Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 26.10.2021, 7:29

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 40SW 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: 40SW
Tak to uz je extrem na tech obrazcich .... ale tohohle bych se fakt vubec nebal. Strilim .40sw uz par let a zasadne z Glocku. Za celou dobu zadny problem (az na selhace u nepovedene serie naboju:) ).
Pokud budes pouzivat tovarni strelivo, tak jsem presvedcen, ze vubec nic nehrozi. Pokud vim, tak ve statech strileli kluci z G22 docela silne laborace a pistole byla uplne v pohode.

Vzhledem k tomu, ze .40 Glocky jsou jen upravene 9mm zbrane, tak bych jen daval majzla u prebijeni a honbou za vykonem.
Kdyz jsme nedavno dali s kamaradem vedle sebe hlaven z jeho 10mm glocka a moji .40 tak na to, ze dira je stejna, tak toho materialu kolem je hoooodne hooodne vic. zkusime to priste cvaknout.

M.

úte 08.5.2012, 8:42

Akorat jeste u ty 10mm je jeste o neco volnejsi komora nez u 40... priste udelame foto. :-)

úte 08.5.2012, 9:19

Nechci zakládat nové vlákno, využiji z dovolením toto.

Celkem ze závistí sleduji jak jdou pěkně devítkové sdružené objednávky. Není prosím možnost uspořádat něco podobného v .40 ? Vůbec nevím jak to chodí, jen se ptám. Jsme s cenou ještě trochu jinde než u devítky.

pát 22.2.2013, 20:54
Profil ICQ

Klidne bych se pridal k nejake akci, ale bojim se, ze to nema budoucnost. Navic jsem loni zkusil koupit "tovarne prebijene strelivo" od nejmenovane znacky .... Jedna velka katastrofa to byla! Kazda druha sla az napodruhe, nedolisovane zapalky, zapalky proklate nizko ... :(

ned 24.2.2013, 15:13

Já bych se u této ráže přebíjenkám taky vyhnul, střílím ve 40 SB, Magtech a Fio, nemám za několik let jedinou závadu , vím, že cena je jinde než u přebíjenek, ale mám i Glocka v 9mm luger, tak to prokládám tak 1:2 ve prospěch devítky, kde je i tovární střelivo výrazně levnější...

ned 24.2.2013, 17:32
Profil Zobrazit autorovy stránky

Ne že bych měl pistoli ráže .40 SW, ale jen ze zvědavosti by mě zajímalo co je špatnýho na přebíjených nábojích týhle ráže. Dělá to třeba limit za cenu 5,50, což mi přijde krása.

ned 24.2.2013, 17:56

No to jsem rád, že se někdo ozval, už jsem ani nedoufal. :sigh:

Jak jsem psal, "nevím jak se na lopatě sedí". V .40tce jsem úplně nový a k velké ráži jsem se vrátil po cca 15ti letech, víceméně se znovu učím.
Tudíž i malé nakopnutí mě pomůže, díky. Uvedená firma není tak daleko od nás, takže asi jak pojedu kolem, tu jednu stovku na vyzkoušení si koupím a uvidím. Ta cena 5,50 je fakt dobrá.

ned 24.2.2013, 18:28
Profil ICQ

Mám tak nějak zafixovaný, že bylo spousta havárií čtyřicítek a to vždy s přebíjeným střelivem, sice už prý komoru na pistolích upravili, ale já přebíjenky ve 40 nepoužívám, jinak bych rád věřil, že budou od Limitu dobrý, bohužel mám s Limitem v devítce z minulých let velice špatnou zkušenost, bral jsem několikrát po tisícovce a procento selhačů u mě i u kluků co to střílely z čezet bylo šílený - vozil jsem to rovnou ze Zlína od pana Marcinka vždy pro víc lidí, plnění nestejný, spousta jich skončilo vyhozenejch.... nevím jak teď, třeba je to lepší, navíc jsem brával ty dražší - krabičkový, takže za mě jednoznačně nebrat...to je moje zkušenost. Na Glockovi 22 mám vystřeleno cca 10 000 ran s jedním selhačem - asi špatná zápalka od SB, na Glockovi 19 mám nastříleno cca 26 000 ran a desítky selhačů s Limitama, s továrníma nábojema mám 11 selhačů a to vždy se SB, náboje od FIO, Magtech, Remington i Geco bez závad - myslím, že na počet vystřelených ran je to mizivé množství s tovární municí, oba Glocky pravidelně důkladně čistím, nikdy jsem na nich nic nemusel měnit, prostě bez problému šlabou, kupoval jsem oba nové, G19 mám 16 let - tu téměř denně nosím, G22 mám 6let. Ke všem zbraním co mám si vedu střelecký deník a tak má člověk přesný přehled co, kdy a s jakou municí...

ned 24.2.2013, 18:35

Určitě vlastní zkušenosti jsou k nezaplacení. Nicméně, koupí jedné stovky nezchudnu a vono to ukáže. Pak budu mít vlastní zkušenost i já. :lol:

Prosím vás, snad jen pro jistotu, ať ze sebe nedělám v obchodě blbce. Náboje .40 SW FMJTC BM 135 jsou deklarované jako plnopláště. Myslím si dobře, že na průkaz A,B,E by neměl být žádný problém? Děkuji.

stř 27.2.2013, 10:10
Profil ICQ

Myslíš si to na 100% dobře :-)

stř 27.2.2013, 11:27

Baharis: Tak potom napiš jak to šlapalo.... :)

Naposledy upravil MujGLOCK.com dne stř 27.2.2013, 12:59, celkově upraveno 1

Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)

stř 27.2.2013, 12:25

Díky za potvrzení. :wink:

Zkušenosti napíšu. Už jsem mluvil s majitelem, toto nebo příští pondělí bych pro obě varianty (100+50) měl jet.

stř 27.2.2013, 13:02
Profil ICQ

taky by mě zajímalo jak fungovaly

stř 27.2.2013, 17:55
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4