30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK


Srazy které pořádá MujGLOCK, včetně pátečních dýchánků

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » ned 01.6.2014, 22:03

Me bylo tak smutno ze jsem k deviti krizum vezl z prahy stoparku....a tim spacakem to bylo na jinyho vymluvistu,kterej volal na hotel a logicky mu odpovedeli ze plno. Kdyby nebyl linej a zavolal na hot line,nebo napsal do vlakna,tak by se dozvedel ze se s nim pocita. Nehlede na to ze kapacita srazu byla 50lidi a ja mel cislo 54 a byl smirenej s tim ze pokud tam nebude misto.tak bud prespim v aute,nebo v jinym hotelu pobliz. Mel jsem za to ze zbrojak je od 21let,coz je totalni plnoletost a neni tudiz potreba jednat s detma
Uživatelský avatar

Příspěvky: 176

Registrován: čtv 10.10.2013, 19:39

Zbraň: Glock 17 2 gen

Bydliště: Kladno

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od fejfarz » ned 01.6.2014, 22:06

Jo tak to dává smysl :lol:
CZ 75 TS
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Jasik » ned 01.6.2014, 22:12

Serete mně všichni, příští rok už nejedu..... :crazy:
.
.
.
.
.
No a nebo, uvidíme co hlavní organizátor Reddog vymyslí za program, možná si to rozmyslím.. 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od jry2000 » ned 01.6.2014, 22:17

Bez tebe ve jmenovkovem pancerovani by to nebylo ono :)
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od kolaCZek » ned 01.6.2014, 22:19

Tak, tak... Bez nacelnika by to neslo. :-)
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 139

Registrován: čtv 24.4.2014, 8:33

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od tslaby » ned 01.6.2014, 22:34

Koukám že jste si to řádně užili, no nebýt to tak daleko, tak bych se snad taky odhodlal přijet. Snad byste mezi sebe přijali i člověka bez Glocka, který je zatím jen v plánech dlouhé budoucnosti :D
to fejfarz: Tak pokud by byl příští rok zájem, a vyšlo by všechno, mohli bychom se domluvit a svézt se spolu. Taky bych se rád někam podíval. ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od maja » ned 01.6.2014, 22:41

Náčelník sice neměl nátělník, ale pancéřování stačilo :)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Jasik » ned 01.6.2014, 22:44

... měl by měřit všem stejně, jednoho jebe za sahání na zbraň a přenášení a druhýho nechá mířit na lidi..
... se na to vykašlu, X hodin teleshopingu, ale my chceme střílet...
... někdo ze mně dělá č... a nechápe, že když řeknu, že zbraň se vytáhne a nabíje až na pokyn pořadatele, myslím to vážně..
atd...atd..atd...
Je potřeba někdy věci chápat v souvislostech... Bohužel ne všem souvislosti dochází, zvlášť těm co sedí doma u netu a nikam nejdou. Na žádný kurz, závod, nikam..

To je jen pár "citátů" zachycených od lidí, ten poslední je můj.
Nebylo všechno v pořádku, bylo tam X věcí, které je potřeba zlepšit, je potřeba víc lidí, kteří dohlíží (chyběl mi tan Honza "Franta knihovník"), nebojím se chyby přiznat, protože je kdykoliv někdo může proti nám vytáhnout.
Přesto ale jsem moc rád, že se zase nikomu nic nestalo, že vše dopadlo dobře, počasí vyšlo, program vyšel, jídlo super a většina lidí snad odjela spokojená a zase nás někdy navštíví nebo se potkáme na jiné akci.
A to, jestli tam budu nebo nebudu já... To je život, jednou to přijde a vezme to někdo jiný a pak už si na mně ani nevzpomenete ;-)
Díky všem, i když ne všem stejně.

P.S: A Ondrovi se to také líbilo. Prý jsme dobrá banda :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 176

Registrován: čtv 10.10.2013, 19:39

Zbraň: Glock 17 2 gen

Bydliště: Kladno

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od fejfarz » ned 01.6.2014, 22:49

To tslaby : až se bude příště akce plánovat tak se můžeme domluvit. Uvidíme co bude za rok :lol:
CZ 75 TS
Uživatelský avatar

Příspěvky: 139

Registrován: čtv 24.4.2014, 8:33

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od tslaby » ned 01.6.2014, 22:50

Přesně tak, bylo by to fajn. Snad se nic nevys... jako teď. Do té doby už snad bude i nová hračka doma :-D
Naposledy upravil(a) tslaby dne ned 01.6.2014, 23:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » ned 01.6.2014, 23:01

ten první citát je můj a byl směřován na účastníka drillů......ano jsem to já který mu z davu řekl ať jde s tím kvérem do prdele a míří jinam. A ano viděl kdo mu to řekl. To proč jsem tě na to upozornil byl fakt že jsi měl žlutou vestu a byl jsi vedoucí střeleb. Kdyby to bylo na kurzu, nebo kdekoli jinde, tak je mě to šuma prdel, ale když už po někom "chceme" aby dodržoval nějaký pravidla.....myslím tím běžné účastníky srazu, tak jim "nemůžeme" dávat do rukou argument - "on to ale taky tak dělal". Pokud tě to ale sere a chceš s tím seknout......no nevím...to si musíš přebrat sám...i když by mě to mrzelo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od jry2000 » ned 01.6.2014, 23:23

No ja to v souvislostech vidim, ze jsi spravne flegmatickej ....

Kdyby byl na tvym miste nekdo jiny, tak by celej den litali k*rvy, c*raci a p*dele jedna za druhou...

Myslim, ze ty rejpalove by si meli zkusit podobnou akci zorganizovat a zjisti, jaky je to napor ....

Ostatne u teleshoppingu nemuseli sedet :) Mohli si utvorit vlastni debatni krouzek a srdecne diskutovat a nebo zahajit protestni spanek.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Jo.hny » pon 02.6.2014, 0:23

Výborná akce, děkuji organizátorům, zúčastněným a všem ochotným lidem, kteří přispěli rukou i srdcem k dílu!
Kdo nebyl alespoň na otočku, naprosto prohloupil..

Kolikrát za život si člověk práskne z .50 BMG (vyjma toho dobráka co šel snad 5krát - asi láska na první spoušť..), kolikrát se povede potkat tolik zajímavých a přátelsky naladěných lidí pohromadě (děkuji ještě jednou), kolikrát uslyšíte pana Procházku opakovat nějakou "storku z mládí" (nikdy, pokaždé vytasí novou..), kolikrát se vám stane, že jste obklopeni přemírou libových zbraní, od ochotných majitelů, k vyzkoušení (BMG je muší prd oproti nečekanému liskanci od "buckshotu"),.. asi tolikrát, kolikrát za život stihnete být na srazu MujGLOCK..!

Pevně věřím, že vše nalezené i hledané se vrátí svým majitelům.
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 141

Registrován: pát 01.3.2013, 17:50

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Nazír El Cid » pon 02.6.2014, 0:52

Za mě, naprostá spokojenost!
Ceo, Miloš i Ondra, klobouk dolů pánové, poučení super!
Pořádajícím patří obrovský dík a poklona, TOHLE se opravdu podařilo!
Snad jsem Jašíka letos neděsil a Patrikovi se opět omlouvám, za případné následky situačních nácviků...
Ano, letos se to zase povedlo a je logické, že s nárůstem jedinců přibývá zodpovědnost a klesá možnost kontroly, ale i přes drobné závady (způsobené nekázní), to bylo gut.
Já jsem si odvezl domů to, co mi dlouho chybělo!
Bylo to super!!!! 8-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od U.I. » pon 02.6.2014, 6:23

Já jsem si odvezl domů to, co mi dlouho chybělo!

Takze uz vime kdo ma tu tasku :))))))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: ned 01.6.2014, 23:16

Zbraň: ČZ75 Com, Sig P238

Bydliště: Praha-Západ

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Katy » pon 02.6.2014, 8:26

Dali už to tu sice psal, ale chtěla jsem přeci jen osobně poděkovat za milé přijetí (a to i přesto, že nejsem glockař) a zajímavé zážitky. Někteří sice za celý víkend nepochopili naše rodinné vztahy, ale jednou se k tomu snad také dopracují. :wink: :P Jinak mě příjemně překvapilo, jaká vládla po celou dobu přátelská atmosféra, a doufám, že se příště najde více organizátorů, kteří Jasikovi pomůžou udržet nás pod kontrolou, aby to nezabalil. Hlídat 20 lidí na palebné čáře v jednom nebo dvou lidech je IMHO o hubu.

Odnesla jsem si taky spoustu podnětů k zamyšlení. Vondraa mi připomněl, že musím začít s protigrogovou masáží svých dětí, a ocenila jsem, že se nad nás obyčejné smrtelníky z pozice policisty nepovyšoval. Myslim, že to byla nejpodnětnější teoretická část víkendu. Díky! Předvádění drillů mě moc nezaujalo, přeci jen si to člověk musí zkusit sám (což jsem si před padesáti chlapy jaksi netroufla). A přiznám se, že to míření do davu mě taky znervóznilo. :oops: Nicméně mi to opět připomnělo, že pokud se člověk chce někam posunout, sušení a drill je potřeba. Teoretická část s vestami vcelku zajímavá, leč příliš dlouhá. Ale Pittovo píchání super. :) Možnost vyzkoušet si ostatní zbraně byla menší, než jsem zvyklá ze dní otevřených dveří v Leiku nebo v Hovoranech, a mám trošku zábrany se sama vnucovat lidem, které neznám. Uvítala bych příště nějakou "půjčovací hodinku" ve stylu "vyložte, co máte k půjčení". Z Hamra jsem střílela už před měsícem a rameno mi řeklo, že další pokus není třeba.

Simulace situací vedené JohnnyHawkem a jeho úžasným slovenským kolegou (bohužel jsem nechytila jméno) mi dávaly smysl. Praštění do hlavy o zem mi sice zatmělo před očima, ale podruhé připomnělo, že drill a sušení jsou potřeba jak sůl. Reddogovo chrápání mě nerušilo, naopak se mi pak líbilo jeho podání připitého útočníka v autobusu. Duel soutěž sice trošku uspěchaná, ale když jsem neskončila poslední, byla jsem spokojená. Občerstvení vskutku luxusní, trička i tombola potěšila. No a možnost rozstřílet notebook nebo plynovou bombu na cimprcampr taky člověk nemá každý den. :) Suma sumárum supr akce a velké díky všem.

EDIT: Jo a málem bych zapomněla na Coverovy taktické hrábě! :shock: :D
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Jasik » pon 02.6.2014, 9:19

Katy, díky za reakci :-) Nechci a nebudu obhajovat sebe, program...
A nebuď přehnaně skromná, i když je fakt, že já sám jsem na místo pochválení Tě za výsledek v soutěži oslovil ego přítomných pánů. Takže ještě jednou, přátelé, tato nenápadná "dcera" Daliho byla pátá z 26 lidí co stříleli duelty + rozstřel 13 finalistů na čas.
"No, zřejmě slušnej oddíl"..
Jinak my si neklademe za cíl být, nejsme a nikdy nebudeme - "Den otevřených dveří". Nejde nám jen o to aby si lidi zastříleli z 80 různých zbraní, důležité je mít program sladěn tak, aby bylo poučení teoretické, poučení praktické (simulace + HAMR + UKxx), zábava s lidmi naladěnými na stejnou notu, a do toho nějaká ta kulturní vložka.

Pitt: Si chlap, zařadil ses k danému citátu, i když to nebylo potřeba. Jak jsem ti to říkal a budu opakovat. Ano, chápu tvou výtku a výtku jiných, ale souvislosti byli jiné. Nešlo o "běžné" účastníky srazu. A věř mi, že mám v hlavě už pár let jeden test pro ty, co zbraň nosí, který možná někdy uděláme a to pak teprve bude "psycho" ;-)

Pechta: Chlape, v pohodě, myslím, že jsem Ti říkal akorát jednu nebo dvě věci, na které si dát pozor, jinak z mé strany OK. Byli tak horší :-)

Jo a ten slovenský kolega, který sem občas taky ještě chodí se jmenuje Lukáš a mimo jiné mám vyřídit i od Ondry, že je to borec a bylo to super.

EDIT: Jo a všimli jste si, že AREYOU zase odjel bez toho aby uklízel ...
(AREYOU, Ty víš o čem mluvím :-D)

EDIT 2: A když už jsme u té bezpečnosti, střílet někomu z půl metru za krk "plynovkou" je bezpečné? A nebo si na "tvrďáky" může hrát jen někdo a jiní ne...
http://www.stream.cz/skolapreziti/10002612-poprava
Naposledy upravil(a) Jasik dne pon 02.6.2014, 9:37, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 15

Registrován: pon 12.8.2013, 17:49

Bydliště: Chropyně

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Nepp » pon 02.6.2014, 9:37

pitt píše:Kdyby ksi nebyl linej otevrit hubu,tak bych te klidne vzal. Tam i zpet jsem jel prazdnym autem. Stejne jako ten petrolin co se vymlouval na plnej hotel. Bodejt by nebyl plnej,kdyz byl rezervovanej celej pro nas. A i kdyby bylo plno,tak dve noci ve spacaku a na karimatce se daji prezit uplne v pohode
Hele jestli je to na mě ;) tak já jsem se paní z hotelu ptal, i na možnost přespání ve stanu, z čehož ji málem odvezlo. To že je tupá a neschopná, za to nemůžu, absolvoval jsem s ní asi 5 telefonátů a evidentně zbytečně.
Jinak sraz super, že bych něco podobné uspořádal na naší střelnici pro Čezetáře? :D Přednášky super, zejména Ondrova a vestičková.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od kolaCZek » pon 02.6.2014, 9:43

Nepp: Myslim, ze neni. :wink:
Byl jiny expert, ktery si zavolal do hotelu. Zjistil, ze je plno, tak ani neprijel. :D
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » pon 02.6.2014, 9:52

Jasik: mam rad jasno a nemam problem se pod svoje slova podepsat. Chpu ze te to muze prudit,na druhou stranu si zase myslim ze by te nikdo neukousl,kdyby jsi vybral "nekoho z davu",dal jsi mu vestu a instruoval ho co ma delat......byt jen na chvili srazu z nej udelat poradatele. Myslim ze je tam dost zodpovedbych,schopnych a ochotnych lidi,kteri by to na chvili vzali,kdyz i reddog chtel zastrilet,nebo kdyz ny sis chtel odfrknout. Hele ja si fakt vazim toho co pro to delas,i kdyz si z tebe utahuju. Ale vis jak se to rika,musis si to umet zorganizovat a idealni organizace je takova,ze zaukolujes lidi a pak se jen z povzdali divas jak to delaji za tebe

Zpět na „Srazy MujGLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz