co ma doma. Byl bych teda radsi,kdyby resil jen ten trezor a k ery mu tam spokojene lezely
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Int1m1thy » úte 02.12.2014, 4:17

Sailor: Ne nepalim si ji doma sam, je kupovana a je to -40 :D kdyz si na to zejtra vzpomenu tak ti to klidne vyfotim :D

http://www.starline-parts.com/brzdova-s ... strikovacu asi tak :D

btw: to ze vam dava nekdo neco zpatky z plateb z karty neni zadna prevratna novinka...

nejvic by melo byt rozsireny tuto

https://www.lyoness.com/cz/
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od reddog » úte 02.12.2014, 6:46

Sailor:
Ja ti dam uchylku, ja to moc dobre videl, co pises o Ostrave :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Sailor » úte 02.12.2014, 12:42

Reddog: Však sem přesně věděl,že se ozveš :D Ale tak to je dobře,že jsi patriot,tak to má být.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od PatrikChrz » úte 02.12.2014, 14:35

Int1m1thy píše:Sailor: Ne nepalim si ji doma sam, je kupovana a je to -40 :D kdyz si na to zejtra vzpomenu tak ti to klidne vyfotim :D

http://www.starline-parts.com/brzdova-s ... strikovacu asi tak :D

btw: to ze vam dava nekdo neco zpatky z plateb z karty neni zadna prevratna novinka...

nejvic by melo byt rozsireny tuto

https://www.lyoness.com/cz/
Lyoness je něco trochu jiného. Je to MLM síť, do které jsou zapojeny i různé obchody. Nakupováním v daných obchodech dostáváš body, které pak lze proměnit na peníze, případně na postup v kariérním žebříčku (který ti umožňuje dosahovat vyšších odměn a případně sbírat odměny za nákupy lidí ve tvé struktuře). Nevýhodou je, že musíš nakupovat právě v těch obchodech, které jsou do tohto systému zapojeny, takže jednak nemáš tak široký výběr a v druhé řadě tyto obchody bývají zpravidla dražší, než je průměr trhu.

Odměny, které ti dává banka jsou ale nezávislé na tom, v jakém obchodě nakupuješ, tento obchod nemusí s bankou mít uzavřenou žádnou smlouvu, musí pouze přijímat platební karty (ale platební terminál může mít klidně i od jiné banky, než od té, která tobě vydala kartu).

Odměny za platbu kartou bych rozdělil na "akční" - to je třeba za zmíněná GE, která po omezenou dobu a v obchodech z určitého oboru dává zvýšenou odměnu (třeba nyní těch 10 % za nákupy přes Internet, 8 % v lékárnách a drogeriích a 5 % v super a hypermarketech) a "základní" - tady je nejvýhodnější asi Kooperativa (2 % ze všeho, max. 1000 Kč za měsíc) a Citibank (stejné, jen odměny lze vybírat jen po celých pětistovkách). Základní odměna u GE je 1 %, pouze u obchodů, které mají s bankou speciální smlouvu je vyšší - třeba AGIP 3 %. Jenže to je zase dražší benzínka - i když odměny se dají kombinovat, na Finexpertu jsou na tohle experti, takže využií slevu na akci O2 extra (1 Kč na 1 l), k tomu 3 % obratu jim vrátí GE kreditka a k tomu si ještě načtou preima body, které mohou využít na další slevu na palivo nebo na dárky z katalogu. Ve výsledku tak tankují za stejnou cenu jako u nejlevnější benzínky, jen k ní nemusí jen 30 km a hrozit se, jestli tam nenatankují nekvalitní palivo.

Podobně jako Bene+ má Citibank svůj Citiclub. Tam se ale sleva nepřipisuje na kartu, ale poskytuje přímo. Používám např. v lékárně, kde při předložení Citi karty dostanu 10 % slevu ihned a další 2 % jsou mi připsány na kartu, nebo při návštěvě kina, kde při platbě Citi kartou mám ve středu 1 + 1 vstupenku zdarma (a pořád k tomu 2 % ze zaplacené částky jsou mi vráceny na kartu), případně 10 % sleva z ceny u KFC (a ta dvě procenta opět k tomu).

Ano, je to zamotané a složité, je na každém, jestli do toho půjde. Dalo by se říci, že je zde několik "levelů", někdo zůstane u "nejnižšího" - neřeší kde a co nakoupí a je rád, že ze všech plateb kartou dostane 2 % zpět (Citi, Kooperativa), někdo kombinuje karty dle toho, u kterého prodejce dostane větší bonus (takže u AGIPu zaplatí GE, Bille kartou Citi Billa (3 % zpět) a v jiné prodejně zase Kooperativou), případně myslí na to, kde si má říct o speciální akci či speciální bonus. Já takhle ročně dostanu na bonusech asi 20 000 Kč. Jako není to částka, která by změnila můj život, ale pořád je to příjemné přilepšení.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Sailor » úte 02.12.2014, 15:20

20 litru je fajn,jenže ty tomu rozumíš a je to tvůj koníček,normální smrtelník se na tuto částku nedostane,jelikož není ochoten investovat svůj čas aby na netu hledal info,srovnával nabídky atd.Ale každá korunka dobrá,o tom žádná.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od cmk » úte 02.12.2014, 15:30

Ja jen dodam, ze 2% (max 1.000 Kc) dava i RB na zlatou kreditku a lze jich mit vic :-)
Je fajn za to kupovat treba material do prace :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: 3 litry nemrznoucí směsi do ostřikovače k dálniční známc

Příspěvek od Int1m1thy » úte 02.12.2014, 16:14

tak me se to netyka :D ja prachy na uctu nemam zadny :D nikdy tam nak nebyli... :lol:
G17gen4

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz