P: prodám nábojnice .40 S&W


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 114

Registrován: sob 12.4.2008, 20:46

P: prodám nábojnice .40 S&W

Příspěvek od haleot » pát 12.2.2010, 22:30

Prodám nábojnice (čisté, ale nejsou nové). Cena za kus 1,20 Kč. Max 2500ks + poštovné :wink:

Olomoucký kraj
Uživatelský avatar

Příspěvky: 114

Registrován: sob 12.4.2008, 20:46

Re: P: prodám nábojnice .40 S&W

Příspěvek od haleot » pon 15.2.2010, 10:01

Prodáno. Zamknout prosím.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz