Bože kdo je tohle učí


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Sailor » ned 30.3.2014, 22:26

Hlavně kluci dělejte to co vás baví,to je v životě nejdůležitější.A je jedno jestli je to házení okurky do hambáčú nebo mlácení puberťáku jako ochrankář v tescu :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od kolaCZek » stř 09.4.2014, 18:42

Pani akcnaci... Ale to, ze frajer miri na kolegu a jeste s prstem na spousti je v poradku. :lol:
Mno nechtel bych bejt u toho, az budou tihle "kovbojove" v akci.

OT: To mi pripomina, jak jsem potkal onehda v kauflandu dva vylepance v tacticool vestickach.
Na tom by nebylo nic spatnyho. Kdyby se tem hromadam svalu s dutou hlavou (hned jak jeden z nich promluvil na druhyho, tak se mi vybavil Stoupa z Gumidku :lol: ) nepohupovaly na tacticool vestickach neskryte nosene CZ 75. Kdyby zrovna nesli od kasy ven k autu, tak asi nevaham a hlasim dva silence s krochnama opicajtum. At je pri tom nakupovani i nejaky vzruso. :lol:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Int1m1thy » stř 09.4.2014, 19:00

kolaCZek: sry ale musim to rict na plnou hubu... ses kreten a doufam ze te brzo nekdo sejme... :wink:
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od kolaCZek » stř 09.4.2014, 19:12

Ja kreten? Protoze dodrzuju zakony a oni ne? Tak to promin... Nasivka Security z nich nedela nic vic nez borce s nasivkou. A opravdu chlapci vypadali jak Pat & Mat. :-D Asi za sebou meli dlouhou sichtu nebo nevim... :-D
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 19:16

kolaCZek: tak upozornit si je mohl. Klidne neco ve stylu: "Nerad vas rusim panove, ale ty zbrane by mely byt zakryte".

Int1m1thy: s temi diagnosami prosim opatrne *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od kolaCZek » stř 09.4.2014, 19:38

S474N: To vis... Horu masa s prackama jak lopaty budu popichovat.
Sotva muzu vedet, jestli neni pan spatne nalozenej ze zdrazenyho masla. :P
Navic stal ve fronte u kasy a mezi nama jeste 2 vozejky. Leda bych to na nej zakricel pres celou frontu. Tak jsem si jen v duchu rekl neco neslusnyho a zacal se pripravovat na pasovej tetris. :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 19:53

kolaCZek: no a co? To si jako myslis, ze by tam na tebe neco zkousel bo co?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od kolaCZek » stř 09.4.2014, 20:04

S474N: Ne to ne... Maximalne by me poslal do mist, kam slunce nesviti. :lol:
Ale nejak se mi asi nechtelo dohadovat se s clovekem, kterej v jedny vete pouzije vic vulgarnich vyrazu nez samohlasek. A navic bych musel pres dva vozejky a lidi ve fronte. Jsem se na to radsi vysral. :wink:

S tim volanim opicajtu to bylo krapatko nadsazeny. :wink: Popravde, kdybych byl opravdu velka ku*va, tak PCR zavolam a nadiktuju jim i RZ vozidla a smer, kterym odjeli. Ale myslim, ze chlapci maj uz tak starosti dost. :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Int1m1thy » stř 09.4.2014, 20:48

satane: me jde o to ze si stezujou lidi co nikdy nic takovyho nedelali.. nenosi a nevozi miliony, nedelaj obchuzky objektu vnoci kde na tebe muze kdejakej cikan vyzkocit, a majznout po hlave nebo dat teplomer, nejezdi na poplachy vnoci atd. Organi to vetsinou chapou, lidi taky... ale ze nakej ***** se strelcky komunity ne....
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od kolaCZek » stř 09.4.2014, 20:57

ehm... V Kauflandu mezi regalama vozil miliony nebo byl na vyjezdu?
Btw, je mi u riti kam jezdi a co dela. Stejne tak ja muzu jezdit s majakem po Praze, protoze sef je rapl a ja specham do prace?

EDIT: Jeste bych dodal, ze objekt si muze hlidat klidne s brokovnici v pazourach. Tam je totiz mozne fungovat zcela legalne v rezimu drzeni. Stejne tak pri vyjezdu a vstupu do objektu nebo ve vozidle pri prevozu penez. Navic mi neprijde, ze nakupovat pecivo a balenou vodu je tak hard core nebezpecny. :wink: Zakony plati pro vsechny. A zadna nasivka na tacticool vesticce te neomlouva.
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 22:20

Int1m1thy: tak to sis pro pochopeni nevybral toho spravnyho, protoze ja uz par takovych debilu oslovil, nekdy i nahanel s PCR. Staci zabrousit hloubeji tady ve foru. A ne, pro dementnost dementu opravdu pochopeni nemam.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » čtv 10.4.2014, 0:30

Int1m1thy: no hele, nechci ti brát iluze, nevím, neznám nesoudím...zatím.....ale pokud víš a znáš, tak ti je jedno jestli tasíš z krytýho, nebo nekrytýho nošení....+- na pár desetin stejný. co dělá ochranku ochrankou je čtení terénu a osob a na to kvér nepotřebuješ. Osobně tyhle typany taky nemám rád, protože ze zkušenosti jsou to vylízaný obaly od másla.....nebo to za 120kč na hodinu bude dělat nějakej myslitel?
kolaCZek píše:.... Zakony plati pro vsechny. A zadna nasivka omega security na tacticool vesticce te neomlouva.
:lol: :lol: :lol: sorry, ale trochu jsem ti upravil koment......mě to prostě nedalo......prostě to sedí.... :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne čtv 10.4.2014, 7:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » čtv 10.4.2014, 18:00

KolaCZek: Jak typické, když jsi u toho, držíš hubu. Však ty jím to od klávesnice na foru mujglock nandáš hrdino. Můžeš třeba napsat anonym, k tomu žádnou osobní statečnost nepotřebuješ, to by ti mohlo vyhovovat.

Pitt: Chceš to hnát do osobní roviny? Vůbec nejsem proti. Akorát pak ti budou kecy, že neumíš karate, že krav maga není o žíněnce a kdo bude určovat v čem poměřovat a další blá blá blá, budou úplně k hovnu.

PS: Nesnáším internetové siláky.

PSS: Satane, jsou to Tvé stránky (a Tvé klaky) respektuju odlišný názor. Zkus to někdy taky. Asi už Ti sem nepolezu. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 101

Registrován: úte 11.6.2013, 14:19

Bydliště: Olomoucky kraj

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od dan.persec » čtv 10.4.2014, 20:29

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Starosta » čtv 10.4.2014, 21:18

No mne to teda moc na popcorn neprijde...

Spis mam pocit, ze jsou tu lidi, co maji nejakej nazor a obhajuji to, protoze si za tim stoji, i kdyz je to treba prestupek. Vysvetluji duvody, pozadi, haji svoje lidi.
Kazdopadne to prezentuji jako osobni nazor bez spetky disrespektu k ostatnim.

A pak jsou tu lidi, co jsou nadseny, kdyz se mizou vyjadrovat jako deti a prohlasovat nekoho za blbce.
Je tohle potreba? Temito prostredky?
Ma to nejaky prinos krome egomasturbace? Uz bylo receno, ze to neni v souladu se zakonem...


Me by fakt moc zajimalo, jak by se rostar, pitt a kolaCZek chovali v realu, kdyby se setkali.

Vlastne mam docela konkretni predstavu, ale necham si ji pro sebe. Rostar v ni ale jako blb nefiguruje.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od kolaCZek » čtv 10.4.2014, 21:42

Slo o to, ze bych na ne musel kricet pres 4 lidi a pres 2 vozejky. Ostatne, na Karlstejne jsem si s panackem viditelne nosicim G17 gen. 2 pekne pokecal. ;-) Byl z ochranky a pry na nadvori hradu fungoval v rezimu drzeni. No neshodli jsme se na tom, jestli je nadvori verejne pristupne misto. Tak jsme to nechali plavat... ;-) Jeste jsem mu dal adresu na MG forum a vyrazil jsem na prohlidkovou trasu. ;-)
Opravdu bych nevahal se o tom s nima pobavit. Maximalne by jsme se navzajem poslali do prdele... :-D
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Shi » pát 11.4.2014, 13:14

Jestli ty zbraně měli legálně (jako že asi ano), tak nemůžou nevědět, že na veřejnosti mají nosit skrytě. Akorát na to z vysoka kašlou. V takovém případě je celkem zbytečné je upozorňovat na něco, co stejně ví. Poslání do míst, kam slunce nesvítí, je víc než pravděpodobné a bude to to jediné, čeho člověk dosáhne. Vyvolávat potenciální verbální konflikt s dvojící ozbrojených goril mi nepřijde dvakrát rozumné.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od cmk » pát 11.4.2014, 13:31

Nezamenovat "na verejnosti" a "uvnitř zřetelně ohraničených nemovitostí se souhlasem vlastníka" (resp. nedavat mezi to vylucovaci znak).
Vyse uvedeny priklad není uplne jednoznacny...
Ale pokud jsem u nekoho na zahrade (nebo třeba nejaka ochranka v obchodaku) a jeji majitel mi vyslovne dovoli mit tam zbran, tak v tu chvili bez ohledu na to, jestli ji mam v pouzdre na opasku nabitou, nebo v trezoru vybitou, mam ji v rezimu drzeni a tudíž ji nemusim mi skryte.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od S474N » pát 11.4.2014, 13:35

cmk: to rozhodne, proto jsem treba vyse psal, ze se pouze slusne zeptat/upozornit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Piggy » pát 11.4.2014, 18:04

kolaCZek píše:neshodli jsme se na tom, jestli je nadvori verejne pristupne misto.
To skutečně není podstatné.
Hradní nádvoří mi přijde jako dostatečně zřetelně ohraničená nemovitost, tudíž otázka zní, zda měl souhlas vlastníka/provozovatele.
:idea: Nikde není řečeno, jak má takový souhlas vypadat.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz