Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 17.11.2018, 15:41Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 ADAM - Adam, KSČM a další socialistické věci 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: Adam, KSČM a další socialistické věci
Mistral: "Krmeni Trolla" Vybornej obrat! :lol:
A ano, je to presne ono. Desitky docela chytrejch a zodpovednejch lidi si namahaj hlavy, aby na ty jeho blitky co nejpoctivejc odpovidali a on si stejne jen mele svou "Svet mi nerozumi, zivit bezmozky je zapotrebi kvuli solidarite, skolne na VS je zlo". Ted je mu dvaadvacet, za deset, patnact let uz mozna bude vedet, ze mu vsichni ti ochotni krmici nekecali, ze naopak rozdavani cizich penez je zlo, ze zivit bezmozky je plejtvani a ze mu tenkrat svet rozumel az moc dobre.

Boj s blbosti nejde vyhrat, ale nelze v nem ustat.


úte 28.9.2010, 23:04
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13174
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Adam, KSČM a další socialistické věci
brumla: tvou posledni vetu tesat do kamene. A opravim te, je mu 23.

panvrabec: zklamu te, ale dotycneho vubec neznam a ani jsem neznal do doby, nez jsem na nej dostal echo, "co se blizi" sem k nam zavitat. Po zjisteni zakladnich faktu mam k nemu nastaveno takove chovani, jake si presne zaslouzi *4*.

Jinak obecne se domnivam, ze Adam neni Trollem - ten totiz svou "praci" dela zamerne a s nejakym ucelem jiste provokace. U Adama tomu tak "bohuzel" neni.
:arrow: http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_%28internet%29

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 29.9.2010, 7:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 11/2006
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Adam, KSČM a další socialistické věci
Precetl jsem prvni stranu a pak jsem to vzdal...

Nicmene ja treba trochu Adama chapu, nevim jak vas ale me cim dal vice sere co se v nasi republice odehrava a to cim dal ve vetsim meritku, vyvoleni bohati bohatnou geometrickou radou a vse to zaplati stredni a nizsi trida, pokud je toto podle vas pravice tak s ni opravdu jdete do... Staci se podivat na nase politicke spicky a cloveku se musi otocit zaludek... vsechno je transparentni, nikomu se nic nedokaze, vse v souladu se zakonem, ruka ruku myje... pravice jako levice, vsechno jedna pakaz, vy se tu budete hadat o to ktere smysleni (pravicove ci levicove) je to spravnejsi, moralnejsi, spravedlivejsi a nase elita zatim loupi a loupi...

Ja myslim ze poctivi podnikatele a zivnostnici nikoho netrapi ale obavam se ze lide uz se nemohou vice divat na ten bordel jaky u nas je a jak se krade ve velkem. Pak se nase mila pravice nemuze s otevrenou hubou divit ze lide se zenou do naruce levice s nadeji ze se to zlepsi (to ze se to nezlepsi i kdyby levice vyhrala je vec druha). Ne komunisti ale nase pravice udelala ze slova podnikatel synonymum ke slovu podvodnik, to je potreba si uvedomit predevsim! Ale take je potreba si uvedomit ze komunisti dokazali nemlich to same v 50. letech...

Proto tvrdim ze to neni o pravicovem ci levicovem smysleni (on totiz ten bezny levicak nechce brat tem co poctive pracuji ale tem co si "poctive" nakradli, nejsou schopni dolozit nabiti sveho ohromneho majetku apod.) Nezlobte se na me, pravicove hodnoty - ktere uznavam i ja - tak jak je popisujete, mohou fungovat pouze pokud VSICHNI v danem systemu bez vyjimky ke svemu majetku prijdou pouze POCTIVOU cestou a to je problem dnesni pravice (i levice), politika slouzi v drtive vetsine pouze k tomu jak si nakrast... podle toho pak vypadaji zakony a i jejich vymahani...

Dnesni pseudopravice chce pouze jedine, lidem utahnout opasky aby mohla vice rozkrast (cti investovat v transparentnich statnich zakazkach), naivite jejich volicu se bohuzel musim smat... smutne ale je ze se tim padem smeju sam sobe...

A k tomu citatu Churchila, jeste par let nasi pseudopravice a pravdepodobne vetsina populace dost omladne a bude nam zase 20 let :?


stř 29.9.2010, 9:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2005
Příspěvky: 2450
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Adam, KSČM a další socialistické věci
Vážený státe, pane Klausi, pane Nečasi, pane Kalousku, pane Johne, pane Sobotko a soudruhu Filipe,

rád bych věděl, kam mám zajít, abych se mohl úplně odhlásit ze státního penzijního systému.
Mám na mysli podepsání nějakého prohlášení (reversu), že až budu starý, nebudu od státu požadovat žádný důchod a na oplátku teď nebudu na tento systém muset platit.
Rozhodl jsem se totiž, že bude jistější, když si sám budu spořit ve fondech, založím si akciové portfolio a koupím si na hypotéku nějakou nemovitost, kterou pak v důchodu buď prodám, nebo pronajmu.

Mám totiž obavu, že jinak teď budu platit vysoké daně a až mi bude 65, stát řekne: "Sorry, nejsou peníze na důchody - můžou za to předchozí vlády, to my ne. Jo a vy jste si vedle toho spořil do státem podporovaných penzijních fondů? Sorry, ale inflace produkovaná minulým vedením ČNB tyto úspory znehodnotila, nehledě k tomu, že vám ty úspory zdaníme sedmdesáti procenty, aby bylo na důchody pro ty, kteří si nespořili. Jak by k tomu ti chudáci přišli, že.?“

Zároveň bych chtěl úplně přestat platit sociální pojištění, protože si myslím, že v mém oboru je riziko nezaměstnanosti relativně malé.
Platit si toto pojištění má smysl přeci pouze pro ty, kteří mají reálný důvod se nezaměstnanosti obávat, ne? Kdyby mi patřila Petřínská rozhledna, asi bych si ji také nepojišťoval proti povodni…
Anebo bych se možná i proti nezaměstnanosti pojistil, ale rád bych si sjednal individuální podmínky v nějaké komerční pojišťovně, protože mám pocit, že rozumnější (pro obě strany) je odvíjet výši pojistného od míry rizika a ne od výše příjmů.

Také bych se rád zdravotně pojistil u nějaké komerční pojišťovny, opět podle míry mé zdravotní rizikovosti (sportuji, nekouřím, nepiji, nedýchám uhelný prach v dole, nebrousím sklo, nepracuji s trhavinami) a ne podle výše mého příjmu.

Také bych někde rád podepsal papír, že na smrt mé matky přísahám, že v životě nepoužiji služeb Českých drah, aby mi mohla být refundována část daní, která do ČD teče.

Také si myslím, že už stát za mé základní a střední vzdělání dostal ode mne daní dost. Zas tak dobré ty školy nebyly! Vysokou školu svých dětí platím sám, takže na školství bych již platit rád přestal.
Nepřijde mi zrovna moc rozumné ani spravedlivé platit školu dětem sám a ještě ji platit někomu jinému, jenom proto, že se u nás stát neobtěžoval zřídit studijní obor, který zrovna moje děti potřebují studovat.
Na druhou stranu stát umožnil obrovské skupině lidí vystudovat střední i vysoké školy a absolventi těchto škol ve vystudovaném oboru vůbec nenastoupili. Často zastávají pozice ve funkcích, kdy je jejich vzdělání nadhodnocené anebo zcela mimo obor.

Také by mne zajímalo, jak se vyreklamovat z pravomoci Ministerstva pro místní rozvoj. Přijde mi totiž poněkud nespravedlivé, že sousední státní činžák, kde žijí vyvolení v údajně "sociálních bytech", za poloviční náklady, než jaké platíme my přes ulici v družstevním domě, je nákladně rekonstruován také z mých daní.
Když si budeme chtít opravit náš družstevní dům, budeme si to muset zaplatit ze svého, ale ty daně, které platíme i na rekonstrukci sousedního státního domu, nám už nikdo nevrátí.
Přitom v tom státním domě zcela jistě nebydlí sociálně potřební občané, nejhorší auto, co před ním parkuje je Octavia.

Také bych se chtěl zeptat, kde se na naší radnici odhlásit od služeb městské policie. Ona totiž naši čtvrť navštíví jen občas a to výhradně z důvodu montáže botiček na auta, která opět díky městskému rozhodnutí nemají kde jinde parkovat.

Bohužel již tato městská policie nijak nebrání pravidelnému vykrádáni aut či sklepů, vandalismu a rušení nočního klidu.
Když jsem na toto městské policisty upozornil, doporučili mi, abychom si zřídili "domobranu" po vzoru některých sídlišť v jiných městech, nebo abychom si najali hlídače (ta drzost!).

To druhé bych velice rád udělal - spočetl jsem si, že kdyby se náš blok pěti domů složil na nočního hlídače, vyšlo by to na cca 200,-Kč na jednu domácnost.
Věřím, že do té doby by krádeže ustaly. Jen nevím, jak odhlásit a neplatit služby městské policie, kterou bychom pak nepotřebovali.

Zároveň již dlouho zjišťuji, kde je možné se odhlásit od služeb Policie ČR, která se mi již delší dobu jeví jako zcela zbytečná.
Podle informací z internetu, tisku a všech televizí usuzuji, že 30% všech vyšetřovaných případů souvisí s případy, které zavinili a nebo spoluspáchali přímo policisté, dalších 30% zavinili naši politici, rodinní příslušníci politiků a přátelé našich politiků (zde policisté nic nevyšetřují a pokud náhodou i vyšetří, tak ve finále odloží) a dalších 40 % trestních činů spáchali recidivisté a barevné menšiny.
Pokud z této skupiny je náhodou něco vyšetřeno, u soudu jsou recidivisté potrestáni jen minimálními tresty (nelze je zavřít, protože věznice již nyní jsou přeplněné) a Rómové jsou většinou propuštěni bez trestu.

Proto bych se chtěl zeptat, vzhledem k tomu, že prý žijeme ve svobodném státě, na jaký úřad mám zajít, abych si mohl zaškrtat, které služby od státu chci a které ne. Je přeci nesmysl platit něco, co nepoptávám, ne?

Myslím, že bych s chutí odhlásil i služby Statistického úřadu, Výzkumného ústavu pedagogického, Školských úřadů, Ústavu státu a práva, Úřadu pro státní informační systém, Energetického regulačního úřadu, Telekomunikačního úřadu, Národního bezpečnostního úřadu, Grantové agentury, Úřadu pro ochranu osobních údajů, 73 Úřadů pro zastupování státu ve věcech majetkových a několika desítek dalších.

Také by bylo dobré, kdyby bylo možné nějak určit cenu jednotlivých služeb, které nám stát poskytuje.
Když si totiž jdu koupit housku za 5,-Kč, jasně tím demonstruji, že ta houska pro mne má větší cenu, než mých 5,-Kč, resp. Že houska je pro mne to nejlepší, co si za těch 5,-Kč mohu koupit. Také koupí té konkrétní housky demonstruji, že právě tato houska od tohoto konkrétního pekaře je to, co preferuji. Každý den tak vlastně svými peněženkami hlasujeme, co je pro nás důležitější a vhodnější.

Se státními službami to tak není. Neznáme jejich cenu. Nevíme, zdali by je konkurence nenabídla levněji a kvalitněji.
A hlavně nemáme možnost se rozhodnout, zdali o ty služby za daných podmínek stojíme.

Povinnosti platit na státní školství nás to nezbaví. Obdobně musím platit za možnost příjmu ČTV a ČRo, i když je vůbec nesleduji, ze svých daní přispívám na Telekomunikační úřad, který podporuje navyšování cen Telefonica O2, nebo si platím např. Energetický regulační úřad, který odsouhlasil další zdražování elektrického proudu, tak že ČEZ má zcela astronomické zisky, tak že raději nakupuje elektrárny v Rumunsku či Bulharsku, tak aby nemusel zlevnit elektrický proud v Česku.

A tak je to se všemi státními službami - buď si jejich poskytování stát monopolizuje úplně, takže vůbec nemáme volbu, nebo na výběr máme, ale přesto pak musíme platit i tu státní službu, kterou jsme ale nahradili placenou službou od konkurence.

Například nechápu, proč v každém bývalém okresním městě musí být OSSZ, VZP a další zdravotní pojišťovny se svým aparátem pro výběr a kontrolu pojistného, když se výpočet pro odvod pojistného provádí u zaměstnavatele ze stejného mzdového základu. Vybrané peníze jsou z příjmových účtů (OSSZ a ZP) stejně převedeny do jednoho měšce, ze kterého se provádějí následné výplaty do sociálních a zdravotních položek.

Dále bych chtěl být seznámen s cikánem, kterého živím ze svých daní a dalších plateb.
Zcela zločinecký se mi zdá systém, kdy si musíme vydržovat armádu půl milionu nepracujících cikánů, cikánek a jejich dětí, když naopak v ČR musíme zaměstnávat legálně, pololegálně a na černo, více než 400 tisíc cizinců.
Vydržování cikánů nás stojí při velice zjednodušeném výpočtu minimálně 20 miliard ročně.

Bylo by dobré, kdyby antimonopolní úřad přinutil stát vzdát se svých monopolů na sociální pojištění, na emisi peněz, na rozhodování sporů, na zajišťování pořádku, atd.)

Také by ten antimonopolní úřad měl postihnout sám sebe za monopolizaci práva na rozhodování antimonopolních kauz. Problém asi bude v tom, že instituce, které by nás měly i před státem chránit (od Antimonopolního úřadu až po Ústavní soud) jsou vlastně jeho součástí.
A tak bych byl rád, kdybyste mi poradili, jak mám zajistit svoji svobodu, jak přestat být nevolníkem, jak platit pouze za to, co poptávám, jak sám rozhodovat o svém životě a majetku.

Děkuji, s úctou Váš Občan + dalších 2 257 008 souhlasících*.

Dopis státu… připočítej se (přepiš číslo) a pošli dál (chceš-li).

* že by nás bylo tolik? No, kurník šopa, to by se to snad už jednou mělo u těch voleb nějak projevit, ne?


pát 08.10.2010, 7:37
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 05/2006
Příspěvky: 932
Bydliště: Všude a nikde
Příspěvek Re: Adam, KSČM a další socialistické věci
Když už jste se dostali k průměrnýmu příjmu, tak jsem si vzpomněl na jednu debatu v devadesátejch létech a tam ministr Lux řekl památnou větu:

"No jo, ale když všichni budou chtít mít nadprůměrný příjem, kde bude průměr...??"

:lol: :D :lol: :D

_________________
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27


pon 11.10.2010, 15:15
Profil

Registrován: 10/2010
Příspěvky: 39
Příspěvek Re: Adam, KSČM a další socialistické věci
pitt - výbornej příspěvek, zcela souhlasím. kééééž by se šlo z toho všeho odhlásit :mad:

Co svět světem stojí, byla, je a bude politika svinstvo. Nečekejte, že to bude někdy jinak. Politikou se vždy budou zabývat především lidé zlí a zkažení, kteří budou upřednostńovat své zájmy nad zájmy veřejnými. Proto je potřeba spoléhat především na sebe a finančně zabezpečit sebe a svoji rodinu, prostě se stát nezávislými... a to nám levice neumožní. Proto je třeba volit pravici, neb jinak budeme všichni živit tu druhou polovinu, co stojí s nataženou rukou a nechtějí se zbavit naivní představy o pěčených holubech. :bomb:


pon 15.11.2010, 14:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  Powered by phpBB © phpBB Group, designed by STSoftware, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: XBMC KODI