P: Glock 21
K tomu další 3 zásobníky,dva z nich mají botku +2, Fobus GL3, Boresnake.
Důvod prodeje: finanční krize:-(,jinak bych neprodal
V případě rychlého obchodu přidám 100 nábojů s IPSC faktorem 182.
Cena: 10 500Kč
http://resize.like.cz/images/1269237743P1020098.JPG
