Bezpecnostni agentury - skryte noseni


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od ataman » čtv 16.5.2013, 10:04

Nikdo: No já taky ne. Ale mám osobní zkušenost s řekněme určitým okruhem lidí, kteří se tak chovali/chovají (tak byla ta poznámka v příspěvku myšlena), to už bych se tu ale opakoval.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Nikdo » čtv 16.5.2013, 10:07

A ten určitý okruh lidí jsou civilkáři?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od ataman » čtv 16.5.2013, 10:40

Nikdo: Bohužel ano.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Nikdo » čtv 16.5.2013, 10:44

Aha, tak to chápu. Já zase znám idioty, kteří byli na vojně. Ale netvrdím, že kdo byl na vojně, neměl by dostat zbroják, nechci na něj poštvat vojenskou policii a OČTŘ jen na základě toho, že byl na vojně...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 29

Registrován: úte 07.5.2013, 13:00

Zbraň: K100

Bydliště: Praha - Dolní Počernice

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Luca_69 » čtv 16.5.2013, 12:26

Taky něco podotknu k zbraním, vojně a stavu společnosti.. Já na vojně byl.. a tehdá jsem zbraň opravdu nechtěl ani vidět..a byl bych odpřísáhnul že ji nepotřebuji a potřebovat v životě nebudu.

Ale teď zbraň mám a jsem tomu .. rád. Dřív jsem měl pocit že jsem víc v bezpečí než dnes. Nebál jsem se, dneska už dávám opravdu velký pozor když chci projevit nelibost vůči někomu cizímu..

Není den aby kdejaký zfetovanec ve městě někoho neokradl a nebo aspoň nezmlátil. A lepší to podle stavu téhle republiky nebude. A ano řeknu obligátní "to dřív nebylo v takové míře". Pokud se někdo našel kdo vám vykradl chatu a chytili ho, tak jsem ho už jen tak neviděl. A teď, za 14 dní mi tu chatu ten samý zloděj zapálí, nebo se o to pokusí.. A policajti řeknou že s tím před tím nemohli nic dělat když škoda byla jen za okno a jidlo a jednu starou skřínku.

Takže závěrem přizpůsobuji své chování stavu státu ve kterém žiji. A dokud soudnictví a zákony budou umožňovat některým jedincům opakovaně páchat násilné trestné činy, bez toho aby byla šance na legální zastavení takové činnosti. Budu i já nosit zbraň. a jestli někdo dřív se zbraní vzdal, tak teď ho chápu že své rozhodnutí bere zpět.

Nedalo mi to když jste rozebírali civilkáře.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Nikdo » čtv 16.5.2013, 12:30

Luca: Navíc, spousta civilkářů (včetně mne) se zbraní nikdy nevzdala :idea:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od rostar » pát 17.5.2013, 8:27

Luca_69 píše:Není den aby kdejaký zfetovanec ve městě někoho neokradl a nebo aspoň nezmlátil. A lepší to podle stavu téhle republiky nebude. A ano řeknu obligátní "to dřív nebylo v takové míře".
Podepisuju! A přesto se najdou jedinci, kteří se diví a ironicky se ptají ,, To je v našem státě tak nebezpečno?"_ :roll: To asi ti, kteří se v osum večer zamknou v bytě a hrdině buší do klávesnice.
¨
Ještě bych vypíchl Tvou větu: ,,Takže závěrem přizpůsobuji své chování stavu státu ve kterém žiji" a dodám, já taky. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od kregan » čtv 24.9.2015, 12:14

Dneska na Andělu dodávka BA Loomis stojí v řadě dalších aut na zákazu zastavení. Má zaplý oranžový majáky a kolem šaškujou dva zaměstnanci, z toho jeden má zcela viditelně pistoli ve vestě. Zajmavej byl měšťák, kterej šel od auta k autu a všechny pokutoval, ale auto BA obešel bez povšimnutí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od rostar » čtv 24.9.2015, 12:36

kregan: No to je strašné!!! Zaměstnance okamžitě zavřít a dodávku sešrotovat :roll:
Napadlo tě, že je tam třeba bankomat a že neměli jinou (lepší) možnost se k němu dostat? Tak zapli výstržné světla a na dobu nezbytně nutnou zaparkovali.

PS: Kdyby tam stála dodávka třeba vodařů, nebo plynařů a odstraňovali nějakou poruchu (jinými slovy, dělali svoji práci), taky by ti to rvalo žíly? R


...Je třeba dodat, že Loomis se zabývá prioritně přepravou hotovostí, dotací a vybírání bankomatů...
Naposledy upravil(a) rostar dne čtv 24.9.2015, 15:02, celkem upraveno 1 x.
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od jry2000 » čtv 24.9.2015, 12:58

rostar - Tyjo, a co kdyby tam byla dekontaminacni brigada ACR, to by taky trhalo zily? To jsou zas argumenty tady.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od rostar » čtv 24.9.2015, 13:05

Co to motáš? Není trochu brzo na pití? R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od kregan » čtv 24.9.2015, 13:45

O stání mi nejde, sám někdy oranžovej maják používám, když stojim kde nemám. K tomu je určenej. Spíš mě zarazilo jak měšťák ignoroval viditelné nošení. Ptal sem se ho a prý si nevšiml.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Carloss » čtv 24.9.2015, 16:17

Tak jsi měl učinit oznámení a sledovat, jak jej "polda" vyřeší...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od cmk » čtv 24.9.2015, 16:57

Jaky je materialni znak prestupku? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 24.9.2015, 18:26

kregan je videt ze narozdil od tebe mestak neni pako
G17gen4

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Piggy » čtv 24.9.2015, 18:57

Halt černá pistole v černé vestě není pro každého až tak "zcela" viditelná. :wink:

Příspěvky: 69

Registrován: úte 20.1.2015, 11:44

Zbraň: Glock 17 (3.g)

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od MikTek » čtv 24.9.2015, 19:28

S použitím oranžového majáku souhlasim.

1. Byl překážkou na pěší zoně?ANO, takže maják použít musel, už jen z etického hlediska, ale i z toho pracovního (nebyl na obědě - PRACOVAL), bez majáku by ho naopak ten měšták nejspíš prudil (neprudil, ale to je jedno), tedy měl by.

2. Odhalená zbraň je zbytečné "strašení" civilů, ale na druhou stranu, lepší štěkat a většinu odradit, než kňučet a riskovat feťácký výpad :lol:

3. Pokud tam byl na majáky a vybíral větší finanční obnos a kolega ho "kryl" se zbraní v "pohotovostnějším režimu" tak bych to zas neviděl jak nějakej turbo prohrešek.

Vždycky je důležitý se vcítit na jeho místo (nesu 5 mega, musim být opatrnej, když mě obloží feťák - přijdu o místo (pojištovna to zaplatí - ale zaměstnavatel neodpustí, že Tě okrad obyčejnej lapka / jsi pro něj neprofesionál)


Zákon je třeba dodržovat o tom žádná...

Zkusím uvést ekvivalent a jsem zvědavej, jestli mě ukamenujete pohrdajícími písmenky
Dělám u záchranky a když letím na modrý třeba i osobákem občas nahlídnu do jednosměrky a když tam nic není tak jí projedu až na místo kam potřebuju (i když mě omylem vjede z postranní uličky PČR do cesty, tak to samozřejmě neřeší a jen pozdraví - přitom páchám přestupek jak prase).

Vidím v tom to samé co udělal onen ochránce cizých peněz.

Porušil jsem lehce určitý zákon, neučinil jsem tak pro své vlastní potěšení či abych získal výhodu, nebo něcoz čeho mám osobní pozitivum, je to moje práce - dělám jí pořádně a svědomitě.Někdo může namítnout, že já hlídám zdraví jiného, on hlídá jen peníze jiného.Jde o to, že prostě pracuje, nedělá to pro sebe...
A PČR/MP ty to vidí přesně takhle...proto na většinu těhle věcí serou, oni ví, že makáš...(jasně, když půjdeš do KFC s kvérem v otevřenym steheňáku, tak Ti nandaj) s policajtama si povídám skoro denně a s většinou je rozumná řeč - tolerují přestupky, které pácháme/te ve prospěch druhých.

TZV. Účel světí prostředky.

To samozřejmě není nabádání k jakémukoliv porušovaní jakéhokoliv zákona!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od rostar » čtv 24.9.2015, 19:59

MikTek: Ajaj, tos neměl. Já tady kdysi taky vyrukoval s upřímností a skončilo to trestním oznámením na mou osobu.
Jinak Ti samozřejmě naprosto rozumím. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od S474N » čtv 24.9.2015, 20:44

Rostar: jakkoli se nechci zastavat nejakeho bonzaka, ale osobne citim rozdil mezi vysvetlenim co padlo vyse a hlaskou ve smyslu "ja u nas muzu vsechno a mam to domluveny" *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od rostar » čtv 24.9.2015, 21:09

Ale no ták Satane, až takhle jsem to rozhodně neprezentoval. Ale jasně, vím co myslíš. Já jen, že MikTek evidentně ví jak to v provozu chodí. Tak ať nemá problémy jen proto, že se o své zkušenosti z dobré vůle podělí. R
Si vis pacem, para bellum!

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz