Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, Android


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Příspěvky: 33

Registrován: pát 02.12.2011, 21:54

Zbraň: Glock 19

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od duch » stř 18.4.2012, 9:58

Nefunguje mi pristup pres Tapatalk, kolecko se toci a rika "Receiving from server", ale nic se nedeje. Jeste pred tydne to fungovalo a jina fora to v pohode nacte. Zkousel jsem vymazat MujGLOCK a zase zaregistrovat, ale nepomaha. Nemate nejakou radu? Dik
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od S474N » stř 18.4.2012, 21:02

Nemame, pres 3G to proste nejede a nikdo nevi proc.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: pon 12.10.2009, 17:42

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od spideyx » stř 18.4.2012, 21:15

Tak podle tohohle se zdá že by se mohlo jednat o problém na straně operátora. U mně s VDF to nefunguje, můžete někdo vyzkoušet O2 nebo TM?

http://www.ozpwc.com/forum/archive/inde ... 08350d6107

Příspěvky: 52

Registrován: pát 15.7.2011, 20:12

Bydliště: Ostrava

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od neBulizer » ned 03.6.2012, 13:15

aplikace TapaTalk pro android je v akci za 19.99,-

TapaTalk
Steyr M9-A1
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od MujGLOCK.com » stř 29.8.2012, 18:46

Právě vyšla nová verze Tapatalku a byla ihned zprovozněna i na fóru a vypadá to, že již vše funguje i přes 3G síť Vodafone. Můžete to prosím všichni, kterým to nefungovalo, ověřit a potvrdit?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 26

Registrován: pon 15.10.2007, 16:25

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Severní Morava

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od gabo » stř 29.8.2012, 18:56

Vodafone 3G funkcni, diky

Příspěvky: 26

Registrován: čtv 26.1.2012, 16:12

Bydliště: Zlínsko a Brno

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od TripleTap » stř 29.8.2012, 21:25

Funguje (Vodafone + Edge)! Super.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od MujGLOCK.com » stř 02.1.2013, 9:28

Na začátek roku menší statistika využití Tapatalku za posledních 30 dní. Zajímavé je poměrně to, jak zastoupení iOS (zejmena iPhone a pote i iPad) naprosto drtí Android.

[Přípona png byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od Steiner » stř 02.1.2013, 9:47

Jakože ti (průměrně) 3 uživatelé iOS drtí toho jednoho s Androidem? ROFL :!: :lol: :lol: :lol:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od cmk » stř 02.1.2013, 9:48

Jestli ono to nebude tim, ze uzivatele Androidu maji displeje, na kterych ctou forum pres bezne webove rozhrani :-) Jako treba ja :-)
A 3-4:0.5-1 je fakt rozdrceni :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od maja » stř 02.1.2013, 9:58

Jako uživatel telefonu s Androidem můžu říct, že používám klasický prohlížeč. Když Apple nedokáže udělat pořádný telefon, tak chápu, že to mají ti s iPhonem těžké :twisted:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od S474N » stř 02.1.2013, 10:09

Sam Tapatalk taky primarne nepouzivam a prekvapive na iPadu pouzivam primo Safari (ano, opravdu to zvlada nativne, i kdyz tomu asi nekteri nebudou chtit uverit). Jen mi prijde, ze par priznivcu "zeleneho hlena" aka Svedku Androidovych se to nejak nad ramec dotklo. Takze potrefena husa zakejhala? *3* *47* *3*

Neco k tematu:
:arrow: http://prestanmesrat.wordpress.com/2012 ... vy-kokoti/
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od reddog » stř 02.1.2013, 10:19

A nejedna se nahodou jen o sledovani pod tapatalk? (tusim je to i v nazvu topicu)
Ale nevim, moc tomu nerozumim, zatim mam jen jeden iphone a jen dva ipady. Nerad bych, aby se mi opet Spideyx smal ;-) ze jsem iovce. I kdyz uz jsem tuto prezdivku zacal povazovat za zcela konformni.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od cmk » stř 02.1.2013, 10:26

Potrefena husa predevsim zahejkala uz zalozenim tohoto tematu a zverejnenim te obrovske statistiky citajici dohromady tak 10 uzivatelu :-)
A nervozita te potrefene husy se projevila pouzitim hanlivych oznaceni :-)

Autor toho clanku v odkazu prepoklada, ze vetsina uzivatelu iOS ci Androidu se nutne vymezuje vuci tomu druhemu... Coz nekdy pravda je a nekdy ne :-) Ale co v okoli pozoruju, kazdej ten telefon proste pouziva, protoze ho ma pro ty funkce, pro ktery ho ma. A je mu jedno, jestli je to nakously jabko nebo zelenej pandulak.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od S474N » stř 02.1.2013, 10:40

cmk: nevsiml jsem si, ze by to bylo nadhazovano jako "obrovska statistika". Vsude po internetu (zde nevyjimaje) lidem vycitas jejich formu psani, kdy se neco zamerne snazi zvelicovat (ci naopak snizovat) a ted to prave sam ukazkove delas.

Ta zprava byla naprosto neutralni, pouze fakticke konstatovani toho, co je videt na screenshotu - ja tam vidim pouze dva zelene ctverecky, ktere navic v obdobi mesice mohou mit spise povahu nahodneho podivani (vyzkouseni si), nez cileneho vyuzivani teto aplikace. Nikde nebylo nic hlasano o tom, zdali je lepsi mit zeleny hlen nebo byt iOvci (vsimni si, ze tebou popisovane hanlive oznaceni pouzivam i pro druhou stranu). To jste z toho tady panove udelali az vy, svymi trapnymi hlaskami (kdy to doslova exceloval maja, ktery se zacal uplne nesmyslne obouvat do Apple, ze nedokaze udelat poradny telefon a jak to maji majitele iPhone tezke). Zajimave je, ze nejvice se vyhrazuji ti, co maji zeleneho hlena, coz je mimochodem pekne k videni na ruznych diskusnich serverech, kdy pod clanky o nakousnutych jablkach nejvic "diskutuji" (da-li se to tak vubec nazvat) prave priznivci Svedku Androidovych. Naopak pod clanky o zarizenich se zelenym hlenem jsem si nikdy nevsiml, ze by nejaka "klaka" iOvci vehementne presvedcovala Svedky Androidovy.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od cmk » stř 02.1.2013, 10:43

Ano, vyrazy: "Jen mi prijde, ze par priznivcu "zeleneho hlena" aka Svedku Androidovych" jsou naprosto neutralni a fakticke :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od S474N » stř 02.1.2013, 10:48

cmk: opetovne demagogie - debatujeme snad nad prispevkem, ktery obsahuje statistiku (tu podle tebe "obrovskou"). Tedy, abych byl presny, reakci na tuto tvou konkretni hlasku:
cmk píše:Potrefena husa predevsim zahejkala uz zalozenim tohoto tematu a zverejnenim te obrovske statistiky citajici dohromady tak 10 uzivatelu :-)
Dokonce i z meho dalsiho textu je patrno, ze snad reaguji na prispevek tykajici se statistiky (vsimni si te vety, u ktere reagujes na "neutralni a fakticke"), je to totiz souveti, ktere hned pokracuje screenshotem, tedy je nad slunce jasne, k cemu ten komentar slouzil.

Abychom navic byli uplne presne, tak pokud je mi dostatecne znamo (a jakoze by asi melo), toto tema bylo zalozeno v 09/2009, kdy byla aplikace dostupna vyhradne pro iOS. Bohuzel az v roce 2011 byly doprogramovany dalsi platformy (Android, Windows Phone, WebOS, Blackberry a Nokia). Nicmene i tak nejak nechapu souvislost s potrefenou husou a zakladanim tohoto tematu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od reddog » stř 02.1.2013, 11:03

A jsem na zacatku dnesni debaty. Optam se znova, berte mne jako nezkuseneho v techto vecech, nejedna se tady o sledovani fora pod tapatalk?

A ano, pro mne iphone hlavne telefon, porizovac obrazku, zaznamnik, poznamkovy blok, prohlizec internetu, sledovac for, kalendar a taky prostredek relaxace pri hrach. Myslim ze to umi i Samsung, Nokia a i jine, ale Nokie jsem prestal pouzivat pro jejich kratkou zivotnost (kdo mne zna - vi), iPhone mi doporucil S474N, Spideyx zase Samsung. Vybral jsem si jeden z nich a rekl jsem, ze pokud budu nespokojeny, tak ho prodam a koupim ten druhy. Furt nejak nechapu, proc jedni ryjou do druhych. Jestli jsem iovce nebo svedek androiduv je preci jedno, kdyz mi stroj slouzi a vyhovuje. Nechapu ta neustala vyhranovani a brandonanismus. Ale jak rikam, berte mne s rezervou, moc tomu nerozumim. A taky mi to na tom ipadu trva, nez to napisu.
Tomik

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od cmk » stř 02.1.2013, 11:11

Takze si to shrneme...

1. krok - vyjde obrazkova statistika citajici 10 lidi s komentarem "jak zastoupení iOS (zejmena iPhone a pote i iPad) naprosto drtí Android."

2. krok - ozvou se 2 lidi, kteri napisi: "Jakože ti (průměrně) 3 uživatelé iOS drtí toho jednoho s Androidem? ROFL" a "A 3-4:0.5-1 je fakt rozdrceni"

3. krok - prijdou osobni vypady: "Jen mi prijde, ze par priznivcu "zeleneho hlena" aka Svedku Androidovych se to nejak nad ramec dotklo. Takze potrefena husa zakejhala?"

4. krok - prichazi REAKCE na osobni vypady - reakce slusnejsi nez byla akce, pouze vraceni pojmu o potrefene huse

5. krok - obhajoba kroku 1 s dalsim vypadem proti jedne casti lidi - tentokrat uznavam, ze i s hanlivym pojmenovani "vlastni" skupiny lidi

6. krok - poznamka o tom, ze ta obhajoba neni tak uplne kristalove presna

7. krok - narknuti z demagogie

8. krok - tento souhrn...

Liche kroky maji jednoho vlastnika, sude kroky druheho (v bode dva shrnuty realce 2 lidi).

Sorry - ja k tomu vic psat nebudu. Kazdy, necht si to prebere sam, kdo se chova demagogicky, urazlive, detinsky, ... (jakkoli si to clovek pojmenuje).

PS: taky tomu ryti iOS <> Android nerozumim... Ja (jako obvykle) reju do pojmu "A drti B" postavenem na nesmyslnem vyhodnoceni jednoho grafu. A jako ve vedlejsi diskuzi rikam: "to, co bylo podano jako statistika je pravda" - v ramci Tapatalku byl v urcitem obdobi iOS pouzivanejsi nez Android. Jen k tomu rikam: a) je to mala statistika, b) ma to svoje priciny a neznamena to nic vic ohledne zarizeni pouzivanych na cteni fora nez ze: "v ramci Tapatalku byl v urcitem obdobi iOS pouzivanejsi nez Android". A ze to nekoho urazi? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Aplikace pro čtení/přispívání do fóra pomocí iPhone, And

Příspěvek od maja » stř 02.1.2013, 11:25

S474N píše:...kdy to doslova exceloval maja, ktery se zacal uplne nesmyslne obouvat do Apple, ze nedokaze udelat poradny telefon a jak to maji majitele iPhone tezke...
Jestli jsem ti stoupl na kuří oko, tak se omlouvám, nebyl to úmysl. Já ti tam příště hodím pár smajlíků, aby jsi pochopil, že to byla legrace. Každý ať si používá co chce a co mu vyhovuje.

Hezký den přeju a nebuď podrážděný, máš jenom jedny nervy :)

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz