ADAM - HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » ned 27.2.2011, 20:58

Adam: tak jo, zkusime to jinak. Jasne, jsem magor, mel bych se lecit, trepu se na strileni uz x let. Staci? A ted uz doufam pujdes.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 42

Registrován: pát 03.2.2006, 12:05

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Uherské Hradiště

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od glock171920 » ned 27.2.2011, 21:16

Bože o bože.10 stran keců o hovně.

Příspěvky: 64

Registrován: úte 06.4.2010, 21:18

Zbraň: G19 gen4

Bydliště: Pha-8

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Karlos62 » ned 27.2.2011, 21:21

Admini,prosím,už to nějak vyřešte.Tohle je fakt opruz.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » pon 28.2.2011, 0:46

Zivot je nespravedlivej, zvykni si na to. Avatar ti zustane, nic s tim neudelas, a kdyz uz nemas koule na to odejit sam (jak jsi asi stokrat zminil), tak budes odejit nekym jinym.

Ad. admin gunshopu - kdybys byl aspon o stupinek mensi debil, tak byses podival na profil edelweisse tady, potom na gunshop, a potom by ti to mozna doslo a byl bys o prispevek vice vzdalen svemu psychologickemu profilu.

Na druhou stranu, musim opakovat, ze mi cini zvracenou radost sledovat, jak te Cert psychicky rozklada na prvocinitele :mrgreen:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » pon 28.2.2011, 7:38

admix: me spis udivuje jedna vec, ten clovek neni schopen cokoliv slibil splnit. At mu clovek vyjde jakkoliv vstric, tak si zacne vymyslet dalsi a dalsi a stupnovat sve pozadavky a doslova je sroubovat, jenom aby nasel "ospravedlneni" proto, tady zustat.

Zajimave je take to, co predvedl na ZbraneKvalitne, protoze co jsem se bavil s MarKem, tak to tam bylo podobne. Nejvice to bylo videt pry u zkusebniho komisare pane Kopeckeho, ktery pomahal MarKovi s casti webu. Adamovi pred udelanim ZP tak nejak doslo, ze asi nebude vhodne, kdyz se jeho "anonymni" teoreticke zvasty preklopi do reality, navic u zkusebniho komisare, ktery ho ma na starosti. Pry bylo velmi zajimave sledovat, jak si tuto skutecnost uvedomil, pote totiz jako mavnutim kouzelneho proutku zmenil "taktiku", zacal dolizat a skemrat, aby ho smazali. A kdyz se na to podivam ocima zamestnavatele, chteli byste takoveho zamestnance? Ja tedy ne.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 168

Registrován: sob 26.5.2007, 17:54

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od chocholo » pon 28.2.2011, 7:45

No, myslím si, že bychom mohli Adama nechat na volno v tomto threadu, případně mu udělat thread vlastní, kde by mohl exhibovat. Příspěvky v ostatních sekcích by byly podle stupně nebezpečnosti/mimóznosti ponechány, přesunuty do exhibičního threadu nebo defaultně smazatelné členy MG klubu.
Jo a zastal bych se změny textového popisku na něco, co by eventuelního čitatele upozornilo, že příspěvek je zde pro pobavení ostatních a doma by to nikdo neměl zkoušet.
G 17, CZUB 858T, M M88, JW-15/ZKM452, A HW 38, N 1911A1, CZ 92, CZUB S 61S, N CQ-A |
Mí kamarádi provozují: Zážitkové střelby Půjčovna zbraní Střelecké kurzy
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » pon 28.2.2011, 8:05

Takze pod ty tresne pridat napis "zrudicka pro pobaveni", jak uz konstatoval Salamoun? *40*
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Mistral » pon 28.2.2011, 9:41

Hoši, hoši ... vy ty jeho komenty žerete jak párky v rohlíku Kolíka Aťsepicnu. Prostě se na něj vykašlete. On tu bude chvíli pičovat, a pak vyšumí. Copak je to první troll, se kterým jste se na netu potkali?
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » pon 28.2.2011, 9:53

Mistrall: jenze on prave neni troll vis *4*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Mistral » pon 28.2.2011, 10:42

No a? Jsi ty snad misionář? Platí tě někdo za jeho převýchovu? Ne. Tak vidíš :twisted:
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » pon 28.2.2011, 13:38

S474N: Víš, největší problém je ten že ty se mi neustále snažíš vnutit myšlenku, že si o sobě myslím jak jsem anonymní. Přitom se ale nejedná o pravdu. Na ZbraneKvalitne jsem já sám veřejně napsal, na které střelnici dělám zkoušky a i to kdo bude komisař. Navíc jak už jsem psal - pro admina stejně není problém podle IP poznat z jaké lokality kdo pochází (pokud člověk nepoužívá anonymizér/proxy server). Já za nikým "nedolejzal" ani jsem nijak neškemral jak tu píšeš, ale normálně jsem mu na fórovku napsal něco ve smyslu "Hele nemohl bys ty sračky smazat? Každý uchazeč o ZP z našeho okolí (které má na starosti dotyčný komisař a vedoucí inspektorátu zbraně a střelivo) je na ně odkázán a kdyby si to četl někdo z mých známých, příjemné by mi to asi moc nebylo, navíc když sis tam leccos sám upravil, nastavil apod." Takže asi tak.

Jinak bych se tě ještě zeptal, v čem konkrétně jsi mi vyšel vstříc jak tvrdíš? Smazal jsi avatara a nápis? Nikoliv.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » pon 28.2.2011, 13:47

Adam: dal si zde pozadavek s podminkou, bylo to splneno, ale ty tu nastavujes dalsi a dalsi podminky.

Mozna by ses mel zamyslet sam nad sebou a nad svym pristupem ke svemu zivotu. Normalni clovek ma fungujici rodinu, kamarady, pratele, kolegy,... Kdyz cokoliv budu chtit resit, vim x lidi na ktere se muzu obratit, stejne tak kdyz si budu chtit jenom pokecat a probrat treba zivot. Muzu si vybrat z x lidi, kterym se muzu sverit a budu vedet, ze ty lidi stoji pri me a za mnou a ze me nepodrazi. Toto se nazyva pratelstvi a kamaradstvi.

Co z toho mas ty? Dovolim si odpovedet za tebe - nemas nikoho a nic. Mas nejakou praci, ktera te vubec neuspokojuje. Nemas si s kym v realu popovidat, nemas s kym jit "na pivo". Jsi naprosto neschopny clovek a snazis se vse prenaset na ostatni - pocinaje formou pokladani nesmyslnych dotazu, na ktere si nedokazes (ani nechces) vyhledat odpovedi a konce odpovednosti i za tvuj zivot (co bys asi delal bez prace?). Tam, kam na internetu vstoupis, tam "trava neroste". Neslychaval si nahodou doma casto vety o tom, ze si mas vzit priklad z bratra, jak on je uspesny a ty neschopny? Zamysli se sam nad sebou!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » pon 28.2.2011, 13:54

S474N: Nezlob se na mě ale vážně tě pokládám za blázna, na tohle ti už nemám co víc napsat protože bych se musel opakovat, všechno jsem tak nějak shrnul ve svém včerejším příspěvku. Ty zkrátka trpíš nějakou poruchou méněcennosti a snažíš se svoje pocity, myšlenky a životní zkušenosti podsouvat ostatním lidem (tedy v tomhle případě mně). Mám pravdu? Všechno co tu teď tvrdíš o mně jsou ve skutečnosti tvé pocity. Je od tebe hezké že tady takhle veřejně píšeš v jaké situaci se nacházíš, děkuji za upřímnost ale některé věci si má člověk nechávat pro sebe.

Ještě bych doplnil odkaz na to původní vlákno na ZbraneKvalitne, z toho lze normálně poznat že z počátku jsem tam šel se snahou normálně diskutovat. A že moje otázky byly hloupé? Prostě jsem nic nevěděl.

http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=57&t=231
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » pon 28.2.2011, 13:57

Taky je z toho normalne poznat, ze ze zacatku s tebou nikdo problem nemel, ten problem prisel az pozdeji, ze? ;)
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » pon 28.2.2011, 13:59

Adam: ja se na tebe vubec nezlobim, ba naopak. Snazim se pochopit tvou tezkou situaci. Vis, rozdil mezi nama dvema je ten, ze bohuzel ja jsem tu ten doma a pomerne dost lidi me zna i osobne. Vzhledem k tomu, ze mezi temito lidmi mam i pomerne dost kamaradu a pratel, tak oni sami moc dobre vi, ze tu neprojektuji (to je to slovo, ktere si mimochodem hledal) sebe sama.

Pokud pristupujes na diskusi, napis tu tedy kolik mas kolem sebe kamaradu, pratel apod? Kolik mas kolem sebe lidi, na ktere se muzes spolehnout, ci za nimi prijit a sverit se jim s cimkoliv?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » pon 28.2.2011, 14:06

S474N: A to považuješ za nějakou výhodu, že tě z tohohle fóra zná někdo osobně? To je myslím celkem logické, když jsi na tomhle foru několik let a máš napsaných pár tisíc příspěvků, chodíš na různé srazy MujGLOCK atd. Já mám ZP velmi krátce ale zbraně nepovažuji za svůj hlavní koníček a nepředpokládám, že bych kdy vůbec někdy jel na nějaký sraz ohledně zbraní, na nějaký LOS nebo cokoliv jiného. Takže je velice nepravděpodobné, že bych v budoucnu znal někoho kdo přispívá na nějaké fórum o zbraních.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » pon 28.2.2011, 14:16

Adam: je opravdu tak tezke odpovedet na to, na co jsem zadal reakci a zaroven nechat bez povsimnuti to, co neni zasadni?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » pon 28.2.2011, 14:30

Ano, je to těžké, protože ty pokládáš svoje otázky strategicky tak, abys mě "zahnal do kouta". Né vždy platí, že na jednoduchou otázku existuje totiž jednoduchá odpověď. Ty se tu stavíš do pozice "já tady na tomhle fóru mám spoustu známých, které znám osobně ze zdejších srazů, ty nemáš nikoho". Jenže viz moje předchozí reakce: je přece logické, že když jsme na foru MujGLOCK, kde máš profil již několik let, máš tu X tisíc příspěvků a pravidelně chodíš na srazy těchto stránek, tak zdejší lidi znáš osobně a můžeš tím argumentovat a "opírat" se o ně. A já na druhou stranu tady nemám nikoho, nikdo mě tady vlastně nezná... Ale jak píšu, je to dáno tím že nejsem žádný nadšenec a nikdy jsem nebyl na žádném srazu (ani po tom netoužím) což ale přece neznamená a nevylučuje, že neznám X dalších lidí s jinými zájmy než jsou zbraně (fotografování, rybaření...) lidí znám opravdu hodně, přes zbraně ale bohužel nikoho. Ptal ses kolik mám lidí na které bych se mohl opravdu spolehnout - myslíš v nějaké opravdu těžké životní situaci? A co si pod tím pojmem představit? Půjčit peníze? Nebo dárcovství orgánů? V takovém případě bych to viděl na takových pět lidí (samozřejmě rodinu nepočítám). Můžu se zeptat ještě na něco? Proč píšeš že nejsem normální, když se ozbrojuju a mám G19 či teleskop? Vždyť ty to přece máš taky, nebo ne? Admix taky, nebo snad ne? Takže to co píšeš o mně se dá aplikovat i na vás?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » pon 28.2.2011, 15:00

Adam: ale ja te do zadneho kouta nehonim. To je preci tvuj zivot, ty ses za nej sam odpovednej. Ja s tim preci vubec nemam nic spolecneho.

Mimochodem, ma otazka neznela na to, kolik mas TADY kamaradu a pratel, ale kolik mas OBECNE v realnem zivotu kamaradu. Klidne tech, kterym bys pujcil penize nebo by ses za ne postavil.

Tak odpovedel si, ze mas 5 lidi. A kde tech 5 lidi tedka je? Proc se tu zahazujes s nami a nejsi s lidmi, na kterych by ti melo zalezet?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Mistral » pon 28.2.2011, 15:02

*bere si pivo a buráky a čeká na další díl*
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz