Aktuality z domova i ze světa


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 01.9.2016, 3:55

Golem: sry ale tohle je picovina... vim ze neprijali lidi ktery meli rozhodne vic nez 90 :D z duvodu prave nizky inteligence... mozna tam v Praheee se to bere na 90 protoze vic se vtom kraji proste nevyskytuje ;) :D
G17gen4

Příspěvky: 105

Registrován: pon 11.8.2008, 0:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: severní Čechy

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Golem » pát 02.9.2016, 23:16

Sedmej píše:Golem: škoda, že není potřeba mít alespoň to IQ 90 i k účasti na každém protestu nebo demonstraci. to by bylo občas všude mnohem klidněji.
Svým způsobem by požadavek na nějakou minimální úroveň IQ požadovanou pro umožnění vyjádření názoru pročistil vzduch ledaskde, ale na druhou stranu by to znamenalo vzdát se do určité míry demokracie. Jak daleko jsi ochotný jít tímto směrem?

Příslušníci státní policie nejsou žádní polobozi, ale na druhou stranu ani pořadatelé na pouti nebo podobná sorta, a na jejich jednání by to mělo být vidět.
A to, bohužel, nebylo.
O co se to tam pokoušeli? já přeci nejsem každý.. že jo já jsem orgán, Orgán, ORGÁN... ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Sedmej » pát 02.9.2016, 23:26

Golem: to byla trochu ironie k tomu co jsi napsal ty o tom IQ.
jinak hádám, že plnili rozkazy svých nadřízených. prostě jim řekli, jděte si tam stoupnout a nikoho nepouštějte. tak dělali co měli.
jestli jednali proti zákonně, nikdo tobě ani nikomu jinému nebrání podat na ně stížnost.

někteří lidé si demokracii představují dost zvláštně. :-)

Příspěvky: 105

Registrován: pon 11.8.2008, 0:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: severní Čechy

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Golem » pát 02.9.2016, 23:32

Int1m1thy píše:Golem: sry ale tohle je picovina... vim ze neprijali lidi ktery meli rozhodne vic nez 90 :D z duvodu prave nizky inteligence... mozna tam v Praheee se to bere na 90 protoze vic se vtom kraji proste nevyskytuje ;) :D
Mně se neomlouvej, já jsem to nevymyslel. :D
Možná PČR používá jiné testy než ty, a proto došli k odlišným výsledkům?
Mám v té firmě několik kamarádů a dokonce i jednoho bráchu (ale to tady raději nebudeme přiznávat :D ). Nikoho z nich z nízké inteligence nepodezírám, ale na druhou stranu, oni se nepokoušejí nějaký optimismus ohledně inteligence mnoha jejich kolegů předstírat...

Příspěvky: 105

Registrován: pon 11.8.2008, 0:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: severní Čechy

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Golem » pát 02.9.2016, 23:46

Sedmej píše:Golem: to byla trochu ironie k tomu co jsi napsal ty o tom IQ.
jinak hádám, že plnili rozkazy svých nadřízených. prostě jim řekli, jděte si tam stoupnout a nikoho nepouštějte. tak dělali co měli.
jestli jednali proti zákonně, nikdo tobě ani nikomu jinému nebrání podat na ně stížnost.

někteří lidé si demokracii představují dost zvláštně. :-)
Plnili rozkaz... co mi to jenom připomíná?
Některé lidi tam odmítají pustit (ano, je na nich vidět že nepřišli fuhrer Merkel vítat dost nadšeně), jiní procházejí v pohodě. Nějaké vysvětlení? Ne, jenom trapná arogance. Máš pocit, že se ti lidé chovají nějak protizákonně? Máš pocit, že se ti orgáni chovají jako policisté demokratického státu? Máš pocit, že chápeš pojem "demokracie"?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Sedmej » sob 03.9.2016, 0:01

Golem: nevím co ti to připomíná. vysvětlení tam bylo přímo ve videu. nechovali se protizákonně, nakonec taky je nikdo nezatýkal. ano policie plnila to co měla. ano, myslím si, že chápu pojem demokracie.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od S474N » sob 03.9.2016, 7:53

Golem: co je presne nejasneho na tom vynatku zakona, co jsem sem dal?

Prijde mi to, ze nizsi inteligenci tu trpi nekdo jiny...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Pepíno » sob 03.9.2016, 8:14

Demokracie neznamená že si každý dělá co chce. Bohužel někteří jedinci jsou o tom přesvědčeni a nedají si to vysvětlit. Demokracie není nad zákon. A pokud policie koná dle zákona je vše o.k. a ty šašci se jenom ztrapnili. 8-)

Příspěvky: 105

Registrován: pon 11.8.2008, 0:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: severní Čechy

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Golem » ned 04.9.2016, 11:17

S474N: Nemyslím že je ten výňatek nejasný, jenom je to samo o sobě trochu málo.
A odpusť si prosím osobní invektivy.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od S474N » pon 05.9.2016, 8:55

Golem: nebo co? Tatinek mi vyhlasi valku? *3* *40*

Uz si tedy podal podnet na GIBS na prosetreni? Nebo cos ve veci udelal krome bohapusteho tlachani?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 105

Registrován: pon 11.8.2008, 0:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: severní Čechy

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Golem » pon 05.9.2016, 19:54

S474N: ty nezklameš... :-)

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od střelec z Havířova » úte 06.9.2016, 19:26

To S474N: ...Uz si tedy podal podnet na GIBS na prosetreni?...

Z mých zkušeností vyplývá, že než podávat podnět na GIBS, je lepší se jít kvalitně vyprázdnit. Podávání podnětu na GIBS je ztráta času. Víc se dá vyřídit v rybářském spolku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Int1m1thy » stř 07.9.2016, 13:08

Ideologická nalejvárna pro děti

Snaha udělat ze škol ideologickou nalejvárnu pro děti a mládež – to není, že slyším trávu růst nebo že trend je takový nebo makový. Současní vládci resortu, dle pokynů svých evropských a neziskových „nadřízených“ do toho jdou skutečně prsama.

Nedávno vydala Česká školní inspekce materiál, který popisuje implementaci „Vzdělávání v globálních a rozvojových tématech“. Tyhlety nadpředměty se odborně nazývají (teda odborně ne, nazývají se tak hatmatilkou Rámcových vzdělávacích programů) „průřezová témata“. A ty musí školy začlenit do různých předmětů, pak se to zkouší u maturit, je z toho středoškolská „odborná“ činnost – zkrátka je to narvaný normálně do škol.

https://www.novinky.cz/komentare/413705 ... us-ml.html

ZS Jana Wericha
Obrázek

PC Principal je real uz i u nas :D

https://www.youtube.com/watch?v=0D0rJGm_fZY
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od jry2000 » stř 07.9.2016, 13:33

V nasich zemich spis Politruk
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 339

Registrován: úte 21.3.2006, 6:51

Bydliště: stredni Cechy

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od WALT » úte 20.9.2016, 22:31

Znásilnění, mučení a hlad. Uprchlíci z Afriky popsali cestu do Evropy

...Zamilovaný pár se až nyní cítí v bezpečí. „Zakotvili jsme v zemi, kde dodržují lidská práva. Nikdo mě tady jen tak nezatkne ani mě nebude nutit do práce a nebude mě bít,“ vysvětluje Joel. Pár by rád zůstal v Itálii a začal zde nový život...

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/uprchlici-afrika ... anicni_ert
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Int1m1thy » stř 09.11.2016, 23:56

Matěj Stropnický se vyjádřil k americkým prezidentským volbám

Vítězství Trumpa je zoufalý pokus o návrat nadvlády bílého muže ve světě, který již bílým mužům nepatří. Je to dávno úplně stejně i svět bílých žen a také svět mužů a žen jiné pleti, jiných vyznání, jiných kultur. Trump svůj svět včerejška, s jehož hluboce minulým programem kandidoval, nedokáže vrátit. Hrozí, že se jeho éra v USA bude vyznačovat nárůstem nerovností, etnickou i kulturní polarizací, silovými řešeními, nárůstem nesnášenlivosti a posléze nepokojů. Jelikož jsou však USA světová velmoc, přenesou se tyto projevy pravděpodobně i do dalších částí západního světa, na prvním místě do Evropy. Pořádky současného světa, na nějž jsme zvyklí, jsou pro většinu obyvatel planety nespravedlivé a ponižující – a Trump je chce s pomocí falešných slibů upadající střední vrstvě v USA obnovit a uchovat silou.
Ve skutečnosti však jeho politický program obnovené nadvlády řešení nepředstavuje. Svět jako jeden svět je možné sjednocovat pouze spoluprací, snášenlivostí, přiznáním rovnocennosti a respektem k odlišnostem. A to jednak kvůli těmto hodnotám mírové spolupráce samým. Jednak kvůli ohrožením, jimž čelíme všichni společně, jako je klimatická změna. A jednak prostě i proto, že narůstající ekonomická síla různých částí světa, jejich politická emancipace a v jejím rámci i narůstající rozsah společenských svobod i svobod jednotlivců po celém světě již žádnou novou nadvládu jedné části světa nad jeho zbytkem nepřipustí. Pokud si to Trump neuvědomí včas, může zavést svět na pokraj světového konfliktu. Tomu musíme a budeme čelit všemi prostředky, právě proto, že jsou USA našimi spojenci.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... jte-462074
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od reddog » čtv 10.11.2016, 6:10

Slova o zoufalstvi, hlouposti,kecy o "bilem muzi", vypousti z pusinky "slunicko". No lepsi dukaz o nefunkcnim demokratickem smysleni tohoto cloveka snad uz ani padnout nemohl. Divna doba, kdyz nemakacenko (tedy at mu nekrivdim - profesionalni politik), ktere nikdy nesahlo na poradnou praci a nikdy nevytvarelo pro spolecnost opravdove hodnoty, kritizuje mnohem zkusenejsiho, mnohem uspesnejsiho a podstatne starsiho cloveka?? Navic demokraticky zvoleneho.

Jen tak mimochodem jsem si prohledl, co o chlapci s knirkem pise wikipedie. Zaujal mne jeho podpis :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Pepíno » čtv 10.11.2016, 6:27

Sorry ale už vidim jak zeď na jihu platí Mexico, jak se rozjížděj desetiletí zavřený ocelárny, jak uvalí na dovoz Čínskýho zboží 45% daň, jak deportoje miliony mexičanů (kdo by jim tam zahradničil, stavěl a uklízel) a ostatních cizinců, jak nutí spojence v NATO doplatit zpětně finanční manko atd. atd.atd. Udělá max jednu věc kterou šokuje a zalepí tim hubu svejm voličům a pak to všechno bude při starým.Počítám že demontuje Obama care. 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Sedmej » pát 11.11.2016, 13:02

nejdříve napíšu, že mě bylo jedno, kdo vyhraje, byl jsem jen zvědavý.
podle mě by stálo za to počkat, jak se v úřadu bude reálně chovat. aby se ještě hodně lidi co se u nás teď hrozně radují a myslí si, že se snad z USA stane nějaký rudý bratříček až Trump bude hájit zájmy USA mnohem tvrději a mnohem bezohledněji nedivilo a svět v něm nezískal silného protihráče. on totiž prezident Trump může být nakonec hodně jiný než byl kandidát Trump. už v té řeči o Clintnové ta změna byla patrná. a ani s přistěhovalci to ve finále vůbec takhle být nemusí. až zjistí kolik jich v USA pracuje (ano třeba nelegálně) a že by ty ne moc dobře placené práce neměl kdo dělat nebo že na deportaci milionu lidí mu asi nikdo zelenou nedá, tak taky možná změní názor. no a nebo ne a dopadne to jak u nás se Zemanem, že ho bude půlka obyvatel dál podporovat a půlka nenávidět.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Aktuality z domova i ze světa

Příspěvek od Pařez » pát 11.11.2016, 18:24

Petr Robejšek - Nechci být prezident, přišel bych o svobodu

https://www.youtube.com/watch?v=YHOoHuWUypA

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz