Anschutz 1907R - úpravy, vylepšení, střelba


Vše o Taktické malorážce, aneb o novém směru v malorážné střelbě u nás

Moderátor: Grinch

Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Grinch » pát 27.5.2011, 22:22

Takže jsem byl trošku fotit...

Sestava:
- Anschutz 1907Rep
- Pažba samo domo, jinak půjde pryč z domu, nově udělaná povrchovka, bez škrábanců po repasi před 14dny
- Puškohled Nightforce 8-32x56 NXS MLR
- Klasicky Harrisy

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A za toto měním - chce to trochu představivosti :crazy:

Obrázek
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 27.2.2011, 20:35

Zbraň: Suhl 150,CZ SP-01

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Haness » úte 19.7.2011, 22:52

Tak jsme se konečně úspěšně vrátili z našeho Plzeň Tripu s Grinchem = = Anča je konečně doma:)

Cesta to byla mimořádně výživná na zážitky a postupně jsem nabrali několik poznatků :D
- poměr restaurací k hernám v Plzni je 0.5 : 20 (s tím že těch 0.5 je asijské bistro s vchodem zastavěným tvárnicema)
- nejbliží slušná restaurace na východ od Plzně je přesně 71 km u mostu přes Orlík :D
- Anča 64 MPR je na pohled, omak a nějaké to ozkoušení mimořádně přitažlivá flinta, navíc se nám podařilo domluvit s p. Vargou její test a možnou recenzi a taky to že jí možná doveze na nějaký závod.
- jízda ženských řidiček v tomto kraji je velice agresivní :mrgreen:

Tak a konečně přikládám pár fotek nové pušky :inlove: Anschutz 1907R

Ještě jednou díky grichnovi za doprovod a svému přemisťovadlu že nás dopravilo tam i zpět s vadným (pískajícím) čepem ložiska :?
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 34

Registrován: čtv 07.4.2011, 11:11

Zbraň: G23

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Shiva » stř 20.7.2011, 0:06

Bohuzel se nemohu zase dostat na GS z duvodu dalsiho dozivotniho banu. :-)
nechci nikomu brat iluze a radost z jeho zbrane, ale ten tovarni nastrel je dost bidny. Vzhledem k me nedavne navsteve ve fabrice k otestovani a vybrani munice, tak jestli tohle je nejlepsi soustrel 10ti ran, tak opravdu nic moc.
Tohle je soustrel 10ti ran pri testu zbytku naboju co jsem mel doma pred tim nez moje 2013 sla do sveta.
Obrázek
Originalni soustrel s puvodni hlavni je na podobnem nastrelnem terciku z fabriky asi 11mm (tenhle je 9mm s novou hlavni Lilja). Mozna ze J. Fokt sem postne ten originalni nastrel co prisel se zbrani.
Mohu jen zopakovat, domluvte si cas ve fabrice na test, nebo az pojedu znova (pocitam bud zkraje zimy nebo spis na jare) mohu flintu bez pazby vzit s sebou. Opravdu se to vyplati, a hlavne je videt jake rozptyly se daji ocekavat od streliva.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 27.2.2011, 20:35

Zbraň: Suhl 150,CZ SP-01

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Haness » stř 20.7.2011, 7:53

Tak ono celkově srovnávat systémy 1907 a 2013 je jako divit se, že auto o obsahu 1.8 nejede jako 2.0. Je tam rozdíl hlavně a je pochopitelné že těžší hlaveň 13ky bude mít lepší rozptyl než tenčí 07ky.

Je pravda že ta fotka byla focená večer v blbých podmínkách a ten nástřelák vypadá dost velký, ale když píšeš že jsi měl s 13kou tovární nástřel 11mm, tak tady je to 12 mm se 7kou, což je rozdíl minimální. Ikdyž chápu že pro tebe jakožto benchresťáka možná velký.

Stejně tak porovnávat nástřelák z fabriky 07 a terčík systému 20xx s hlavní Lilja je dost irelevantní. Větší vypovídací hodnotu by měl jistě ten test, který by naplno ukázal kvality zbraně. Jde o to, že na tom nástřeláku jde vidět že ta zbraň má něco v sobě.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 66

Registrován: čtv 10.3.2011, 19:44

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od rimfireBR » stř 20.7.2011, 10:47

haness :idea: super,ale ta pažba je fakt hnusná :mad: řekni Grinchovi ať Ti jí stříkne 8-) ano pořídil jsem od Shivy 2O13 s Liljou a už jenou doladit pažbu, odtestovat série a hurá na TO :mrgreen:

Příspěvky: 17

Registrován: stř 01.9.2010, 21:30

Zbraň: SUHL 150

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od daniellsan » stř 20.7.2011, 17:02

haness:
myslim,ze na opakovacku to je dobrel soustrel
taky jsem si poridil 1907R a zatim s ni nastrilel cca 1500 ks starych GECO,ale zkusil jsem i R50 :wink: a soustrel muzes videt sam,5 ran z bagu
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Grinch » stř 20.7.2011, 17:32

Dane,
to je moc pěkný na patronu za 5,- :crazy:

Tohle viz níže se střílí s patronou za 1,68,- a s rifle matchema za 2,20,- tam už ty padáky nemám a pohybuje se to vesměs kol 10mm + - 3mm, takže podle mě jí chutnají snad všechny patrony. I s gecama lítala super, ale zas jde o procenta flyerů a o potřebnou přesnost - to je asi jediný rozdíl :lol: :inlove:

BTW Haness tam má 10 ran, ne 5...

Ale ta puška doopravdy umí a to super, jen to chce trošku vychytat mušky a pak to stojí za to a rozhodně bych nelitoval a kdybych se měl rozhodovat znovu, šel bych do ní zas

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) Grinch dne čtv 28.7.2011, 12:18, celkem upraveno 4 x.
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 27.2.2011, 20:35

Zbraň: Suhl 150,CZ SP-01

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Haness » stř 20.7.2011, 17:44

Dannielsan: Pěkný soustřel;-)

Já jsen chtěl (v rámci) svého nadšení z nové hračky ukázat i nástřelku, která je pro mě osobně hodně dobrá na to že tam je 10 ran a jako "starting point" mi bohatě stačila na to abych věděl že má flinta něco v sobě.



Nechtěl jsem řešit kvalitu střeliva, ale kvalitu pušky jakožto základu;-)

Příspěvky: 17

Registrován: stř 01.9.2010, 21:30

Zbraň: SUHL 150

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od daniellsan » stř 20.7.2011, 17:51

Haness:
asi tak,slo mi presne o to co tobe,ze ta flinta ma dobrej potencial a podporit tvoje rozhocnuti si ji poridit :) vubec nebudu resit "soustrely" jinych naboju,to je zbytecny :shock:

Příspěvky: 31

Registrován: stř 06.4.2011, 8:50

Zbraň: STI Spartan .45ACP

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od RChlapek » stř 27.7.2011, 15:11

To Daniellsan: bud uplne v klidu. Tovarni nastrelka neznamena nic vic, nez ze zbran je uplne v poradku - ve vyrobe daji deset ran strelivem, ktere tam k tomu zrovna maji pripraveny (Anschutz pouziva RWS R50) a smitec. To se neda srovnavat se soustrelem viz Shiva, ktery je jiste vybrany jako ten nejlepsi z mnoha .. a k tomu s vybranym strelivem primo pro dany system.

Take strilim Anschutz 1907R a soustrely s vybranym strelivem dava pravidelne lepsi, nez je ten soustrel tovarni (viz http://strelectvi.info/cz452/recenze/19 ... 907rep.htm# )

Ja jsem jen zvedavy, jak se soutez TM promeni, az zacnou borci s novyma A1907R poradne trenovat a strilet. V soucasnem stavu to bude IMHO znamenat konec nadeji pro vsechny jednoranky - stejne jako pro vsechny "ZKM" a spol. Ale prirozeny vyvoj nezastavis.. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 27.2.2011, 20:35

Zbraň: Suhl 150,CZ SP-01

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Haness » stř 27.7.2011, 16:18

Kolik těch nástřelek na tovární terče dělají, pouze jedinou?

Nemyslím si že by to znamenalo konec pro jednoranky a jiné opakovačky. Já sám přecházím ze Suhlky na Anču a vzhledem k tomu jak je soutěž nastavena budou tyhle flinty stále na stejné úrovni. Terče jsou dosti velké na to aby se smáznul rozdíl mezi nima. Ono je to taky vidět na výsledcích ligy, kde je na druhém místě Fox s Rugerem.

Ale nechci tu rozdmýchávat opět nějaké rozpory mezi TM a jinýma soutěžema, rád bych aby se to urovnalo...
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Grinch » stř 27.7.2011, 17:11

Konec pro jednoranky a opakovačky to rozhodně nebude, protože výhoda A1907R je zcela setřena právě jednorankami a přesně jak píše Haness vzhledem ke stavbě a velikosti terčů v tom není žádný problém ani pro klasické ZKM...

Haness nádherně dokázal, že i Suhlka smaže tu jedinou výhodu opakovací terčovnice - když udělal právě v nejdominantnější položce pro A1907R (zátěži) rekord s klasickou terčovnicí - tedy dehonestoval A1907R na úroveň jednoranky. A to je fakt, který se nedá popřít a ničím vyvrátit...

Naopak se dosavadní situace ukazuje tak, že je potřeba krapet přistřihnout křídla jednorankám, protože kluci dokázali jediný jejich deficit - rychlost v přebíjení - zcela eliminovat a žádné limity pro ně nejsou překážkou. Všichni jednorankáři se pochlapili a v soutěži není žádný, kterému by dělalo problémy střílet za těchto krátkých limitů.

Vše jde, ale musí se chtít...

A navíc Foxovo druhé místo se samonabíjecím Rugerem 10/22 v Lize mluví taky za vše... osobně za sebe mohu jen říci, že se opakovačky silně mírní a že jsou bržděné střelci a to silně (v mém případě ještě výrazně :crazy: )

Tedy bych byl velmi rád, kdyby mi pan RChlapek ukázal položku v TM, kde má A1907R navrch oproti jednoranné terčovnici.
Děkuji... :inlove:

Tak, jako se dosud nepotvrdila ta smyšlená proroctví, že to nepůjde a jde to, že se nebude zvládat a zvládá se, že to nebude vypovídající a ono to je maximálně vypovídající, tak se storpocentně projeví i to, že tvrdit něco o dominanci A1907R je hloupost...

V TM jsou již 4 tyto flinty (2 střílející v celém startovním poli a 2 ve fázi příprav na soutěž) a zatím se dominance rozhodně nepotvrdila, ba naopak se potvrdilo jen to, že má své plusy a minusy, jako všechny ostatní flinty a že víceméně záleží na střelci, jak se s tím popere...

V jiných soutěžích je těch flint daleko více, střelci se umisťují na špici, ale nějak se jim k nám nechce, takže raději než plácat od skla, by si to mohli dojet vyzkoušet, ne? Zatím byly slyšet jen řeči a dohady (které byly zatím zcela všechny plané, zbytečné a naprd) a skutek utek...

Dále považuji to, že se dokázalo při dvou směnách, 19ti střelcích zcela splnit všechny položky včetně zátěže (dobudoucna bude čas této položky zkrácen na polovinu zvětšením kapacity) od 9 do 13hod odpoledne, tedy 10 položek za necelé 4 hodiny.. to je paráda a moc děkuji střelcům za podporu a snahu se bavit a prát se se soutěží se ctí...
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz

Příspěvky: 31

Registrován: stř 06.4.2011, 8:50

Zbraň: STI Spartan .45ACP

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od RChlapek » stř 27.7.2011, 18:20

Nechci se tu dohadovat!

Vyvojem, kterym nyni prochazi TM, jsme v MaO pred casem prochazeli take a prave A1907R v ohledu vybaveni prinesla hodne noveho. Rychlejsi prebijeni u opakovacky je proste vyhodou v kazde polozce, kde rychlost hraje roli - a takovych mate v TM docela dost - a to nemluvim o polozkach nestabilnich, napriklad ze stoje, kde opakovac nemusi nikde lovit naboje, takze zbytecne nemeni polohu, nevynaklada energii bokem a ma vice casu na mireni. Zkracenim casu polozky date handicap jednorankam, ale A1907R nikoli.

Soucasne vysledky jsou zatim velmi malo vypovidajici .. ale pockejte za rok, dva. Strelcu s A1907R bude vic, budou mit vybrane kvalitni patrony (od sypacek casem vsichni upusti), budou mit natrenovano .. a tehdy je uz tezko bude nekdo porazet se Suhlkou - tedy rozhodne ne v polozkach, kde SUHL nestiha odstrilet vsechny terce, nebo kde to stiha jen tak tak - ale uz nema cas na mireni.

Jinak se nenechte zblbnout recmi o "dost velkych tercich" .. puska s lepsim soustrelem bude mit vzdycky vetsi pravdepodobnost zasahu, nez puska horsi - i kdyby tercem byla stodola. To byste museli vsechny polozky strilet ze stoje bez opory, aby soustrel malorazky nehral dulezitou roli.

Bude potreba se casem rozhodnout - zda nechat soutez zamerenou "takticky" .. pak ale nemuzou mit jednoranky sanci kvuliva rychlosti. Nebo jit cestou sportovni souteze pro vsechny - zde ale potrebuji horsi pusky svou vlastni kategorii.

Popripade muzete udelat vsechny polozky strilene z nestabilnich poloh - ale to uz zase bude spis myslivecky trojboj :wink:

V kazdem pripade majitelum A1907R gratuluji .. puska chce sice docela dost uprav, aby byla spolehliva - ale kdyz se vse povede, tak neni co resit!
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Grinch » stř 27.7.2011, 19:43

Tak pravdu máš v tom, že nejde eliminovat handicap či výhodu lepší výbavy (záměrně nepíši, že zákonitě dražší), ale podstatou je to, jak moc donutíš střelce dělat chyby, protože pokud bude donucen fyzicky a psychicky dělat chyby, tak zcela jistě daleko více pohltí přesnost či nepřesnost zbraně, o tom žádná...

Pokud budu citovat Láďu, tak jednoranka není taktická flinta a pokud si dáš práci a začteš se do zjištění a výsledků všech posledních konfliktů, tak je kvapem upouštěno od jednoranných zbraní na celém poli a do popředí se naopak dostávají samonabíjecí zbraně, které přebíjejí i zbraně opakovací...

Za TM mohu jednoznačně říci, že se nikam polevovat nebude a naopak se bude přitahovat, takže i kdybychom měli před sebou myslivecký 11boj :crazy: (protože na další rok bude položek zcela víc), tak to tak prostě bude a všichni se s tím poperou...

Nemám obavu z toho, že by na to lidi zanevřeli, ba naopak mě neustále kluci s jednorankama překvapují tím, že jsou schopni se adaptovat a to velmi rychle...

Roberte kdy už ne střílet, tak aspoň dojeď na čumendu abys viděl co a jak a pak snad uvidíš, že styl střelby kluků s jednorankami doznal minimálního rozdílu oproti klikám (díky adaptérům na náboje), takže nikdo jak ty říkáš "neloví náboje všude možně" ba naopak vše je krásně při ruce...

Časové limity se již nemají kam hnout a jejich další snižování by bylo velkým krokem zpátky a to samé bodování...

Nutno ale objektivně podotknout, že tím, že se všechny jednoranky bez vyjímky adaptovaly na časové limity, tak odbouraly svůj handicap a v soutěži jsou tak minimálně omezeny. Naopak kliky a ruger jsou v soutěži v těžké přesnostní nevýhodě (viz Find me, KYL, Rukojmí, BlackJack), tedy bilancovat by se mělo tímto směrem...

Dále si myslím, že se již dostatečně prokázalo, že terčovnice, opakovací či klasická, ve spojení s vybranými seriemi R50 či nastřelená na Tennex není jistou výhodou a výhrou v soutěži...

ale chápu Tvůj názor a uvidíme časem... jen doufám že těch lidí s A1907R někdy bude víc než jen "naše" 4ks :banana: :banana: :banana: :banana:

A vůbec si dojeď pro medaili a pak se budem bavit na úrovni, já u Tebe střílel, tak mám svůj relevantní názor, tys nikdy nebyl ani u VelMezu, taxe pls zdrž svých chytrých komentářů...

Jsi super matematik a umíš si do detailů vše propočítat :woot: , ale uznej že někdy se můžeš taky přepočítat a že ne vše si můžeš spočítat v excelu...

A neboj, u nás je to nestranné a vyhrává se po právu... na to je Aleš moc velký ras...

Pokud se budeme bavit o A1907R, tak je zajímavé, jaxe z toho "jen pár kusů pro armádní soutěž" stal fenomén, kterého se vyrobilo již minimálně přes 50ks :huh: Tedy podle seriových čísel zbraní, které jsem měl tu možnost mít v ruce.

Na SR jich je asi 5, u nás se to číslo blíží 10ks a další budou následovat, takže je s podivem, že to Anschutz stále ofiko nenabízí - podle mě se za to stydí a že mají za co...

Osobně má moje zbraň komplet překopanou šachtu - původní šachta byla rozebrána, sražena a znovu sesazena tak, aby byla výš a pod jiným sklonem a náboje tak chodily bez JAKÉHOKOLI otěru či poškození do komory. Což považuji asi za nejlepší možnou variantu úpravy této zbraně (bez nutnosti odvrtávat či ohýbat zásobníky :listen: )

Dále jsem vyřešil vyhazování instalací duralového hranolu do weaver lišty a toto opatření se zatím prokázalo jako 100% finkční a to bez jakéhokoli zásahu do části zbraně(a ne pilovat vyhazovače :lol: ). momentálně se polemizuje nad překopáním vyhazovacích ozubů pod závěrem tak, jak to má třeba A64 MPR, která má systém přebíjení asi o 3 třídy výše jak její mnohem dražší A1907R.

Ale to uvidíme časem.

A už dost OT a zpátky k anče ať si tady nenadělíme varování *257*
Naposledy upravil(a) Grinch dne pát 29.7.2011, 19:38, celkem upraveno 1 x.
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 27.2.2011, 20:35

Zbraň: Suhl 150,CZ SP-01

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Haness » stř 27.7.2011, 20:35

Je pravda, že je velká škoda že jsme sebou neměli foťák a nevyfotili tu vychytávku co má 64 MPR, myslím že by to zajímalo nejen střelce z Tm ,ale i MaO. Je tam takový kruhová věc která má (nechci říkat vyhazovač) nazvěme to vyrážečem :D na jednom kraji výstupek (podobně jako muška u Sa vz.58) takže tím jak se pootočí tak se může relativně regulovat cesta jakou budou nábojnice vylétávat.

Teda měl jsem ten pocit že s tím jde otáčet, protože se tam nacházel takový ozub.

Na co Martin přišel je jedna z možností jak upravit to aby puška nevyhazovala nahoru, že by se ten "plíšek" na které jsou vyrážecí ozuby na jedné straně (pravé) přibrousil aby nábojnice narážela jako první svoulevou stranou a byla tak vyhozena doprava. Viz. fotka.

Nicméně si nejsem až moc jistý funkcí, protože celé náboje vyhazuje krásně a přesně tam kam je potřeba, tzn. že je možnost že to až tak úplně nebude v těch ozubech.

Proto by mě zajímal názor i jiných uživatelů A1907R, protože víc hlav víc ví :idea: :wink:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 31

Registrován: stř 06.4.2011, 8:50

Zbraň: STI Spartan .45ACP

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od RChlapek » stř 27.7.2011, 21:01

Vec vyhazovani nabojnic u A1907R je uz vyresena a na nekolika kusech uspesne odzkousena. Staci zabrousit zobacek vytahovace tak, jak jsem popsal zde:

http://strelectvi.info/cz452/recenze/19 ... 907rep.htm

Obrázek

V recenzi dole najdete popsane i dalsi kroky, ktere je dobre udelat.
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Grinch » stř 27.7.2011, 21:12

Přesně o těchto úpravách jsem psal výše... asi mám kus na kterém to nepomáhá, byť je to u Vás asi normální. Vlastně sem se setkal ještě se dvěma kusy, na kterých to nefungovalo... a zajímalo by mě jak je na tom těch dalších 50ks této zbraně...

Ale asi existuje "vyřešit" a "vyřešit" a nebo někomu jen "stačí asi tak a asi tak"... a tím myslím vyřešit něčím co funkci ovlivní, ale nemá to s tím co dělat a je to jen vedlejší funkce a ne vždy 100% a nebo naopak jít jinou cestou a zaměřit se na věci, které danou vadu přímo ovlivňují a třeba neinvazivně ji přímo a 100% odstranit...

Pokud jde o sbroušení toho vyhazovače, tak by mne zajímalo jaká přesně funkce toho vyhazovače se tam změní či vylepší, protože tlak na nábojnici je stále stejný a stále naráží dole o stejné dva výčnělky jako v neupravené verzi...
Naposledy upravil(a) Grinch dne stř 27.7.2011, 21:29, celkem upraveno 1 x.
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 27.2.2011, 20:35

Zbraň: Suhl 150,CZ SP-01

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Haness » stř 27.7.2011, 21:21

Jak velká plocha toho vytahovače je potřeba obrousit?

No proto jsem u toho tak skeptický, protože sem viděl že u tebe to nechodí, resp nechodil otak jak se od toho očekávalo. Také proto že mě napadlo to stejné, ta nábojnice se musí odrážet stále stejně, ale jestli to mají ozkoušené že to na jejich flintách chodí tak tam musí být něco trošku jinak.

Myslím že to budu muset zkusit a uvidím, ještě to zkombinuju s nějakým odrazným plíškem a snad to půjde.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 27.2.2011, 20:35

Zbraň: Suhl 150,CZ SP-01

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Haness » stř 27.7.2011, 21:42

Tak tam jde asi o to že držena menší plochou.

Už asi vím o jaký princip tam jde. Pokud je ta nábojnice při plné ploše vyrážena přímo vzhůru při udebrání spodní části a tlaku nahoru se ta spodní část dříve "urve" do strany. jediný zádrhel, který mě napadá je už jen optika, protože ten úhel toho vyhození bude nejspíš dost velký.
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: GALERIE - výbava na Taktickou malorážku

Příspěvek od Grinch » stř 27.7.2011, 21:44

K tomu sem taky došel, ale tím pádem by se nábojnice, když se pravá strana uvolní dříve, měla odebírat nalevo a ne napravo... je tak?
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz

Zpět na „Taktická malorážka“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz