P/V G 19
popřípadě vyměním za revolver .357 Magnum v 4" i 6" Ruger 100 nebo SW 686 preferuji v nerezu, G 19 ma set na sníženi odporu spouště , vyrobený je v listopadu roku 2002 + botky navyšujíc kapacitu zásobníků o 2 náboje , stavitelná mířidla. Nabídky do SZ děkuji .
