Bože kdo je tohle učí


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » stř 26.2.2014, 19:34

http://omegaagency.cz/index.php?option= ... Itemid=114

když jsem hledal cosi o sebeobraně, tak na mě vyskočili i tyhle videa.
No nedalo mě to a musel jsem sem dát odkaz, protože tohle na mě působí jako když jsem si před XY lety hrál na partyzány. Smutný je že tihle jsou už plnoletí.
Ano na 8mi letý děti to může zapůsobit, ale jinak...bože....

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od cmk » stř 26.2.2014, 19:40

Vidim v tom castecne Musado, castecne nejaky novejsi veci...
Co jinyho bys chtel davu ukazovat?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » stř 26.2.2014, 19:42

no já jen že když už jsou to "profíci" tak aspoň při ukázce by se mohli chovat profesionálně

to cmk: nevím jestli jsi se na ta videa díval...tobě tam fakt nepřijde nic divnýho? Já jako v podstatě amatér v každým vidím minimálně dvě ZÁSADNÍ taktický chyby

Příspěvky: 51

Registrován: pát 28.12.2012, 19:20

Zbraň: CZ75

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Gemator » stř 26.2.2014, 21:26

2pitt:
taky sis vsiml toho ze borci resp ten ktery se nebrani vubec nekoukaji kolem sebe, dale nechapu proc useda prdeli na to auto, kdyz potrebuju hlidat ridice muzu tak cinit zepredu sikmo tak aby na mne nemohl hned najet. Kdyz uz ukazka, mohla byt dotahnuta do konce ne sup bum a pustit ho.

Je tam spatne jeste neco ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » stř 26.2.2014, 21:40

no když jsem viděl to první video, který budu teda komentovat, tak ... kovboj I. sedí na kapotě, zbraň horizontálně(třeba má černošský předky v emérice), celou dobu prst na spoušti
kovboj II. Nějak nechápu použití teleskopu, a poměrně zběsilé pobíhání okolo, při poutání.
Jako první by mělo být poměrně důsledné zakleknutí krk a ruce už si namotám jak potřebuju

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od cmk » stř 26.2.2014, 21:41

pitt píše: to cmk: nevím jestli jsi se na ta videa díval...tobě tam fakt nepřijde nic divnýho? Já jako v podstatě amatér v každým vidím minimálně dvě ZÁSADNÍ taktický chyby
Ja tam vidim predvadecku verejnosti, nikoliv instruktaz...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » stř 26.2.2014, 21:55

nezlob se na mě,ale já myslím že tihle kluci by to měli mít nadrilovaný a nadrilovaný znamená dělat to automaticky.
A když pominu i to že to nemusí mít nadrilovaný...co si ty myslíš o člověku, kterej dá prst na spoušť aniž by chtěl střílet????
Mě učili už na přípravě na zbrojáku - "prst na spoušť jen když ji domáčkneš"
E: a to že si typan sedne na kapotu a drží kvér jak gangsta co prodává drogy někde v harlemu ve mě evokuje představu nýmanda co vyrostl s pistolky na antiperle v držitele zbrojáku.....bohužel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od jry2000 » stř 26.2.2014, 22:02

Tak mne napada pitte, tys mel doma pistolky na antiperle?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » stř 26.2.2014, 22:08

1) nejsem SECURITY
2)ano
3)ano i real 9x19
4)nenosím,páč to nepovažuji za nutný
5) nevím proč odpovídám někomu, kdo nesplňuje ani jeden bod
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od jry2000 » stř 26.2.2014, 22:16

Proc se z jedne jednoduche otazky typu ano/ne najednou stalo 5 bodu? Neco mi tu uslo? *51*
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » stř 26.2.2014, 22:32

máš něco k tématu?.....myslím tím taktický postup,nebo manipulace se zbraní??
E:Prosím admina aby otázky JRY a moje odpovědi na něj buď smazal, nebo přesunul do solo vlákna, které pojmenuje pitt vs. jry 2000 děkuji

E II: jry: chováš se jak ženská.....a s tou nejde vyhrát hádku,žena totiž není svázána logikou hádky a vždy si dokáže vydedukovat další argument, nebo otázku obviňující muže
příklad: muž uvaří, protože jeho žena se v kuchyni nedokáže už asi 15 let zorientovat. 6ena muže obviní, že polévka je přesolená a špatně postupoval, protože měl nejprve zeleninu opéct a až pak vložit do vývaru....prý to takto píší v kuchařce


a úplně stejně je to s tebou.......nestřílíš, nenosíš, zbroják nemáš, sebeobranu neumíš, nemrdal jsi, jen jsi o spoustě věcí četl
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od MRBLUE » čtv 27.2.2014, 0:46

Velka chyba je,ked sa straznik pri zaistovani kolegu premiestnoval tak ze jeho kolega zostal medzi nim a pachatelom. Ale boli tam aj ine neprofesionalne veci. Cele tie videa posobia strasne amatersky. Ako reklama skor posobia negativne.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od jry2000 » čtv 27.2.2014, 1:27

Ja nic nededukuju :). Polozil jsem jednoduchou otazku a ty z toho hned tvoris konspiracni teorie .... Co takhle se uklidnit?

K tem videim - pripada mi to jak hrani stenatek s hadrovou panenkou.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » čtv 27.2.2014, 7:56

dík za koment k videum
...a máš pravdu, reaguju na tebe trochu podrážděně, páč nečekám nic dobrýho... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » úte 11.3.2014, 12:26

Nemám potřebu obhajovat co kluci předvedli. Jen podotknu, že se jednalo o předváděčku se psy. Na poslední chvíli pořadatel požádal o vyplnění času (bouchl mu nějaký program). Takže kluci improvizovali. Ukázali děckám takový základ, bez přípravy a v časově omezeném úseku. Děckám se to líbilo a o nic jiného tam ani nešlo. Takže za mně dobrý. Naší náplní není drilovat na předváděčky aby byly dokonalé. Naší náplní je reagovat na ulici v reálných situacích. Jesti má někdo pochyby zda nám to funguje, nechť zanechá hrdiných keců od klávesnice a přijede vyzkoušet na vlatní kůži.

PS: Když někdo nechápe použití teleskopu při vytahování z auta, tak o čem chce diskutovat? Vždyť je to jedna ze základních technik. Bože kdo učí jeho? R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » úte 11.3.2014, 12:38

sorry,ale to je tvoje práce?.....tohle jsou tvoji zaměstnanci?..... tak to se na mě nezlob,ale nakopal bych je do prdele. Když si týpek v klidu a v pohodě u předváděcího zásahu sedne na kapotu, kvér drží jak negr v Bronxu a CELOU DOBU MÁ PRST NA SPOUŠTI, tak nechci vědět jak by reagoval ve stresu na ulici při řešení reálné situace.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » úte 11.3.2014, 12:42

Pisnu Ti sz. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » úte 11.3.2014, 12:46

klidně písni, .........PROČ SE TÍMTO CHLUBÍŠ a pak to chceš řešit po SZ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » stř 12.3.2014, 19:21

dlouho jsem přemýšlel jestli mám veřejně nějak reagovat...nakonec to udělám.
rostare: vzhledem k soukromým zprávám i k tomu jak sebe a svoji firmu zde i jinde presentuješ, čím dál více nabývám dojmu že jste parta neúspěšných uchazečů u Městské Policie a nic na tom nezmění ani to že možná znáš někoho od Policie, nebo zásahovky.
Ono hodně vypoví i to že zaměstnáváš někoho, kdo si říká instruktor Krav Magy a přitom nedodělal kurz a kvalifikaci má pouze P5. Prostě to na mě působí že jste partička "bouchačů" co nezvládla svoje ega a sebereflexi.

píšu to proto že jsem zvyklý nakousnutý jabko dojíst veřejně a ne po SZ......a možná jsem taky nahlas řekl co si více lidí myslí
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » stř 12.3.2014, 22:02

pitt: V klidu. Rozhodně tě nebudu o čemkoli přesvědčovat. Bral jsem to jako diskuzi. Ty jsi se ptal, já jsem upřímně odpovídal. Přes SZ proto, že jsem si tady svou upřímností už jednou naběhl a není to bez následků.
Já jsem zase nabyl dojmu, že jsi zřejmě dobrý chlap, ale diskutovat s tebou není lehké. Tím nemyslím takový ten tvůj útočný projev. Spíše to, že jakoby ignoruješ některé argumenty "proti strany", bereš si z diskuze jen co se ti hodí a tvrdošíně jako pittbul razíš to své.
Nad tvýma hláškama o MP, partyzánech atp. se můžu jen usmát pod fousy.

Musím se však zastat Dana. Je nefér, že ho tady napadáš, byť jsem ti v SZ psal, že dělal více než 15 let sei tedo (černý pás) a krav magu dělá poslední cca tři roky. Pan Jacek Moryl zakladatel GKMA a hlavní instruktor Moryl team - krav maga si ho vybral jako instruktora pro danou oblast a ty si bezostyšně dovolíš tady zpochybňovat jeho schopnosti. Musíš být hodně dobrý borec, že si tohle dovolíš. Druhá možnost je, že vůbec netušíš o čem mluvíš(píšeš). Taky jsem ti psal, že není můj zaměstnanec. A to je přesně to o čem píšu výše. Buď nečteš co ti píšu, nebo vytrháváš z kontextu co se ti hodí. A to smrdí zase jen průserem.
Proto tě žádám, vymaž vše co jsem ti kdy napsal. Stejně to pro tebe nemůže mít žádný význam, když si myslíš, že jsme tady sráči. R
Si vis pacem, para bellum!

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz