7 cikánů ukopalo kluka k smrti


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od jry2000 » sob 18.12.2010, 18:20

Globus: Oooo velky nacelniku, omlouvam se za svou do nebe volajici neznalost. Muzes mi prosim Te ty moudry magu ukazat nejakou officialni statistiku (aspon link) k Tvemu tvrzeni, ze

Jde o to že určitá část obyvatelstva je statisticky problémovější a má mnohem větší sklony k tomu že Tě bezdůvodně napadne a ještě jim to projde, nebo dostanou nižší tresty

Takovy zdroj statistickych informaci by mne (hloupeho) velmi zajimal.
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 97

Registrován: stř 27.1.2010, 11:50

Zbraň: GLOCK 19

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od vaclav » ned 19.12.2010, 11:11

Z taktických (politických) důvodů se žádná statistika o tom jakou měl pachatel barvu pleti popřípadě jakého byl etnika nevede... Ale dle mé osobní statistiky je větší pravděpodobnost, že mi v Brně spíše vznikne újma na zdraví nebo majetku na ul. Cejl, Bratislavská, Francouzská než kdekoliv jinde. Kdo je z Brna pochopí...
PS: Statistika nuda je má však cenné údaje... :-D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od cmk » ned 19.12.2010, 22:11

Staci se podivat do kriminalu. A spocitat vezne dle skutecne narodnosti, nikoliv dle udavane pri scitani lidu.
Presto, ze tu zije 90% heterosexualu svetlepleti, kteri studuji, lepe ci hure pracuji ci po propracovanem zivote uzvaji zaslouzeny duchod, v kriminalech je takovychto mensina.
To neni mysleno jako rasisticka veta. To je smutny fakt.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od panvrabec » ned 19.12.2010, 23:44

jry2000: dost vtipkování, je čas vrátit se do reality ty aktivisto :)

Příspěvky: 39

Registrován: čtv 07.10.2010, 11:30

Zbraň: CZ 75 D Compact

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od andre100 » stř 22.12.2010, 15:17

Všimly jste si také? Jak jenom někdo byť jen naznačí, že většinu trestných činů páchají cikáni(nebo něco podobného), vždy se najde někdo kdo ho okamžitě označí za rasistu. To jsou opravdu někteří tak slepí, nebo jim to nese nějaký prospěch?
Podotýkám, že nejsem rasista ikdyž mě většina cikánské populace opravdu vadí a žiju s ní v naší zemi velmi nerad. Nevadí mě však ani v nejmenším ostatní menšiny.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od admix » stř 22.12.2010, 16:42

Ono nejvetsi vtip je v tom, ze mezi cikanama existuje temer neviditelna mensina cikanu, ktera funguje s nami ostatnimi jako normalni lidi, rika si cikani, chodi do prace a vychovava ze svych deti dalsi slusne lidi. A tahle cikanska mensina (kterym rikejme cikani, protoze to neni hanlive oznaceni) tu "romskou" vetsinu nesnasi mnohem vic nez drtiva vetsina bile populace :)
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Kmoch Vladimír » stř 22.12.2010, 16:51

Většina společnosti opravdu nejsou rasisti!Jenom jim vadí,když se kdokoliv vymezuje vůči ostatním převážně trestně a nic jiného společnosti neumí dát.Musím však uznat,že mají hezky tklivé a temperamentní písničky.I já si u táboráku rád zaspívám "cikánko ty krásná...", i když ji složil p.Vejvoda.A mám pocit že je to vše, co mě kdy dali.Ale zaspívám si ji rád!Povedla se Mu!!Takže vlastně:"Je mám rád"? :D.Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od panvrabec » stř 22.12.2010, 17:46

Tohle není sranda, pokud to půjde dál stejným směrem, tak česká republika za chvíli nebude česká, nezlehčoval bych to. Časem uvidíte, ale to už bude pozdě a vzpomenete si na tato slova. Pokud se nezačneme jako češi víc množit (ikdyž dnes je problém pro normálního poctivě pracujícího člověka uživit dítě), špatně to dopadne.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Edelweiss » stř 19.1.2011, 23:28

No tak se češi množte, co vám brání? Jen pokud budete mít u kormidla tu provařenou pakáž, tak to nebude nic platné :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od cmk » čtv 20.1.2011, 1:12

Exponencionalni mnozeni chonickych pobiracu davek, coz byva casto dedicna (nemyslim geneticky, nybrz vychovou) diagnoza, ma svuj jasny strop.
Jakmile se premnozi na urcitou uroven, nebude z ceho uz ty davky vyplacet. A jakmile nebudou davky, nebude premnozovani.
Na druhou stranu lze pak predpokladat zhorseni bezpecnostni situace.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 28

Registrován: stř 19.1.2011, 16:03

Zbraň: G21

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od jtoxx » čtv 20.1.2011, 11:14

Musim se priznat, ze s cikanama prichazim do kontaktu kazdy den, at uz cely den v praci (slouzim v jednom mestecku na severu cech, kde je vetsina cikanu) a nebo doma kde jich taky neni malo. A s nekterymi se obcas dame do reci. Mohu potvrdit, ze o sobe rikaji " nechodili jsme pres 20 let do prace protoze sme si delali deti a meli sme vic jak ve fabrice".

Příspěvky: 9

Registrován: pát 04.3.2011, 18:37

Zbraň: airsoftky, ruce

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Fighter » pát 04.3.2011, 18:51

nazdar všichni, takže, asi sem z vás nejmladší (je mi 14 let) ale nesnášim ty cikány co kradou apod. neříkám tomu rasismus, protože mám několik známejch cikánů kteří jsou fajn a není s nima problém, normálně pracujou atd. ale dneska se mi přihodil takovej incident, parta sedmi cikánů na mě naprosto bezdůvodně nejprve slovně zaútočila, s naprosto vymyšleným obsahem a bylo vidět že se chtějí hádat a prát, já jsem byl sám zatímco jich bylo sedm, přirozeně sem měl docela nahnáno, odpovídal sem na jejich útočný poznámky skoro až zbaběle, tvrdil jsem že u sebe telefon nemám i když sem ho měl apod. jeden z nich si přede mně stoupnul ale podcenil mě, ze zkušenosti jsem věděl že mi bude chtít dát pěstí protože takovejhle typ rváčů neznají jiný tip bitek než tlouct do toho hlava nehlava, pár let sem chodil na aikido a pravidelně chodim do posilky, ale věděl jsem že mi to proti nim bude na nic, vzdal jsem se naděje na čestnej boj, a tak jsem ho kopnul lehce do břicha a začal sem zdrhat, ještě že cikáni většinou kouří a neudržují kondičku :) jen tak tak sem uprchnul, ale to co jsem viděl ve mě vyvolalo nechuť k životu, zaprvý mě obvinili z nechutných a lživých věcí, a zadruhý se klidně vrhli sedm na jednoho, nebudu nic zastírat, byl sem s prominutím posranej a celej dnešek mi to vydrželo a vydrží, ztratil sem dost ze svý sebedůvěry a vůbec si už nejsem jistej jako dřív, mám neustále bolesti břicha a chci s tím něco dělat, vy mi připadáte jako normální inteligentní lidi, kteří to berou tak jak to je bez předsudků, tak si dovolím se vás zeptat na radu co s tím dělat, případně jak se v takovém případě zachovat, děkuji vám a prosím berte ohled na to, že mi je 14 let ;)
Nebezpečí není v tom, když v boji upadneš, ale když zůstaneš ležet...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od admix » pát 04.3.2011, 19:06

Ja nevim, podle mne jsi to vyresil nejlip, jak jsi moh. Dokud ti nebude 18, tak ti zbejvaj akorat moment prekvapeni a rychly nohy, a oboje jsi vyuzil ucebnicove :) Vyhejbej se problemovejm mistum, predvidej problemy a predchazej jim, kdyz uz se do nejakyho dostanes, zkus se vykecat a kdyz to nepujde, sloz dobre mirenou ranou toho nejvic hustyho a zdrhej. Kdyz ses sam, tak utek je nejlepsi reseni, a na vyhnuti se boji neni nic spatnyho.
A hlavne si pamatuj, ze co ti rekne nejakej srac, at uz je cernej nebo bilej, ma uplne nulovou hodnotu. Nezalezi na tom, a ser na to. Chod do posilky, trenuj aikido, trenuj psychicky (90% uspesny sebeobrany je psychika).

To tvoje reseni fungovalo, protoze jsi zkombinoval to, cemu se rika "speed, surprise, violence of action" - kdyz uz neni jinyho vychodiska, bran se rychle, prekvapive a plnou silou, a ukonci konflikt tak rychle, jak jen to pujde.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Příspěvky: 9

Registrován: pát 04.3.2011, 18:37

Zbraň: airsoftky, ruce

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Fighter » pát 04.3.2011, 19:13

Mockrát ti děkuji, opravdu mi to moc pomohlo, pokusím se tím řídit a jen čistě ze zajímavosti - je zde někdo kdo má nějaké zkušenosti s vojenskou školou? chystám se tam za rok jít a ještě jednou ti děkuju admix, podařilo se ti posílit moje sebevědomí :)
Nebezpečí není v tom, když v boji upadneš, ale když zůstaneš ležet...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od admix » pát 04.3.2011, 19:16

Nechat si od nejakyho hajzla likvidovat sebevedomi je nesmysl ;) Kasli na to, co ti rekli, ale nezacni se nad ne povysovat, to jen pritahuje dalsi problemy.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Příspěvky: 9

Registrován: pát 04.3.2011, 18:37

Zbraň: airsoftky, ruce

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Fighter » pát 04.3.2011, 19:19

OK díky, povyšování mi nikdy moc nešlo protože sem po matce zdědil malou sebedůvěru už tak :)
Nebezpečí není v tom, když v boji upadneš, ale když zůstaneš ležet...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od panvrabec » pát 04.3.2011, 21:10

Posiluj a sebedůvěra ti vzroste s testosteronem. A situaci jsi vyřešil moc pěkně, lepší je se konfliktu vyhnout, nebo mu předejít, než jej řešit. A nezapomeň, že tě podobná situace může potkat kdykoliv a kdekoliv znovu a nemusí to být jenom cikáni, ale kdokoliv, nebo na tebe může někde vyskočit rafan, není od věci pěkný kapesní nůž, vzhledem k tvému věku asi jediná věc, co bych ti doporučil :wink: . A prozatím si pomatuj, že kdo uteče, ten vyhraje. A admixovým sloganem se zatím neřiď, on i já máme už jinačí prostředky v případě řešení podobného konfliktu, ty zatím raději utíkej.
Naposledy upravil(a) panvrabec dne pát 04.3.2011, 21:11, celkem upraveno 1 x.

PaF

Příspěvky: 272

Registrován: pát 18.4.2008, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BRNO

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od PaF » pát 04.3.2011, 21:10

Na vojenskou stredni nechod, pokud k tomu nemas ekonomicke duvody. Udelej si maturitu na jakekoliv rozumne stredni skole nejlip technickeho smeru nebo gymplu, a pak uvidis. Pro rozhodnuti pro drahu profesionalniho vojaka jsi prilis mlady. Promluv si o tom s vychovnym poradcem ve skole nebo psychologem v Pedagogicko psychologicke poradne (je v kazdem okrese), pomohou Ti vybrat vhodnou stredni skolu a poradi s budouci karierou (umi totiz testovat Tvoje profesionalni predpoklady). Pokud bys potreboval vic, napis SZ).

Konflikt jsi zvladl dobre. Trenuj dal, pokud zijes v oblasti zvyseneho nebezpeci, najdi si kurz na pouziti teleskopickeho obusku. Od 15 let by Te meli vzit. A behej, nejlepsi obrana je utek :D Neni na tom nic nerozumneho. Lidova moudrost "Kdo utece, vyhraje" ma dobre zaklady. Jen tam pri tom uteku nesmis nechat nekoho, kdo to odnese za Tebe.
PaF
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od admix » pát 04.3.2011, 21:19

panvrabec píše:A admixovým sloganem se zatím neřiď, on i já máme už jinačí prostředky v případě řešení podobného konfliktu, ty zatím raději utíkej.
Dovolim si nesouhlasit (na to uz sis asi zvyknul, co? :mrgreen: ) - v jeho pripade je to prave mnohem dulezitejsi, protoze zatimco my uz mame vic prostredku k reseni, tak pro nej je nejlepsi (a uz to jednou dokazal) se budto vykecat, a nebo rychle a prvni ranou odrovnat (nebo aspon prekvapit) toho nejhustsiho typka (obvykle nejvetsi srac) a rychle zdrhat. Ten moment prekvapeni udela fakt dost, malokdo z tehle hajzlu ceka, ze by se obet branila, a kdyz dostane dobrou pestovku, nebo kopanec do bricha, tak to Fighterovi pravdepodobne da nekolik drahocennych vterin k opusteni prostoru.

A jinak nadevse plati - konfliktu se vyhnout.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od panvrabec » pát 04.3.2011, 21:45

To jo, ale bereš to možná podle svých proporcí. Představ si, že budou kolem něj, nebo že náhodou bude jeden rychlejší hmm? To bych teda nedoporučoval, ale rozhodnutí je na Fighterovi :wink:

EDIT: jinak jako ten slogan jsem myslel tohle: "Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká." né to co jsi psal, snad si rozumíme

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz