P: Glock 21


Již neplatné inzeráty.

Příspěvky: 49

Registrován: pát 06.11.2009, 16:05

Zbraň: G21

Bydliště: Brno

P: Glock 21

Příspěvek od Carlito » pon 22.3.2010, 7:03

Prodám Glock 21 (.45ACP) v dobrém stavu. Nošena i střílena,mnou vystřeleno cca. 500 ran olovem, předchozí majitel střílel také pouze olovem. Má silnější vratnou pružinu.
K tomu další 3 zásobníky,dva z nich mají botku +2, Fobus GL3, Boresnake.
Důvod prodeje: finanční krize:-(,jinak bych neprodal
V případě rychlého obchodu přidám 100 nábojů s IPSC faktorem 182.

Cena: 10 500Kč

http://resize.like.cz/images/1269237743P1020098.JPG
Obrázek

Příspěvky: 49

Registrován: pát 06.11.2009, 16:05

Zbraň: G21

Bydliště: Brno

Re: P: Glock 21

Příspěvek od Carlito » pon 22.3.2010, 7:06

Kontakt: mob.: 721 986 681
nebo přes SZ, nebo email: fenix@strelice.net
Obrázek

Příspěvky: 49

Registrován: pát 06.11.2009, 16:05

Zbraň: G21

Bydliště: Brno

Re: P: Glock 21

Příspěvek od Carlito » pon 22.3.2010, 15:57

Rezervace
Obrázek

Příspěvky: 49

Registrován: pát 06.11.2009, 16:05

Zbraň: G21

Bydliště: Brno

Re: P: Glock 21

Příspěvek od Carlito » sob 27.3.2010, 18:53

Prodáno. Prosím smazat. Děkuji
Obrázek

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz