9 mm Luger


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Příspěvky: 8

Registrován: pát 01.12.2006, 8:25

9 mm Luger

Příspěvek od arnost99 » stř 24.1.2007, 14:48

Zdravím všechny, jsem čerstvý držitel zbrojního průkazu a potřeboval bych oradit s výběrem střeliva. už jsem se rozhodl ke koupi Glocku 17, ráže 9 mm Luger a chci se zeptat jakou značku střeliva mi doporučujete. O značce Limit jsem už slyšel, tak kdyby jste mi poradili ještě nějaké značky za relativně dobrý peníz. A ještě jedna otázka, jestli pro mě, jako začátečníka se hodí přebíjené náboje nebo nové. za všechny odpovědi moc díky

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 24.1.2007, 15:01

Zalezi na tom, co s tim chces strilet...

Kazdopadne LIMITy jsou asi nejlvnejsi cele poriditelne naboje, ktere v G17 pojedou naprosto bez problemu. Na mirenku ale podle me nic moc... Strilel jsem s nima EPP a fort mi to nejak ne a ne jit, jedno mi den pred tim Limity dosly, naladoval jsem S&B a najednou jsem nastrilel asi 220 a to jsem dal 3 nuly z vlastni blbosti :-(

Dalsi levne znacky: S&B (kolem 4Kc), Magtech (kolem 4 Kc)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 350

Registrován: pon 27.11.2006, 14:22

Zbraň: Glock 19, CZ 858 tac

Bydliště: Praha a okolí

Příspěvek od Stampee » stř 24.1.2007, 17:26

pouzivam SB 7,5g strelu a na 115gr nebo magtech s8g strelou a na 124g.
ten gram na strele a vice naplne je malicko znat, ale dobre litaji obe. uz jine nekupuju ( teda krome limitu a u tech se mi taky zda ze malicko zanaseji-ale to mmuze byt i u me :wink: )

Příspěvky: 11

Registrován: pát 19.1.2007, 10:15

Zbraň: GLOCK

Bydliště: New Jersey

9 mm Luger

Příspěvek od dedmann » stř 24.1.2007, 18:30

Zdarec. Predpokladam, podle toho co pises, ze si zbran jeste nikdy nevlastnil a strilel jen obcas a nebo temer vubec. Pro zacatek, aby ses se zbrani tak nejak seznamil, je treba potrenovat a tim padem neco vystrilet.
Vse se odviji od toho, kolik jsi schopen do toho investovat. Pokud mas neomezene prostredky, tak si kupuj v podstate co chces, ale pokud chces hodne trenovat a pritom Ti neni jedno, jestli Te to stoji 4 ks/naboj nebo 2.8/naboj tak si alespon do zacatku kup min. 1000 ks Limitu a az to dostanes do ruky, tak se zabyvej mirenkou a kup si neco lepsiho a muzes porovnavat.

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz