Britskému sniperovi stačila jediná rána z kilometru a šest t


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Britskému sniperovi stačila jediná rána z kilometru a šest t

Příspěvek od S474N » úte 01.4.2014, 19:10

Britskému sniperovi stačila jediná rána z kilometru a šest tálibů je po smrti

Britský ostrostřelec nasazený v Afghánistánu zabil jednou ranou šest bojovníků Tálibánu. Zasáhl totiž sebevražedného atentátníka, jemuž explodovala vesta s výbušninami na těle. Výbuch zabil dalších pět lidí. Kulka zřejmě trefila rozbušku, uvedlo podle listu Daily Telegraph britské ministerstvo obrany.

Dvacetiletý střelec se trefil na vzdálenost 900 metrů. Podařilo se mu zabránit atentátu. „Zasažený měl na sobě vestu,“ uvedl velitel, podplukovník Richard Slack s tím, že poblíž se nalezla další vesta s výbušninami.

Ještě popsal činnost střelce, který spatřil cíl: „Sniper ho identifikoval, když sestupoval do hranice lesa a překonával příkop. Měl přes sebe přehoz. Ten se zvedl a on uviděl automat.“

Podle velitele ostrostřelec podezřelého muže dál sledoval a když našel vhodnou střeleckou pozici, vypálil a vesta s výbušninami explodovala: „Chvíli bylo v rádiu ticho, pak sniper řekl: Myslím, že jsem právě zastřelil sebevražedného atentátníka.“

Velitel dodal, že zbylé muže ve skupině zabila exploze nálože na těle atentátníka.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/3 ... smrti.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Britskému sniperovi stačila jediná rána z kilometru a še

Příspěvek od jry2000 » úte 01.4.2014, 19:58

Treba byl Talib velmi vznetlivy ... co my vime ...
Lajte mi lhu-li

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz