Anschutz 1907R - úpravy, vylepšení, střelba


Vše o Taktické malorážce, aneb o novém směru v malorážné střelbě u nás

Moderátor: Grinch

Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 27.2.2011, 20:35

Zbraň: Suhl 150,CZ SP-01

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Haness » stř 27.7.2011, 21:49

Právě že ne, protože je držena v horním úponu tak ji to (za dodržení předchozí podmínky vyrážení nahoru) bude směřovat doprava, mělo by.

Příspěvky: 31

Registrován: stř 06.4.2011, 8:50

Zbraň: STI Spartan .45ACP

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od RChlapek » stř 27.7.2011, 22:12

Kdo nechce .. nepochopi. :crazy:

Grinch ma pocit, ze vse co pochazi od "MaO" je z podstaty spatne a zavrzenihodne. To nema smysl dal komentovat - musel bych byt sprosty.

Vam ostatnim to ale muze pomoci. Vytahovac je opravdu nejlepe pilovat postupne a po malych krocich. Vetsinou je potreba odebrat material cca 1/3 zobacku (2/3 zustanou). U nekoho stacilo mene, u jineho bylo potreba odebrat treba az 1/2.

Jinak mrknete se na vytahovac napriklad u malorazky CZ ci ZKM. Uvidite presne tento stejny ukos, jaky u Anschutz "chybi". Konfigurace vytahovace, pridrzovace a vyhazovace je stejna, jako u A1907R!
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Grinch » stř 27.7.2011, 22:14

Hele já proti MaO jako takové nic nemám, jde jen o přístup, ... vzniklo tam i dost plodných věci, tak proč to zavrhovat, to sem nikdy neřekl...

naopak pokud bych mohl tak tam dojizdim na kazdy zavod do HK kdyz budu v Cechach... lec neni shury dano :-(

Ale kurnik fakt bych byl rád aby mi tady někdo vysvětlil ten princip proč toto pomůže...

prostě fakta a vysvětlení toho principu na základě fyziky... a ne žádné okultní vědy a pilovat asi po kousku atd...

neberte to jako hnidopisstvi nebo ze chci rejt... jen me to zajima protoze vse co sem zkousel kreslit atd tak s brousenim nesouvisi... podle me je pes zakopan zcela jinde ale jde o to prijit na to kde...
Naposledy upravil(a) Grinch dne čtv 28.7.2011, 0:26, celkem upraveno 2 x.
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Anschutz 1907R - úpravy, vylepšení, střelba

Příspěvek od Grinch » čtv 28.7.2011, 11:38

Tady je zatím moje poslední a snad už finální verze...

Anschutz 1907R
McMillan A4
NightForce 8-32 NXS

Obrázek
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: Anschutz 1907R - úpravy, vylepšení, střelba

Příspěvek od MujGLOCK.com » pát 29.7.2011, 9:38

Témata rozděleny a pročištěny od naprosto zbytečných výpadů, nejsme zde na pískovišti. Pokud si kdokoliv (zdůrazňuji kdokoliv) chce řešit nějaké problémy, tak určitě ne tady.
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: Anschutz 1907R - úpravy, vylepšení, střelba

Příspěvek od Grinch » čtv 19.1.2012, 8:55

"Mamma, mamma I´m comming home..." ... tak blíží se finální upgrade Ančičáka :lol:

Mwerks weaver 25MOA a třeste se v Otrokovicích, kluci ušatí :mrgreen:

Obrázek


Obrázek
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: Anschutz 1907R - úpravy, vylepšení, střelba

Příspěvek od Grinch » sob 21.1.2012, 20:37

Takže lišta už je doma a maže na elox, ale dnes jsem nevydržel a strávil půl hodiny s flintou nad sporákem a žhavil jsem dolů původní 20MOA DIP lištu...

Nutno podotknout, že se mi to podařilo bez jakékoli újmy na materiálu, z čehož mám radost...

Tady je nějaké porovnání obou lišt, jen narychlo s foťákem, text doplním později...

Weaver rails - DIP vs. MWERKS
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz

Zpět na „Taktická malorážka“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz