7 cikánů ukopalo kluka k smrti


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Carloss » sob 21.4.2012, 21:42

Tak jim běž taky zatopit, Panevrabče, když jsou tak chvályhodní... Neseď doma na zadku a nečekej, jak to dopadne... Ukaž, co v Tobě je a dotáhni to, co říkáš do konce.

OK. Opravil jsem ty chyby. Překlep se holt občas stane. Právě podle druhého slova, což je evidentní překlep, je vcelku jasně vidět, že i v tom prním se o překlep jednat snadno může. To, že aktuálně píšu jinými prsty, než normálně tu psát nebudu, bo tomu stejně nikdo věřit nebude. O tom tu řeč ovšem neběží, takže je to fuk. Leč to život nikomu nesebere. O tom co ano již běží, že?
Naposledy upravil(a) Carloss dne sob 21.4.2012, 23:02, celkem upraveno 3 x.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Lars » sob 21.4.2012, 22:41

A Ty by jsi mohl, Carlossi, dotáhnout do konce výuku českého jazyka ze základní školy.
Až doteď jsem si myslel, že napsat ve slově "chvályhodný" namísto ypsilonu měkké "i" může snad jen hnědočech.. :(
Rovněž slovo "dopadně" je tak trochu mimo zavedenou mluvnici.

Příspěvky: 2

Registrován: ned 22.4.2012, 13:40

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od tyjobarbar » ned 22.4.2012, 13:52

Co to máte na radnici za kašpara? Tady je vidět jak se třese strachy o křeslo a o lidi mu vůbec nejde.Je mi vás líto.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od kašpar » ned 22.4.2012, 14:00

tyjobarbar: nedělej fámy já na žádné radnici nesedím :!:
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7

Příspěvky: 2

Registrován: ned 22.4.2012, 13:40

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od tyjobarbar » ned 22.4.2012, 14:09

Tebe nemyslím, ty jsi v poho.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od panvrabec » ned 22.4.2012, 22:21

Carloss: Heh, kdo ti řekl, že jsem seděl doma na zadku :) ?? Tak máš asi špatné informátory, ty negramote.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Carloss » ned 22.4.2012, 22:32

No.. že tak soudíš ostatní. Ale vůbec nechápu proč začínáš urážet a napadat. Že by docházely rozumný argumenty?
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od FRENKY » úte 24.4.2012, 13:34

Cigarety jsou, zdá se, žádaný barter
Z brutálního útoku lupičů se vzpamatovává mladík (23) z Kladna. Minulý čtvrtek po půlnoci se vracel domů. Zmáčkl výtah a do domu vběhli dva Romové. „Máš cigaretu?“ oslovili ho. Jako nekuřák neměl a začaly se dít věci.

Dostal ránu nožem do břicha a dalším tahem mu jeden z útočníků podřízl krk.

Lupiči pak těžce zraněnému kradli peníze a z domu utekli. Ještěže byli doma rodiče. „Volal, že je na schodišti, křičel o pomoc,“ vzpomíná jeho otec, který držel ručník na krku krvácejícího syna a snažil se ho povídáním udržet při vědomí do příjezdu záchranky.

Podle informací Aha! měl mladík, který pracuje u pražských hasičů jako civilní zaměstnanec, u sebe 65 tisíc korun. Pětačtyřicet mu půjčil táta. Chtěl si koupit auto. Teď myslí na jiné věci.

„Ještě nejsem na sto procent v kondici. Bolí to, ale přežívám,“ řekl TV Prima mladík. Ubránit se ozbrojenému útoku neměl šanci. „Ve dvou letech utrpěl úraz ruky. Od té doby má zkrácené šlachy a ruku má špatně pohyblivou,“ prozradil Aha! zdroj blízký rodině. Po lupičích, kterým hrozí až 10 let vězení, pátrají kriminalisté.
http://www.ahaonline.cz/clanek/cerna-kr ... rizli.html

P.S. Ano, je to bulvár, ale co dnes není.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od kolaCZek » úte 24.4.2012, 13:38

Obavam se, ze by to dopadlo stejne, i kdyby cigara mel... :roll:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od FRENKY » úte 24.4.2012, 13:44

Škoda že se mi do zadní kapsy žádná cigára nevejdou...zavazí mi tam čtyřpalec v nerezu.
Nu což, kdyžtak nabídnu co mám. :)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od kolaCZek » úte 24.4.2012, 13:48

FRENKY: A kluci... Nevadi, ze mam jenom 9mm slimky? Nebo radsi 22' kalenej doutnicek? :twisted:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od maja » úte 24.4.2012, 16:39

Když to čtu, tak bych klukům opáleným nic neříkal a rovnou vytáhl tu kalenou ocel. V přeražené ruce nůž neudrží :twisted:
Naposledy upravil(a) maja dne úte 24.4.2012, 17:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od S474N » úte 24.4.2012, 17:02

maja: jo to kdysi rikal Nachodsky "Prerazenejma rukama se blbe sbiraj vyrazeny zuby" *40* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » úte 24.4.2012, 21:38

No, uvidime, jestli ty prachy nahodou nekam nezasil a ty cigany si nevymyslel.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Shi » úte 24.4.2012, 23:07

maja píše:V přeražené ruce nůž neudrží :twisted:
Z celkem důvěryhodného zdroje se mi dostalo varování, že v přeražené ruce nůž udržel, a úspěšně bodnul. Bohužel, přerážející s touto nečekanou eventualitou nepočítal ...
Jak jsem koupil, tak prodávám - víc nevím.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od FRENKY » stř 25.4.2012, 5:52

Mistral: No pravda, teď je to v kurzu (viz ta slépka z Liberce-bo odkud).
Nicméně na kudlu v břichu a řezání kolem krkavice .. to chce už koule. To není jako rozervat si džínečky a pořezat kabelku.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » stř 25.4.2012, 10:40

Nedávno tu byl nějakej hňup s kudlou v břiše na záchodcích, co to sváděl na cigoše, nakonec se ukázalo, že si to vymyslel kvůli alimentům, nebo tak něco.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od WarPig » stř 25.4.2012, 13:12

Jestli je těch pětašedesát klacků reálnejch, tak věřím, že se bodalo právě kvůli nim. Navíc to bylo údajně uvnitř domu? To skoro vypadá na jasnou motivaci "píchačů."

Cigareta mi připadá jako současný novinářský standard, který se používá, aby vovčanům nahnal strach: "ty bláho pepo viděls to? kůli cigaretě tě pobodaj! hrůza kam ten svět spěje..."

Donedávna se používal náš východní bratr Bin Laden.

Stádo se nejlépe manipuluje, když má strach.
Kdy má stádo strach?
Když mu to televize (noviny, rádio...) nařídí.
Kdy je ideální čas na prohloubení moci státu?
Když má stádo strach.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » stř 25.4.2012, 13:37

Ježiš to sou kecy. Otázky Máš cigáro, nebo Kolik je hodin pašíci odjakživa používají k tomu, aby se dostali oběti k tělu a zároveň odlákali pozornost.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Shi » stř 25.4.2012, 13:42

Žádost o cigaretu, dotaz "kolik je hodin", nebo jiná podobná banalita jim skutečně sloužívá jako záminka pro to aby se dostali do těsné blízkosti a minimalizovali riziko, že oběť uteče nebo se bude schopná včas začít aktivně bránit a udržovat si od nich odstup. Takto se útočník dostane na kontaktní vzdálenost a než se naděješ, máš nůž pod krkem, před okem, nebo v břiše.

Uznává se, že zkracování vzdálenosti je důvodem pro zahájení obrany, jenomže oni pod běžnou záminkou zkrátí vzdálenost na minimum, tedy k obraně není důvod a pak z těsné blízkosti zahájí útok, aniž by museli zkracovat vzdálenost. Zažil jsem v různých variantách několikrát, na útěk nebyl prostor, takže jsem hezky poslušně vydal peníze a doufal, že jim to bude stačit ...

Před pár lety se mi stalo, že se mi po zaparkování na zpoplatněném městském parkovišti dva spoluobčané vrhli na čelní sklo a začali ho šmudlat špinavým hadrem, další tři mě obestoupili a dali mi nabídku, kterou nebylo možné odmítnout - že mi za peníze umyjí sklo a pohlídají auto. Spočítal jsme si na kolik by mě vyšly 4 propíchnuté pneumatiky a usoudil jsem, že tohle nemůžu vyhrát. Dal jsem jim dvacku, takto malá částka je lehce zaskočila a tvářili se velmi nevlídně. Tak jsem jim dal ještě jednu dvacetikorunu a poslal je ať táhnou do háje, že víc nedostanou a začal jsem se velmi nevlídně tvářit taky. Tím to naštěstí skončilo - přijela jiná oběť v podstatně dražším autě. Samozřejmě mi okno neumyli, pouze ho ušmudlali tak, že se pak skoro nedalo odjet.

I tak jsem dopadl dobře, slyšel jsem o případu, kdy přijel do české firmy na obchodní jednání cizinec v Audi A8, zaparkoval poblíž firmy, výhodnou nabídku na hlídání auta odmítl, načež byl "hlídačem" pomočen ...

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz