Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 14.11.2018, 7:34Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 
 Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2005
Příspěvky: 2450
Bydliště: Brno
Příspěvek Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
http://prasek.blog.idnes.cz/c/445520/Ma ... zivot.html

Má Klatovská Sociálka na svědomí lidský život ?Celá republika sleduje případ rodiny Michálkových a boj matky o děti odebrané Norskou sociálkou kvůli nepotvrzeným záminkám. A zatím se nám doma, před nosem patrně odehrává podobná tragédie. O to horší, že jejím výsledkem již je SMRT člověka.


Jako v případě rodiny Michálkových, kdy se na základě vylhaného, nepodloženého a absurdního obvinění ze sexuálního násilí, přestže vyvbráceného, vzniklo mnohaleté absurdní martyrium , tak se nám zde rýsuje podobný případ.

Rodina Vlastimila a Marty K. z Nýřan byla do cca 17 ledna naprosto nrmální rodina z malými dětmi. Pak ale nastala bomba. Otec byl obviněn že zneužívá svoji pětiletou dceru. Protože jí světe divse KOUPE, , UTÍRÁ, protže při tom blbnou a protože dcera s nimi občas spí v jedné posteli (sic !)

20 ledna se na serveru Rodina objevil zoufalý výkřik o pomoc (zvýraznění jsme provedl při editaci)

20.1.2015 22:36:52 Marta

Stali jsme se obětí Juvenilní justice
Dobrý den scháním naléhavě pomoc. Má dcera potřebovala pomoc s výslovností, proto jsem jí našla novou logopedku v Klatovech. Tato mladá paní je velmi ambiciozní, svou ordinaci si otevřela teprve v říjnu, dělá bez pojišťovny, dává si inzeráty do místních novin. Když jsem zavolala v pondělí tak ve středu měla hodinu čas. Jiní logopedi v Klatovech mají plno, neberou ani na pořadník. Paní logopedka vyšetřuje děti bez přítomnosti rodičů, že pak prý dítě líp spolupracuje. Vždy si tam vzala dceru, a mě řekla, ať se jdu někam projít. Když tam šla dcera po třetí , byl tam s ní tatínek, taťka se šel podívat po městě a když přišel pro dceru na logopedii, tak tam na něj čekala policie, s tím, že je zadržený, a vše mu vysvětlí, ptal se co je s dcerou, řekli mu, že je o ní postaráno.

Na policii mu stělili, že dcera řekla, že s ním ráda spí v naší posteli a že jí táta myje a utírá do ručníku, že se s ní rád mazlí a prdí pusou jí na bříško. Dceru prý na policii prošetřil znalec. Dostala tam velkou panenku a spoustu dárečků. To bylo tento čtvrtek. Také pro mě přijeli a byla jsem u výslechu. Ptali se mě na partnera a na dceru.

V pátek mi volali za sociálky. Že děti do konce vyšetřování nesmí být ve společné domácnosti. Proto jsem sama navrhla, že je odvezeme k mé sestře, která se s nimi dobře zná. Paní ale přijeli k nám domů, proto jsem ihned kontaktovala mou sestru a ta pro dcery přijela, zaručila se že děti budou u ní a že se neuvidí s otcem. Vzhledem k tomu, že si nejsem vědoma nějakého divného vztahu mezi dcerami a partnerem a tak ho nevidím jako nebezpečného, holky ho mají rády, je to takoví klidný rozmazlovací tatínek.
Tak vzhledem k tomu , že za svím partnerem stojím, mě sociálka vyhodnotila jako nedůvěryhodnou , prý jsem přecitlivělá a beru to moc emotivně. Z tohoto důvodu mi děti nesvěří ani kdyby se můj partner z domácnosti odstěhoval a také prý s nimi nesmím jet ani sama na výlet. To musí zajistit sestra nebo pujdou mé děti do pěstounské rodiny (prý aby měli domáčtější prostředí)


V pondělí a dnes jsme hledali právníka, sedm jich odmítlo na místě a tři nám pomoc přislíbili , ale pak se z podivných důvodů ozvali, že nemůžou.


Ta situace trvá od pátku a já ztrácím trpělivost! Má starší dcera má jít 8.února k zápisu k nám do města, kde má své kamarádky. Na sociálce nám řekli, že to může trvat i půl roku. A tak ať dceru přihlásíme do ZŠ ve městě kde bydlí sestra. Druhá tříletá dcerka se prý na nás pořád ptá. Prý se včera večer spolu objímali a plakali, že chtějí domů.
Přítel musí na sexuologický vyšetření a dcery na gynekologii. Já se prý na výpověď dcery podívat nesmím.
Dnes jsem se dozvěděla o Juvenilní judikatuře je mi špatně. Jsme zoufalí. Celá rodina. Proč my? Kdo nám pomůže? Holky más mají moc rády, máme skvělí reference rodiny, okolí i školky nebo doktorky. Pomůžete nám?? Jsme z klatovska. (za chyby se omlouvám)Bohužel, naše policie bude těžko tak profesionání jako je policie Norská a obávám se že tady nařčení ze zneužívání už znamená automaticky obvinění a obvinění už znamená automaticky odsouzení. Důkazy Ty se vyrobí a o tom, že by u nás snad neexistovala "spřátelená lobby" znalců znalkyň a psycholožek nemám nejmenší iluze.

O pouhé tři dny později se na tomtéž serveru objevil výkřik hrůzy a rezignace (i s uvedenými jmény)

23.1.2015 21:53:19


Chtěla bych důrazně varovat před logopedkou Mgr. **********, která svým nesmyslným udáním na policii dohnala skvělého tátu od dvou maličkých dcer dnes k sebevraždě. Tato Mgr. na základě toho, že tento otec koupe svou pětiletou dceru ( pro normální lidi naprosto normální činnost ) udala na policii za podezření na pohlavní zneužití své dcery, tímto rodičům byly odebrány obě maličké dcery, to nejcennější co měli. Tohoto člověka jsem velmi dobře znala, vím jak krásně a láskyplně pečoval o své děti a byl i úžasným celoživotním partnerem mé sestře. Týden trvající nátlak, obvinění od Mgr. *************** že je pedofil, kterou významně podpořila psycholožka Mgr. *************, jednání sociálky, která oba rodiče označila za nebezpečné pro děti a vzala jim je aniž by se vůbec alespoň obtěžovala ty děti vidět a ne jen koukat do těch jejich papírů a jen mávat s nima namyšleně před nosem nešťastným rodičům a hrozit jim vším co jim zákon umožňuje - ukradnout lidem jejich děti, je jim dobře jasné, že v tomto místě lidem ublíží nejvíce a nemohu opomenout jejich větu - VŠE SE DĚLÁ V ZÁJMU DĚTÍ,které oni v životě neviděli!!! Po týdnu tohoto svinstva co na něj ****************a úřady házeli byl tento člověk naprosto vyřízený, vzal si dnes provaz a šel se raději oběsit, týden jim stačilo aby zničili do té doby šťastnou rodinu, která měla budoucnost, zničila dětem do té doby šťastné dětství a udělala z milující partnerky matku samoživitelku!! Hned po sebevraždě tohoto člověka najednou sociálka záhadně odvolala, že je matka nevhodná pro výchovu dětí a HODLÁ jí je vrátit - to se musel vážně jeden hodný člověk zabÍt-0ostál spravedlnosti?? Rodinou už nikdy nebudou, tatínka dohnal tento systém k sebevraždě, maminka dětí nyní samoživitelka musí dát v práci výpověď a přestěhovat se, aby mohla své dcery vodit do a ze školky a k tomu uplatila veškeré výdaje, děti tyto Mgr. a sociální úřad připravil o milovaného tatínka.. Děkujeme Mgr. *************, Mgr. *********** a celému sociálnímu úřadu v Klatovech, především sociální pracovnici **********, která s touto rodinou tak "vlídně" jednala za to, že se jim podařilo ochránit děti před nebezpečím - jejich úžasnými rodiči, a tím dětem zajistili nyní pohádkovou budoucnost, tím že se jejich tatínek zasebevraždil. DĚKUJEME, TEĎ UŽ JE TO SNAD V OČÍCH ZÁKONA V POŘÁDKU!!!!!!!!!!!!

Podle všeho o případu referují dvě sestry, Marta za svobodna J. (manželka Vlastimila K ) a druhý příspěvek pak její sestra Eva J. Facebookové profily obou jsou normální profily rodiny z dětmi, vedené několik měsíců čiu let, řadu měsíců občas doplnované fotkami sa vidi ze života a rozhodně nepůsobí dojem hoaxu nebo účlově vytvořené záležitosti. Oba profily v podstatě končí oznámením o sebevraždě. Fotkou borovice, na které se oběsil - se zapálenými svíčkami. A žádostí, aby ti, kdo jej znali, přišli zapálit svíčku .

Dovedu si představit, že tlak který jedna iniciativní kráva a zbylá mašinerie vytvořili na doposud slušného - a na podobnou věcc nepřipraveného člověka byl extrémní. Včetně velmi hnusného chování zainterevaných sociálních pracovnic. Že najednou, bez důkazů a nezaviněně pozbyl veškerou lidskou důstojnost a stal se veřejným nepřítelem. A že tomuto tlaku podlehl.

Snad jen jediný komentář. Bývá ve zvyku kritizovat "připosranost" Norských médií, která se kontroverzním tématům vyhývají. Nýřanskou tragédii však žádný zájem našich médií neprovází spíše naopak. A to včetně online médií. Varujícím případem budiž server http://www.rodina.cz, odkut pochází výše zveřejněné citáty. Potom, co se pan K. oběsil, redakce tohoto serveru VYDEZINFIKOVALA naprosto veškeré zmínky o dané cause ! A to má být server pro rodiny ! Vše je přece v pořádlku podle zákonů, nic se neděje, systém nechybuje ale když se kácí les, lítají třísky a zavřeme li oči - strašidlo zmizí ! Každopádně, redakce serveru rodina.cz se zeptám z jakého důvodu veškeré informace o této věci ZCENZUROVALA.

Podotkýkám že z cache různých vyhledáváčů se tyto stránky ze serveru rodina.cz PODAŘILO ZÍSKAT a mám k dispozici jak html, tak jejich screenshoty. Samozřejmě s uvedením plných jmen jak aktivní logopedky tak pracovnic Klatovské Sociálky. Potvrdí li se věc, a výjde li najevo že jejich neprofesionalita nebo přemrštěná horlivost zavinil smrt člověka, budou tato jména bez milosti zveřejněna.

Každopádně, odborná literatura hovoří zcela jasně o takzvaném "systémovém týrání", kdy reakce složek OSPOD, a policie je tak razantní a přemrštěná i při pouhém, byť absurdním podezření, že zásah do rodiny, který tito "orgání", byť při pouhém nepotvrzeném podezření provedou, je tak brutální a tvrdý, že ve svých důsledcích představuje mnohem větší zlo, než jakási fiktivní újma která dětem hrozí. A někteří zvláště odvážní autoři se i zmiňují o tom, že v takových případech mají "orgání" tendenci jakékoliv důkazy a fakta DEZINTERPRETOVAT aby vyzněla v jejich prospěch a nemuseli nést zodpovědnost , jak finanční tak trestní za zpackaný zásah.


Jsem však, jako blogger příliš malý pán na to, abych věc prošetřil a medializoval. Domnívám se že právě o to by se měli zajímat aktivisté a mainstreamoví novináři, a veřejným tlakem na příslušné orgány zaručit spravedlivé vyšetření záležitosti "pasdni komu padni". A že odpor příslušných míst a nadřízených oněch zmíněných ale zatím nejmenovaných sociálních pracovnic bude vskutku heroický a že budou dělat, stejně jako policie vše proto, aby své podřízené kryli a věc zametly pod koberec.

Ale prokáže li se že se jednalo o neadekváítní reakci, falešné obvinění a že pani logopedka slyšela "trávu růst", a ježibaby ze sociálky se nechovaly korektně, musí za smrt člověka, kterého dohnali k sebevraždě někdo zaplatit ! Ruku na srdce, který táta svoje děti například nekoupe, nemazlí, neblbne s nimi ve vaně a podobně....PS: Primum no nocere - Především neublížit. Latinské rčení patří ke klasickým zásadám medicíny. Zavazuje lékaře postupovat s rozmyslem a s pokorou aby se z dobrého úmyslu "léčit" nestalo svévolné mrzačení Nutí lékaře zvažovat přínosy a rizika zákroků, jistotu diagnóz a další věci.

Tak nějak by ovšem na něj nemělo zapomínat i v prípadech sociální práce ! Podle mě by všechny tyhle "pracovnice" měly být tomuto principu zavázány Přísahou, tak jako se lékaři zavazují Hippokratovi . A se stejně negativními důsledky jejího porušení.
PPS: Zatím co jsem připravoval tento článek, vyšel o události text v Klatovském Deníku


pon 26.1.2015, 20:11
Profil ICQ

Registrován: 03/2012
Příspěvky: 1596
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: aby jsme se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
Když se rozhodl pro sebevraždu, se divím, že ty ouřednice a logopedku nechtěl "vzít s sebou". Jinak k případu... co na to říct... zní to opravdu příšerně. Na druhou stranu z pozice vzdáleného čtenáře to nelze posoudit. Jak chování rodičů, tak pak následné úřadů. Však známe případy, kdy se otec taky takhle hezky ke svým dětem choval a on to byl hentenonýý.. A protože nemám ve zvyku házet všechny do jedno ho pytle raději se mi chce věřit, že to byl opravdu dobrý otec... Ono totiž takové chování můýe být známkou obojího... Je to hezké, ale o dalších skutcích kladených mu za vinu vlastně níc neříkající. A to ani jedním směrem.

_________________
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9


pon 26.1.2015, 20:52
Profil

Registrován: 01/2014
Příspěvky: 220
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
tak že by ...
http://www.novinky.cz/krimi/360007-k-od ... lozku.html


stř 28.1.2015, 13:40
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13171
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
Citace:
Uvazujete o sebevrazde? Duvod se vzdy najde.
Vas "prakticky" pruvodce k sebevrazde:
Mgr. Dominika Bezděková / Kpt. Jaroše 110, Klatovy; tel. 731 061 993

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 28.1.2015, 14:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 11/2011
Příspěvky: 630
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
Vsiml jsem se v metru, ze to dneska probehlo papirovym Bleskem - "Smrt kvuli 'falesne' logopedce" nebo tak nejak...

EDIT: a dalsi clanek do sbirky, kde se tvrdi, ze to bylo jinak, nez bylo doposud prezentovano:
http://plzen.idnes.cz/odebrani-deti-v-nyrsku-sebevrazda-drc-/plzen-zpravy.aspx?c=A150128_221412_domaci_wlk


čtv 29.1.2015, 8:05
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13171
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
Takze jako klasicky - je treba si davat pozor na to udelat hned nejaky nazor a vymezit se. Nicmene chce to zvazit, ze v pripade "stretu" je mozna lepsi s medii spolupracovat hned od zacatku, aby vytvorili "surovy clanek" o tom, co se vazne stalo a bez zapojeni fantazie.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


čtv 29.1.2015, 8:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2005
Příspěvky: 2450
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
Co z toho clanku vyplyva? Nic. Zadny konkretni info tam neni. Kdyz nekdo v evidentni sebeobrane nekoho umlati,nebo zastreli,tak pro policii jsou to taky vazne duvody pro vazbu i kdyz se obvineny evidentne jen branil. Dyt toho jsme byli svedky uz nekolikrat.


čtv 29.1.2015, 8:27
Profil ICQ
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13171
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
pitt: no ja v tom vidim trosicku opacnou "pravdu". Nicmene i kdyby byla pravda nekde uprostred, tak si porad myslim, ze je jedno, jestli sve dite pichal nebo "jen" prstil *4*

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


čtv 29.1.2015, 8:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2005
Příspěvky: 2450
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
No to je opravdu jedno jestli prstem,nebo cimkoli jinym. Hele reknu ti to takto. Mam stryce,ktery mne v mladi strasne lehtal. Kolikrat tak ze jsem se pochcal. Kdyby se me tenkrat nekdo zeptal jestli mam stryce rad,rekl bych ze se ho bojim, ze na mne saha a ze se v jeho pritomnosti pochcavam. Jo a pedofil to fakt neni.
A mas pravdu v tom ze vse muze byt jinak. Nicmene si myslim ze okamzite odebrani deti a okamzity zakaz styku s obema rodici je pro ty deti jeste vice stresujici.


čtv 29.1.2015, 9:18
Profil ICQ
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13171
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
:arrow: http://nazoryakomentare.blog.idnes.cz/c ... bliky.html

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


čtv 29.1.2015, 9:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 02/2010
Příspěvky: 55
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
Další info: http://www.krimi-plzen.cz/a/hloupa-a-zbytecna-stvanice-v-nyrsku-pripomina-stejne-hloupe-hony-na-carodejnice-v-sestnactem-stoleti

Média prostě informují vždy rozporuplně. Těžko potom něčemu věřit.


pát 30.1.2015, 9:29
Profil

Registrován: 11/2011
Příspěvky: 630
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
Gary> A tomu se, deti, rika manipulace


pát 30.1.2015, 9:45
Profil

Registrován: 02/2010
Příspěvky: 55
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
E-Ryc: díky taťko za poučení. Jsem nevěděl.


pát 30.1.2015, 10:03
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13171
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
:arrow: http://plzen.idnes.cz/psycholozka-trpi- ... zpravy_mav

Docela naprd situace, kdyz je clovek blokovan vysetrovanim a nemuze rict do medii pravdu.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


pát 01.5.2015, 7:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 12/2014
Příspěvky: 258
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
je to tak že ženska chtěla byt zajimavá já byt syn toho oběšeného chlapa .... tak už dneska sedim ... :x


pát 01.5.2015, 13:35
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2014
Příspěvky: 1827
Bydliště: Plzensko
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
sry franto ale asi toho o tom moc nevis ;)

_________________
G17gen4


pát 01.5.2015, 14:49
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13171
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
Franto: a za co? Taky za pedofilii? *88* *40*

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


pát 01.5.2015, 17:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 10/2013
Příspěvky: 143
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
Jako člověk s psychologickym vzdělánim podcenila práci s rodiči. I velice nepříjemný věci se dají vykomunikovat tak, že se eliminuje pocit křivdy.


pon 04.5.2015, 8:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2014
Příspěvky: 1827
Bydliště: Plzensko
Příspěvek Re: Abychom se pomalu báli vlastnímu děcku utřít prdel
tady asi par lidi necetlo ani tuto

http://www.krimi-plzen.cz/a/hloupa-a-zb ... em-stoleti

_________________
G17gen4


pon 04.5.2015, 9:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  Powered by phpBB © phpBB Group, designed by STSoftware, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: XBMC KODI