Akce 2016


Termíny akcí k DRILLY.cz a obecná diskuse k nim

Příspěvky: 39

Registrován: pon 26.9.2011, 11:12

Zbraň: G19

Bydliště: Brno

Re: Akce 2016

Příspěvek od eschaia » stř 10.2.2016, 14:45

Já pořád jen nechápu co je na tom špatnýho. Stalo se něco? A street of corpses.. no já pochopil, že je to post apo drill nebo tak něco, takže je to tématická hudba (zombies?).

A v onen úsek kdy tahá raněného (i když takticky špatně, sry Johny), tak má prst mimo spoušť a nepochybuji, že zbraň má zajištěnou. Chápu, že většina zde diskutujících by si nejdřív vybila zbraň, udělala kontrolu zbraně, odzbrojila raněného a až potom by ho tahala. Nejlépe zbraň ponechat na místě :lol:

Pokud chcete trošku reálu, tak to uděláte takto. Drill se mi líbí, až bude další post apo, rád se zúčastním :wink:

A ukončil bych to tím, že každý zboží si najde kupce.. někomu se to líbí a někomu ne.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Akce 2016

Příspěvek od Int1m1thy » stř 10.2.2016, 16:17

eschaia: ale to je jedno ze se nic nestalo... co kdyby ? :D
G17gen4
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » stř 10.2.2016, 16:37

jo, občas nějaký exces s legálně drženou a je to mediálně propírané..
ale tohle není exces, TO JSOU DRILLY !!!!!!!!!!!!

Příspěvky: 28

Registrován: ned 30.3.2014, 21:22

Zbraň: K100

Re: Akce 2016

Příspěvek od dogee » úte 23.2.2016, 11:30

to jsou zase "kydy", na LOSu na tebe jenom řvou, když přebíjíš v jiným úhlu než máš, ale je jim jedno, že nevidíš útočníka (na co mi takový trénink je? na nic, je to jen SPORT, do reálu na prd)

na LOSu po vybití zbraně "nikdo" nedělá kontrolu zbraně pořádně = nezkontroluje komoru, takže já jsem na LOS a KVZ zažil ránu jistoty, co udělala "BUM", na drilech ještě nikdy

takže co je bezpečnější, dělat věci pořádně, nebo kecat o věcech, který jsem ani nezkusil

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Akce 2016

Příspěvek od franta599 » úte 23.2.2016, 19:22

dooge : No ja zažil na závodech (los) ranu z kosy při přebehnuti mimo bezpečnou zonu :lol: dotyčna čast lidi okolo kterych to letelo si šla menit plenky :D ja byl nastesti na dostatečne daleko :mrgreen: :mrgreen:
ale to je OT no

jinak co se tyče akci je to tragedie teda jak z jakyho pohledu je moc lidi malo akci jak se neco vyvěsí okamžite plno ted naposled jsem se tesil na spalene pořičí no mužu tam max na čumendu .... :(

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Akce 2016

Příspěvek od cmk » úte 23.2.2016, 19:37

Vite, panove, co je zajimavy?
Myslim, ze se nikdo nezucastnil vice zavodu LOS nez ja - tak 150 jich bylo, kde jsem byl osobne.
Celkem jich mohlo byt za historii LOS uz tak 300, s LOSikama tak 500.
Nikdy jsem treba nevidel nahodny vystrel mimo bezpecny uhel, nikdy jsem nevidel, ze by se nekdo (nebo nekoho) zranil porusenim pravidel.
Zato jsem videl nekolik okamzitych DQ za poruseni jasne danych pravidel.

Asi jezdim po spatnych zavodech. Kdekomu staci jet na par zavodu, ani vlastne nepochopit pravidla a zrooovna ma tu kliku, ze se tam podobna vec stane... Zajimavy...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » stř 24.2.2016, 13:06

no, co k tomu napsat ? Areyou na losíkách i na losu byl, viděl to co viděl, je to i dohledatelné na různých fotkách a videích..a jednou byl i přítomen nějakému zranění.. a někdo jiný zase byl přítomen tomu jak to někomu ustřelilo mimo střelnici.. takže pravidla nepravidla, prostě se to stalo.. jediný kdo tomu je schopen zabránit je střelec sám s svojí úrovní bezpečné manipulace a svojí kázní.. a proto si může dovolit střílet reálnější věci než na Losu, který je sportovní disciplína a s reálností nemá kromě střílení do x terčů nic společného.. a pojetí některých stage je vskutku ,,Lidové"..

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Akce 2016

Příspěvek od cmk » stř 24.2.2016, 13:48

A pak jsou tu ultra-mega-husto-kruto-prisne realne drilly, kde se nemuze vubec nikdy nic stat a vyborne se to doplnuje... A to je bezva, ne?

Akorat by to chtelo nektere veci dolozit... Kdo se kde po poruseni pravidel zranil, kdo si kde strelil nad val, jak to bylo resene, ... Zatim tu slysim jen urban legends... "Ze si nekdo nekde strelil... a nekdo to pry udajne videl".

Kazdopadne chapu, ze se mezi LOSakama snazis najit cilovou skupinu lidi, kteri budou chodit na placene akce k tobe... Za to se na Tebe nikdo nezlobi ;-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Akce 2016

Příspěvek od pitt » stř 24.2.2016, 20:58

....už jen kávu ....... :lol: :lol: :lol:

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Akce 2016

Příspěvek od franta599 » stř 24.2.2016, 21:27

john.hawk
nebylo to střeleni doslova "mimo střelnici" bylo tobehem situace kdy prebihal k druhemu krytu a pri poviném přebijení to chytil za spoušt a prásk -> zastaveno DQ hotovo :huh:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Akce 2016

Příspěvek od cmk » stř 24.2.2016, 22:05

pitt píše:....už jen kávu ....... :lol: :lol: :lol:
Ja uz si s dovolenim prisednu na tu spravnou stranu jeviste :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Akce 2016

Příspěvek od Steiner » čtv 25.2.2016, 11:45

john.hawk píše:no, co k tomu napsat ? Areyou na losíkách i na losu byl, viděl to co viděl, je to i dohledatelné na různých fotkách a videích..a jednou byl i přítomen nějakému zranění..
Pokud byl přítomen zranění jen jednou, tak vím naprosto přesně o jakou situaci šlo, protože sem tam u toho byl taky. Zraněnýho odvezla rychlá rovnou na operační sál a má na hrudníku jizvu na 8 stehů. Je k tomu záznam z bezpečnostní kamery, schytal to ve vzdálenosti 9,5m (měřila to PČR na místě laserovým dálkoměrem) odrazem od popperu - při operaci byl vyjmut drobný předmět ze žlutého kovu (přesněji část mosazného pláště střely). Ke zranění nedošlo porušením žádných pravidel bezpečnosti nebo provozního řádu střelnice ani ze strany střelce, ani ze strany dalších osob, který se tam v té době nacházely.
john.hawk píše:jediný kdo tomu je schopen zabránit je střelec sám s svojí úrovní bezpečné manipulace a svojí kázní.. a proto si může dovolit střílet reálnější věci než na Losu,...
Ha-ha-ha ... viz výše ... a teď tu o Červené Karkulce, prosím :roll:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » čtv 25.2.2016, 18:43

Jiří, na popry střílím od roku 2000. Taky jsem dostál pár střepin..a taky vím že si musím popry natočit aby nebyly kolmo, taky vím že nemůžou být navrdo když jsem blízko..
toto jsou pravidla, která zcela zjevně porušena byla, ikdyž to papírově bylo v pořádku..
jsou zde věci formální a pak ty co mají reálný dopad.. :wink:

K věci že střelec s platným ZP při přebíjení chytne za spoušt..tomu ty formální pravidla moc nezabránili co ??

Ke mně si může přijít zastřílet každej kdo má kurz, to je idální případ..pokud kurz nemá, aspoň si narozdíl od Vás šutne standarty aby poznal kde ho tlačí bota :)
PS: nevyžaduji dodržování hustokrutopřísnejch losích pravidel, které zabrání jakékoliv chybě..
vyžaduji základní bezpečnou manipulaci a ovládání zbraně.. jedině tak můžu ovlivnit co ovlivnit můžu..a pokud se na závodech ( Drillech) někdo ušutne, je to především jeho chyba.. neaspiruji na to, že bych měl po této chybě vykonat rituální sebevraždu.. nebo mít pocit je chyba ve mně..

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Akce 2016

Příspěvek od cmk » čtv 25.2.2016, 21:52

Videl jsem video nahodnyho vystrelu pri prebijeni dozivotniho mistra sveta IPSC.
Kdo tvrdi, ze se to vubecNEMUZE stat, je MAGOR. Muze se to stat, proto je potreba mit bezpecne pevne dany pravidla, aby se to pokud mozno nestalo, kdyz uz, tak bez negativnich dusledku a kdyz uz, tak aby to muselo bejt ku*va velky osobni selhani, ktery nikdo nevylouci nikde... Kdo kam pri svych akcich miri je ale dolozitelne z videi... I z tech, ze kterych jsem ja s ohledem na zakladni slusnost posilal screenshoty jen soukromne...

O vystrelu pusky nad val uz se tu psalo, nikdy mi to nikdo nepotvrdil a nedostal jsem k tomu nikdy jedinou informaci, ze by se to doopravdy stalo, krome stale jednoho zdroje, ktery tvrdi, ze se to udajne stalo, pricemz ten zdroj na LOS nejezdi a bydli 300km od mista, kde se to udajne melo stat... Tak nevim, jak hodnoverna infromace to je...

A o postaveni popperu.. No jasne, celej svet jsou magori, nejvetsi zavody v evrope (EEO),ktere jsem absovoval jsou stavene blbe, mistrovstvi evropy, mistrovtvi sveta, republiky, mezinarodni zavody - ti vsichni to delaji blbe, ale Drilly.cz to jedine delaji dobre :-) Protoze uz meli "20 akci po 20 lidech" a jeste nikdo nedolozil, co se na akcich stalo nebo nestalo.
Kluci, ja si taky myslim, ze vsichni kolem me jsou blazni, jenom ja jsem letadlo :-)

Tak ja letim, pa pa...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » pát 26.2.2016, 9:46

bež bež leť, ty světová skupino :)
za 1) kvéra mám od roku 98
za 2) střílím popry od roku 2000
za 3) jsem účasten na výcviku od roku 2006, každoročně děláme min 4 akce v průměru cca 12 lidí..
za 4) mimo kurzy jsem účasten soukromých tréningů cca v průměru cca 8 krát do roka kde se střílí na popry..
za 5) Drilly fungují tak jak mají a 20 akcí opravdu máme za sebou a v průměru je to 10-12 lidí na akci..
takže si troufám tvrdit, že vím jak postavit popra a jak na něho bezpečně střílet..
to že se nám to nestalo, není žádná náhoda nebo štestí, je to o schopnostech celého našeho realizačního týmu.. :wink:

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Akce 2016

Příspěvek od Steiner » pát 26.2.2016, 13:11

cmk: máš to marný, máš to marný ... s lidma kteří dojmy vydávají za fakta a i negativní reklama je pro ně reklama nemá smysl moc diskutovat

... Steiner si bere kyblík popcornu a též usedá na druhou stranu jeviště ... :roll:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » sob 27.2.2016, 8:54

plýtvat energií na nějaké dokazování a přesvědčování se mi nechce..
Musíte si uvědomit že toto je topic založený mnou a já jsem zde doma :)

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Akce 2016

Příspěvek od franta599 » ned 28.2.2016, 14:02

ja si nejak nejsem jistej co se tu porad resi :D ano chyby se stávaj ano urazy občas taky eliminovat na nulu to nejde
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Akce 2016

Příspěvek od pitt » ned 28.2.2016, 14:16

Jde a jde a jde :lol:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » pon 29.2.2016, 14:51

musíš jít tomu tak nějak naproti.. :wink:
základem je stavět cvičení od jednoduchých po mírně složitejší..
v případě že dotyční mají nedostatky v jedné záležitosti, je potřeba to promítnout do dalších cvičení pro potřeby opakování..a zlepšení
vědět kde jsou hluché místa a snažit se je pohlídat..
vnímat náročnost a únavu střílejících..
mít dostatečné pauzy mezi druhy cvičení..

Zpět na „DRILLY.cz“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz