Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípem v


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od panvrabec » pát 27.4.2012, 16:15

Ciao69 píše:... o každém útoku média ihned informují...
To je snad v pořádku, nebo ne ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 39

Registrován: ned 18.3.2012, 16:38

Zbraň: GLOCK 19

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Ciao69 » pát 27.4.2012, 16:51

média neinformují, ale spíše oznamují, informace jsou účelové, bývají často zkreslené... Pořádal se hon na bílé rasisty, teď je zase v módě barvy otočit, a to je to, co mi v pořádku nepřijde

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od garf » pát 27.4.2012, 17:52

:bomb: :huh: :twisted: :evil: :mad:
Nevím jistě,alespoň vylezlo na povrch,že se s kuší bránil uvnitř- svých vlastních prostor-proti 3, slovy třem,kteří přišli krást, dle dalších nezávislých svědků byl objekt vykraden již před tím 4x,
zda došlo uvnitř k nějakému kontaktu- se asi dozvíme,...
ale první a podstatné !!!§§§ :oops: :evil: :twisted: na řadě v oznámení medií,i Pčr- by měl,do pr.d.ele !!!§§§ - být narušitel !!!- tzn zpráva by správně měla znít -pachatel tr.činu,přečinu,zločinu ,atd.. byl po nezákonném vniknutí do objektu za účelem krádeže a možných dalších tr.skutků-
vyřešen majitelem nemovitosti,předmětem vyšetřování bude oprávněnost jednání obránce v rámci nutné obrany -dle NO atd...nikoli obráceně !!!
TZN-vše úplně obráceně ,obránce předem odsouzen a pachatelé v pohodě,
jen se ptám, není to záměr,abychom se ovce,věnovaly spasení trávy :mrgreen:
trvám na zrušení mluvčích pčr,ušetří se miliony, a ať je volen šerif-krajský policejní šéf přímo, nebo ať přímo odpovídají vedoucí policejní orgáni občanům v daném regionu,ať jsou známy přímo jejich postoje ke kriminalitě menšin,a co s tím hodlají dělat,za neše daně...!!!
rád budu znát jméno svého strážníka-a potom s klidem dám- na něj daně, rád budu znát jeho nadřízeného-/ne mluvčí-pičinku s platem 25co nic neví, a všechno řekne/co odpoví,co s nastálou situací bude dělat, a nééé zametat všechny neb většinu- romské prohřešky pod koberec v rámci socialního smíru....
sorry, mě rozhodilo to tanvaldský přepadený děvče
only zákonně garf

Příspěvky: 5

Registrován: stř 14.9.2011, 8:03

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Max.2011 » pát 27.4.2012, 19:42

Ale oni tam nekradli, jak řekl jeden z těch neviditelných.
"Nešli jsme krást, jen jsme dívali po pohozeném šrotu. Byla to poprava,"
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/policie-obvini-s ... zpravy_jog
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od S474N » pát 27.4.2012, 20:29

Vsak on jej teda taky nepostrelil schvalne, on tam trenoval a cikor se mu pripletl do cesty *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Mistral » pát 27.4.2012, 20:37

garf píše:tzn zpráva by správně měla znít -pachatel tr.činu,přečinu,zločinu ,atd.. byl po nezákonném vniknutí do objektu za účelem krádeže a možných dalších tr.skutků-
vyřešen majitelem nemovitosti,předmětem vyšetřování bude oprávněnost jednání obránce v rámci nutné obrany -dle NO atd...nikoli obráceně
Tys tam byl, že víš že to byli pachatelé trestného činu? On už je někdo odsoudil? *4252*
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od panvrabec » sob 28.4.2012, 2:50

Mistral: To čo je za blábol ? :shock:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od rotwajlerdick » sob 28.4.2012, 7:23

jednou to tem tupcum nahore docvaknout musi ze je tak nak normalni si hajit svuj majetek a zivot.ze to nekdy skonci modrinama a nekdy dirou v brise,to je vedlejsi.hajim tak jak umim a abych uhajil a mnel navrch.koukat na to jak mne vynasej veci s bytu a nebo jak kopou do rodiny,nepremyslim ani chvilku...teda malou asi jo...toho vetsiho vpravo nebo toho mensiho svalnatejsiho vlevo prvniho :lol: :lol: i tem lumpum musi dojit ze za tema dverma kam lezou muze bejt kdokoli,cokoliv a stat se tam muze ledacos...a jestli chtej za to ze se nekdo branil nas tahat za nohu nekde po soudech tak to je zacatek konce..tady je spravedlnost jen pro nekoho a to neni dobre..
zabijte je vsechny buh si je prebere

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od garf » sob 28.4.2012, 13:14

To Mistral : předpokládám,že je to "ftipná" nadsázka...proč by přece- už zase soudili ty samý romy,co je odsoudili za totéž před měsícem :-) , oni přece nevnikli do objektu, pán je tam pozval tím, že měl "zamčené" dveře :angry: ,...a tou kuší jim poslal zprávu na šípu :listen: ,že si uvnitř objektu můžou dělat co chtěj, a vybrat si železný odpad,jaký se jim bude líbit, došlo bohužel k "minele" -zpráva dorazila do temena :crazy: ,a to ještě před přečtením :D joo,nějak se to hold do hlavy dostat musí :mrgreen: ,když neumí číst...
a proto ...Ano,máte pravdu všichni jsme sprostí podezřelí...
jen majitel -obránce- je bohužel již odsouzen ....
garf
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od rotwajlerdick » sob 28.4.2012, 13:20

znas to porekadlo?kazdy dobry skutek musi byt po zasluze odmnenen...
tak co vlastne chceme..
zabijte je vsechny buh si je prebere

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Mistral » pon 30.4.2012, 9:34

Všichni tu pičujete jak se někdo jen otře o střelce. Ale jak jde o cigány, tak je automaticky odsuzujete bez jakékoliv detailnější znalosti případu. Chováte se jak kdejakej nablblej franta vomáčka, co má místo mozku z piva kostku. Buď budete vycházet z presumpce neviny u všech, nebo skočte do zdi.

update: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo ... c-exchange
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od S474N » pon 30.4.2012, 10:00

Mistral: mas pravdu, voni jsou takovi chudackove. Voni chodi prece jenom na pozemky, kde neni plot nebo kde neni vyslovne napsano, ze je to soukromy pozemek, ze jo?

V kazdem pripade neslo o nutnou obranu, pokud by slo pouze o obranu majetku. Pokud jej pan s kusi sejmul "jen tak", tak at jde pykat. To nemeni nic na faktu, ze "sberaci" obecne jsou hajzlove.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od rotwajlerdick » pon 30.4.2012, 10:56

dyt my ty chudacky vlastne vykoristujeme a utlacujeme....nechceme jim dat co se jim libi,svine jsme....a este drzkujem a chcem se branit...fuj asi budu emigrovat do canady,je tu diskriminace...tam bude lip..
zabijte je vsechny buh si je prebere

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Shi » pon 30.4.2012, 14:30

Mistral píše:Ale jak jde o cigány, tak je automaticky odsuzujete bez jakékoliv detailnější znalosti případu. Chováte se jak kdejakej nablblej franta vomáčka, co má místo mozku z piva kostku. Buď budete vycházet z presumpce neviny u všech, nebo skočte do zdi.
V obecné rovině máš pravdu, jenomže osobní zkušenost je osobní zkušenost. V tebou odkazovaném článku mě zaujala tato věta:

"Nikde nebyl žádný plot ani cedule označující soukromý pozemek."

A připomnělo mi to, že my už také plot nemáme, protože nám ho ukradli. A sběrači kovů, které jsme tam při činu chytili (rvali poslední zbytky starého rezavého plotu), mají také čistý trestní rejstřík, protože při vstupu na pozemek nepřekonali překážku (plot už tam není, protože již byl ukraden) a navíc jak chceš vyčíslit škodu spočívající v tom, že ti kradli 30 let starý kovový plotový sloupek a pár metrů 30 let starého pletiva. Takže my sice už nemáme plot, obnova plotu stojí desítky tisíc, ale žádný trestný čin se nestal.

(Ikdyž je to šrot, je to můj šrot a když ho někdo krade, je to zloděj.)

Zamířit a vystřelit na člověka není žádná sranda, většina lidí v sobě má solidní psychický blok, takže lidi, kteří po zlodějích takto střílí střílí proto, že jsou psychicky zahnaní do kouta a neví si rady, protože stát jim (nám) sebral právo bránit svůj majetek a přitom se o ochranu majetku nestará a lidi jsou bezmocní.

Zrovna jsem na svou zahradu pořídil poměrně velkým nákladem kus vybavení, který je kovový a který drží dva visací zámky. Hned jsem si ho pro jistotu vyfotil, protože až mi ho ukradnou, budu potřebovat důkaz, že tam vůbec byl. Otázka v podstatě nestojí tak, jestli mi to ukradnou, ale jestli mi to ukradnou dřív, než bude splatná faktura, příští měsíc, nebo až příští rok. A je mi jedno, jestli to ukradnou cikáni, nebo necikáni, protože ta partička zlodějů, kterou jsem chytil, prý byli cikáni, ale já to podle barvy kůže ani nepoznal, ani neřešil. Nejhorší na tom je, že oni nekradou, protože by potřebovali peníze, oni kradou, protože je to baví.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od kašpar » pon 30.4.2012, 15:48

jj zkušenost je zkušenost a je nepřenosná :( , v této rovině bych ji nikomu nepřál. Osobních setkání "třetího druhu" jsem již taky pár zažil, ať už osobně nebo ve velmi blízkém okolí. Případ jedna koukám při kopírování lejster z okna a hle po ulici jde hnědočech, prošel kolem firemního náklaďáku. Prošel vrátil se a začal se do auta dobývat. Řval jsem po něm jak pominutý.
Druhá zkušenost, sousedovi obrali už třikrát okapy z domu, k nám se ještě neodvážili, máme na zahradě 70-ti kilového psa.
Třetí zkušenost, můj 86-ti letý děda šel pro pár drobností do krámu,před dům přijel hnědočech "sběrač" jestli si může vzít letáky co nám přišly do schránky. Děda nenamítal, vděčný hnědočech poděkoval, poplácal dědu po ramení a šrajtofle byla pryč.
Jestli jsem zaujatý ANO.
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Carloss » pon 30.4.2012, 17:03

Mě se nestalo nic. Zatím. Zaplať ten nahoře. Jestli jsem zaujatý? ANO!!!

I když... vlastně... jsem členem společnosti, kde majoritní obyvatelstvo na tyhle příživníky dře, platí daně, a div není slušnýá člověk povinen se s nima "dělit" mimo systém. I kvůli nim stát vydává z našich daní mraky peněz na sociálce. Pak se divíme, že se musej zvyšovat daně, škrtat v rozpočtu, snižovat výdaje na bezpečnost... Kam to asitak může dospět? Takže znova: jestli jsem zaujatý? ANO, ANO, ANO!!!
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Shi » pon 30.4.2012, 21:15

kašpar: Vidíš, na naše chybějící měděné okapy už jsem zapomněl. Jestli je uradli cikáni nebo ne je jedno, na rase nezáleží. Šmejdi jsou prostě šmejdi. Ovšem na to jak několikrát příslušníci obávané menšiny přepadli mě, jak přepadli mou sestru, na to nikdy nezapomínám. Mimochodem zkušenost mojí sestry je taky dobrá a ukazuje, jak v praxi dopadá názor, že obrana má skončit po přemožení útočníka:

Moje sestra útočníka přemohla, vzala si svoje věci a od nezraněného útočníka ležícího na zemi prostě odcházela. Útočník se zvedl ze země a napadl ji znovu! Když se se štěstím ubránila i podruhé, tak ji už nechal být.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od rotwajlerdick » pon 30.4.2012, 21:48

ranu z milosti....usetrila by dalsi problem sobe i ostatnim....takovejto zbytecnej clovek si nic jinyho nezaslouzi...
zabijte je vsechny buh si je prebere

Příspěvky: 138

Registrován: úte 03.4.2012, 2:48

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Alci » pon 30.4.2012, 22:10

"Ale já vážně nevím, pane soudče, jak k tomu vypíchnutýmu oku, zlomené lícní kosti a roztržené tváři přišel. Prostě jsem vstala, otočila se na podpatku a odešla pryč." ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od rotwajlerdick » pon 30.4.2012, 23:23

:lol: :lol: :lol:
zabijte je vsechny buh si je prebere

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz