P/V G 19


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

P/V G 19

Příspěvek od markony » sob 27.2.2010, 11:07

Prodám G 19 cena 10 500Kč
popřípadě vyměním za revolver .357 Magnum v 4" i 6" Ruger 100 nebo SW 686 preferuji v nerezu, G 19 ma set na sníženi odporu spouště , vyrobený je v listopadu roku 2002 + botky navyšujíc kapacitu zásobníků o 2 náboje , stavitelná mířidla. Nabídky do SZ děkuji .
SPHINX 3000 SUHL 150 Anschutz 54 Ruger 161 Glock 26 K 100 X-CALIBUR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Re: P/V G 19

Příspěvek od markony » ned 28.2.2010, 9:53

Výměna stále možná , ale i koupím z výše uvedených revolveru .
SPHINX 3000 SUHL 150 Anschutz 54 Ruger 161 Glock 26 K 100 X-CALIBUR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Re: P/V G 19

Příspěvek od markony » sob 13.3.2010, 18:21

Prodáno prosím zamknout .
SPHINX 3000 SUHL 150 Anschutz 54 Ruger 161 Glock 26 K 100 X-CALIBUR

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz