Bože kdo je tohle učí


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » ned 20.4.2014, 15:37

rostar píše:Pitt: Chceš to hnát do osobní roviny? Vůbec nejsem proti. Akorát pak ti budou kecy, že neumíš karate, že krav maga není o žíněnce a kdo bude určovat v čem poměřovat a další blá blá blá, budou úplně k hovnu.

PS: Nesnáším internetové siláky.
Pokud to teda bereme z osobni roviny, tak bych poprosil pripadne se utkat s tebou a "nevyhrozovat " zamestnancem, pripadne instruktorem.......dik moc. Nemam totiz moc rad velkohuba prohlaseni....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » ned 20.4.2014, 22:10

Pitt: Ale no tááák. Já ti přece nikým nevyhrožuju. Pokud to tak vyznělo, tak se omlouvám.

Tvrdím, že projev má korespondovat v každé formě. Jinými slovy, nebudu psát něco co bych osobně neřekl. A ty jsi svýma hláškama hnul pár mým lidem (včetně mně) žlučí. Urážíš lidi, ketří hrdě nosí znaky Omegy, aniž by jsi o nich něco věděl. To mi přijde hloupé a riskantní. Spoléháš na anonymitu internetu? Takový přece nejsi, nebo jo?

Jak by jsi si to představoval v reálu? Že jako naběhneš na naší základnu, urazíš tam deset chlapů a pak si vybereš jednoho, který tě za to má trefit po nevymáchané papuli? To by jsi mně rozesmál.
Je mi jedno, že tady na foru do všech bušíš, jako největší kingt. Na nás se prostě vyser, nebo se pak nediv, že si to někdo nenechá líbit.

S tvou poslední větou souhlasím, taky nemám rád velkohubá prohlášení. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » ned 20.4.2014, 22:42

to že se tady seru do každýho a kdykoli je obecně známá věc, to že to občas někdo nepobere je taky docela známá věc........holt každej to neodpruží.
To že došla řada i na tebe, potažmo tvoji firmu, tak to byla jen otázka času.
Protože první možnost, kdy se tu řešilo neskryté nošení mě trošku utekla. To že jsem nasral i lidi u tebe ve firmě mám brát jako jak?...že se mám vyhýbat Opavě?.....ale notak....profesionální security přece musí mít takovýhle vysírkový kecy někde u prdele,nebo ne?
A na anonymitu internetu nespolíhám...myslím že se najde dost lidí, co mě s radostí práskne :wink:
a jak říkáš....řeči a věci by měli korespondovat. Nenavážím se konkrétně do tvých zaměstnanců, jsou dvě věci který jsem komentoval....tvýho instruktora,ale hlavně to že hrdě a profesionálně tu presentuješ Omega Security, a pak na internet vyvěsíš takový sračkoidní video.......to mě právě nekoresponduje.....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » ned 20.4.2014, 23:24

Pitt: Kurva, furt dokola. To video bylo vyvěšeno jako: Podívejte lidi, security nejsou jen bijci co mlátí lidi za peníze, ale udělají něco i pro děcka (zdarma). Nenapadlo by mně, že podle toho bude někdo posuzovat profesionalitu a navážet se do mých lidí.

Ale asi máš pravdu, nějak jsem ty tvoje kecy neustál (a nejsem sám). Procvičím tedy sebeovládání a hlavně se přestanu zapojovat do takových diskuzí.

A Opavě se nevyhýbej. Naopak, stav se. Třeba nám ta komunikace půjde z voka do voka u sklenky něčeho dobrého lépe. Měj se. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Int1m1thy » sob 10.1.2015, 23:45

Nevim kam to jinam dat....


https://www.youtube.com/watch?v=EVhWTojjVZI


sem jedinej komu to pride naprosto stupidni ?
G17gen4

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od franta599 » ned 11.1.2015, 17:42

Tady je takovych odborniku žejo -> pitt ... kdyby ses ocitl na jejich miste mas blato na hřišti a netušiš co delat... za klavesnici je ale každý pán a profík a vi jak by to udelal nejlépe achjo takovehle fakt miluju :roll: :roll: že ty se chodis radit s kamošema do putiky nad pivo

(neznam ani jkednoho z diskutijich da se rict že tu neznam nikoho jsem tu chvili usuzuju jenom podle toho jak pišes takže bez předsudků u tebe to je "agresivne nadřazene alá všichni okolo jsou hlupaci jenom ja jsem bagr..."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od AREYOU » ned 11.1.2015, 19:12

Int1m1thy

co se ti konkrétně na tom videu nezdá? Krom náboje OUT, ale to je prostě ICS.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od havran » ned 11.1.2015, 19:51

Přidáván se k AREYOU a prosím o rozbor a vysvětlení... Díky.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » ned 11.1.2015, 19:54

Ja bych nevidel problem ani v tom naboji OUT. Proste dostrilel a ani nepotreboval cely sufle;-)

to franta: mas pravdu....ja to priznal uz driv ze kecam do vseho a vsem. A to jen proto ze mam dost dobre nacteny videa z youtube. Bohuzel pri me postave neni mozny abych se plazil nebo nehal po strelnici a o sportovnim pohybu uz ani nemluvim.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od cover72 » ned 11.1.2015, 23:51

Tvrzení "co se voják v základním výcviku naučí za 3 roky vás naučíme za 3 dny" je husté reklamní křédo... Až megahustokrutopřísnohusté :shock:

Osobně mne dost praštilo do očí, když hned na začátku videa zastavil, zadupal a potom v naprosto otevřeném, posečeném prostranství mířil 3 vteřiny vestoje čelem k cíli -- když bych měl takhle přesně/dlouho mířit, to už bych s sebou raději plácnul k zemi nebo alespoň do kleku...

Jinak jsem se ještě podivil nad tím závěrečným vyhledáváním, když to dělal přes mechanická mířidla -- MD učí zbraň sklopit a hledat nad nimi, protože člověk nemá tak omezené zorné pole -- a nahodí to téměř rychle; ale to už je detail.

Ale jestli je to ten chlapík, kterého si pamatuji z posledního srazu MG, tak hádám, že pro to asi měl své důvody... Střelecké školy jsou různé, že, takže to, že to dělá jinak je jen o zvyku...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Starosta » pon 12.1.2015, 1:09

No, mě to střílení teda nechává dost chladným - že bych na tom viděl něco super stupidního, to teda nevidím...

Máš-li nějakej plán tréninku, něco v plánu na teď a něco na potom - tak sebou hned neplácneš, jen kvůli tomu, že je posečeno :)
Většinou tak vznikne ze sestřihu něco, co má v sobě holt "realitu střelnice" a ne "simulované situace"...

A to prohlášení o 2 letech za 3 dny - no, trochu velkohubý to je, ale přiznejme si to - co se kdo naučil za (dva) rok(y) standardní vojny?
Ptám se spíš ze zájmu, protože já na vojně nebyl :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Int1m1thy » pon 12.1.2015, 1:30

myslim to naprosto dmtni flipovani (chamber check) ala T.Haley, ale jaksi nepochopil proc to on dela a kdy... nikde na 58 nevidim vyhozni okenko na pravej strane to zaprvy... nevim proc flipuje kdyz zbran normalne strili, pak jeste tacticool flip na konci kdyz vybije... dle toho co mi psal je to kvuli tomu aby se kouknou v jaky pozici ma pojistku a kde ma prst....


vubec neresim kdyby flipoval kdyz ma... ale tuto... i kdyz si myslim svoje o flipovani protoze to nemuze z hlediska vnimani cloveka fungovat...
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 306

Registrován: čtv 26.10.2006, 23:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: SVK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od polucias » pon 12.1.2015, 9:34

Od natočenia toho videa som sa tohoto obával.
Trochu vyjasnim.
Spôsob strelby.
Hruby zaklad toho co sa na kuze bude robiť. Aby si niekto nemyslel ze tam bude čistiť domy a skakat z okna.
Fliping. Klasika Ics na akejkoľvek zbani účelne využiteľné. , viac odmietam obhajovať. Treba skúsiť

Ach ta veta. Vedel som že sa nemám dať zlomiť.
Malo to byť len ako úderne heslo.
Je síce prehnane. ,Ale nie celkom odveci. ;-)
Na vojne som bol a teda naucili ma tam velke h...o ...!
Izraeli Combat Shooting + Glock 17+ Taurus Pt 1911 + http://www.RBSD.cz + http://www.combatsim.eu
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od john.hawk » čtv 15.1.2015, 22:56

ja byl na vojne taky a strilet jsem se naucil az po vojne. vojna mi ohledne manipulace a strelby a taktiky typu rojnice hura nedala nic. Byl jsem holt v blbej cas na blbym miste. myslim.ze ty 3 dny manipulace a střelby daji novackovi hodne.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz