Chovani se na verejnych toaletach


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Malou potřebu na veřejných toaletách ve vztahu ke své zbrani:

Jdu k pisoáru, vykonám potřebu, nic neřeším
20
39%
Jdu k pisoáru, který je takticky nejvýhodnější (krytý bok,...)
22
43%
Jdu do kabinky, nic neřeším
4
8%
Jdu do kabinky, hlídám si i výstup
5
10%
 
Celkem hlasů: 51

Příspěvky: 104

Registrován: pon 31.3.2008, 8:53

Bydliště: kolem Ostravy

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od pekoz58 » úte 30.10.2012, 20:59

Modelová situace:
Hornbach - před pár lety někdy k večeru - takže dost lidí - i na hajzlu.
Vstupuji tedy do kabinky byť jdu jenom na malou ale jinde nebylo místo a spěchal jsem - zavírám - opatrně povoluji gatě
Vnitřní Dasta s CZ50 (tehdy) skoro jsem ji nevnímal a už mě to taky dost tlačilo tak jsem ji tam nechal.
No nějak jsem se při té úlevě zapomněl a současně s koncovým otřepáním se :lol: se ozvalo Křááp.
Milá CZ práskla o zem a vyjela po kachličkách pod dveřmi mezi nohy ostatního osazenstva hajzlů.
Celý nasraný že jsem si patrně narazil mířidla (štípl se naštěstí jen kousek pažby) jsem rozrazil dveře a s citoslovcem důrazu na rtech a volným kusem gatí v ruce jsem ji mezi nohama u pisoárů sebral a zmizel zpátky v kabince. Teprve tam mi došlo - tak jsem tiše jak myška čekal chvíli co bude. No nebylo nic tak jsem šel po svých.
Jediné štěstí tehdy bylo že se to stalo už po aktu a jak jsem vyběhl ven tak jsem nikoho nepokropil.
Mám ji dodnes a dá se říct že k ní mám nějaký takový bližší vztah.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od reddog » stř 31.10.2012, 6:34

takže včera vyzkoušena varianta B - kabinka. pro mne plnohodnotnou s A. dle vyhodnocení kabinky v prostoru pak lepší tak, kdy při opouštění kabinky mohu nohou otevřít dveře směrem ke zdi - eliminování možného bububu. pak kontrola prostoru před a kontrola rohu. lesklá podlaha je sice hezká věc, ale přeci jen není vidět dále, než pár desítek centimetrů (pokud tedy nechci klekat na zem a kontrolovat vše). ale jak říkám, záleží na situaci kabinky v místnosti.
poznámka do notýsku: nutno začít nosit vlhčené ubrousky. zavírání kabinky vlastní rukou a pak manipulace s částí mého těla... :roll: ještěže jsem v kapse měl jeden lehce použitý papírový a pomohl jsem si.
poznámka pro všechny: uklízečka (právě uklízela) se na mne dívala dost divně, když jsem při odchodu z kabinky pozoroval okolí (sic jen chvíli, ale asi na to není zvyklá :lol: :lol: :lol: )
tomík
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od S474N » stř 31.10.2012, 8:30

reddog: dam ti mensi napovedu, kdyz lezes ven z kabinky, tak nemusis jit rovnou ke dverim, ale muzes pouzit umyvadlo. Mimochodem, vic by mne v tvem pripade tedy znervoznovala vnitrni klika na cele toalety (kde spousta prasat chnapa bez umytych rukou), nez aby mi vadila klika ke kabince. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od Starosta » stř 31.10.2012, 8:50

Tyvole, chlapi, vy se tady vážně bavíte o tom, kdo si jak meje ruce? *38* *41*
To je fakt hustý :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od kolaCZek » stř 31.10.2012, 11:21

Kdo se stiti sveho pyje, po chcani si ruce myje... :D
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od reddog » stř 31.10.2012, 13:39

S474N:
hehe, dveře na toalety otevírám zásadně nohou a ven se snažím vycházet při pootevření a opět s nohou (jo, raději si občas počkám. ne, nejsem Monk, ale občas se mu nedivím :mrgreen: ). k tomu umyvadlu se vyjadřovat nebudu, to byl ve tvém případě laciný fór, na to se nechytnu, hehehe. jo a k té klice uvnitř kabinky - tak tady na to chňapají jen neumyté ruce.
kapesníčky už jsou v pushpacku 8-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od S474N » stř 31.10.2012, 13:44

reddog: neuraz se, ale to co zde prezentujes mozna i prekrocilo hranici OCD.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od reddog » čtv 03.1.2013, 7:26

S474N:
Tak jsem si vzpomnel na ty prudceji otevrene dvere pri posledni navsteve ;-) (jeste ted mam pred ocima toho chlapa, kterak mu hrana dveri proficela kolem nosu).
Vcera jsem si taky strihl Certa a malem to odneslo trdlo, co stalo u zdi. Jsem nejak neodhadl tuhost a odpor pantu, no. Myslim ale, ze jsem mu pomohl s otazkou, jak rychle a ucelne travit cas na verejnych toaletach. Nevim co tam delal, ale po me chabe omluve zmizel kosmickou rychlosti. Ani si nemyl ruce.
Rada pro vsechny - kde to neznate, otevirejte dvere nohou s rozumem :-)
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od MujGLOCK.com » pát 04.1.2013, 10:50

Pokud se někomu zdá, že zde byly nějaké příspěvky, které tu už nejsou, tak je to pravda. Pokud by měl někdo pocit, že snad přišel o nějakou informaci k tématu, tak nikoliv.

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od nico » pát 04.1.2013, 11:07

reddog píše:Ani si nemyl ruce.
To bohužel nedělá drtivá většina (minimálně) mužů. Takže zcela a naprosto k tématu lze uvést, že nejčastěji vás na WC přepadnou pouze viry a bacily. Zvykl jsem si veřejné toalety opouštět za použití ubrousku/kapesníčku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od kolaCZek » pát 04.1.2013, 13:29

nico: Mobil nebo klavesnice bejva casto vetsim zdrojem haveti, nez prkynko na verejnem WC. :wink:
Cimz nechci ty prasata nemyjici si pazoury obhajovat...
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Příspěvky: 102

Registrován: pát 13.4.2012, 3:01

Zbraň: glock 17 4 gen.

Bydliště: Praha

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od style.js » pát 04.1.2013, 14:24

Tak koukam ze nejsem jedinej stitivej, taky otviram nohou a kdyz jsem sam tak i slapnu na kliku nebo pripadne loktem... to je teda tema :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od reddog » pát 04.1.2013, 16:28

Style.js:
Tak si rikam, ze je dobre, ze se nekde da dobrat i odpovedi na otazky, ktere se jinde stydi polozit. Na verejne toalety asi obcas chodi kazdy z nas, tak proc to neprobrat.
Citlivky a povznesenci si mohou cist neco jineho, nebo v tichu zavidet otevrenost ostatnich.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od kašpar » sob 12.1.2013, 23:20

tak jsem si včera vzpoměl na tohle téma, když jsem byl chc.t na benzince u Vyškova směr Brno a výbornou vychytávku tam měli. Plechový leštěný pásek cca 1,5cm vysoký v úrovni očí po celém obvodu místnosti. Toto by potřeboval každý paranoik, skvělý přehled o místnosti i zády ke vstupu.
Pravda měl jsem poprskané ruce, páč jsem čučel vzad místo vpřed :lol:.

reddog: neboj ruce jsem si umýl, dokonce mýdlem
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od reddog » ned 13.1.2013, 0:04

Kaspar:
Dobry postreh ;-) (ten pasek)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od S474N » ned 13.1.2013, 0:11

Kaspar: sikovny a idealni jsou taky ruzny "lesteny" fukary na ruce. Clovek vypada, ze cumi na ruce, ktere si susi, ale zaroven ma genialni prehled o tom, co se deje kolem neho.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od ataman » úte 15.1.2013, 0:22

Hoši hoši to je téma. Chovejte se přirozeně, noste zbraň tak aby opravdu nebyla vidět a nikdo si Vás nebude všímat. Mimochodem mnohem rizikovější faktor je vstup do vlastního obydlí. Je psychologicky dokázáno, že i přes 80% profesionálů vypíná ve chvíli kdy berou klíče do ruky a otvírají dveře vlastního bytu, nebo domu. Soustředí pozornost na dveře a zámek a navíc mají zpravidla zaměstnanou silnou ruku. Nejeden už na to dojel, dokonce i u nás. Ne nadarmo se při specializovaných střeleckých cvičeních záměrně navozujou rúzné situace kdy je hlavně střílející ruka zaměstnána. Jern si to zkuste jen na sucho, zvládnout moment překvapení, pustit klíče, šáhnout a tasit. A co třeba silnice, defekt a výměna kola. Většina je nasraná, že píchli, musí se mordovat s výměnou, zatuhlými šrouby, že se u toho zaserou a o svém okolí skoro nepřemýšlí. A jak se chováte třeba v autě, když se po delší cestě blížíte k cíli. Je to podobný psychologický efekt posledních 30-50km před cílem, kdy se s vědomím, že už tam skoro jste rapidně snižuje míra Vaší pozornosti. Veřejné záchody jsou oproti tomu malichernost, neb i obyčejný pacifista zde bývá z růných příčin více ve střehu než na ulici.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od S474N » úte 15.1.2013, 0:26

ataman: mozna ti to nedoslo, ale tady nejde o nejake noseni zbrane. Tady jde o prevenci pri tom, kdyby nekoho napadlo ti neco udelat v pripade, kdyz se tve ruce venuji necemu jinemu. Na otevirani dveri klidne muzes zalozit dalsi tema, kde muzeme diskutovat k tomu tematu, stejne jako na ty auta.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od ataman » úte 15.1.2013, 1:09

tak to jó, no nedávej nikomu důvod a nebude ho nic napadat :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Chovani se na verejnych toaletach

Příspěvek od S474N » úte 15.1.2013, 7:50

ataman: tvou radu bych pochopil, kdyby byla smerovana kuprikladu vuci mlade divce, majici vyzyvave obleceni a jdouci v noci pres park. Obavam se, ze obecne obet si nic nevybira - mistem pocinaje a prubehem konce. Jedine co muzeme delat, je hodnotit ruzne potencialne nebezpecne situace, ktere naopak beznemu ovcanu nebezpecne neprijdou. Ano, nekomu to muze prijit smesne, jinemu zase zbytecne ci paranoidni, ale o tom tato diskuse neni. Jestli se z nich clovek jakkoliv pouci, nebo minimalne zacne o nich premyslet, tak je to, dle meho nazoru, jenom pozitivni.

Jinak jeste k tem vozidlum. Mensi trik (a na sobe jsem jiz taky mel tu cest si overit), pokud chci nekoho dostat ven z jeho auta tak, aby nemel podezeni, tak do nej proste druhym autem tuknu (klidne zinscenovana mala dopravni nehoda). V takovem pripade clovek jedna doslova naprosto instinktivne a vybehne ven z auta a prvni co ho zajima, je rozsah skody,
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz