Bezpecnostni agentury - skryte noseni


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od cipis » pát 06.11.2015, 12:19

Pozor na to ohraničení. Souhlasím s tím, že uvnitř nemovitosti je i na louce, protože louka je také nemovitost.
Jedná se spíše ale problém spojení "zřetelně ohraničená nemovitost". A jak je obvyklé, tak jsou dva výklady, pro někoho je zřetelné ohraničení potok, řeka, cesta, předěl les/louka/pole, stromořadí atd., no a pro někoho je to pouze plot, zeď apodobně.
Někde bylo řešené, jak je to třeba v obchodňáku. Mám budovu, veřejně přístupnou, mám najatou ochranku a logicky, když bych ji povolil držení, tak by mohli chodit s pistolí venku. Jenže mám obavu, že to takhle úplně nefunguje a ta "veřejná přístupnost" tam bude chtěnechtě hrát roli.
Něco jiného je to samozřejmě, když přijde kamarád za mnou domů a je mu vedro a sundá bundu/mikinu a před tím se zeptá, jestli může u mě chodit "takhle".

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od Carloss » pát 06.11.2015, 18:11

Myslím, že "zřetelně" v tomto smyslu znamená, že je z toho ohraničení zřejmé, že jde o hranici soukromého pozemku. Takovým ohraničením pak nemůžou být přírodní prvky, jako je potok, nebo hranice lesa. A to hned z několika důvodů. Ne vždy takové ohraničení má tento význam, neb takovým pozemkem prostě prochází a nemůže být z takového ohraničení zřejmé, že jde právě o SOUKROMÝ pozemek.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni

Příspěvek od S474N » pon 09.11.2015, 11:47

Jenom davam info i do tohoto tematu, protoze se to tyka jak BA, tak i skryteho (ne)noseni.

Skryte noseni v pojeni agentury LOOMIS, chlapci z CIT (prevoz penez):
:arrow: LOOMIS CIT

Tema k fotogalerii pokracuje zde:
:arrow: post156362.html#p156362
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz