Bezpecnostni agentury - skryte noseni


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Sailor » pát 10.5.2013, 20:27

Ataman: Když si necháš něco zabavit,tak si guma :lol:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od reddog » pát 10.5.2013, 20:37

Erupce na slunicku?? Jste se ponekud rozjeli. Nechcete si pro vzpominky na "krasnou a kratkou" zalozit extra misto??
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Biggles » sob 11.5.2013, 9:47

Satane to mu nejspíš fakt fandíš.........já bych to viděl tak na svobodníka :D "A já z nich ty vojáky udělám........a udělám." "Dyť toho s.svob.Halík zas tolik neproved. Jen se posral, poblil a pochcal." :D :D :D
Reddogu, neber to tak vážně :wink:

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Lars » sob 11.5.2013, 11:56

Ataman - aniž bych měl v úmyslu pouštět se s Tebou do nějaké diskuze (dle mého soukromého názoru diskutovat s obhájci "ručníkářů" nemá moc význam), tak Tě chci jen upozornit, že mohou existovat i lidé, kteří na jedné straně obdivují zbraně (ať palné, či chladné), ale na straně druhé cítí hluboký odpor k armádě jako instituci, přesněji k armádě toho typu, jaký tady byl před (a krátce i po) rokem 1989.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od ataman » sob 11.5.2013, 12:57

lars: a proto spousta modroknížáků a civilkářů lítá v maskáčích po lesích a hraje si na vojáčky při airsoftu paninbalu :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Krátce po myslíš co? Civilní služba byla až od r.1993 a ZVS skončila až r.2004, takže který typ máš vlastně na mysli. Ono je to v podstatě ve všech armádách stejné, a to není z mé hlavy, ale je to názor lidí, kteří se v tom opravdu pohybují.

sailor: od tebe to beru jako pochvalu :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od reddog » sob 11.5.2013, 13:35

Ataman:
Tak kdyz uz je to tu OT tak se taky pridam. Ze ti civilkari moralne vadi? OK. To vice lidem ve sve dobe. Stejne jako "modroknizkari" za komaru. Dobre pameti nejvice vzdy vadili tem, kteri sami na "modrou" nedosahli a/nebo "civilku" nedostali. Vadili nejvice zazranym esesemakum, komarum ve fabrikach, neschopnym stredoskolakum (nebo tem ze zakladky). Kupodivu mezi kamrady platili za stastlivce a klikare. Proc? Mozna proto, ze se mohli casto venovat nastartovane kariere a nezacinat po 2 nebo 1,5 nebo 1 roce znova temer z nuly. Nemuseli opustit svou rodinu (ano, nekteri uz pred vojnou meli dite). Nekteri na sobe pracovali uz po zakladce, jini behem stredni a o VS se asi bavit nemusime. Takze minimalne u tech, kteri na "krasnou ale kratkou" nesli v dobe po "sametove", se bavime take casto o lidech, kteri misto rocniho (1,5 leteho) mrhani talentu (nebyla-li ZVS soucasti jejich karierniho zacatku) radeji ostali pracovat a budovat zazemi. Tihle pak volili dostupne prostredky k dosazeni zvoleneho cile.
At to shrnu, nejvice byli vzdy trnem v oku zavistivcum a fanatikum.

V kazdem pripade, pro nekoho klikari, pro jineho mozna zmrdi. Pro vsechny pak hlavne ti, kteri si dovolili nesouhlasit s predepsanym a zazitym systemem a neco s tim udelali. A jsi-li korektni, jak alespon vzhledem k profesim pises, pak tezko muzes posuzovat skupinu. Snad jen kazdy konkretni pripad - cloveka. Konec koncu, tvuj vek a tve zivotni zkusenosti MOHOU byt mnohym prikladem ;-)

Tomik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Biggles » sob 11.5.2013, 14:16

A co ti je potom s.Atamane, co kdo dělá ve svém volném čase? Porušuje zákony, ohrožuje někoho? Tak vyraž na nejbližší služebnu PČR, pokud ti to za to stojí. Jinak můžeš leda držet ústa a šoupat nohama. Tohle s.aní se furt do každýho, kdo co dělá a jestli by náhodou neměl dělat něco jinýho, mi fakt leze krkem. Dřív pro takový sr.če byly pásky pomocnýho vébáčka........ Viditelně duch domovního důvěrníků a podobnejch přiblblů ještě nevyšuměl.......
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od S474N » sob 11.5.2013, 14:23

Biggles: mlc, sic s tebou delnicka trida v cele s peesvebakem zatoci! :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Biggles » sob 11.5.2013, 14:35

Aby mi nezalili chřtán svojí mírovou ocelí :D

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od nico » sob 11.5.2013, 14:59

Ano, zhruba timhle to smrdi. :)

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Lars » sob 11.5.2013, 15:08

ataman píše:lars: a proto spousta modroknížáků a civilkářů lítá v maskáčích po lesích a hraje si na vojáčky při airsoftu paninbalu :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Vnímáš rozdíl mezi tím, že v tom lese dnes ti modroknížáci a civilkáři lítají dobrovolně a v rámci jimi zvoleného způsobu trávení vlastního volného času, zatímco na vojnu v drtivé většině museli a osobně opravdu neznám nikoho, komu by se tam chtělo a kdo by ten čas nepovažoval za ztracený?
Jinak výrazem "krátce po" myslím dobu, než došlo k profesionalizaci armády, promiň mi určitou nepřesnost toho výrazu, od té doby, co jsem před lety dostal malou "knížečku" kouzelně modré barvy, mě věci kolem armády přestaly zajímat :P
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od ataman » sob 11.5.2013, 16:46

reddog: na to abych vyslovil svůj názor nad počínáním některých lidí ještě nepotřebuji používat silná slova. Ale v jednom máš pravdu. Pokud jsem se kdy setkal s různými mravokárci v jakékoliv formě, nakonec se vždy ukázalo, že největším problémem pro okolí jsou oni sami.

bigglesa: asi ti to uniklo, ale čurdováním na linku 158 se tu chlubí jiní, já se tu veřejně do role ala PSVB, šedého moru a jim podobných dobrovolně samozvaných strážců nestavěl :)

Jinak kdo chce pochopí, kdo ne vyřvává. Jinak řečeno je mi jedno kdo s čím jak vyj...l, ale ať se k tomu staví jako chlap. Když někomu smrděla zbraň v devatenácti tzv. v zájmu státu, proč by jí měl mít jako občan. Kromě toho, že to je můj osobní názor je to i běžná praxe v řadě zemí např. i USA nebo Švýcarska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A na rozdíl od jiných si dovedu za svými názory stát a přitom i respektovat názory druhých. To se na tomto foru ale asi moc nenosí, že. přesně podle hesla kdo nechč...e s námi chč..e proti nám.

Lars: podle tebe jsem zastáncem ručníkářů, já si zas myslím, že jsem zastáncem zdravého rozumu, nepotřebuju s každým pr... běhat na lampáreň ani strážet paty, mávat pravicí na pozdrav, ani si hrát na rektorkop jen proto abych byl in. Tak si to to ve zdraví užijte, když vám to dělá dobře :lol:

Jo s to mírovou ocelí nevím naposled někomu něco naléval do krku Žižka a tuším to bylo zlato a bylo to za jeho přehnanou aktivitu a fanatismus. A nezapoměňte že všechno co si tu napíšete může někdo na lampáreň nahlásit proti vám. Čest vaší bohulibé práci soudruzi a nechť vaše čisté myšlenky osvítí nezasvěcené :D :D :D

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Lars » sob 11.5.2013, 17:02

Ataman - děkuji za odpověď, které ses - a vůbec ne elegantně - vyhnul.
Jo, když holt dojdou argumenty, nastoupí uražená ješitnost.
A s těmi smajlíky by jsi mohl trochu šetřit, už jednou jsem Ti napsal, že na mě působíš dojmem náctiletého puberťáka, přemírou těchle grafických berliček můj dojem jen utvrzuješ.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Biggles » sob 11.5.2013, 17:03

s. Ataman: V USA je standardně povinná vojna, jo? Že má spojitost s nošením zbraní? A v každém státě jsou stejné (federální) podmínky pro jejich nošení? Kurňa, co já se tu všechno nedozvím. A kecy o potřebnosti zbraně pro blaho státu měl třeba Hitler, s dovětkem, že kdo jí potřebuje pro stát, jí od státu nafasuje (v ozbrojených složkách) a zbytek má smůlu. K tomu ještě drobnost. Občané tvoří stát a občan (svépravnej a svobodnej) rozhoduje o jeho fungování, nikoli opačně. Nicméně chápu, že je to pro někoho, "kdo se dvacet let motal kolem bezpečnostních složek státních i soukromých" nebo jaks to napsal, problém pochopit, že člověk je svébytný jedinec užívající hlavu i jinak než na brigadýrku. Takže pokud se někdo rozhodl, že nebude gumám zvětšovat péro tím, že na sebe od nich nechá řvát, tak to z něj rozhodně nečiní člověka méněcenného (narozdíl od leckterých gum). Rozdíl by byl, pokud by někdo chtěl (po modré či civilce) vlézt k PČR nebo AČR, tam by to bylo o sr.ní si do huby a dotyčný tam nemá co dělat.
No a k tomu fízlování snad jen tolik, že ti nejvýkonější se tím dost často nechlubí..........jen občas drobně podklouznou. Třeba kecama o tom, co by kdo měl dělat ve svém volném čase, potažmo jak je třeba lidi lustrovat............
edit: A netvrď mi, že si už nepamatuješ budovatelská hesla.........tipoval bych, že máš ještě pár transparentů schovanejch :lol:
edit2: Mimochodem, já na vojně byl............
Naposledy upravil(a) Biggles dne sob 11.5.2013, 17:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od ataman » sob 11.5.2013, 17:25

Lars: nápodobně
Biggles: Netvrdím, že je tam standardně povinná vojna, ale máš právo zříct se služby se zbraní s náboženských a podobných důvodů. Zároveň s tím ale ztráciš právo nosit zbraň.
Ano máš pravdu, člověk je savébytný jedinec, je to vidět, taky občas tu hlavu používej. Filosofování ti jde docela dobře, ještě trocha formální logiky a obecného povědomí mysli a něco z tebe bude. A co se toho fízlování týče, někteří z vás se tu projevují docela slušně na to, že už nejspíš dávno sledování jsou. Ty vaše řečičky od ručníkářů až po střílení na dálnici dost nasvědčují. Pro mne za mně se stavějte na hlavu. Řekl jsem svůj názor a jestli se vám líbí nebo ne je váš problém. Jo hesla žádná bohužel nemám a doufám, že ty nemáš holou hlavu. prázdnou ji zjevně nemáš, byla by to škoda :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Biggles » sob 11.5.2013, 17:29

Takže zas si řekl ho.no a ještě ses v něm trochu porochnil.........jako obvykle. Nemáš nejen hesla, ale ani svůj "názor" ničím podloženej. Cokoli plácneš je volovina, obvykle se odvolávající na věc neexistující či překroucenou. A jestli jsem sledovanej (potažmo někdo další)? Za sebe můžu jen říct, že už dost dlouho.............
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od ataman » sob 11.5.2013, 17:38

Biggles: jo jasně jsi dobrej dostal jsi mně, tak si to užij ó veliký :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Biggles » sob 11.5.2013, 17:39

Dal jsem si pár vteřin práci s tím federálním zákonem v USA......a kupodivu jsem nenašel nikde nic o tom, cos tu psal. Osoby, které v USA (na federální úrovni, jednotlivé státy podmínky různě zpřísňují) nedosáhnou na zbraň jsou (ukradeno z Lexu):
a)pachatele zločinů trestných více než jedním rokem vězení, s výjimkou přestupků trestných méně než dvěma lety vězení (nezáleží na skutečné výši trestu;stačí, aby druh zločinu umožňoval takový trest uložit)
b)osoby prchající před zákonem
c)nelegální uživatele jistých depresívních, narkotických, nebo stimulujících drog
d)osoby prohlášené za nesvéprávné a osoby držené v ústavech pro duševně nemocné
e)nelegální přistěhovalce
f)občany, kteří se zřekli občanství
g)osoby vyloučené z ozbrojených sil se ztrátou cti
h)osoby, které mají soudní zákaz obtěžovat, sledovat či zastrašovat blízkou osobu
i)osoby, které soud uzná vinným přestupkem domácího násilí
j)osoby mladší 18 let v případě koupě pušky či brokovnice
k)osoby mladší 21 let v případě koupě krátké zbraně.
edit: A že jsem dobrej vím, ani to nehodlám falešnou skromností skrejvat (byť dostat tebe není nic složitýho).
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od S474N » sob 11.5.2013, 18:09

ataman: davat mezi rok ztraceneho zivota rovnitko s "nechtel zbran"? Mas nejake problemy se ctenim? Jasne jsem tu dal jedno konkretni prohlaseni, kde se o odmitnuti zbrani nic nepise. Mozna by bylo vhodne, aby sis to nechal nekym vysvetlit.

Opravdu bych chtel videt stat, kde je mozno na jednu stranu legalne ziskat zbran a na druhou stranu, pokud clovek odmitne vykonat z NABOZENSKYCH CI PODOBNYCH duvodu vojnu, ze tu zbran neziska. Opravdu si rad rozsirim obzory.

A to o "hole hlave" prosim znaci co? Ja jen, abych vedel, kam presne zapadam :lol:

Opravdu velmi bavis, lepsi nez Mensik v silvestrovskych estradach.

Biggles: jak to tak ctu, tak ho na jednu stranu lituju. Zcela zjevne to byl nekdo, kdo driv zarval a vsem se z nej povolil sverac a vse mu odkyvali. A ted si vem, jak ty vice nez dve desitky let musi trpet, kdyz jeho nazory lidi emocne vzrusuji maximalne z druhe strany - smichem.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Biggles » sob 11.5.2013, 18:33

No kam bys zapadal..........buď mezi plešatce a nebo mezi vlasatce. Skupinama lze migrovat za použití strojku a nebo při nejhorším opačným směrem za finanční injekce :D
No pokud pořvával někde u cvičáku, kde se povalovali spřátelení bojovníci Fatahu, tak chápu i jeho postoj k saracénům.............byly prachy, byla moc .........a dojem důležitosti ve světovým dění :D

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz